Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ceny

Autor ragor 
Ceny
15. 02. 2010 10:46
Přátelé jedu s rodinou (dvěmi dětmi 9 a 3 roky) poprvé do Šibenik-Solarisu na týden s insclusiv light a nemám představu o cenách.Potřebuji vědět kolik s sebou na zmrzliny pivko vínko a občerstvení a tak podobně.Děkuji
avatar Re: Ceny
15. 02. 2010 12:15
Zdravím, myslím že jsi dal téma do špatné sekce. A teď k tvému dotazu: Tím že máš all inclu. tak bys měl mít vlastně co se občerstvení a osvěžení týče po starostech. Jinak počítej 5 KN na zmrzlinu (je to opravdu poctivá zmrzlina a na dětech vůbec nešetří -čím menší prcek tím víc zmrzliny) Atrakce tobogány začínají na 4-5 KN za jízdu, trampolíny kolem 20 KN. Více info tady [www.turisimo.cz]
Re: Ceny
15. 02. 2010 12:31
moc děkuji mě právě jde o ceny mimo hot.komplexu v tomto případě když uskutečníme výlet do Šibeniku a na nějaký ten nár. park.A moc díky
avatar Re: Ceny
15. 02. 2010 12:46
Pokud pojedeš někam na výlet a nestihneš v čas oběd nebo večeři, normálně to nahlas večer v restauraci kde máte stravování a měli by ti nachystat balíček na cestu (většinou ovoce, řízek s chlebem a nějaký nealkoholický nápoj), který si u snídaně vyzvedneš. takhle to aspoň fungovalo v Rabacu hotel Narcis. Na výletě už utratíš jen za atrakce a tu zmrzlinu nebo kafe, jídlo mi příjde v restauracích dost drahé.
Re: Ceny
15. 02. 2010 12:53
taky dobrá rada dík.
Re: Ceny
15. 02. 2010 19:08
Tak mě napadá, že snad každý má v nějakém peněžním ústavu účet a k němu debetní nebo kreditní kartu, takže ani od nás nemusí vozit do Chorvatska určitou předem vypočtenou sumu peněz, neboť bakkomatů je všude dost.
Re: Ceny
15. 02. 2010 21:05
Ahoj,loni jsme tam byli(Solaris),letos jedeme do hotelu Niko (Solaris) od 12.6.10,loni jsme měli jen večeře v Niko,bydleli jsme hned vedle hotelu v chatkách,letos jedeme do hotelu.Večeře v Niko byly opravdu velkolepé,co sis nabral,co sis přidal,polévka,výběr z teplého pultu tak asi 20 jídel,5 druhů zákusků,5 druhů zmrzliny,ovoce...Prostě super,šli jsme vždy večer krásně nadlábnuti.V komplexu je asi 5 hotelů,v kempu který je součástí hotelu je sámoška a dobrá restaurace,5km Šibenik s nákup.středisky,bankomaty pokud máš kartu Český Spořitelny tak výběr 6kč a platba kartou v obchodu 0 kč.
Pro děti je v Solarisu opravdu dobré vyžití,tobogány,skákací hrad,hrad jako prolézačka,minigolf,několik bazénů s ohřívanou mořskou vodou,autíčka,šlapadla,vodní skůtry,vláček projíždějící celý komplex neustále tam i zpět,dalmatínská vesnice-mlýn,restarace,animace....Máme dva kluky 2 a 5 let a opravdu si to tam užili a letos opět užijí.Vzhledem k jejich věku jsme loni byli jen jednou mimo areál na výletě v Záblače na pizze.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mára (15. 02. 2010 21:07).
Re: Ceny
16. 02. 2010 18:17
Tak super dík za cenné informace
Re: Ceny
16. 02. 2010 19:35
Mě zajímá, jak je v Solarisu narváno lidmi v čer vnu nebo v září. Máte někdo zkušenosti? Mám rád klid a méně lidí v okolí. Děkuji.
Re: Ceny
16. 02. 2010 20:42
Bol som v Solarise v 2008 konec augusta zaciatok septembra.Byvali sme v hoteli Jakov all incllusive.Ludia na plazi neboli skoro vobec.Asi preto ze bolo studene more a to teplota vzduchu po cely cas neisla pod 30 stupnov.V blizkosti Solarisu sa vlieva do mora rieka Krka ktora okolite more ochladzuje.Skoro cely cas sme sa zdrziavali vo wellnes centre ktore sme mali v ramci all incllusive zdarma.Celkovo sme boli spokojni ,ale tento rok viac na juh,tyzden Brist a tyzden Cierna hora.
Re: Ceny
16. 02. 2010 21:17
To množství sladké vody z krki nemůže ovlivnit teplotu moře u solarisu. Vodu ochlazuje vítr ktery ovlivní proudy moře ale to se děje všude. Jinak množství lidí v solarisu v čer. a v zář. odhaduji o 60% méně.
Re: Ceny
16. 02. 2010 21:29
My tam byli loni červen-červenec,lidí dost,ale nikde nebylo narváno,prostě je to dostatečne dimenzované.Počasí sluníčko každý den,teploty rostly během týdne z 23-32°C.Moře teplé,s tím ochlazením moře od řeky,je to pravda,je to o cca 2°C.Někde jsem to četl,a když se koukneš na teploty moře v okolí tak je to asi o 2°C.Ale i tak to bylo loni,po týdnu kdy tam pršelo a bylo 17°C vzduch-tak moře bylo 22-24°C.Nám to stačilo a kluci 1 a 4 roky byli ve vyhřívaných bazénech.
Re: Ceny
22. 02. 2010 15:59
a jak jsou na tom ceny v Šibeniku jako je zmrzlina pivko vínko a tak a jaké jsou ceny přímo v Solarisu třeba v barech nějaké ty chuťovky a bumbání já si samozřejmě vemu prachy a kartu s sebou ale jde mi o představu jak ty ceny na tom tam jsou v letovisku v barech a restauračkách a jak to tam chodí.Sice mi Kamil v předešlém příspěvku poradil že mám innsclusiv že nemusím nic řešit ale přeci jen nebudem furt sedět jen u hotelu a budem chodit i jinam na pláže k jiným hotelům a pro pití nebudu chodit tam a zpět tak si ho koupím třeba u hotelu Ivan nebo Andria.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil ragor (23. 02. 2010 09:14).
avatar Re: Ceny
23. 02. 2010 20:31
no, obyčejně to chodí tak, že když jsi někde v cizině tak se stačí dívat na jídelní nedo nápojové lístky a když jsem opravdu vidlák tak se hned napřed třeba u zmrzliny zeptám kolik stojí kopeček grinning smiley
Re: Ceny
23. 02. 2010 20:40
.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil MORAVÁK (24. 03. 2010 07:39).
Re: Ceny
23. 02. 2010 20:53
thumbs up smileythumbs up smileyKoukám macku že si asi nikdy nejel poprvé do Chorvatska když mi místo nějakého solidního příspěvku napíšeš toto v soukromém životě budeš asi nějaký chytráček že?.Takový u nás žerem (blbečky).A teď k MORAVÁKOVI není to snad jedno co kdo kam napíše?Vím že jsou tu různé rubriky ale mám rád chaoz



Upraveno 4krát. Naposledy upravil ragor (01. 03. 2010 07:19).
Re: Ceny
23. 02. 2010 21:13
a ještě k tomu mackovýmu příspěvku tebe by nezajímalo kolik tak cca něco stojí když bys jel třeba do Keňy na safary?jestli tam pivo vyjde na 20 nebo na 80 kč? nebo zmrzlina na 30 nebo 40 jestli nezjišťuješ info předem než někam jedeš POPRVÉ tak si buď to zbohatlík kterej na korunu nekouká a nebo blázen.Ať tak nebo onak v obou případech člověk nepříjemňák
Re: Ceny
23. 02. 2010 21:21
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 21:44).
Re: Ceny
23. 02. 2010 21:59
ale podle příspěvku co jsi napsal a "poradil mi" tak bych tě šacoval na ukrajince nemám rád chytrolíny kteří už zapoměli že taky jeli někam poprvé znáš příslový "sytý hladovýmu nevěří?" padne na tebe jak ulitý.A víš že nakonec věřím že jsi ČECH protože jsi projevil klasické české vlastnosti Sobeckost,netolerantnost,aroganci a bůh ví co ještě ale pochybuji že bys na to mohl být hrdý a už vůbec se divím že se nestydíš se přiznat k národnosti.Jinak bych chtěl ještě dodat že toto diskusní fórum si myslím že slouží a bylo založeno proto aby se zdělovali dojmy postřehy rady a tak jenže to se koukám týká normálních lidí tak ovšem nechápu proč si sem ten tvůj stupidní příspěvek napsal



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ragor (23. 02. 2010 22:45).
Re: Ceny
23. 02. 2010 23:53
Vážení diskutující, moc vás prosím, věnujte trošku pozornosti pravopisu. Pokud nepoužíváte interpunkci, tečky na konci vět, velká písmena na začátku vět a podobně, tak je někdy obtížné porozumět tomu, co měl pisatel na mysli. O " I " a " Y " nemluvě.
Re: Ceny
24. 02. 2010 05:59
Omlouvám se za mnou napsané chyby ale ten blb mě tak vytočil že v tu chvíli nekontroluji po sobě jak to píšu.Nesnáším takové sobecké arogantní parchanty kteří z ostatních dělají pitomce.Jestli někomu nechci poradit tak prosím,ale v tom případě nepíšu nic co vyvolá u druhého takovou reakci.Panáček je asi nějak moc chytrej nikomu nic zlého nepřeji co se týče zdraví ale jestli jezdí do Chorvatska autem tak bych mu celkem i přál aby se mu to autíčko někde po cestě trošku porouchalo aby viděl a hlavně pak musel převracet v ruce každou kunu jestli si může ten den dovolit koupit dětem jeden nebo dva kopečky zmrzky když oprava byla tak drahá.No nic je to jedno hlavně že takových sobeckých pisatelů tady není víc a jedná se jen snad o tady toho jednoho ČECHA



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ragor (24. 02. 2010 06:16).
avatar Re: Ceny
24. 02. 2010 06:52
no tak, magore, tak jsi se nám tu jako nováček hezky představil...a trochu někdy čti.....
třeba v záhlaví této stránky klikni na "Chorvatsko" a najdeš tam třeba tuhle stránku, ať je s tebou pokoj :
[www.chorvatsko.cz]
Re: Ceny
24. 02. 2010 07:23
Ty si myslíš že jsem na této stránce nebyl nebo co že jsem blbec.Tam jsou ale obecné informace o cenách.To je jak tady v čechách za guláš v Brně ve IV cenový dáš 60 kč a za ten samej v Praze dáš 80 kč.Nebo další příklad na jihu Itálie dáš za kopeček zmrzky 45 centů a na severu za tu samou dáš 95 centů a jsme u jádra věci proč se zajímám o orientační ceny právě v Solarisu.Nejde o to abych na to měl nato mít budu ale jsem zvídavej a zajímá mě to a když někam mám jet tak se informuju proto to tady snad funguje to fórum.A jestli ty jako starej cestovatelskej kozák nedokážeš poradit a odkážeš akorát na jídelní lístek a ať se jako vidlák zeptám zmrzlináře kolik to stojí no tak se nezlob ale to jsi u mě arogantní a sobeckej blbec.Já tam jedu poprvé tak právě jsem čekal od takových jako jsi ty co tam jezdí každou chvíli že budou podávat solidní informace ale asi marně.A to že říkáš že nejsi zbohatlík ale Čech tak ti musím napsat že tedy když čech nedokáže čechovi poradit a podělit se s ním o zkušenosti tak to jsme tedy pranárod.
avatar Re: Ceny
24. 02. 2010 07:26
...ragor... nováček na Foru má obvykle zpočátku trochu potíže než se najde v jednotlivých tématech ( vláknech ) a občas taky než si najde své místo ( parketu ) mezi starými vlky...kteří by ale měli být trošku velkorysí a ( stačilo by z jejich strany " novice " upozornit, že se nachází ( nacházíš ) v DOPRAVĚ ...jak udělal např. MORAVÁK ...
...stejně tak Tě to vytočilo a i Ty jsi se nechal unest ... takže to zklidněme... a tady máš sice loňské ceny...( 2009 ) ale píše se o tom, že nedošlo k výraznějšímu rozdílu mezi 2008 x 2009 ...takže doufejme, že takový trend bude i letos... levněji však už nebude... ( krom akcí )...smiling smiley
...hezký den všem... Bessy
[www.galerie-jadran.net]
po rozbalení už si ale můžeš všimnout dole na Konzumu...Studenaci...nástin letošních cen... ale je to před sezónou...smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (24. 02. 2010 07:31).
Re: Ceny
24. 02. 2010 07:42
Děkuji ti moc.Nechal jsem se unést a atmosféra zhoustla ale nevím co jsem mu provedl že hned ve svém 1. příspěvku mi místo solidní odpovědi napsal to co napsal a dělá z chlapa od rodiny blbce.
avatar Re: Ceny
24. 02. 2010 07:46
...nic se neděje... ještě to dopadlo dobře... ať Ti ( Vám )... dovolená vyjde a polepši se...hahaha.... potraviny jsou na tématu ( Foru ) OSTATNÍ...smiling smiley
Re: Ceny
24. 02. 2010 08:02
Re: Ceny
24. 02. 2010 10:53
Je to tak. Také si myslím, že by to vůči tazatelům na různé informace chtělo více úcty a porozumění. Vzpomínám na dobu, kdy jsem jel v roce 1997 do Chorvatska poprvé, do apartmánů u Zadaru, zaplacený pobyt u cestovky bez polopenze, jídlo sebou zavařené, konzervy typu "Vepřové ve vlastní šťávě" - tučný hnus, který snad nemá obdobu) a pár peněz sebou. Tehdy nebyly žádné informace o tom, co v Ch. je a není. Další roky jsem již byl moudřejší. Dnes mě již nic nezaskočí. Vozím maličkou železnou zásobu potravin, jinak nakupuji tam a jediné, co si potřebuji pamatovat je to, že ceny v Ch. jsou buď podobné jako u nás anebo o něco vyšší.
Re: Ceny
24. 02. 2010 12:43
Dík za pochopení mě.Jsem tu nově přihlášen a zatím mám v tématech chaoz,přiznávám a zlepší se to.Nevím co jsem mu provedl ale myslím si že tyto diskusní témata proto byli založeny aby se někdo na co chce zeptal a kdo ví tak odpověděl ale normálně ne pohrdavě a arogantně a když nevím tak nepíšu nic.Tak problém z hlavy mažu a vše dobré.Ahoj.
avatar Re: Ceny
24. 02. 2010 12:52
tak jste tomu ragorovi pofoukali bebíčko.....
dovolím si to shrnout toto toto zajímavé vlákno...
- ragor se ptá na ceny v HR
- hned v dalším příspěvku dostává v odkazu obecnou informaci o cenových relacích
- následují další příspěvky v nichž dostává rady
- ragor v dalším příspěvku přitvrzuje, chce vědět zcela konkrétně kolik zrovna v Šibeniku stojí pitivo, jednohubky a co já vím
- já reagoval v tom smyslu, že pokud mu nestačí obecné informace, tak mu pak nezbývá než číst přímo někde jídelní a nápojové lístky lístky, připuštím, že jsem to napsal nevhodně...
- následují jeho výlevy hodné kanálníka, z nichž jako perla vystupuje toto "tak bych mu celkem i přál aby se mu to autíčko někde po cestě trošku porouchalo"

ve smyslu ragorova slovníku si dovoluji napsat doporučení :
hlavně se hned neposrat, když se tu objeví nějaký exot....
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 217
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.