Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora

Autor Niki 
Re: Podgora
11. 07. 2011 08:30
Pro Rozu: moře v pohodě, jen pozdě odpoledne občas vlnky, jinak klidné.Když jsme v pátek přijeli, bylo teplo, ale na pláži se bavili turisté, že teprve 1.den, co svítí pořádně, pak další den lehce teploty klesly, myslím, že bylo kolem 25 st vzduch a moře bylo trochu chladnější, než jak jej známe z předchozích let.
Z celého pobytu jeden den zataženo a jeden den déšť.Jinak sluníčko. Koncem pobytu začala hrozná horka, bylo 35 st vzduch a voda příjemně teplá.
Na žraloky jsem si ani nevzpomněla:-))Já neplavu moc daleko, jen sotva po bojky. Však víš, že Chorvati říkají "plave jako Čech":-))Chorvati plavou spíše do stran, nebo se rachní tam kde stačí.Neplavou daleko do moře jako do rybníka.Tak děti nasměruj raději také tak:-))
Re: Podgora
11. 07. 2011 10:37
A právě ,že jsou roztahané, tak to mi vyhovuje.Jdu i 2 km na Ranč.
Je to paráda .
Re: Podgora
11. 07. 2011 14:22
Pro znalce Podgory: co se stalo s vodním poolem? Ani jedinkrát jsme neviděli trenink ani zápas, že by tam skončili s tímto sportem?
Re: Podgora
11. 07. 2011 16:27
nevím, budu hlásit - :-), třeba mají přestávku v lize :-)))
Re: Podgora
11. 07. 2011 17:29
Jj,ani vloni nehráli, škoda.Je to pěkná podívaná:-))
Re: Podgora
11. 07. 2011 18:15
Loni se hrálo vodní pólo, byli jsme tam přelom 7-8/2010 a kluci hráli. Byla to opravdu velmi pěkná podívaná a milé zpestření...
avatar Re: Podgora
11. 07. 2011 18:25
Foceno loni...Kingdave má pravduthumbs up smiley začátek srpna



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kure (11. 07. 2011 18:27).
Re: Podgora
11. 07. 2011 18:31
No jo, to jsme tam asi vždy šli v jinou dobu.My jsme tam byli začátkem července, neviděli jsem tam ani nohu, zato roky předtím téměř každý večer trenink a dokonce zápas s Tučepi-.))A to jsme letos bydleli blízko.
Re: Podgora
13. 07. 2011 16:38
Ahoj,
chystáme se příští týden s rodinou do Chorvatska na blind, uvažujeme o Podgoře. Nevíte jestli místní nabízejí ještě hodně apartmánů, nebo je letos už plno? Díky.)
Re: Podgora
14. 07. 2011 09:03
Za 52 hodin hurá do Podgory.KONEČNĚ!!!!!!!!:-)))))))
Re: Podgora
14. 07. 2011 11:09
Nevím, ale každý rok stojí u cesty...

Darris - konečně si se dočkala ,že? to čekání je stejně krásné, miluji výjezd od domu, cítím to mravenčení v břichu :-D
Re: Podgora
14. 07. 2011 11:39
Ahoj Niki,ano konečně jsem se dočkala.:-) Už balím,z bytu začínáme mít překážkovou dráhou.Jo,to mravenčení znám a už ho mám trochu i
teď.:-)Ale stejně mě pořád nějak nedochází,že už TAM "za chvíli" budeme.:-)
Re: Podgora
14. 07. 2011 16:20
jsem ráda i za tebe...
tak šťastnou a klidnou cestu. Jeďte v klidu, žádný stres, Podgora blízko přec :-DDD. Jen nějaký 1300 km..to je za rohem
Re: Podgora
14. 07. 2011 17:13
Děkuju Niki!Dovolená nám začíná v momentě,kdy sedneme do auta,takže se nikam neženeme a říkáme si,až tam dojedem,tak tam budem.
Hlavně,aby v pořádku.Jasně,Podgora za rohem...škoda,že né za tím prvním.:-)Ale těším se i na tu cestu.
Tak jdu ještě dobalovat,většinu už mám,sláva.Ještě určitě písnu,než vyrazíme.Tak zatím pa.:-)
avatar Re: Podgora
14. 07. 2011 17:23
Už aby to bylo......taky se nemůžu dočkat confused smiley Za 20 dní už touhle dobou budu hodinu na cestě směr Podgora.smileys with beer
Re: Podgora
14. 07. 2011 20:44
A já jsem chtěla jet zítra,jen na víkend....ale bohužel pro mě nezůstalo v autobuse volné místo.Tak se do Podgory asi podívám AŽ v září...Tak Vám všem,kteří se do krásné milované Podgory chystáte,přeju šťastnou cestu,dovolená ať Vám vyjde podle přání a ať Vám zůstanou jen krásné vzpomínkysmiling smiley.Pozdravujte i ode mně moře i Podgorusmiling smiley,ahoj
Re: Podgora
15. 07. 2011 06:53
Michaela Jan - Podgora na víkend je pre mňa záhadou. Opatija na víkend - s tou myšlienkou som koketovala ale som ju neuskutočnila, a pritom Opatija je oproti Podgore naozaj za rohom. Napíš prosím ako by vyzeral Tvoj podgorský víkend -kedy odchod, koľko pri mori a kedy príchod, aspoň v myšlienkach budeme cestovať.
Re: Podgora
15. 07. 2011 11:09
No na víkend ....to je spíš taková točka..v pátek se vyjede, v sobotu ráno na místě, okoupat a večer zpátky :-). Je to náročné, ale kdo miluje Chorvatsko a Podgoru, rád to podstoupí :-). Jako Míša :-)
avatar Re: Podgora
15. 07. 2011 13:15
No nevím .. věnovat 4.000 Kč za pár hodin u moře ... cool smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Podgora
15. 07. 2011 15:30
Niki smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley Isekon - 900 korun-cesta tam a zpět autobusem-cestovní kancelář Valaškasmiling smiley
Re: Podgora
15. 07. 2011 15:41
Byli jsme tak jeden rok s manželem, byl to ale prodloužený víkend.
Byli jsme týden na přelomu června a července, a potom v srpnu prodloužený víkend - vyjeli jsme v noci ze středy na čtvrtek, ve čtvrtek ve 14 h už jsme byli na pláži, a pobyli do neděle, v neděli ráno domů, bylo to fajn.
Re: Podgora
15. 07. 2011 16:20
:-) Vím Míšo, moje dcera tak jezdí s naší CK a má to zadarmo :-))
Re: Podgora
15. 07. 2011 18:12
Niki,ahojkysmiling smiley.No,já jsem to spíše na Tebe myslela tak,že jsi to o mně napsala úplně správně,protože to cítíš stejně jako já...že ten,komu je Podgora tak drahá a milovaná,tak podstoupí i takovou cestu a obětuje i nějaké peníze,jen aby i těch málo (12) hodin byl "tam doma"smiling smileysmiling smileysmiling smiley.Měj se krásně a už se natěšuj,už to máš taky za pár...smiling smiley
Re: Podgora
15. 07. 2011 23:09
Přátelé,je zbaleno,řízky nasmažené,věci v autě a za 2 a půl hodiny odjezd do Podgory.Huráááááááááá!:-)))))
Nevěřím tomu,že jsme se už dočkali.Náš skoro sedmiletý syn ještě nespí a spát ani nebude.Těší se tak,že nemůže usnout a kouká na
pohádky.:-) Teď zrovna za mnou došel se slovy:kdy už tam pojedem,kruci?:-))) Tak tedy zatím "naschle" a jak se vrátíme,napíšu.D.
Re: Podgora
15. 07. 2011 23:10
Už jen 2 hodiny.hot smiley
Re: Podgora
18. 07. 2011 18:19
Ahoj,rád bych se zeptal ,pravděpodobně pojedeme do Podgory 10.9.Je tam v té době ještě živo?Tím myslím otevřené restaurace ,obchody se suvenýry atd?díky za odpovědi
avatar Re: Podgora
19. 07. 2011 06:45
Zdravím. Náhodou jsem našel toto fórum, při hledání online kamery v Podgoře. Nějak poslední dobou zlobí.
Také máme Podgoru jako druhý domov. Jezdíme tam již několik let. Projeli jsme již Chorvatsko z větší části. Nejvíce nám přilnula k srdci právě Podgora. Za týden už budeme touto dobou někde v Maďarsku, tak se už pomalu balíme, auto jsme včera odvezli do servisu na kontrolu, výměnu oleje a doplnění klimatizace. Než se nám narodila dcera, jezdili jsme s manželkou obytnou dodávkou do kempu Sutikla. Bohužel, když se to spočítá, tak to vychází stejně draho, jako když jedete do apartmánu. Jinak kdo se tam chystáte, mám tip na výlet. Díky radě pana domácího, jsme loni vyrazili do Bosny, podívat se do Mostaru. Cestou jsme se stavili u vodopádů Kravica - i s koupáním a zadarmo! Jsou to takové malé Plitvice. Je to teda výlet na celý den, ale stojí to za to. Další tip: celodenní výlet lodí s objedem např./David/ po ostrovech Hvar, Brač s koupáním na Zlaty rat. Taky super.Těch typů by bylo mraky. Výlet do Dubrovníku - super. Byli jsme tam i v kempu. To ale moc nedoporučuji. Vůbec tam, kde je větší přístav, je to bohužel znát na kvalitě moře. A bylo to docela i daleko na pláž. Máme tradici, že vždy sjedeme k moři ve Splitu okolo 6-7hod, kde se vše začíná akorát probouzet. Je to nádhera. Po ranní kávě a procházce, pokračujeme po pobřeží okolo Omiše, Bašky, Makarské. Vždyť to tu většina zná...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaMTPO (19. 07. 2011 07:06).
avatar Re: Podgora
19. 07. 2011 07:05
Nevím, jak v Podgoře. V září v tomto termínu jsme byli akorát v Primoštenu. Bylo znát, je to teda už pár let, možná se to změnilo, že je po hlavní sezóně. Bylo méně živo, až poloprázdno. Restaurace tak půl na půl. Když se vydaří počasí je pěkně jak před, tak po sezóně. Nebál bych se toho.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaMTPO (19. 07. 2011 07:06).
Re: Podgora
19. 07. 2011 07:42
To VINKLAR: Já myslím,že celkově život v Podgoře v září není určitě stejný jako během hlavní sezóny-bude méně turistů a ubude kulturních akcí,nebude taková velká možnost výběru výletů(pokud nebudete vlastním autem)...je to tam takové klidnější(někdo to ale vítá-tak jako jáyawning smiley),ale hudba v hotelích,kavárnách hrát bude,obchůdky se suvenýrama,pizzerie,cukrárny,pekárny,.. budou otevřené.Já jezdím mezi 15.-20.zářím.Přeji Ti krásnou dovolenou a ať se Ti v Podgoře líbísmiling smiley
avatar Re: Podgora
19. 07. 2011 11:34
Tak teda nevím , dívám se na tu Valašku ... a asi tam máš protekci , protože cestu do Podgory a zpět vidím za 2600,- Kč yawning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 111
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.