Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 01. 2011 16:13
Zdravím všechny milovníky Hvaru,
vzhledem k tomu, že nás letos pojede na Hvar o jednoho víc než pojme naše auto, řešíme individuální dopravu pro jednu osobu a rozhodujeme se mezi autobusem a letadlem. Ze Splitu na Hvar je to bez problému. Chci se však zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s nějakou dopravou z Jelsy nebo Stari Gradu do Svete Nedjelji pokud nemáte k dispozici auto (taxi, autostop, ....). To pro případ, že by se nám nepodařilo zkoordinovat příjezd obou skupin.
Budu vděčná za jakoukoli radu nebo zkušenost.
Helena
Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 01. 2011 23:24
Dnes jsem se konečně dokopal k tomu, abych vložil fotky z loňské dovolené na Rajče, tak menší ochutnávka:









[img5chybny-odkaz-rajced0508][/img] [img5chybny-odkaz-rajced0508][/img] [img5chybny-odkaz-rajced0508][/img]

[miruszchybny-odkaz-rajce]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 01. 2011 12:00
Míro, no to je dost..... Skouknul jsem to i na na rajčeti a dobrý thumbs up By mě zajímalo, jak děláš ty panorama, to máš funkci ve foťáku?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 01. 2011 15:16
... panorama bude asi v mobilu ( mívá to mj. Sonny Ericson )
... ale Mirku ... některé snímky jsou opravdu poklady ... třeba ten oslík ... celá galerie je hezká a hlavně to má atmosféru .... oblíbeného letoviska ... včetně těch flanelových košilí místních rybářů ... to ale patří k věci ... smoking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 01. 2011 17:59
Čo povedať? Foto perfektné, klobuk dolu Mirusi, Náhrada za moju minuloročnú absenciu na Hvare.
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 01. 2011 18:45
Eifeli díky - bylo mi potěšením za Tě zaskočit.
Michalhk : Kodak ZD 710 má funkci panorama - spojí tři snímky v jeden.
Jsem spokojený, fotka toho ostrovu na všech třech fotkách je zhotovena z jednoho místa.




Bessy : toho oslíka ( je i na vedlejší fotce) jsem fotil pro jednoho kamaráda, jsem rád, že se mu líbí !
Flanelová košile je místní dědula rybář, ostatní jsou naši každoroční sousedé (spolurybáři) a příjemní lidičkové .
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 01. 2011 11:21
Zdravím přátele Hvaru,můžete mi někdo říci více o zátoce Mali Rapak dům Jurica.Jedeme tam letos v červenci.Díky foto by bylo skvěléyawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil fabienka (11. 01. 2011 11:24).
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 01. 2011 15:41
to fabienka:vítej mezi námi foto mám na rajče net- tom 42 písnu později
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 01. 2011 18:06
... Fabienka ... neznám ten dům ani zátoku ... ale aspoň přivítat tě musím ... smiling smiley
... Tom42 ... nebyly by nějaké silvestrovské fotky Hvaru ...?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 01. 2011 20:54
fabienka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím přátele Hvaru,můžete mi někdo říci více o
> zátoce Mali Rapak dům Jurica.Jedeme tam letos v
> červenci.Díky foto by bylo skvěléyawning smiley


V téhle zátoce jsme nebyli. Zde je sousední Tvrdni Dolac.
Myslím, že charakter bude podobný, protože je hned vedle..

Michal
Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 01. 2011 16:48
Poslední den v roce 2010 v Ivan Dolac
Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 01. 2011 16:49

Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 01. 2011 16:54
Tak co (ivani) poznáváte????
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 01. 2011 20:33
To je fakt dobrý. Byl tam někde sníh? A kolik tam bylo stupňů?
Už dlouho uvažuji, že by bylo dobré strávit silvestra například v Dubroši. Moje polovička tomu není moc nakloněná.
Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 01. 2011 21:12
Nene sních byl pouze na pevnině teda jen zbytky,tady bylo přes den okolo15st jinak super nevšední zážitekdrinking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 01. 2011 21:24
... tom42 ... hezké ...
... musí to být opravdu zážitek ... mimo domov, ale někde ... kam tě srdce táhne a přitom nic tak exluzivního jako moře v Thajsku nebo Paříž ... či sjezdovky v Rakousku ... dobré ... thumbs up
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 01. 2011 21:47
Bessy, to co jsi vypsal mě také táhne. Ale HR je HRsmiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 01. 2011 07:55
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 01. 2011 22:35
tom42, při pohledu na tvou první fotografii s názvem "Poslední den v roce 2010 v Ivan Dolac" jsem zjihla. Je na ní vilka, ve které pobýváme o našich dovolenkách v ID, díky. Právě v těchto dnech plánujeme den odjezdu a délku dovolené a v nejbližších dnech volám našim domácím - a to datum je pak takové to konkrétní světýlko na konci tunelu, na které se těšíme. To těšení je pro mne už součástí dovolené, stejně jako cesta smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 01. 2011 14:27
Ty v... SNÍCH fuj omlouvám se!! (v předešlém príspěvku)
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 01. 2011 16:08
Do domu Jurica pojedeme už po čtvrté. Zátoka je krásná, klidná, moře pozvolné, vhodné pro děti. Dům má svůj velký pozemek na kterém se dá parkovat. S majiteli se dá dobře domluvit česky. Letos odjíždíme 9.7. Už se nemůžeme dočkat.
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 01. 2011 16:29
fabienka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím přátele Hvaru,můžete mi někdo říci více o
> zátoce Mali Rapak dům Jurica.Jedeme tam letos v
> červenci.Díky foto by bylo skvěléyawning smiley

Klidná zátoka s menší takřka soukromou pláží hned pod domem.V domě není elektřina světla jsou napájené z autobaterie lednice mrazák a sporák jsou na plyn.U přízemního apartmánu je venkovní gril. Dům má tři apartmány a majitelé dostavují ještě pravděpodobně studio.
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 01. 2011 17:08
Nutno podotknout že dům Jurica má teplou vodu spodní ap. má dvě ložnice jedna s výhledem na moře prostřední ap má jednu ložnici a druhá manželská postel je v denní místnosti horní ap je podobný tomu spodnímu Pečivo je třebe si objednat ve Gdinji v krámku předem jinak se musí jet až do Zastražišče Světla v klidu vydrží svítit dlouho do noci jinak jedeme v září (až)
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 01. 2011 09:47
Zahajskej ,měla bych takový dotaz.Vy jste jeli cestou přes kopec v Pitve směrem k moři.Zajímalo by mě kde jste přesně vyjeli a jestli by ta cesta opačným směrem byla lepší.
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 01. 2011 17:46
Zdravíčko všem. Do Chorvatska jezdím posledních sedm let. Letos poprvé se ale chystám s motorovým nafuk. člunem. Máte někdo zkušenosti s člunem na Hvaru, které lokality jsou nejlepší? Díky moc.
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 01. 2011 08:13
já osobně mít na Hvaru člun tak udělám základnu ve Vrbosce a jeden den popluji vpravo a druhý den vlevo cca 30 km. Potom se přemístním 15 km autem přes tunel Pitve na druhou stranu do Ivan Dolac a dokončím průzkum taktéž jeden den vlevo a druhý den vpravo.Když to tak vemu jeden den přípravy dva dny plavby jeden den přesunu a další dva dny průzkum. Poslední den sbalení si věcí a cesta domů. Krásný týden dovolené na ostrově Hvar.Tak bych měl udělaný přehled o celém ostrově a bude ze mě starý mořský zkušený vlk a znalec ostrova Hvar.
Příjemnou plavbu ti přeje Rohal..
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 01. 2011 09:55
To Rohal: Díky za itinerář a dobrej tip :-)
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 01. 2011 11:11
Zdravím milovníky Hvaru,několik let jezdíme do Pisaku.Po přečtení vašich příspěvků mě Hvar nadchnul a letos bysme tento nádherný ostrov chtěli poznat i my. Máme tři dětičky,které rády šnorchlují,tak doufám, že by se vyřádili.Uvažijeme o ID, a to apartmán Rosič.Máte někdo zkušenost s tímto apartmánem? Díky
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 01. 2011 11:39
sasanka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím milovníky Hvaru,několik let jezdíme do
> Pisaku.Po přečtení vašich příspěvků mě Hvar
> nadchnul a letos bysme tento nádherný ostrov
> chtěli poznat i my. Máme tři dětičky,které rády
> šnorchlují,tak doufám, že by se vyřádili.Uvažijeme
> o ID, a to apartmán Rosič.Máte někdo zkušenost s
> tímto apartmánem? Díky


Sasanko vytaj na foru. Bessy a vojto62 tam byli loni já se chystám letos. Byl jsem tam pouze na návštěvě a dobrý. Na pláž 20m.
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 01. 2011 15:17
Díky za uvítání a za odpověď, tak je rozhodnuto.Teď jenom jestli paní Jitka bude mít volno.Mooooooooooc se těším,mám jenom strach z dětí,protože chtěly zase do Pisaku.Mají rádi kamenité pobřeží,kvůli šnorchlování,zdá se mi,že v ID by to mělo být ono.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 184
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.