Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
kdo se chystá na HVAR???
06. 03. 2006 19:30
kdo se chystá na dovču na Hvar kdy a kam a za kolik ???? jestli to není tajný
pavel56
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 03. 2006 20:38
Dyť Ty mne znáš, já to plánuju na základě Tvojich a Franty PM, info Jitky1 a všech spřátelených duší a fanclubů. Jedu 20.8. s nástupen 21.8 v ID na tři týdny, s vnučkou, bez tchýně, s pivkem, v pohodě, trajekt z Drveniku, cena v pohode přes Jitku1 a jsem celý nervozní, jako prvnička. Prut (teda rybářský) sebou, dobrou náladu taky a zbytek určitě vyjde. Ahoj Pavel.
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 03. 2006 20:40
já se chystám, ale ještě nevím kdy, kam a za kolik grinning smiley

musím to ještě propočítat, jak to vyjde v porovnání s pevninou
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 03. 2006 22:24
bych to viděl o kuny za trajekt dráž cool smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 03. 2006 22:52
Ostrov Hvar- miesto Mudri Dolac ( medzi Vrboskou a Stari Gradom tesne pri Basine - vzdialenosti od turistických centier 6km Jelsa ,5 km Vrboska , 6 km Stari Grad 20km Hvar), pobyt od 19.8.- 3.9.2006 aprtmán - AS 35/noc vrátane boravišnej taxy ako v minulého roku - zopakujem pobyt.
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 03. 2006 23:47
at jedete kam jedete na Hvar, vsude je pekne a Pavel bude skoro jako prvnacka, kdyz zde oslavi prvni den x-te vyroci svatby:-)
pavel56
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 03. 2006 07:12
Taky doufám, že to bude jako poprvé. Vzhledem k věku se na to ale připravuji už teď. Ahoj na Hvaru. Pavel.
Franta PM
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 03. 2006 09:17
Pavle, Pavle. Trochu uber. Říká se "kdo se moc těší ...."
Ale všechno zpět. Také si myslím, že poprvé to bylo nejlepší. Tedy myslím, poprvé na Hvaru. Také se už těším a to tam letos jedem na stejný flek už posedmé. Máme zajištěné místečko pro deku na pláži v Jagodné od 24.6. do 9.7. a uvažujeme jestli by šlo vyrazit o pár dnů dříve a užít si tam více klidu ještě před prázdninami. Doufám, že tam potkám pár "starých známých". Vloni jsme si slíbili, že vyrazíme na Sv.Nikolu. Zdravím celý FAN CLUB JITKA.
Stretan put.
pavel56
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 03. 2006 10:29
Franto, já se vždycky těším, zejména na Vánoce, a ono nic, tedy na dárky. Jinak by možná stálo zauvažovat o tom, zda by nebylo od věci si dát za skla u aut "pavel56, frantapm, pavel626, alespoň se poznáme a ta samá jména používat při volání v síti PMR. Třeba se to hodí v nouzi při cestách po Chorvatsku. Jen takový jeden, možná přiblblý nápad ale jeden nikdy neví. Ahojte.
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 03. 2006 11:07
Jitko, dobrý den ze zasněžené Šumavy! Už tam u Vás na Hvaru něco kvete?
TK
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 03. 2006 11:57
24.6. Do zátoky Skozanje a pak ještě na druhou stranu ostrova. Doufám, že na Hvaru bude tak dobře jako loni, proto se tam taky ještě jednou vracíme. Další rok bych chtěl zkusit už zase něco jiného ale po Hvaru se bude hledat lepší místo asi velmi těžko.
Tomas
Jenny
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 03. 2006 16:00
Vy jste byly přímo v zátoce Skozanje? Byly jsme se tam podívat předloni v září, ale přišlo mi to už hodně odlehlé - dá se tam normálně chodit do lesa? Cestou tam jsme viděli spoustu hadů, tak bych měla strach děti jen tak vypustit. Uvítám nějaké zkušenosti s pobytem. Díky
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 03. 2006 16:46
Dostal jsem typ na ubytování u Liba Caric, obec Ivan Dolac. Nebydlel jste tam někdo? Nemáte nějaké fotografie?
Díky
Jirka 2
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 03. 2006 17:34
Já jedu od 16.6. na 14 dnů do Ivan Dolac, ubytování u Bozena Caric. Jak tady pročítám samou chválu na ID tak už se začínám těšit. Jen těch fotografií je celkem málo.
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 03. 2006 18:10
evolo, na Hvaru kvetou mandle a vcera vecer tady zacal poletovat snih, ale nic z toho narozdil od pevniny, nebylo.
Jirko 2 admin rozsiril stranky i o Ivan Dolac, ma to pekne udelane a tech obrazku je tam celkem dost. Musite jit na hlavni stranku.
Tak at se vam vsem u nas libi, ja tam budu pro vas od 1.cervna.
TK
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 03. 2006 19:22
Jenny:

V zátoce Skozanje jsme se byli loni také jen podívat, ale autem tak jsme hady nezaregistrovali, ale byli jsme týden nedaleko v zátoce Tvrdni Dolac a tam jsem hada taky neviděl je fakt ale že do lesa jsme nechodili. Jinak Skozanje je asi fakt odlehlá poslední týden v červnu tam byli hosté asi jen ve 3 domech. Pláž a moře byly perfektní tak tam letos pojedem. Když se budu moc nudit tak V Tvrdni Dolac je malá neoficiální hospoda možná ji znáte protože je jediná na této straně a tam se to někdy pěkně rozjede pokud majitel nevypne elektrocentrálu to je potom trochu tma.

Tomas
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 03. 2006 21:31
pavel56:
s těmiä cedulkama to není špatný nápad ale problém je v termínu cesty i pobytuwinking smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 03. 2006 22:03
nahodte mi prosím něco na Hvaru od 5. do 15.8., apartmány 1x2 a 2x2 (dobrá kvalita).
Míra1
Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 03. 2006 10:27
Otázka 1: Jmenuje se v Ivan Dolci někdo jinak než Carić?
Otázka 2: Bude v ID možné potkat i jiný národ než Čechy? Je mi to jedno, jen se ptám.
Otázka 3: Bude v ID někdo od 7. do 25.6. s předškolními dětmi?
Jirka 2
Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 03. 2006 10:41
Pro Míru1:

K otázce 1-2: Tyto otázky jsem si už taky položil.
K otázce 3: Od 16.6. budem v ID se 4,5 letou dcerou
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 03. 2006 14:39
Miro1 tak na tuto otazku odpovidam v lete porad, jelikoz jsou vsichni Carić i ja. Dokonce je zde i Liba taky Carić(ceska). Ale nejsme vsichni rodina. Proto je tam asi tolik cechu, ale nedaji zde na vas dopustit. Nebojte , v te dobe zde budou i slovinci, madari, bratri slovaci a par francouzu. V te dobe tam budou prevazne rodiny s malymi detmi, kteri jeste nechodi do skoly.
Jirko2 vy budete mit vedle sebe sousedku provdanou nemku.

Franta PM
Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 03. 2006 14:55
Jirka 2 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Já jedu od 16.6. na 14 dnů do Ivan Dolac,
> ubytování u Bozena Caric. Jak tady pročítám samou
> chválu na ID tak už se začínám těšit. Jen těch
> fotografií je celkem málo.

Tak to se tam možná potkáme. Určitě do ID zavítáme. Měli bychom být vedle v Jagodni až od 24.6., ale teď uvažujeme vyrazit o pár dnů dřív, tak někdy kolem 20.6. Tak se u B.Caric stavím.

Zkoušel ses podívat na www.ihvar.cz (jak radí Jitka) nebo na www.@#$%&.c./ivandolac/ Tam je asi 40 fotek. Pokud by to nestačilo, mohu jich také pár poslat.

Franta PM





Upraveno 4krát. Naposledy upravil (08. 03. 2006 15:22).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 03. 2006 10:19
Jitko1 díky za info.

Franta PM :

Klidně se stav. Pokecáme.
Fotky jsem si prohlídl i ty nové na doporučení od Jitky1, ale pokud by jsi poslal i ty tvoje tak bych byl rád. Alespoň bych si udělal ještě větší obrázek o tom kam vlastně jedu.
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 03. 2006 15:37
Jirko, je lepsi se nechat i trosku prekvapit a urcite to bude prijemne prekvapani, az prijedete stavte se u me a ja vam reknu, kde je nejlepsi pohled na vse.
pavel56
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 03. 2006 17:41
Jitko1, já se stavím taky. Ahojte Pavel
pavel56
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 03. 2006 18:44
Jitko1 doplňuji dotaz, jak uvádíš Jirkovi2, že tam bude provdaná němka, co tam budu mít já? Svobodnou němku, vdanou češku nebo náruživou francouzku či příjemnou chorvatku? To abych věděl jak se mám připravit, zatím na to mám čas. Pak mám problém. Ahojte ms Hvaru Pavel
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 03. 2006 15:30
čau lidi, pošlete mi prosím někdo taky fotky z Ivan Dolac. Tady je to jak diskuze o Jetim, všichni o něm mluvěj a nikdo ho neviděl grinning smileygrinning smileygrinning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 03. 2006 15:58
pavel56 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Franto, já se vždycky těším, zejména na Vánoce, a
> ono nic, tedy na dárky. Jinak by možná stálo
> zauvažovat o tom, zda by nebylo od věci si dát za
> skla u aut "pavel56, frantapm, pavel626, alespoň
> se poznáme a ta samá jména používat při volání v
> síti PMR. Třeba se to hodí v nouzi při cestách po
> Chorvatsku. Jen takový jeden, možná přiblblý nápad
> ale jeden nikdy neví. Ahojte.




A k tomu ještě žlutá nebo oranžová trička a na nich černě tyto jména napsat. Jen tak pro sichr, kdyby to někdo na tom autě přehlédl.
pavel56
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 03. 2006 16:00
Já taky ne a těším se. FrantaPM a pavel626 "majů vela pekných snímkov aj ostatný čo úposlali z tej fotodebničky", viděl jsem, poradoval a těším se. Ahoj Pavel
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 03. 2006 16:12
taky bych se rád poradoval, tak mi něco pošlete, doboha hot smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 232
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.