Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 01. 2011 15:59
sasanka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Mooooooooooc se těším,mám jenom strach z
> dětí,protože chtěly zase do Pisaku.Mají rádi
> kamenité pobřeží,kvůli šnorchlování,zdá se mi,že v
> ID by to mělo být ono.

Sasanko,
až se Ti tu bojím napsat, ale já osobně jsem byla šnorchlováním v ID trochu zklamaná.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 01. 2011 16:29
... sasanko ... ahoj na Foru ...
... Rosič ... je v pohodě ... byli jsme v 1 patře ... ( asi je lepší než přízemí ... výhled ... a balkony ) nahoře je jeden apart. 1 pokojový, druhý apart. 2 pokojový ...
jak píše paní učitelka ...
ryby přiměřeně, chobotnice ano, lastury moc ne

avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 01. 2011 16:48
učitelko, tady na tom vlákně se zas tak bát nemusíš...smiling bouncing smiley K tomu šnorchlování bych řekl, že se to rok co rok mění. Hlavně záleží na termínu, kdy jedeš, čím víc turistů se tam vystřídá, tím míň toho zbyde. Loni na začátku června mraky hvězdic, jindy to tak nebylo. Lastur opravdu moc není, spíš menší a těch už mám doma plno, takže to ani neberu. Ale jednou se kamarád potopil až hodně daleko od břehu do takové vysoké trávy u dna a vytáhl opravdu obrovskou lasturu. Šel dolů na blind a vyplatilo se. Za těch 15 let, co tam jezdí, prý takovou neviděl. Loni bylo i dost ryb, řekl bych, že mnohem víc jich bylo ale v říjnu než v červnu. A hlavně když se jede až po sezoně, dno je už porostlé a je prd vidět, takže takový mrchy, co má Bessy, se sakra blbě hledají...sad smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 01. 2011 20:38
My pojedeme posledních 10 dnů v červenci,hlavně aby byla hejna rybiček,dětem nejde ani o lastury,ale o barevné rybičky,ovšem ta chobotnice nemá chybu.Hvar jsem si umanula já,takže mám stres,aby se jim tam líbilo.Rosiče máme samozřejmě v přízemí,to že je tam zřejmě hrubý beton na terase,to jsem už zvyklá,ale myslela jsem,že je výhled na moře,takže začínám mít nervíky......
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 01. 2011 21:15
To bys musela jet sem,kde jsem byl loni. Ty paronamata.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil ajax (19. 01. 2011 21:18).
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 01. 2011 21:19
No a když jsem zaostřil vyděl jsem toto.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 01. 2011 22:18
... Ajaxi ... nějací turisti z Polska ... taky jsem je tam viděl ... Poláků tam bylo hodně ... smoking smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 01. 2011 22:36
Taky jsem si říkal, Vyřvánali na pláži jako by byli u Baltu.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 01. 2011 22:38
...som nevedel, že Poľsko začína kúsok za Brnom... thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 01. 2011 22:41
Eifel napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...som nevedel, že Poľsko začína kúsok za Brnom...
> thumbs up smiley


Od Napoleonských válek.thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 01. 2011 10:03
Ahojky,
letos se chystám na Hvar do Ivan Dolac - apartment Lancek, domácí Stjepko Caric.
Byl jste tam někdo? Mohl by jste mi napsat bližší informace o umístění
apartmánů nebo poslat nějaké foto.
Dík
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 01. 2011 10:25
Olčo, mrkni TADY. Ten apartman je jeden z novějších, k moři asi 100 m. My bydlíme šikmo nad ním.

P.S. Poslal jsem ti SZ, nějak mi nejde vložit odkaz na www.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil michalhk (20. 01. 2011 10:35).
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 01. 2011 10:31
Ahoj,
Dík za zprávu. Sice mi to žádné fotky neukázalo, ale dík.
Olča
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 01. 2011 11:05
hot smiley Ahojky,chtěla bych poděkovat Jarda 64 a tom 42 za informace o domě Jurica.Foto tom 42 jsem viděla jsou super.Jak se chytají takové chobotnice co máš na foto?????? My jedeme 23.7 jede nás 10 takže máme celý dům pro sebe(jestli ovšem domácí nebudou již pronajímat to nově vybudované studio) asi to vypadá, že se budeme střídat s Jardou64 už se moc těšíme. Nemáš Jardo64 také nějaké foto??? dík yawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 01. 2011 11:38
Ajaxi...kuča pěkná,ale ještě lepší pláž,protože lidí docela po skromnu,tož to se mi libi.
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 01. 2011 12:38
sasanka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ajaxi...kuča pěkná,ale ještě lepší pláž,protože
> lidí docela po skromnu,tož to se mi libi.


No to je červen. V červenci natřískáno.
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 01. 2011 19:21
Já jsem si to myslela,že to bude začátek nebo konec sezony
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 01. 2011 09:49
to sasanka:
Pohled na Rosič od moře a z balkonu opačně.. My jsme byli loni v prvním patře co je vidět balkon(app 2+1) a letos jedem zas. Vedle je ten co v něm byl Bessy (dvě ložnice), má výhled na moře jen do strany. Ten spodní s terasou má výhled na moře, jen né z ptačí perspektivy a co je vpravo dole, to nevím, ale bez výhledu

to vranka:
vyústění cesty na jižní straně je kousek od tunelu v zatáčce. V dáli je vidět cedule před tunelem.

Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 01. 2011 19:11
Tak nam vecer napadlo trosku snehu a je zima .......
pozdrav vsem JItka
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 01. 2011 20:05
to Jitka2
no v Brne nam taky trochu bohuzel napadlo.
prosim, ktera predpoved z uvedenych odkazu je nejpresnejsi pro Ivan Dolac, nebo je jeste nekde jinde lepsi (presnejsi)?

ty odkazy jsou obecne pro Hvar, ale vetsinou se vzdy trochu lisi +-1az4°

[vrijeme.hr]
[www.wetter.com]
[czech.wunderground.com]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 01. 2011 12:01
jorgos
z těch, co píšeš, má měřící stanici nejblíže k ID czech.wunderground.com, je v Dolu. Já osobně mám s dlouhodobou předpovědí nejlepší zkušenosti na http://www.foreca.com/Croatia/Hvar
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 01. 2011 16:31
.... mám známou v Hydrometeorologickém ústavu ... yawning smiley

... a když jedeme na Hvar nebo na Istrii, tak se poradím ... a počasí nám vždycky vyjde ... prostě to nemá chybu ...


Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 01. 2011 11:26
Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 01. 2011 18:15
Takže ubytko v I.D domluveno.hot smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 02. 2011 11:56
Bessy, a co té své známe z Hydrometeorologického ústavu, dáváš předem napít?spinning smiley sticking its tongue outyawning smileysmiling bouncing smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil khanka (22. 03. 2011 10:00).
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 02. 2011 20:11
Trochu povytahuji nahoru, nebo nám Hvar propadne na druhou stránku. Copak je s váma, Hvaristi?
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 02. 2011 20:39
Co je s náma? Normálně blbnu. Už máme objednány 2 týdny v září v ID, já si dnes koupila opalovací mléko a začínám zapisovat, co budu vařit a těším se, ačkoliv je do odjezdu 7 měsíců. Je to normální?? thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 02. 2011 20:48
Řekl bych, že je to naprosto normální.
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 02. 2011 20:56
Taky jsem se dnes vydal do směnárny pro Eurka. V pondělí byly za 24,44, dnes už podražili na 24,68. Tak jsem přišel s prkenicí domů a asi ještě chvilku počkám. Zítra ještě musím nachystat speciální přípravek z tenisáku na lov chobotnic. Jak to spáchám, hodím fotečku !!! Taky už pomalu blbnu, však to máme za nějakých 140!!!
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 02. 2011 21:34
jaké je počasí a teplota mořena Hvaru v půlce května?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 202
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.