Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora

Autor Niki 
Re: Podgora
22. 06. 2011 16:14
Nemám video bohužel, budu dělat až v létě, možná, jen fotečky a ty jsou na facebooku :-)

Mediteran je od magistrály daleko - je u promenády, těsně nad ním, takže hluk je jen z promenády - od chodících turistů :-).
Re: Podgora
22. 06. 2011 16:14
Pjer 10.6. vůbec nebyla přelidněná :-))
avatar Re: Podgora
22. 06. 2011 20:27
Tak zkouším přidat video, vlny v Podgoře. Jedu 4.7. Honza

Ale zatím to nejde. Tak Ahoj.



Upraveno 3krát. Naposledy upravil honza plzen (22. 06. 2011 20:37).
avatar Re: Podgora
22. 06. 2011 20:51
Ahojte. To jsou ty vlny v Podgoře - Honzo.....




A to je jedno z nejnovějších - z Podgory - teď z poloviny června /šikovní rekreanti/.....Zdraví R./Hned bych jela...../






Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rero (22. 06. 2011 21:14).
Re: Podgora
22. 06. 2011 21:48
Skvělý videa!:-) Ještě 23 dní a už tam budeme.Je to nekonečné...
avatar Re: Podgora
22. 06. 2011 21:53
Někde dělám chybu, ale vidět to je. Tak ahoj. Honza
video: [honzaplzenchybny-odkaz-rajceHonza]
Re: Podgora
22. 06. 2011 21:56
Takový vlny jsou tam běžný?
Re: Podgora
23. 06. 2011 07:33
To Darris: Buď v klidu Darris, takové vlny jsou tam vyjímečné, většinou je moře klidné.

To Rero: Super video(to druhé:-)), krása, úplně jsi mě navnadila, máme to taky "za pár", už moc se těším...
Re: Podgora
23. 06. 2011 08:23
No, minulý rok v deň ked sme do Podgory prišli boli veľké vlny. Pýtala som sa či je to bežné a povedali mi že nie. Ale nás tieto veľké vlny sprevádzali po celý pobyt, začali asi o tretej popoludní a s plávaním bol koniec. Či boli aj po našom odchode neviem.
Re: Podgora
23. 06. 2011 12:38
Tak to my jsme byli v Podgoře 4x , vlny jsme tam zažili pouze jednou, a to jak říkáš, odpoledne začaly a bylo po koupání. Bylo to zrovna koncem pobytu, druhý den jsme jeli domů.
Jinak vždy jsme měli vždy moře klidné, počasí nám vždy vyšlo, jezdíme počátkem července, poprvé jsme tam byli poslední týden v červnu a taky počasí skvělé, dokonce velmi teplo.
Re: Podgora
23. 06. 2011 15:21
Rero+Honza Plzeň: nádhera smiling smileysmiling smileysmiling smiley , úplně se tam vidím,hned bych jela zpátky smiling smiley
Re: Podgora
24. 06. 2011 10:23
Zdravím všechny milovníky Podgorysmiling smiley,

na úplně první dovču v Chorvatsku jsem si před 3 lety vybrala Podgoru a musím říct, že to byla doslova láska na první pohled smiling smiley. Od té doby, když jedu na dovolenou někde do okolí, vždycky se tam zajedu podívat na návštěvu, omrknout místa, kde to bylo fajn, posedět na promenádu, pozdravit místní smiling smiley. Letos budu opět v Bašce Vodě, ta je krásná, ale Podgora je nejromantičtější (asi i proto, že ty hory jsou tam tak blízko moře, a že je menší než Baška). Ale příští rok se tam chystám na pobyt (alernativu mám ještě jet na Hvar), ten nový hotel Sirena je prý fajn, jsou na něj dobré reference. Bydleli jste už někdo v Sireně? Taboo má taky svoje kouzlo, večer tam měli i zapálené louče, které osvětlovaly kousek moře, prostě nádhera smiling smiley.
Re: Podgora
24. 06. 2011 14:24
Siréna vypadá hezky, ale je to vlastně opravený panelák. Docela si dobře pamatuji jak vypadal před opravou :-).

Taboo - louče tam jsou večer pořád. No a vyhrává tak do tří do rána :-).
Spíš ho mám ráda přes den.

A pronajímateli ranního Taboo - Nebojšovi se narodil minulý týden syn :-)).

Podgora je prostě nej místečko s kouzlem pro každého :-).
Re: Podgora
24. 06. 2011 16:06
A večer to tam má Veselko z Podgorky (příjmení jsem zapomněla), že smiling smiley, pokud si to teda dobře pamatuju.
avatar Re: Podgora
24. 06. 2011 19:35
Já jezdím vždy začátkem července, ty vlny jsou jen občas a to většinou odpoledne a večer, jinak je moře jako rybník. Vlny jsou krásným zpestřením pobytu. Cca byly vlny tak 3,4 dny odpoledne ze 14 dní pobytu. Ahoj! smileys with beer
Re: Podgora
28. 06. 2011 17:56
My zasa ideme do Podgory v poslednej dekáde júla a minulý rok mi veľké vlny tiež nevadily, i keď ich hukot bol priam hororový. Pri mori nebolo počuť vlastného slova.

Začala som pozerať na nete trasy kadiaľ sa dostanem na miesta ktoré by som v Podgore rada navštívíla, pretože minulý rok sme to nestihli. Napadlo ma ale že sa pokúsim spýtať tých ktorí tam boli, ak si to pamätajú. Preto prosím o radu kadiaľ sa dostanem:

k pamätníku Krídla racka

do Starej (či Hornej) Podgory.

Ak poznáte aj iné zaujímavé miesta budem rada ak ma na ne upozorníte. Ďakujem.
Re: Podgora
28. 06. 2011 20:35
Tak ten tunel na miste sesuvu skaly už bude k 1.7. prujezdny (230 m)...silnice Makarska - Vrgorac...zatim provizorne...po sezone ho uzavrou a dokončej...
Re: Podgora
29. 06. 2011 11:20
Zdravím všetkych a mam prosbu.Idem do Podgory od 10-21.7.Ked som objednavala tak som nemohla na dlhšie,ale situácia sa zmenila.Nevie mi niekto poradiť/Alebo zabezpečiť/app.od 21.7 pre 3 dospele osoby a malý psikna 3-4 dni.Psik je yourshirak-pohodovy ,čistotny starší ,takže cele dni spí
vďaka
Re: Podgora
29. 06. 2011 13:24
Ahóój všichni Podgoru milující:-),
nám už se to blíží,16.7. něco po půlnoci hurá tam.:-)Konečně začínám mít pocit,že se i dočkám.:-)
Zájezd máme od listopadu a to čekání je opravdu nekonečné.Až teď se pomalinku nekonečné stává konečným.
Re: Podgora
30. 06. 2011 06:18
To Darris:

To máš ještě dobrý, my jsme objednávali někdy v září 2010 a jedeme až 2.9.2011
Re: Podgora
30. 06. 2011 07:26
To MartinR:

Uznávám,máte to ještě nekonečnější.:-) A kde budete bydlet?
Re: Podgora
30. 06. 2011 08:30
Prosím, jaká je dnes teplota moře v Podgoře ? Dnes večer vyrážíme, ale potom co tu čtu,že je moře studené, se nám ani nechce. Manžel má už třetí den teploty. Loni jsme jeli 2x. Začátkem července - počasí i moře super, začátek září-počasí krásné,ale moře bylo ledové, koupat se nedalo. Tak mám strach,aby to letos nebylo jako v září.
Re: Podgora
30. 06. 2011 08:46
Ahoj MIKu,známí jsou v Tučepech,to je 2km od Podgory a včera tam byla teplota moře asi 24c.
není to bůhví co.:-)My jedeme 16.července,tak snad bude ještě teplejší.Jinak teplota vzduchu je 34c ve stínu.
To je super.
Re: Podgora
30. 06. 2011 09:03
Rád čítam toto fórum. Dosť sa bavím. Len nikto ešte nenapísal, či sa v Podgore dá aj dobre šnorchlovať. Moja žena sa vľn bojí tak si hľadám zábavku.Odchádzam 1.7.2011
Re: Podgora
30. 06. 2011 09:07
Dá sa v Podgore aj dobré šnorchlovať? Idem tam sám so ženou a ona nieje na vodné športy.
Re: Podgora
30. 06. 2011 09:15
to Darris : Děkuji za dobrou zprávu. 24st.je super. Tak snad večer vyrazíme, jdu balit.smiling smiley
Re: Podgora
30. 06. 2011 10:31
To Darris:

Budeme bydlet v apartmánu, když jdeš od Podgorky směrem k přístavu, mineš křižovatku se Studenacem na rohu tak potom kousek za křižovatkou prodávají ovoce a zeleninu, potom je takový svah se zelení tak hned první apartmán za tou zelení, v nejvyšším patře s velkou terasou. Kde bydlíte vy?
Re: Podgora
30. 06. 2011 10:33
To MIKu:

Nechci strašit, ale podle předpovědi to vypadá na bouřku a ochlazení, po bouřce se jistě ochladí i moře:

[www.foreca.cz]
Re: Podgora
30. 06. 2011 11:30
To martinR: My jedeme letos do Podgory poprvé a budeme bydlet v hotelu Mediteran.Měl by být někde ke konci promenády,
směr Čaklje.
Re: Podgora
30. 06. 2011 13:42
Šnorchlovat se dá, ale moc toho není vidět. Je lepší chodit až ke skalám směrem k Tučepi. Manžel to po krásných zážitcích v Egyptě v HR vzdal.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 248
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.