Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kvarnerské ostrovy

Autor Peťka 
Peťka
Kvarnerské ostrovy
31. 01. 2006 14:56
Můžete mi někdo doporučit některý z Kvarnerských ostrovů? Láká mě Rab nebo Pag. Vyhledáváme spíše místa kde se něco děje-sportovní vyžití,noční život,...
Re: Kvarnerské ostrovy
31. 01. 2006 17:07
Láká Tě Kvarner nebo Dalmacie? Podívej se na mapu kde jsou Kvarnerské ostrovy.Jéřa.
Peťka
Re: Kvarnerské ostrovy
01. 02. 2006 12:22
No já nevím, ale v hlavní nabídce, když otevřu oblast Kvarnerské ostrovy, tak se mi nabídnou právě ty ostrovy o kterých jsem psala,...tak nevím , asi se mi zamlžujou čočky a potřebuju je vyměnit za novésmiling smiley
avatar Re: Kvarnerské ostrovy
01. 02. 2006 12:33
Ono je to trochu složitější, někde se Pag řadí ke Kvarneru a někde k Severní dalmacii. Proč to tak je, by bylo na delší povídání.

Michal
Re: Kvarnerské ostrovy
18. 02. 2006 17:18
Dobrý den,
doporučoval bych nejlépe ostrvo Krk, mezi nejlepší letoviska patří bezesporu Baška a Malinska, nudit se určitě nebudete - je zde spousta kaváren, restaurací, obchůdků, hudební večery apod. Na večerní výlet např. z Malinské doporučuji restaurant Plava terasa (vynikající večeře na terase přímo na moři s gala večery a krčskou "klapou"winking smiley Jinak na Rabu asi přímo Rab ze kterého se ale začíná stávat drahé letovisko pro náročné klienty s vlastními jachtami. Ideální pro dovolenou na Rabu je např. hotel Eva nebo Carolina v Suha Puntě, ale za zábavou se musí dojíždět.
Co se týká Pagu, určitě H. Pagus**** přímo v hl. městěčku ostrova. Ale největší a nejzajímavější je jistě Krk.
Re: Kvarnerské ostrovy
26. 02. 2006 11:26
Nekdo ma Pag za ostrov, nekdo za poloostrov.Sami Pažani se sami citi sami sebou protože pri maji svoji mluvu.A to teda je maglajz.Ani čakavski, ani ikavski ,??
A Tovarnele, ty sou v Italii
Re: Kvarnerské ostrovy
27. 02. 2006 19:19
PAG - Novalja
-------------
Noční život, jen tady. Party 24 hodin denně.
Re: Kvarnerské ostrovy
27. 02. 2006 21:49
Ahoj, na Pagu jsme byli vloni-nebylo to špatné, manželovi i dceři se tam moc líbilo. Nevím, zda je tu nějaký rušnější noční život - snad jen v Novalje nebo v městě Pag. Novalja je různě na netu popisována jako živější letovisko. My jsme byli v Povljaně - písek, teplé moře a klid. Při příjezdu na ostrov se naskytne pohled na trochu zvláštní krajinu - jako náměsíční. Mě okouzlilo chorvatsko spíše svou kamenitou dalmátskou krajinou. Ale rodina mojí spolupracovnice jezdí na Pag - přímo do Pagu už tři roky - říká, že lepší, než jinde. Byli před tím v Pisaku a Filip i Jakov u Biogradu. Majka
Re: Kvarnerské ostrovy
04. 03. 2006 13:55
hledáš li hezký ostrov, celkem levnou dovolenou na tamní poměry, príma lidi zavolej na +420606515533 nebo odepiš na emaila mohu vřele doporučit
Re: Kvarnerské ostrovy
06. 03. 2006 20:48
pošli prosím kontakt
díky
delete
Re: Kvarnerské ostrovy
10. 03. 2006 09:05
Tiez som bol na Pagu a pacilo sa mi tam, ked mam hodnotit Rab a Pag, Rab je komercnejsi trosku vyssie ceny, na Pagu srdecnejsi ludia nie su az tak zatazeny na biznis.
Blanka75
Re: Kvarnerské ostrovy
11. 03. 2006 11:50
Pokud jedete autem, a rádi objevujete nová místa, tak určitě Ráb.
Pag nedoporučuju, nelíbilo se mi tam. Je to taková měsíční krajina.

Je to krásný zelený ostrov, ikdyž to na první pohled z trajektu nevypadá :-)))).
A město Ráb má svoji atmosféru.
Ráb je rájem nudistů,je tam plno oficiálních a neoficiálních nudistických pláží.
Každý si tam najde to svoje. Můžeš být na místě, kde se procházíš mořem (ideální pro malé děti), kameny a průsvitně čisté moře a spousta ježků, a něco mezi.
Pokud chceš další info o Rábu... ráda zašlu.

Blanka
Re: Kvarnerské ostrovy
12. 03. 2006 21:52
Já osobně hlasuji pro Rab. Znám Cres a Pag, oba jsou kouzelné co se týká divoké přírody. Rab mi přijde takový "hladší" a dostupnější. Více komerčnější.Rab - Lopar u mě zvítězil kvůli nádherným písčitým plážím. Pokud bude mou prioritou lezení po kopcích, objevování a nebudou mi chybět turistické továrny, zvolila bych Cres. Pokud se chci trochu poflakovat v klidném moři a večer jít za zábavou, nebo načerpat zvláštní energii (pokud umím vnímat), který tento ostro-poloostrov má, jedu na Pag. S příchodem rodiny se hrany obrušují a člověk ustupuje a ledacos překousne... Pokud je pro Vás nejdůležitější příjemné koupání na písku s unikátním výběrem pláží, nevadí Vám trochu vyšší ceny a místy vyšší koncentrace turistů, volte Rab, ideálně poloostrov Lopar. Sportovního vyžití je tam dost. Každý rok jezdíme jinam, ale letos tam znovu pojedeme. Mohu poslat spoustu www odkazů.
Marki
delete
Re: Kvarnerské ostrovy
13. 03. 2006 13:23
ja prave preto uprednostnujem Pag, lebo nemam rad hlavu na hlave, a Lopar cez sezonu radsej nie alebo vstavat o 5.00 a nosit na plaz uteraky :-)
Re: Kvarnerské ostrovy
16. 03. 2006 15:28
Podívej se na www.... je tam o Rabu.
Marki
Re: Kvarnerské ostrovy
01. 04. 2006 15:05
To Delete
Asi je řeč o snadno dostupných plážích u San Marina. Jinde, třeba na Dubaci máte na pláži do dvaceti lidí celkem!
Marki
Re: Kvarnerské ostrovy
01. 04. 2006 21:13
jasne, ale vies s malymi detmi(2roky) sme sa nechceli nejako moc vzdialovat z dosahu apartmanov, ale mas pravdu, domaci nam popisali kde sa kto chodi kupat a hovorili ze mimo centralnych plazi je to pohodicka.
Re: Kvarnerské ostrovy
13. 03. 2012 17:34
Ahoj, osobně mám nejlepší zkušenost s ostrovem Cres, pokud máte rádi jak osamělejší pláže i noční ruch, každý si vybere. I krásné výhledy z hor a šnorchlování. Navštívili jsme Tribunj, Pakoštane, v Rogoznici se nám nelíbilo vůbec. Městečko Cres byla nejkrásnější dovolená, kam jsme se znovu vrátili, ale připadá mi nuda jet i potřetí na stejné místo. Takže letos chceme zkusit ostrov Krk, městečko Vrbnik. Nemáme rádi široké písčité pláže, spíš naopak. Taky milujeme víno, takže Vrbnik a jeho žlahtina by mohla být dobrá volba. Máte někdo zkušenost?
Re: Kvarnerské ostrovy
09. 04. 2012 21:39
Minulý rok jsme byli na Pagu v Povljaně, pěkné místo, ale hodně klidnu, pro noční život to určitě není, leč výhoda je, že tam je písečná pláž, ale taky kamínková, takže člověk má volbu, popř. děti mají rozmanité koupání :-) Noční život je určitě ve městě Pag nebo Novalja, ovšem zaparkovat tam někde večer a poté najít volné místo v jedné z mnoha kaváren a restaurací, skoro nemožné.... Co se týče ostrova Krk, tak jsme byli v Šilu, opět maximální spokojenost, kolega výše psal, že přístup do moře je jako v kamenolomu, nevím, já jsem takový pocit neměl, není to červený koberec do moře, ale kamínková klasika, nicméně opět o Šilu platí totéž co o Povljaně, klidné místo, noční život žádný, samozřejmě je si kde sednout, ale ,,divočina" to rozhodně není :-) Živěji je rozhodně v Bašce a pak ve městě Krk, které je v noci skutečně nádherné, krásné uličky, prostě má to něco do sebe, ale Krk je poměrně malý, takže autem je člověk všude do půl hodinky.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 107
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.