Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2010 12:09
... Michale ... přinejmenším chobotnice ... ačkoliv, tyhle hlavonožce spolu s ježurama v Ivan Dolaci ... odstraňoval Michalhk
... takže asi ta panna ... ( doufám, že tu nenahlíží paní Mildousová ) grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2010 15:07
Možná má i tu mořskou pannu MichalHK doma v mrazáku...
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2010 16:41
Pacholci, si děláte prču, co? spinning smiley sticking its tongue out Panna nejde sežrat, tak ji doma nemám, spíš by se s ní daly dělat jiné věci....thumbs up smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2010 18:22
... Michalhk ... ... jen jsem čekal ... jak rychle se tu a s jakou objevíš ... smiling smiley 1 a 3/4 hodiny ... to je dobrý čas ... grinning smiley
... a ještě něco mám ... mohl bys pozvat k monitoru Tvou paní ... ?
... " dobrý den, paní Michalovahk ... víte ... že panna nejde sežrat ... ? ... ale šlo by ... a vůbec ... " smoking smiley hahaha ... " hádejte, kdo to vymyslel ...? "
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2010 19:28
angry smiley Dobráci od kosti tady jsou, banda jedna nepřející...Manželka by řekla, Michálku, kdopak to tam napsal takové věci pod tvým nickem, co to bylo za lumpa, že on Bessy má nějaký zvláštní přístup....yawning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2010 20:17
... Michálku ... buď rád, žes tu bandu v I. D. nepotkal ... ale zase na druhou stranu ... víš jak se říká v Palermu velké rodině držící pohromadě ... ? smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2010 20:20
neboj Michale my mu to tomu Bessymu za 10 spočítáme thumbs up smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2010 20:27
Bessy, nevím, nahoď...
Rohale,kde se to bude Bessymu za 10 vše počítat? Rád bych přispěl troškou do mlýna grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2010 22:31
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 22:43).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 07. 2010 09:36
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 07. 2010 13:49
Tož už sú tady, myslím v práci a tak mám čas něco písnout !!! Včera jsem vybaloval, pral,věšel,žehlil....však to chlapi znáte,když se vrátíte o půlnoci domů z dovče. Jinak všechny fámy o zlém počasí byly jen fámy. My si do ID dovezli sluníčko, které do nás pralo celých 14 dnů,kecám,v den odjezdu se ráno schovalo za mraky a přidal se i vítr. Pro cestování v dodávce bez klímy přímo ideální stav. Ve Splitu kolem 30, za Svatým rokem jen 20 stupňů.Foukalo, ale nesfouklo,vezl jsem pár šutrů a několik litrů slané vody pro souseda na nohy(prý to pomáhá,tož vozím)
Jinak od začátku - cesta tam přes Lendavu OK, celníci usmátí-kolik Vás je,kam jedete,na gořalku ani cigatery se neptali-dostal jsem mapky a pokyny a hajde k jihu. Ještě v Maďarsku ty opravy silnic....zážitek..měl jsem vysílačku (PMR) a naladil se na jejich frekvenci,jak se ti Lájoši domlouvali,vnoučata se málem počůrala smíchem.Po půlnoci jsem zastavil jako 5-té auto na molu směr Starý Grad a věřte nebo né, na tachometru přesně 1000 km. Ajax trošku zaspal uvítací bouchání šampáňa, nicméně se přeci jen vykutálel z postele a dali jsme už jen pivko!!
Ubytování bylo ještě obsazeno,takže jsme si počkali ( u moře a pivka to šlo). Večer ryby a všichni fóristé- Květa, Vláďa,Péťa,Ivan .. Ajax už to nakopl a frčel vystřízlivět do Čech (promiň, ale že nekecám ???) Pak už jen pohodička,mrknout pod vodu co tam Michal nechal,opalovačko,Karlovačko,búčko atd. Michale, měl jsem co dělat, abych vyrovnal Tvůj rekord 13 kousků, nicméně se to podařilo a poslední dva dny už jsem ani pod vodu nešel.(nechávám pro další..) Prvních 5 jsem vytáhl z mražáku a za rady paní Jakice (domácí) jsme je upekli v troubě s bramborama.Ostatních 8 kousků jsem zamražené dovezl domů a upečeme při rod. oslavě začátkem srpna. Dám tu další foto.Byly o cosi větší.
[img59.imageshack.us]

Zpět v 07:45 na Split a 23:30 hod. jsem vybaloval doma - v pohodě,bez problému, až na ty Maďary a opravy cest. Příští rok pojedem o to rychlejší.Rezervace od 4.7. zajištěna a hádejte kde ???
tady: [img38.imageshack.us]
zde už po 6 a celkově jubilejní 10 návštěva ID.
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 07. 2010 16:07
Ahoj vsichni Hvaristé smiling smiley!
Tak moc Vám to závidím, že už tam všichni jste nebo jste byli... Já trávím celý měsíc v Maine, USA a ještě 2 měsíce budu, než se dostanu domů.. ale pak...

Kdo jede na 18.září do ID na vinnobraní? smiling smiley. Loni jsme byli na Hvaru, já a moje slečna a tak hrozně rád se tam budu vracet. Doufám, že všechno bude naprosto v pořádku. Slečna, neslečna a spousta problémů, tak doufám, že nám Hvar pomůže, stejně jako loni se dát dohromady a trochu se nad sebou zamyslet.
doela hodně tu cestuju, ale zatím jsem nenašel žádné lepší romantické místo, než je Hvar. tak hurá !! smiling smiley

Kdo se tam tedy chystá a odkud? My bychom měli jet 4, když to půjde, 2 kluci, 2 holky smiling smiley. Když to půjde špatně, tak asi 3 kluci :-/.
Jak dlouho tam plánujete zůstat?

A mohl by se mi prosím někdo, kdo v tu dobu bude na Hvaru a zná dobře tamní prostředí ozvat soukromou zprávou? Potřebuju něco zjistit... smiling smiley

Užívejte sluníčka.. je mi po tom ostrově smutno sad smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 07. 2010 16:23
Mildousi, vítej doma Ty draku... Velká gratulace k úlovkům yawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 07. 2010 16:38
také vítám starého Hvarského vlka smoking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 07. 2010 17:33
... člověk přijde z práce a uvítací ceremoniál už máš několikrát za sebou ...
... " tak jsem to zase pros..l " ... nějak tak podobně odvětil Rudolf II svému komořímu ve filmu " Svatby pana Voka " ... když bylo zatmění slunce a císař se ptal po návratu z kadibudky, kde trpěl průjmem ... " kdy to jako bude ...? "
... tož vitaj starý havrane ... pardón ... Hvarane ...
... kdybys Ty věděl ... jak jsme Ti všichni moc přáli ... abys byl zase brzy mezi námi ... hahaha grinning smiley
P.S. 1)... Milane ... ale že jste těm hlavonožcům s Michalemhk ... pěkně pustili žilou ... to já dvě chytil a zase pustil ... yawning smiley
... budu se muset zeptat Jitky ... jestli nebude potřeba dovézt nějaké chytřejší potomstvo té vševědoucí chobotnice z Německa ... které by vždy před valašskomoravskočeskou klientelou vzalo kramle někam na Ščedro ... a v září se vrátilo ... grinning smiley
P.S. 2) Lucano ... zeptej se Rohala jestli je to špatná varianta ( jak uvádíš ) ... když jedou na Hvar sami 3 kluci ( na vinobraní ) ... a co varianta ... " Lucano a 3 holky " ... ? yawning smiley



Upraveno 4krát. Naposledy upravil Bessy (22. 07. 2010 09:40).
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 07. 2010 23:36
sakra zase se mu to seklo na 4995 to snad není pravdaeye rolling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 07. 2010 02:00
Bessy nemam paru, kde bych ty 3 holky sehnal smiling smiley). no, to je jedno.. bude jak bude smiling smiley. chci se zeptat, nevite nekdo, jestli je blizko ID nejaka mala plaz, zatoka, kde by se treba nechalo spat ve spacaku pres noc nebo to je moc riskantni? Jitka mi psala, ze v tu dobu (konec zari), tam uz moc lidi neni.. smiling smiley

he, vy uz hezky spite a ja mam teprve po veceri... grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 07. 2010 06:47
Tak co já vím, tak domácí dávali nocleh grátis za pomoc při sběru vína. Aspoň mi to tak nabízeli. Tak bych se nebál - přespat určitě bude kde!! No a když se zapomeneš večer na pláži, tak se tam ráno probudíš - nema probléma !! Zdarec !!
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 07. 2010 14:14
Lucano - my na vinobraní jedem, teda doufám že jedemdrinking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 07. 2010 15:41
... Mildousi a Michalehk ... to když já chytil nějakou chobotnici ... tak jsem ji hned pustil ... třeba tahle se mě držela za brýle a naopak ona ... nechtěla pustit mě ... yawning smiley
P.S. tak jsem si ji nechal ...

Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 07. 2010 16:24
ja to vim, ze to mame u Jitky zdarma, ale i tak. Chtel bych tam nejaky den prespat na plazi smiling smiley. Ja jen, jestli je to mozne.. najit tam ne-moc daleko od ID zatoku/plaz, kam moc lidi nechodi a je mozne tam v klidu stravit noc?Ktera neni treba ani moc videt... smiling smiley

lacestera: a kdy vyjizdite a odkud? smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 07. 2010 21:34
Vyjíždíme z Klobouk u Brna, přesný den ještě nevím neb budu mít dost práce a akcí kolem vína a burčáku, ale v diáři mám odjezd poznamenán na 15.září.
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 07. 2010 21:52
Lucano, pokud chceš plážičku jen pro sebe na přespání, tak se dej od hlavní pláže vlevo,kolem campu,a dojdeš asi po 12-15 minutách na malou,v sezonu nudy plážičku, kde už v září asi nikdo nebude a mužeš tam vegetovat, jak dlouho budeš chtít ( si myslím já , tam domorodce nepotkáš, natož domácí ženskou )
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 07. 2010 22:01
Maximálně tam bude Rohalthumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 07. 2010 16:26
Mildousi, po ránu tam v září není opravdu nikdo - nepočítám-li moji maličkost, mého nejdražšího a Mazlíka (bulteriera), kterej hlídá přístup,takže nic, pláž je obsazenathumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 07. 2010 17:44
Mildous to perfektně vystihnul jedním dechem. smoking smiley
Chodí tam jen teta Klára a ta je neškodná (cca 70 let ale to není chorvatka ani češka)

Jaště dodávám.
Ty dvě níže uvedené dámy pod příspěvkem od Mildouse ty došly jen po označení FKK a už se tlačily zpět, ty tu pláž znají jen z doslechu. thumbs up smiley

Že mám pravdu paní Jitko2.smoking smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Rohal (23. 07. 2010 17:51).
Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 07. 2010 18:04
To si milý Rohale musíš přivstat.............grinning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 07. 2010 20:50
... taky jste si oblíbili Hvar až tolik ... že by jste si refrén Waldova evergreenu ... na trajektu, cestou z ostrova ... dali se mnou ... ?
... tak zase za rok ... dá li Pán Bůh ... ? smiling smiley






Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (25. 07. 2010 19:51).
Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 07. 2010 22:05
Blahopřeji kamarádovi a největším přispívateli Bessymu za dosažení magického čísla 5000.
Velmi toto forum obohatil svými vědomostmi a dokumentací o Chorvatsku a vůbec.
A nejen to je aktivním členem při setkání za což mu děkuji.
A jsem rád že se to stalo symbolicky zde na tomto vláknu.
Amen.
Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 07. 2010 09:14
pred rybarskou zabavoudrinking smiley I.D



Upraveno 2krát. Naposledy upravil PETRSKUBANEK (26. 07. 2010 09:16).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 115
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.