Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 02. 2011 22:09
Ahoj tak trochu fotek pro oživení vlákna Ivan dolac červen 2010yawning smiley

[qychybny-odkaz-rajceIvan_dolac_2010]
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 02. 2011 08:05
No to mi povídejte, o tom blbnutí... každý den se "tam" aspoň na chvilku mrknu po síti, kalendář v práci nezačínám pohledem na datum, ale na ručně vepsaná číslíčka 130, 129, 128.... už jsme pod 130, to je paráda!!!
Jani, krémy už jsem zrevidovala, seznamy taky - Vláďa říká, že žádný nepotřebuju, neb je za ty roky umím nazpaměť (má pravdu, předsedo yawning smiley ), plavky zkusím tak na velikonoce, abych případně zakoupila větší (neb varianta menší mi zjevně nehrozí thumbs up smiley ) - a tak dále... a bude se to stupňovat, a to je dobře! hot smiley
SELVA, moc pěkné - foceno asi začátkem června?
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 02. 2011 08:47
Musela to být druhá polovina června, protože ty bílý bubliny na vyhražení koupání tahali na vodu až po patnáctým.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 02. 2011 11:08
Byl to termín od 23,6 do 5,7 cool smiley některé fotky jsou ze zátoky na ščedru hospudku vřele doporučuji kdo nemá člun muže txikem ze zavalismileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 02. 2011 11:48
Tak v tu dobu tam byla docela slušná grupa fóristů smiling smiley - ostatně na fotce 6828 vidím nejméně dva smiling bouncing smiley
Díky za tip, na Ščedru jsme ještě nebyli, tak zkusíme!
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 02. 2011 13:40
... Květko ... já ty dva nepoznám ani s brýlemi ... ktotoje ... ? smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 02. 2011 13:55
Řekl bych, že sedící u vody bude Vojta a pak že by se na ní viděla sama Květa? Tipuji vpravo.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 02. 2011 14:14
Jo díval jsem se natu fotku a vojta sedí uprostřed a dál neznám eye rolling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 02. 2011 19:50
Michale, tak hezká já nejsem thumbs up smiley
Já tu druhou figuru taky jen tipuju, ale když se podívám na pána v kraťasech, který nejspíš fotografuje, a tipnu si, že dvě z dětských hlaviček ve vodě by mohly být Ani a Sama, a pak si přečtu příspěvek Bessyho pod mým minulým, tak mi moc variant nevychází...yawning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 02. 2011 19:50
...Vidím Vojtu, Evu, Martu, Aňu a někoho u Ajaxe ... smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 02. 2011 21:30
Tak já s fotky poznám akorát tak vojtu stím jsme si dali unás na terase i nějakého panáčka a prohodily pár slov smileys with beer Bessy pokud se nepletu tak vtom termínu jsem tě v ID určitě několikrát viděl.eye rolling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 02. 2011 08:31
... Selva, je to možné ... že jsi mě tam několikrát viděl, ačkoliv ses ke mně nehlásil ... plně Tě chápu, že sis nechtěl poškodit pověst ... grinning smiley
... a fotky jsou bezvadné ... je to vždycky osvěžení ducha tohoto Fora v době ... kdy ten Modrý rybník smutně ( přesto s nadějí ) vyhlížíme
pouze za monitory svých PC ... ( ev. Eifel i z Nokia 95 8GB ... někde na VI FI ) ... yawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 02. 2011 09:41
A to jsi Petře říkal, že ani s brýlemi nikoho nevidíš a najednou jsi bystrozraký.....
Květo, chtěl jsem si trochu šplhnout, no nepovedlo se, snad příště....
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 02. 2011 10:56
Michale ... já jsu bystrozraký, jen když musím ... a ta Květka tam možná bude někde nahoře na balkoně jejich apartmánu ... i když to není zřetelné ... smoking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 02. 2011 19:41
Bessy ano přesto ,že jsem věděl ,že jsi to ty tak nehlásil ,neslovuji lidi které vlastně neznám a viděl jen na pár fotkách a smou pověstí to nemá co dělat někdy mužem sednout na pivko jak budem u té modré louže smileys with beer



Upraveno 2krát. Naposledy upravil SELVA (11. 02. 2011 19:46).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 02. 2011 21:19
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 02. 2011 21:46
... Selvo ... rád si dám pivko s kýmkoliv, kdo se nebojí, že mu pokazím pověst grinning smiley ... a teď ještě ke Tvým fotkám z června 2010 v Ivan Dolacu ... s Tvým dovolením si půjčím jednu Tvoji fotku z toho dne, na níž se Michal Zahajský snaží poznat někoho z tohoto Fora ...
v Ivan Dolaci ...

takže ... toto je Tvé foto pláže, ze Tvého škuneru ... kdy Vojto62 prokazatelně sedí u vody ... yawning smiley


chvíli před tím jsi byl ovšem ... mimo jiné zachycen i Ty ... když ses připravoval fotit z lodi ( 1. foto ... Vojta jde s Aňou a Samem k vodě ) yawning smileyjsi v levém horním rohu ...


... a jen pro dokreslení ... kdo ze známých tváří Fora byl ještě v tu chvíli u vody ... yawning smiley resp. ze Tvé fotky ...
.... ten taťka v modrých plavkách ze Tvé fotky už je ve vodě ( mé foto č. 2 ) ... ležící bdící Tom ... potom sedící Eva, za ní Marta v brýlích ... ( foto č. 3 )
... Aňa a Sam ... ty už jsme viděli s Vojtou ... potom zelený krokodýl ... no ... a vůbec ... grinning smiley


... pravdu má ovšem i Květuška, která ve chvíli, když jsi z lodi fotil pláž ... stála vedle Láďi ... ten v tu chvíli fotil dění v Ivan Dolaci z jejich apartmánu ... Květa stála vedle něj ... a tudíž ... v ten moment být na pláži nemohla ... yawning smiley




Upraveno 5krát. Naposledy upravil Bessy (12. 02. 2011 10:22).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 02. 2011 22:17
Bessy no super máš vtom docela přehled a cose týče toho zelenýho krokodýla tak ten patřil knám tak to jsme leželi vedle sebe a zhoda náhod na tví fotce čilso 2 jak de vojta s dětmi do vody tak vlevo leží moje manželka ze synemeye rolling smileyjak je ta pláž malágrinning smiley tak snad letos mi odjezd 22,6 smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil SELVA (11. 02. 2011 22:18).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 02. 2011 22:25
.... Selva ... jo jo .... furt se něco děje ... grinning smiley ....



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Bessy (11. 02. 2011 23:23).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 02. 2011 23:03
Bessy jojo aspon ,že se vubec něco děje :-))
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 02. 2011 23:44


mňam, třeba tam letos zase něco najdem....
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 02. 2011 20:46
Bessy, Vláďa Ti vzkazuje, že nefotil jen tak nějaké dění i ´v ID, ale zdálo se mu, že nám neznámý jedinec na člunu z neznámého důvodu fotí nám známé jedince na pláži, takže to chtěl zdokumentovat, ale než si rozbalil fidlátka, byl tajemný neznámý i s člunem v ... fuč!!! thumbs up smiley
Jestli tomu někdo nerozumíte, tak já už skoro taky ne - budeme si to muset letos vyjasnit hot smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 02. 2011 21:30
... a no tak Kvetko ... pozdravuj Láďu ... smiling smiley byl tady příliš velký klid, tak jsem tam frkl Malý Pitaval z Ivan Dolace ... grinning smiley

... holt ... Hvar je ...yawning smiley






Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (14. 02. 2011 16:35).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 02. 2011 00:25
Mám dojem, že pri troche snahy by sa tu dali zdokumentovať slovom a fotom všetky udalosti v ID z celej sezóny. A to doslova minútu po minúte a z rôznych uhlov pohľadu.
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 02. 2011 11:46
A kolik nás tam vlastně v druhé půlce června bude? Zatím to je Ajax, Květa, Selva a já. I když já tam budu o malinko dříve. Mě bude střídat Vojta. kdo bude další? Samozřejmě nepočítám Jitku, ta tam "musí" být.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 02. 2011 12:14
... anžto Eva nastoupila do resortu školství ... tak pro nás připadají v úvahu dva měsíce ... spíš ten začátek července, mě ty pařáky ale moc netěší ... ale vše je ještě ve vývoji ...
... takže asi tak ... smoking smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 02. 2011 13:30
Péťo neboj, drž ten začátek července a spolu to snad zvládneme. Jak ve vodě, tak na souši! Na hlavu mokrou šiltovku,do ruky chlazené pivko a stínek tam taky najdeme!!! Taky by jste si to VY červnoví mohli o pár dnů prodloužit do července,ať je nějaká sranda i na Hvaru a né jenom na srazech fóristů !!!!!!smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 02. 2011 13:57
takže mimo prázdnin bezpečno smoking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 02. 2011 16:33
... Zdenku ... na Hvaru bezpečno jak říkáš ... mimo prázdnin a já doplňuji ... mimo vinobraní ... grinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (14. 02. 2011 18:44).
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 02. 2011 08:10
Mildousi, přesuň termín na červen.....
Loňský červnový ID je stále zahalen tajemstvím, až na pár malých útržků, takže asi nebylo bezpečno ani na konci června.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Zahajskej (15. 02. 2011 08:14).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 173
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.