Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 09. 2010 21:28
Je vidět, že do svěrací kazajky ještě nepatřím, i když doma jsou o tom přesvědčeni. Sestava na listopadový Hvar vypadá velice dobře a jestli bude takový zájem, nebude stačit ani dvoupatrová Setra. Od tunelu Pitve to budem muset asi dojít pěšky.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 09. 2010 21:30
Zahajskej, s tým si starosti nerob. Veľké auto pred tunelom už pred pár rokmi riešil Mildous.
Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 09. 2010 21:40
skalní pojedou
Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 09. 2010 22:04
Ľubko a vyřešil! Za pomocí "domácích" ke vší spokojenosti. My přestěhováni a ubytování v ID a autíčko(obytňák) pěkně pod zámkem v oploceném areálu firmy nejmenovaného pána ředitele na druhé straně hor -díky i po těch létech za vstřícnost.
Nema probléma !!!
Takže Zahajskéj, směle vstříc té tmavé díře v Pitve!!!
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 09. 2010 08:02
No jo hoši, ale jestli se pojede busem, je Vám jasný, že to nekončí až u tunelu, ale už hnedka za křižovatkou z Jelsy. V těch uličkách si ten poschoďák nedovedu představit. To teda znamená, že nasadíme pohorky a šupajdíme pěškobusem a pak přes kopec...Nebo že bysme dali cestu z opačného směru, od Hvaru? Panečku, to by byly výhledy z toho poschoďáku thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 09. 2010 12:56
nic není v tomto směru problém
BUS se nechá v jedné nejmenované vinařské firmě za plotem jak píše Mildous ze své zkušenosti
ale také jsem slyšel že se to dá objet ale po nějaké strašné cestě

a když na věc přijde tak jsem šel pěšky z ID přes Jelsu až do Vrbosky a zpět
pouze přes tunel jsem se musel nechat přepravit autem
úžasný zážitek vřele doporučuji
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 09. 2010 15:07
... hoši co blázníte ... jaký autobus ... ? ... maximálně 2 mikrobusy ( do 2,3 m výšky ) ...( pokud by nestačil jeden )

... přece se nenajde tolik praštěných nadšenců kteří, chtějí jet v listopadu na 3 dny na Hvar ...
... fakt je ovšem ten, že kdyby to byl mikrobus pro 8 ... 9 lidí ... tak když se rozpočítá doprava, tak je to za hubičku ... yawning smiley ... doprava na jednoho tak 1.100 až 1.200 ... dvě noci do 500,- t.j. celkem ani né 2.000,- CZK ... smiling smiley ... jídlo s sebou ... to máme ...éééé ... eye rolling smiley
... tož to máme Michalhk, Zahajskej, Rohal, Janka, Lacestera, Šatava ... já ... to už je 7 ( Eifel a Mildous jsou zatím jen reportéři, kteří to komentují ... ) ... dobré ... smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 09. 2010 15:17
Já nemóžu,příští týden letíme na 10 dní na Krétu, prý tam jsou nějaké volné chobotnice - a je po letošní dovolené!!!!!!!!!!
Příští rok Vás tam všechny budu vítat, protože jako čerstvý prduch si tam hledám kšeft od července do Mikuláša!!!
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 09. 2010 15:38
Mildousi, ale v listopadu budú chobotnice v hojnom počte aj na Hvare. Vedia, že turisti sú preč ...... vylezú. Nepodceňuj to.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Eifel (14. 09. 2010 21:37).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 09. 2010 17:07
Jestli pojedu i tak určitě i s manželemthumbs up smiley A pes může taky?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 09. 2010 17:41
Eifeli, nezapomeň ale, že já tam jedu ještě před domlouvaným listopadovým srazem hvarských nadšenců, takže mám obavy, že v listopadu už tam zase nic nebude sad smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 09. 2010 20:22
... Lacestera ... můžete fšecí ... grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 09. 2010 21:28
Myslím, že takové sestavě budou chobotnice ukradené, možná ještě tak na talíři. To budou spíš kapalné švestky s hroznem a tekutý chleba. Bude potřeba vlek za auto, nejlépe cisternu, aby se vystačilo.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 09. 2010 21:45
michalhk, ty si ale sebec. thumbs up smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 09. 2010 13:20
Do ID dorazíme nejpozději toho 25. Vyjet chceme 22. máme dilema jestli jet rovnou do ID nebo se na dva dny stavit někde jinde. Si říkám, aby nebyl problém s ubytkem na tak krátkou dobu. A taky mě láká mrknout se do Slavonie.
A taky vedem debatu na témy kudy jet, já jsem pro klasiku, Víťa chce zkusit jet přes Maďary.
A teď fóristo raďthumbs up smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 09. 2010 14:12
Cestou tam klasika a nazpátek Maďary.
Nebo naopak ...
yawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 09. 2010 14:36
Tak přátelé, právě jsem dostala hlášku, že Luis už vyjíždí, za hodinku je u nás a pak hurá směr ID!!!! Jitko, Gino, Zdenku, Hynku, Víléme, Jarmilo- teda co to melu ???? Huráááááá hot smiley smileys with beerhot smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 09. 2010 20:16
... kdopak se to tu po 15 letech objevil ... ? grinning smiley
tak taky vše dobré ... a pamatujte na dobré vychování ... a na cestu thumbs up
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 09. 2010 12:20
Hlasim prijezd vsech clenu v poradku, pocasi nadherne, jen se ale sbirat jeste nebude,ceka se na lepsi cukernost hroznu :-(
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 09. 2010 19:03
... Jitko, doufám, že neznáte ledové víno ... to by ti kapišánci nestihli akci Hustopeče ... grinning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 09. 2010 20:06
... přátelé ... ticho po pěšině ... jak je to s hrozny na Hvaru ... ? smoking smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 09. 2010 11:31
Petre, ledove vino nezname, jedine pozdni sber v listopadu, pokud nam divoke prasata neco nechaji.
Vcera a dnes rano prselo, taktze se ceka, ceka, ceka :-(((((( no snad to na sraz stihnu.
pozdrav vsem z opet slunecneho ID.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 09. 2010 18:28
Joooooo, Hvar! Lásko moja! Ach jo..sad smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 09. 2010 19:05
... Jitko ... takže když v listopadu přijedeme, tak ještě pomůžeme s pozdním sběrem ... zdá se, že letos bude sklizeň posunuta kvůli počasí ... grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 09. 2010 20:41
A když už tam v tom listopadu budem tak rovnou sfouknem i ty olivy. Asi to na koupání fakt nebude, tak aby se nám tam moc nezkrátily žíly.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 09. 2010 20:53
... takže je jasné, že to na autobus nebude ... spíše jen pro opravdu otrlé jadranisty ... vidím to tak do 2.500,- za dopravu, 2 noci a jídlo ...
... pokud by se ještě šlo na olivy ... tak to vidím ... suma sumárum do 2 tisíc ... smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 09. 2010 21:34
Bessíku, otrlým jadranistou se můžem nazývat i my, v pátek se voda začala tak míchat, že už nepomáhal ani alkohol :-))smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 09. 2010 17:47
Ahoj
Zdravím účastníky zájezdu do ID. Teď jsem se trochu vzpamatoval po 28hod. cestě z ID přes Mostar a Banja Luku domu. Cesta přes Bosnu ( hlavně z Mostaru do Banja Luky ) nádherná, ale v tom dešti a mlze skoro vražedná.
Čau Ivan
[galerie-jadran.net]
Účastníci zájezdu

[galerie-jadran.net]
Krásy řeky Vrbac nad Banja Lukou

[galerie-jadran.net]
Krásy řeky Vrbac nad Banja Lukou



Upraveno 2krát. Naposledy upravil smejkali (27. 09. 2010 17:52).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 09. 2010 15:15
Tak kdepak máme hlášení od účastníků posledního zájezdu na Hvar do ID? Sem s tím...grinning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 09. 2010 21:57
... včera se začal sklízet v Ivan Dolaci ... Plavac ... ale za hodinu už prý nebyly bedny ... prý jako trening dobrý ...drinking smiley
... potud Lacestera ... návrat možná na Vánoce ... tak prý si máme v Hustopečích nechat nalévat na účet pořadatelky a spol. ... yawning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 191
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.