Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora

Autor Niki 
Re: Podgora
17. 08. 2011 19:14
a v konzumu v Makarské je dokonce chléb - skoro jako český - pojmenovali ho finski kruh :-)
Re: Podgora
20. 08. 2011 16:50
Aktuálně hejno delfínů cca 300 metrů za přístavem. Pěkný zážitek :-)
Re: Podgora
20. 08. 2011 18:09
Frenki111-vidět delfíny=nádherná podívaná:-):-)!! Také jsem měla možnost párkrát v Podgoře delfíny vidět,ale zatím se mi je nikdy nepodařilo vyfotit. Tak třeba příště:-)! Už za měsíc budu první den v Podgoře takyyyyyyy:-):-):-)!!! Snad mi to vyjde:-)! Přeju příjemnou dovolenou vám všem,kteří teď v Podgoře jste, a hodně milých zážitků a pak krásných vzpomínek:-):-):-)!!!! A "spešl" pozdravy Víťovi a Ivance :-):-):-)
Re: Podgora
20. 08. 2011 18:11
A taky moc zdravím NIKI :-):-):-) - měj se fajn,odpočívej a užívej všeho krásného,co náš druhý domov nabízí :-):-):-)
Re: Podgora
24. 08. 2011 09:37
Ahoj Míšo, už jsem zpátky v práci, kdy jedeš na podzim ??? na konci sezóny??
Normálně tam bylo tolik lidí a strašně moc Italů letos, tolik jsem jich tam nikdy neviděla. Zmizeli severské země, alespoň mě se to tak zdálo. Bylo hodně Poláků letos.
Jinak vše postaru, až na ten nový vláček :-).
Těším se až zase pojedu, přeci jenom jsem tam doma :-).
Re: Podgora
24. 08. 2011 11:02
Turisté ze severských zemí prý tam jezdí až v září, říjen, prý poznávací zájezdy, aspon nám to tak řekl domácí.
Prý my jezdíme vyloženě se tam grilovat, oni to mají jako poznávací.
Re: Podgora
28. 08. 2011 11:06
Ahoj Verčo,to jsi v Podgoře pobyla nějak krátce,ne;-)? Nebo to možná tak rychle uteklo...všechno krásné utiíká tak rychle...!! Pokud bude všechno tak já má být ( a já věřím,že tomu tak bude ), pojedu 16.září....a těším se mooooc :-):-):-)
Re: Podgora
29. 08. 2011 11:21
No já byla 2 dny na Istrii a 7 dnů v Podgoře - tzn. na mě málo, ale v červnu už jsem byla, tak nemůžu tak vymýšlet s dovolenou v práci.
Ale i tak bylo suprově, jako vždy, asi se mi to tam nikdy neomrzí. Byla jsem už několikrát jinde a nemůžu stále říct, že jsem pro mě našla něco hezčího.
Tak si to tam užij..hlavně to prázdno a příjemné ovzduší a domácí a vše.
Re: Podgora
30. 08. 2011 15:23
Niki,děkuji :-) ! Ano,těším se do Podgory mooooc :-), tak věřím,že mi to všechno vyjde podle přání...:-)! A máš pravdu, málo turistů a klid-to je pro mě balzám...:-)
Re: Podgora
30. 08. 2011 20:44
Do Podgory jezdíme dost často na výlety,na bydlení je to pro nás moc rušné,ale moc se nám tam líbí,ale letos v srpnu jsme zírali,že lidi měli osušky a lehátka i na promenádě u moře přímo na betonu,večer byla hlava na hlavě,restaurace měly stolky i na promenádě a číšníci běhali přes ulici mezi auty,což jsme je litovali,ale pravda je,že byli rychlí,ochotní a v pohodě. A měli všude plno.Při odjezdu z večeře z Podgory v deset večer bylo ještě 30stupňů,prostě bájo,tak ať se ti to vydaří a hlavně počasí,v září tam bude perfektní klídek.
Re: Podgora
31. 08. 2011 23:22
Tak po návratu z dovolené z Podgory přidávám pár poznámek.
Co se líbilo:
- letos extrémně sluneční počasí - za 12 dnů jediný mráček v pátek odpoledne než jsme odjížděli,
- 325 m dlouhý tunel na silnici na Vrgorac,
- oslavy svátku patrona města sv. Vincence (Sveti Vincent),
- rybářský večer,
- polední menu v Obale a Vruje za 40 kn (touhle dobou už možná za 30),
- rakija a orehovica od domorodců a míchaný nápoje a pizza na promenádě,
- čerstvá ryba v gostionici Ribar, kterou přinesli na tácu a ukážete si z jaký části chcete steak :-),
- kapučíno na terase hotelu Sirena a Karlovačko s rakijí za 16 kn v baru za ním směrem k pláži,
- zajímavý 81-letý domorodec-světák Vinko Šunde (pěkný fotky nejen z Pogory na [www.flickr.com])
- stejné rodiny Čechů a Slováků na pláži, kteří tam pravidelně nezávisle na sobě ve stejnou dobu jezdí na dovolenou.
Co se nelíbilo:
- hlučnost Poláků na pláži, kdo zažil NDRáky na Mácháči, tak ví o čem je řeč (bohužel jich v Podgoře přibývá, ikdyž s nimi prý mají domácí problémy ohledně ubytování),
- čistota pláže za hotelem Sirena (bohužel moc Bosňáků, kteří vajgly a papírky od všeho možnýho házeli okolo sebe, vrchol byla hromada psích exkrementů).

I přesto je Podgora to správný místo na dovolenou. Je tam živo i klid, záleží na tom, kde se ubytujete. Je tam pěkně, takže za rok není co řešit.
Přidávám pár fotek:
[img7chybny-odkaz-rajced0701]
[img7chybny-odkaz-rajced0701]
[img7chybny-odkaz-rajced0701]
[img7chybny-odkaz-rajced0701]
[img7chybny-odkaz-rajced0701]
[img7chybny-odkaz-rajced0701]
[img7chybny-odkaz-rajced0701]
[img7chybny-odkaz-rajced0701]
Re: Podgora
06. 09. 2011 14:07
Frenki 111 pěkné fotky, nejsou foceny z tohoto apartmánu
Jinak v Podgoře je super
[img8chybny-odkaz-rajced0803]
[img8chybny-odkaz-rajced0803]
avatar Re: Podgora
06. 09. 2011 17:31
Zdravím. Tak, kdo je v Podgoře nebo i jinde v Chorvatsku? Dejte sem průběžně nějaké info, jak to tam vypadá, hlavně počasí a teploty? Mám stále na ploše tuto stránku, ale je zde málo aktuálních příspěvků, jako kdyby už tam nikdo nebyl. Když tu někdo něco dá, hned se cítím, jako bych tam byl také. Díky Jirka
Re: Podgora
15. 09. 2011 15:21
Už zítra....KONEČNĚ smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley........PODGORÁÁÁÁ smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Podgora
16. 09. 2011 12:08
Tak za hodinu a půl.....odjezd do PODGORYsmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley. Těším se MOCMOCMOC smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Podgora
22. 09. 2011 15:40
Míšo,jak bylo??? už si zpátky ne???
Re: Podgora
18. 10. 2011 18:59
Caute Podgoraci,jestli vite,ze nam malem zhorela nasa krasna Podgora v sobotu v noci.Zhorelo 1000hektaru.Nafotim nejake fotky a dam je na forum
Re: Podgora
18. 10. 2011 22:17
Vím.......viděla jsem videa,fotky............smutek......
avatar Re: Podgora
18. 10. 2011 23:33
Je to smutné, ale ať zase zavzpomínáme na lepší, tedy na letošní moře (a hezké vlny) v Podgoře:[honzaplzenchybny-odkaz-rajceHonza], Snad nám bude všem lépe. Ahoj Honza
Re: Podgora
19. 10. 2011 14:08
taky vím :-( , hned mi z Podgory psali, hořelo kolem mojeho baráku :-(, o to smutnější
Re: Podgora
19. 10. 2011 14:09
Eduard - bydlí v Podgoře?
Re: Podgora
19. 10. 2011 14:12
Re: Podgora
19. 10. 2011 14:13
Re: Podgora
19. 10. 2011 14:14
Re: Podgora
19. 10. 2011 15:06
Je to hrozný.
A jak ten požár vlastně vznikl?Prý "z velkého větru".
Re: Podgora
19. 10. 2011 15:15
Tak teď jsem si a chorvatským netu přečetla,že začalo hořet od špatné trafostanice v Horní Podgoře.Že bylo vidět,jak z ní lítají jiskry...
avatar Re: Podgora
20. 10. 2011 23:31
Re: Podgora
21. 10. 2011 06:36
Včera me volal kamarad z Podgory a rekl me ze pozar zacal na miste kde zadna trafostanice neni,ze to nekdo umyslne zapalil.
Re: Podgora
21. 10. 2011 07:03
No to snad nee!Jestli je to tak,tak je to obyčejnej ... a doufám,že ho chytnou a pořádně potrestají!!!
avatar Re: Podgora
07. 12. 2011 22:22
Všem pogorákům přeji hezké vánoční svátky a úspěšný nový rok a hlavně již hezkou a nespálenou Podgoru. Jako vánoční přání Vám posílám vystoupení moje a mé ženy (jsme uprostřed a z Vašeho pohledu po levici je vnuk 3 roky a vpravo je další vnuk 11 let - dá se to upravit, takže to využijte, změňte foto a co je libo a pošlete svým známým). Ahoj Honza. Jinak to jde furt dokola, takže až Vás to otráví, dejte zavřít a zpět.

[xmas.coke.com]



Upraveno 3krát. Naposledy upravil honza plzen (21. 12. 2011 15:10).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 182
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.