Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora

Autor Niki 
Re: Podgora
30. 06. 2011 16:16
V Mediteranu jsme byli v roce 2000, bylo to fajn.
Re: Podgora
30. 06. 2011 17:50
Doufám,že tam bude fajn i letos.:-)Četla jsem dost recenzí na tenhle hotel a velká část byla dosti nelichotivých.
Tak teda úplně nevíme,co můžeme čekat...Nejsme nijak nároční,stačí,když bude čistý a uklizený pokoj,na to jsem dost
háklivá,už kvůli tomu,že máme malý děti...A pořádek musí být...!:-)
Re: Podgora
30. 06. 2011 18:15
Do Podgory vyržíme za cca 2hodiny a Makarska hlásí na pár dnů počasí nic moc. Tak doufám, že to nebude tak strašný. Z vlastní zkušenosti vím, že počasí bývá lepší než předpověď. Vloni taky hlásili deště, našemu domácímu dokonce z Česka volalli, že odhlašují pobyt a v Podgoře bylo jasno, horko a moře teplý.
Re: Podgora
03. 07. 2011 18:02
dobry den,
jsme tady od uterka a krome ctvrtka, kdy bylo zatazeno je porad krasne. vcera vecer teda prselo, ale dnes se zdalo more snad jeste teplejsi nez predtim. ted odpoledne se trochu rozfoukal vitr, ale aspon jsou pekny vlny.
jinak v tmto tematu zminovana lod, kde vari lacine ryby, zde letos nekotvi, takze jsme aspon usetreni nelibe vune a koure, ktera z ni sla.
kdyby jste chteli dalsi aktualni info, ptejte se. domu razime ve stredu rano.
martek :-)
Re: Podgora
05. 07. 2011 11:32
Jojo,Martek,napišsmiling smiley! Já závidím,ale přeju-taky bych tam chtěla býtsmiling smiley.Já bych oželela i to krásné počasí...yawning smiley,jen kdybych mohla zase být v mé milované Podgoře,je mi už smutno.A do září je ještě daleko..Tak aspoň pozdravuj moře i můj druhý domov a měj se tam hezkysmiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Michaela Jan. (05. 07. 2011 11:33).
Re: Podgora
06. 07. 2011 07:45
Ahoooj,tak my už to máme za pár.:-) 16.7. po půlnoci hurá do Podgory.:-))) Chci se zeptat,jestli někdo nevíte,jak vaří v restauraci
Palme?Předem děkuji za případné odpovědi.A krásnou dovolenku všem!
Re: Podgora
06. 07. 2011 18:22
Darris- v Palme vaří dobře a za dobré ceny.Přeji Ti krásnou dovolenou v Podgoře a ať Ti zůstanou jen samé hezké vzpomínkysmiling smiley
avatar Re: Podgora
06. 07. 2011 21:34
Přijeli jsme včera - bylo lehce zataženo, po cestě pršelo až do Šestanovače. Dnes krásně, super moře i Karlovačko, předpověď i nadále na hezké počasí. Mějte se fajn a ahoj. Honzasmileys with beer
Re: Podgora
06. 07. 2011 22:05
Michaela Jan.grinning smileyíky,vzpomínky budou určitě krásné,ale ještě předtím nás čekají krásné zážitky,snad!:-)
Strááášně moc už se těšíme.
A Honzo nevíš prosím tě,jaká je předpověď na zhruba dalších 14 dní?Aspoň.:-)
My jedeme 16.7. a mám z toho počasí docela strach,prý má být jen něco přes dvacet...:-(
Hmm,taky se těším na Karlovačko,mňam:-)))Užívejte si krásnou dovolenku!D.
Re: Podgora
07. 07. 2011 07:40
[www.accuweather.com]
skús tuto stránku
Re: Podgora
07. 07. 2011 07:57
To Kavka: Děkuji za stránky supééér.A počasí taky,má být přes třicet,což je parádička.:-)) To můžu,takové teplotky.
Dnes to máme za 8.
Re: Podgora
07. 07. 2011 08:10
Ja odchádzam v piatok a už sa teším .Do Podgory ideme po prvý krát ,tak som zvedavá,aké to bude,ale podla recenzii na tejto stránke to bude určite superspinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Podgora
07. 07. 2011 10:35
jsem v Podgoře od pondělka a předpovědi bych se moc nebál, je opravdu velmi pěkně, azuro, jasno a horko. V úterý ráno bylo po dešti a během dopoledne už zase byly všichni na pláži a v moři, to byl jediny 4 hodinový okamžik, kdy se po dešti nekoupalo, jinak azuro a ma se stale vice a více oteplovat. Moře je nyní taky v pohodě, teplota někde klem 23°C - neměřil jsem, ale mluvili o tom sousedi. Fakt je, že se každym dnem i moře otepluje.
Re: Podgora
07. 07. 2011 13:04
To resstless: Díky za info.Počasí super,tak jen ať to vydrží!Bylo by fajn,kdybys měl čas a průběžně podál info o počasí a tak.
Pokud to půjde.Předem moc děkuji.D.
Re: Podgora
07. 07. 2011 14:56
Právě teď:
Moře 25 st. C
Vzduch 31 st. C, úplně vymeteno !
Zrovna jsme si dali pauzu a jsme na AP. Jsme tady od pátku a už máme toho vedra tak trošičku dost smiling smiley
Výhled na další dny je dost brutální >>>TŘEBA ZDE<<<
My ale zítra večer odjíždíme, tak nás to nepotká yawning smiley.
Je tu prostě nádherně, ostatně jako každoročně thumbs up
Re: Podgora
07. 07. 2011 15:09
Famózní předpověď,miluju teplo.:-) Zase se těším o něco víc,dnes to máme za 8 a já se asi nedočkám.:-(
Už větrám na terase plážovej stan.:-)))
Re: Podgora
07. 07. 2011 16:24
Ale dočkáš :-), pak nám srdcem milujícím Podgoru, napiš , jak se líbilo tobě :-)

Jak já říkám, kdo zkusí jednou Podgoru - už nechce nikdy jinak :-))
Re: Podgora
07. 07. 2011 19:29
Předpovědi pro Podgoru sleduji dlouhodobě a musím říct, že ta "náchodská" je velmi přesná.
Teplotu moře sleduji >>>ZDE<<< ale tady je třeba si vždy tak stupínek až dva přidat.
Přeci jen to neměří přímo v Podgoře a já taky min. hloubku 180 cm a 30 cm pod hladinou nedodržuju.
Nicméně teplota vzduchu měřená mnou ve druhém poschodí AP naproti hl. parkoviště se s tou co sleduji >>>ZDE<<<, naprosto vždy shoduje.
Jen jsem zatím nezjistil, kde má čidlo teploty PUNTATOURS eye popping smiley.
Každopádně s Niki souhlasím na plné čáře thumbs up. A i když v srpnu bude ještě Rogoznica - Ražanj, tak Podgora je stejně néééééj !
Jinak kdo se stejně jako my celý rok nemůže dočkat, tak pěknej metr je třeba >>>TADY<<< yawning smiley
Re: Podgora
07. 07. 2011 20:24
Neznáte náhodou někdo apartmán Ane v Podgoře? Měla by to být ulice I.Meštroviča 8...budu ráda za jakékoliv info. Chystáme se na konci srpna, ještě váhám...jezdili jsme do Tučep, ale po 6 už se mi tam nechce:-), chtěla bych změnit teritorium. Tak hledám něco třeba v Podgoře, když píšete, že je tak krásná:-)
Re: Podgora
07. 07. 2011 20:32
Určitě napíšu,jak jsme se měli atd.,ale zamilovaná jsem do Podgory už teď.:-)))
Taky bych tam už chtěla měřit teplotu.:-)
Anebo sedět večer někde na promenádě a dávat si pivíčko,ale ani zmrzlinkou nepohrdnu.:-)
Re: Podgora
07. 07. 2011 21:23
Ahoj, letos jedu do Podgory poprvé. Dříve jsem byl věrný Brele a Žaboriči, ale změna je život. Vím, že už to tu asi bylo probírané, nicméně jsem Vás chtěl poprosit, jaká je nejlepší restaurace v poměru cena x kvalita (ryby) x prostředí. Odjíždím už v úterý a velmi se těším. Děkuji za informace. Hezký večer
Re: Podgora
07. 07. 2011 21:36
TO NIKI: jezdil jsem do Podgory ještě za totáč na devizový příslib,jako mladý kluk.Spali jsme v kempu a pak Sallinesu ,Mediteranu,Podgorce atd.
Je tam krásně!!!!
Zkusil jsem Tučepi a jezdím tam dodnes.Jedu tam od 15.7.20011.
Každým rokem kouknu na Podgoru,ale Tučepi mi vyhovuje víc.
Hezkou dovču!!!!!!!!!!!
Re: Podgora
08. 07. 2011 11:17
já byla v Tučepi na slavnostech v červnu, ale na mě jsou moc roztahané :-)))
Možná bych si zvykla, kdo ví.
Re: Podgora
09. 07. 2011 08:31
Ahoj všichni,za týden v tuhle dobu už jsme na cestě.Pomalinku začínám mít cestovní horečku.:-)
Takovou dobu jsem si tady pročítala příspěvky o Podgoře a ódy na ni a už za chvíli se tam podívame,supééér.:-))
Co podíváme,budeme tam celých 14 dnů...paráda.:-)
Nevíte někdo,prosím,kde dělají nejlepší grilovanou rybu?Děkuji za odpověď.D.
Re: Podgora
10. 07. 2011 15:54
To Darris: nejlepší grilované ryby se dělaly v našem apartmánu minulý týden, ale bohužel už jsme doma:-))ale ted vážně - nedá se říct, kde jsou nejlepší, mají j e dobré všude.Byli jsme např v Obale na fish plate,skvělé. Jinak super lignje pohane, čili obalené ve strouhance, to miluju, jsem měli v rest.Borac a taky Palma, tam chodíme každý rok, mají je i s tatarskou omáčkou. Výborně vaří Vruja, nám tam moc chutnalo.A na pizzu jsme chodili do Ahipara, na rohu v přístavu, mají výborné lasagne.
Re: Podgora
10. 07. 2011 16:33
To Kylie: Děkuji za typy.V Palmě máme dokoupený obědy k polopenzi,tak to si tam nějakou rybičku dám.Mňam.:-)
My už v sobotu něco po půlnoci tradá do Podgory.KONEČNĚ!!!!:-))))
Re: Podgora
10. 07. 2011 18:40
To Roza: k památníku Rackovy křídla se dá pohodlně dostat z přístavu pěšky tak za 10 minut, jdeš nahoru ulicí Kovačiče (snad si to dobře pamatuju, na rohu je pekárna),jdeš pod most s magistrálou, jsou tam značky se symboly křídel racka, je to dobře značeno, šli jsme pak po schodech kolem vily Kelava, přejdeš takovou úzkou cestu a nahoru vede úzká asfaltka, zase je to značeno. Je odsud pěkný výhled na Podgoru.
avatar Re: Podgora
10. 07. 2011 21:32
Pro Darris - Zatím je vše jak má být, Karlovačko studené, moře krásně teplé dopoledne asi 24 odpoledne cca 28, mráček nevidíš. Jak bude za týden - to je ve hvězdách, ale Podgoru už znám dlouho - určitě tady nezmrzneš, spíše naopak. Neodpověděl jsem hned, wifi v hotelu si občas dělá co chce a hlavně jsem pořád někde u toho Karlovačka. smileys with beerhot smileyTak ahoj, šťastnou cestu - Honzasmoking smiley
Re: Podgora
10. 07. 2011 21:48
Ahoj Honzo,tak to je přesně podle mého gusta,pivko studené a moře teplé.:-))
V sobotu odpoledne nejdřív vyzkoušíme moře a večer si dáme pivečko a koukneme se na západ sluníčka.
Takhle jsme si to aspoň s manželem naplánovali,uvidíme co na to děti,ale s tím mořem budou souhlasit určitě.:-)))
Dívala jsem se na předpověď počasí a mají být třicítky,to taky můžu.:-))Tak si užívejte dovolenku a počasí ať vydrží.D.
Re: Podgora
11. 07. 2011 08:12
Pre Kylie: vedľa rožnej pekárne smerom k mostu s magistrálou sme chodili minulý rok do našej ubytovne, takže to poznám a k pamätníku určite trafíme, pomohla si mi, ďakujem.
Do Podgory ideme na budúci týždeň. Vy ste sa tuším niekedy teraz vrátili, prosím Ťa aké je more? Bolo opäť poobede nepokojné? A aké máš zážitky a pocity? U nás predpovedajú na najbližších 31 dní podpriemerné teploty, to by zasiahlo určite aj juh, viem že také dlhodobé predpovede nemusia vyjsť ale aj tak ma už chytá nervóza. A ešte tie reči o žralokoch, sú to novinárske kačice ale ak máš zodpovednosť za deti ktoré sa už nepýtajú ako ďaleko môžu plávať tak radšej tomu veríš.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 241
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.