Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora

Autor Niki 
avatar Re: Podgora
24. 06. 2012 17:35
Tak hlavně všichni opatrně.yawning smiley
avatar Re: Podgora
24. 06. 2012 18:52
Ahoj Honzo.
My vyrážíme v neděli odpoledne a od pondělka budem 2 týdny v Podgoře - Čaklje. Děti sae už nemůžou dočkat. Tak už jen týden a jedem.
avatar Re: Podgora
03. 07. 2012 08:42
Prosím znalce Podgory ... kde může být ulice Put svetog Vicenca 7 ? Někde u pomníku , nebo nad hotely ? Apartmán Darko Gareljić. Děkuji smiling smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Podgora
03. 07. 2012 09:26
Re: Podgora
03. 07. 2012 09:31
Put svetog Vicenca je mezi tenisovými kurty a kempem, viz mapa od Kudu.
avatar Re: Podgora
03. 07. 2012 10:09
Díky moc ... i za mapu ... akorát na té ulici nevidím žádné baráky - mrknu ještě na strýčka gůgla smiling smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Podgora
03. 07. 2012 13:20
Baráky jsou myslím nahoře mezi kurty a magistrálou, k moři tak 150m, na google mapách je bohužel Podgora dost rozmazaná
avatar Re: Podgora
05. 07. 2012 13:57
Jsem tady od úterý, užasný počasí, moře ráno 27, někdo to měřil, a večer - kafe je proti tomu studený. I místní říkají, že takovéhle vedro je spíše až v srpnu. Jinak vše, jak má být, Karlovačko skvělé, Rakija a Pelinkovač kvalitu taky nemění. Takže AHOJ. Honzasmileys with beer
Re: Podgora
05. 07. 2012 14:52
Domácí vždycky říkají, takhle ještě nikdy nefoukalo, takhle tady už dávno nepršelo, takové vedro je vždycky v jiném termínu... navíc mají srpen (srpanj) v červenci, jsou to popletové... hlavně že je tam hezky smiling smiley
Re: Podgora
05. 07. 2012 21:15
Je to docela logické. Srpy používali o měsíc dříve s ohledem na klima grinning smiley

Konverzace na téma počasí je všude na světě stejná. Prostě se jenom mele, aby se trapně nemlčelo.
avatar Re: Podgora
05. 07. 2012 23:08
Já jsem tu už po páté, ale takhle teplo tu fakt nebylo. Právě jsem se vrátil z hradu ( tedy z hospody - tedy Martima 2) a jdu spát. Tak se mějte. Honza
Re: Podgora
06. 07. 2012 16:22
Jen pro informaci jsem se podíval na historii počasí ve Splitu, loni bylo červencové maximum 36° a to 11. a 12..7., letos je zatím maximum "pouze" 34°. Je fakt, že první červencový týden byl chladnější, letos jsou třicítky už tři týdny v kuse...
Historie pro Split Airport, Croatia, 07-2012
Re: Podgora
11. 07. 2012 09:35
Zdravim, tak to vypada, ze ani letos Podgoru nevynechame, i kdyz mame od podzimu noveho clena domacnosti. Poprve nejedem sami, ale jede nas sedm plus to nase mlade, ktere bude mit v srpnu 9 mesicu, tak jsem na nej zvedava, jak to bude zvladat :-)

Nemate nekdo prosim vas zkusenost s apartmanem Kornelija? Podle fotek se zda, ze to je hnedka v pristavu, vedle toho obchudku s potravinama. Dejte mi kdyztak vedet ;-)
avatar Re: Podgora
19. 07. 2012 08:35
Tak v neděli taky vyrážíme. Nějak mě opouští euforie - Na to, jak na to člověk dlouho čeká, tak to pak hrozně rychle uteče a není se na co těšit, jen doufat, že to nebylo naposled.
avatar Re: Podgora
23. 07. 2012 15:51
Tak jsme tady [www.tz-podgora.hr] a zatím super.
avatar Re: Podgora
24. 07. 2012 07:22
Včera uzavřeli dálnici kvůli silnému větru a muselo se jet tou hroznou objížďkou.Já jsem to ještě stihhnul, ale pro ty, co teprve pojedou: Dávejte velký pozor na boční vítr. I s naším autem si házel ze strany na stranu a to nás informační panely zpomalily na 40km/h. Jinak jsem nechal v neděli vidělat odtahovku ve Splitu. Večer jsme zaparkovali na od 21:30 - 6:30 bezplatné parkoviště. Ráno jsme šli na kávu a zaplatili 2 hod. parkovné. Když jsme se po cca. hodině a půl vrátili na parkoviště auto nikde. Už jsem chtěl hledat nějakej provaz. Naštěstí tam zalévala nějaká zahradnice a od té jsme se dozvěděli, že nám auto odtáhli, protrože jsme zrovna zastavili v noci za deště a bouřky na jednom ze dvou míst pro invalidi. Takže taxi na odstavné parkoviště 70Kn, odtah auta 340Kn a nemít sebou placku, tak ještě 700Kn pokuta. Hrůůůza.
avatar Re: Podgora
24. 07. 2012 08:49
Jinak poplatky na dálnici v Chorvatsku zdražené o cca. 13-20Kn, zmrzlina z loňských 4-5Kn na 6Kn.
Re: Podgora
25. 07. 2012 12:23
Napište prosím, kdo už byl letos v Podgoře, co je tam nového od loňského roku?Děkuji.
avatar spinning smiley sticking its tongue outRe: Podgora
25. 07. 2012 15:28
Já jsem zde stále a zatím kromě pár nových střech a spáleništi po loňském požáru jsem nic nového neobjevil. Jo mimo to, že loni zde jezdil zelený vláček mezi Podgorou a Čáklje a včera tady jezdil bíločervený. Když si ještě něčeho všimnu, tak dám vědět.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaMTPO (25. 07. 2012 15:29).
avatar Re: spinning smiley sticking its tongue outRe: Podgora
25. 07. 2012 16:47
[www.peugeot-club.com][/img]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaMTPO (25. 07. 2012 16:50).
Re: spinning smiley sticking its tongue outRe: Podgora
25. 07. 2012 20:40
[www.yr.no]

dobrá předpověd,tak snad to bude i dál,já vyrážím v pátek
avatar Re: Podgora
25. 07. 2012 22:54
Jo, zatím to vypada dobře. Já se s rodinou stěhuju v sobotu z Podgory do Bašky Vody.hot smiley
Re: Podgora
27. 07. 2012 11:57
Přeji šťastnou cestu těm, kteří se do Podgory chystají a fajn dovolenou s krásným počasím, odpočinkem a příjemnými zážitky všem,kteří už v Podgoře jste nebo tam dorazíte smiling smiley Pozdravujte Jadran i můj druhý domov a ať se vám tam líbí smiling smiley
avatar Re: Podgora
27. 07. 2012 19:51
Také všechny zdravím a posílám pohled...

[www.peugeot-club.com]
avatar Re: Podgora
29. 07. 2012 09:38
Tak jsme v Baška Voda. Jídlo super, promenada také, super je stín vrhajici na plaz borovice, ale hrozně moc lidí, sprch málo a jen zpoplatnene 2 kn . Bezplatně jsou jen v kempu Basko Polje. Na Podgoru prostě Baška nemá. Zrmrzlina je za 7Kn.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaMTPO (29. 07. 2012 09:43).
Re: Podgora
29. 07. 2012 23:03
JirkaMTPO: smiling smileysmiling smileysmiling smiley
avatar Re: Podgora
30. 07. 2012 19:31
Tak dnes jsme se po 10letech podívat v Promajne. Nebyt pár zachytnych bodů, takbych to tam nepoznal. Dříve tam bylo pár lidí, a pár domečku okolo centra, teď je to skoro stejne, jako v Basce - hrůza. Nejlepší je to mezi těmito městy-pokud nejste závislí na sprse po každém vykoupanim v moři, jako mi.
avatar Re: Podgora
31. 07. 2012 21:25
Dnes jme byli v Makarske. No jestli jsem si do teď myslel, že je tady preplneno, tak byste to měli vidět tam. Vypadá to tam jako zajezd tuleňů. Fakt sranda, jak se tisíce lidí dovede vyrovnat na pár stovek metrů pláže. Docela lituji ty, kteří nejsou svým autem a nemohou popíjet jinam a nezbývá jim, než se tulit. Každý rok jezdíme v tuto dobu, ale tolik lidí tu fakt nepamatujem. Je vidět, že to tady mají lidé rádi a stejně jako mi se sem vrací a přibývají dalsi. V sobotu tady končíme jedem na celý den zpět do "naší" Podgory a na večer pomalu vyjedeme na sever po pobřeží na Split, Sibenik až do Zadaru, kde asi prespime. Když to půjde se někde po cestě připojit, dám vědet .Zatím všem ahoj.
PS: jinak se omlouvám, nejsem nalitej, ale někdy píšu z mobilu a jindy z pc a píše mi to někdy nesmysli. Špatně se to opravuje.smileys with beer



Upraveno 2krát. Naposledy upravil JirkaMTPO (31. 07. 2012 21:58).
avatar Re: Podgora
01. 08. 2012 18:11
avatar Re: Podgora
04. 08. 2012 15:22
Tak jsme zase v Podgore. Je hrozně horko, tak sedíme v Banana baru a nechávám se osvezovat příjemným rosenim. Zítra domů. Vůbec se nám nechce. Tak doufám, že zas bude podávat nějaké info. někdo , kdo sem teprve pojede. Všechny příznivce pozdravujeme. Jirka
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 241
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.