Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Noční omezení rychlosti na dalnicích v Německu a Rakousku

Autor filips 
Noční omezení rychlosti na dalnicích v Německu a Rakousku
10. 06. 2011 15:26
Ahoj, za dva týdny vyrážíme z Berouna na Istrii. Chceme jet co nejvíce po dálnicích, tj. Rozvadov, Mnichov, Salzburk, Koper. Může mi, prosím, někdo konkrétněji napsat na jak rozsáhlých úsecích je v noci omezena rychlost? (Četl jsem, že A10 22:00-5:00 na 110 km/h - To jako celá??) ... A co Německo? Velké díky!
Re: Noční omezení rychlosti na dalnicích v Německu a Rakousku
10. 06. 2011 17:48
Kolem Salzburku je určitě 110km. Před Mnichovem dle "stau". Mám ale dojem, že ty cedule "žijou", dle větru deště atd. Takže počítat s velkým "letem" asi moc nejde. Nevím můj názor. Jezdím W-Salzc poměrně často a vždy to je jinak.
avatar Re: Noční omezení rychlosti na dalnicích v Německu a Rakousku
10. 06. 2011 17:48
Německo ne a Rakušáci TADY
tam koukej na značky...
Re: Noční omezení rychlosti na dalnicích v Německu a Rakousku
04. 07. 2011 23:02
Tak jsme se vrátili ... Vlivem získaných obav z připomínek znalců jsme do HR jeli klasiku přes Budějovice a A9. Výjezd Pá 24:00 a doporučuji. Provoz zhoustl až za Ljubljanou. Žádné uzavírky, průjezdné tunely i hranice. ... Zpátky jsme už jeli avizovanou A10, Mnichov a Rozvadov. Odjezd So 18:00 a taky bez jakýchkoliv nepředvídaných omezení. Je to cesta delší a aby byla i podstatně rychlejší, musí být jízda přes Německo i patřičně rychlá ... a že byla! ... Zkrátka díky únavě z rychlojízdy nedoporučuji. Pokud bude někdo chtít vědět další podrobnosti, rád odpovím. smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 181
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.