Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Přes Maďarsko

Autor mikar 
Re: Přes Maďarsko
03. 12. 2010 18:56
Petula napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Hoj.Mám Octávku a letos ma Murském Središti mně
> Slovinec postavil mimo a řekl doslovo-pogladáme
> čislaconfused smiley.Gladal 30 minut/měl bodovou svítilnu a
> zvětšovací sklo/ a pak se chtěl připojit na
> jednotku ,že si prý jde pro kabel.Nenašel ho a tak
> po 40 minutách mě popřál hezkou dovolenou.

A to se chtěl jako připojit na řídící jednotku? A co když ti tam něco dokurví angry smiley
Re: Přes Maďarsko
14. 12. 2010 15:56
Jooo,copak já vím co můžou a co ne???
Re: Přes Maďarsko
19. 12. 2010 00:36
no to ja taky nevimeye popping smiley
Re: Přes Maďarsko
14. 01. 2011 22:31
noel má pravdu - v noci sa má spať... drží sa toho aj môj manžel.... len jeden raz sa mi ho podarilo presvedčiť, aby sme vyrazili popoludní a rýchlo som to oľutovala.... jednoducho - chytil nás oboch mikrospánok v jeden a ten istý okamih - našťastie - chorvátske diaľnice majú na krajniciach "tankodrom", tak nás to prebralo práve v "hodine dvanástej" - nič sa nestalo....
taký šok som nikdy v živote nezažila... odvtedy manžel v noci spí a na cestu vyrážame vždy až ráno - kľudne aj o 9.00 hod. - veď ideme na dovolenku a nie na preteky s časom....
navyše - cestujeme s dvomi deťmi... takže 4 životy nám za tú tzv. stratu času stoja....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil clea_z (14. 01. 2011 22:32).
Re: Přes Maďarsko
15. 01. 2011 08:40
clea, kazdy ma svoju pravdu a svoje co mu vyhovuje
ja sa napr. na soferovanie tesim a nikdy by som nesiel cez den v horucave taku trasu ked si mozem vybrat noc
tak ci tak mam "cestovnu horucku" a nespim uz tyzden predtym smiling smiley
takze jedna noc hore dole
soferujem vzdy sam a kriza pride vzdy vtedy ked sa objavi slnko sad smiley
zial vyrazam vzdy ked sa zacne smievat a kedze od karlovacu idem cez plitvice nikdy to nestihnem do svitania ... pretekar tiez nie som

winking smiley
avatar Re: Přes Maďarsko
15. 01. 2011 12:46
kazdy jazdi ako mu vyhovuje yawning smiley
... zaujimalo by ma ci ma niekto spravy o tom ako tento rok na tom bude 86 tka ? ako a ci pokrocili s opravami? a pod....
Re: Přes Maďarsko
15. 01. 2011 15:53
jusil napsal(a):
-------------------------------------------------------
> kazdy jazdi ako mu vyhovuje yawning smiley
> ... zaujimalo by ma ci ma niekto spravy o tom ako
> tento rok na tom bude 86 tka ? ako a ci pokrocili
> s opravami? a pod....


vemte to radši jako já z Csorny na Sarvár,kolem balatonu na Leténye a je to bez problému.V noci min. provoz a žádné "utepités" .
Re: Přes Maďarsko
15. 01. 2011 17:21
chci se jen tak mimochodem zeptat co má společného cesta přes Maďarsko s tím jestli jedu v noci nebo ve dne?
Re: Přes Maďarsko
15. 01. 2011 19:08
protože to je forum o cestování přez Madarsko a s tím souvisí i diskuse o denní době kdy jezdit.Osobně preferuji jízdu v noci,minimální provoz a i se spací přestávkou dojedu k moři s rezervou dopoledne.
Re: Přes Maďarsko
15. 01. 2011 20:19
Tá informace, jak na tom je 86-tka přes Maďarsko by byla pro někoho velmi cenná. Pokud dodělali co rozdělali, tak bych se toho nebál !!!!!!
avatar Re: Přes Maďarsko
15. 01. 2011 22:15
no prave , minuly rok dost vela kilometrov robili uplne nanovo,preto sa pytam ak niekto tadial chodi(kamionista) ci to dokoncili a ci neplanuju dalsie opravy. .... lebo zvazujem HU dialnicu,ale nejak ma to stale taha na tu 86tku...
Re: Přes Maďarsko
18. 01. 2011 09:50
Co myslite,bude tento rok otvoreny stary Gorican aj pre osobnu dopravu.Pocul som,ze dialnica z Chorvatska je uz naplno prepojena do Madarska.Ja som chodieval cez stary Gorican po ceste c.7 na Letenye na Beczehely a potom na Bak...Velmi pohodova cesta.
Re: Přes Maďarsko
18. 01. 2011 11:50
dany napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Co myslite,bude tento rok otvoreny stary Gorican
> aj pre osobnu dopravu.Pocul som,ze dialnica z
> Chorvatska je uz naplno prepojena do Madarska.Ja
> som chodieval cez stary Gorican po ceste c.7 na
> Letenye na Beczehely a potom na Bak...Velmi
> pohodova cesta.


Myslim, ze ano. Minuly rok som odbacal z dialnice na stary Gorican a vsetko ficalo ako malo :-)
Re: Přes Maďarsko
18. 01. 2011 17:40
kdyby ne,bylo by to zajímavé :vrátit se uprostřed noci na dálnici najet bez viněty a nechat se zastřelit madarskými celníky,kterým česky domluvíte že starý goričan nefunguje a vrátili vás na dálniční přechod...brrrrr thumbs up smiley
Re: Přes Maďarsko
18. 01. 2011 20:31
Loni jsem jel na nový přechod protože na starém mě nechtěli pustit že je po sezoně a žádnou známku jsem nepotřeboval.
avatar Re: Přes Maďarsko
18. 01. 2011 20:47
... nový přechod Goričan byl zprovozněn již předloni ... ale pro individuální turisty ... osobní auta byl ( v sezóně 2009 ) uvolněn a " premával " i starý Goričan ... já to předloni věděl, že budu moci na starý přechod ale nějak mě zmátla cedule s náklaďákem pár metrů za odbočkou ... tak jsem ( jak píše Darko ) pár metrů coufl na M70ku a pokračoval na nový Goričan ... po této dovolené jsem cestou zpět jel domů přes starý Goričan ...
loni ... už jsem nazaváhal a jel natvrdo rovnou na starý Goričan ( tam i zpět )
... počítám ... že letos na 90 % pojede v sezoně opět starý Goričan i pro osobní auta ... ostatně, co je otevřený nový přechod ... je po celý rok pro příhraniční osobní dopravu otevřen i starý přechod ... a letní provoz pro turisty je mimo jiné z důvodu podnikatelských zájmů na staré hranici ... smiling smiley
Re: Přes Maďarsko
18. 01. 2011 21:11
Ale pouze červenec a srpen,
Re: Přes Maďarsko
18. 01. 2011 21:20
to neva, hlavně že v sezonu funguje.Mimo sezonu stejně jezdím přes Barcs za bráchou
avatar Re: Přes Maďarsko
19. 01. 2011 09:17
Přesněji je to od 1.června do 31.srpna tj. 3 měsíce červen-červenec-srpen.
Re: Přes Maďarsko
19. 01. 2011 11:35
Tak ten červen to je dobré. Já totiž na starém tankuji plyn. Loni jsem jel 3.9 a již mě nechtěli pustit.
avatar Re: Přes Maďarsko
19. 01. 2011 14:03
... Ajaxi ... potvrzuiji 2009, 2010 ... přechod starý Goričan pro osobní vozidla v turistickém režimu ... červen až srpen smiling smiley
Re: Přes Maďarsko
19. 01. 2011 18:18
Takže jedu v červnu. Vojto62 kontaktován. Vypadá to na ten váš AP.
Re: Přes Maďarsko
20. 01. 2011 09:48
Karle, že by zase do ID?
Re: Přes Maďarsko
20. 01. 2011 09:52
sakra do vás - zese jste mimo
Re: Přes Maďarsko
20. 01. 2011 12:25
Rohal napsal(a):
-------------------------------------------------------
> sakra do vás - zese jste mimo


Jak mimo. Já jedu do Chorvatska přes Madarsko.angry smiley
Re: Přes Maďarsko
20. 01. 2011 14:02
Mám dotaz, zda jel někdo z vás v r. 2010 přes nový Goričan, jedeme letos v září a to už starý Goričan bude pro turisty asi zavřený. Zajímá mne hlavně vybavenost nového Goričanu - zda je možnost natankovat. Díky, J.
avatar Re: Přes Maďarsko
20. 01. 2011 14:37
... Janko ... přiznám se ... nevím aktuální stav ale ČS PHM tam nebyla ...
... Zdeno ... jak mimo mísu ... já jedu přes Lendavu ... yawning smiley
Re: Přes Maďarsko
20. 01. 2011 16:11
Petře ty jsi koupil nové auto?
Ale Passat to není že jo.
V tom případě můžeš jet do Chorvatska Maďarskem a i po dlouhé době Slovinskem. thumbs up smiley
Re: Přes Maďarsko
21. 01. 2011 19:13
Loni na na novém Goričanu benzinka pravděpodobně nebyla.Chtěli jsme natankovat ještě v Chorvatsku a nenašli jsme ji.Jeli jsme poslední sobotu v srpnu o půlnoci a ještě hodně pršelo.Tankovali jsme až v Maďarsku na dálnici.
Re: Přes Maďarsko
21. 01. 2011 19:44
Na novém Goričanu není.
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 199
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.