Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora

Autor Niki 
Re: Podgora
12. 06. 2011 22:04
bol niekto v app. Nives?Dúfam že nie su pod mostom,alebo v jeho blízkosti.
Pozerala som mapu Podgory a je to ulica Marka Maruliča
Vďaka za infosmiling smiley
Re: Podgora
13. 06. 2011 14:38
App. Nives nejsou pod mostem. Jsou skoro na konci ulice Marka Maruliča /směr Dubrovník/. Pod mostem vede ulice Rudera Boškoviča. Auta z magistrály jsou tam slyšet, ale není to tak hrozné.
Re: Podgora
14. 06. 2011 19:24
to Kylie : Ve ville Paško jsme byli loni a letos jedeme za 14 dní znovu. Byli jsme tam spokojení. Do Podgory jezdíme 10 let, teď už 2 roky bez dětí - už jsou dospělé. Z apartmánu je nádherný výhled na moře. Je to kousek na pláž-chodíme na tu směrem k Tučepi. Pokud jedete 2 dospělí nebo s jedním dítětem,tak je ubytování dostačující. Apartmány tvoří jedna místnost s manželskou postelí + další lůžko, kuchyňka , wc a sprch.kout.
Re: Podgora
14. 06. 2011 19:38
jsem v Podgoře zrovna teď, kolem vily Paško chodím každý den, je kousek od h.Siréna, opravdu hned u moře,
Re: Podgora
14. 06. 2011 19:39
jinak je tu moc krásně, super počasí, super lidičky, super vše :-), zítra bohužel odjíždíme, ale v srpnu znovu.
Re: Podgora
15. 06. 2011 07:34
To MIKu a Niki : moc vám děkuji za info,a už se tam taky těším:-))
Re: Podgora
15. 06. 2011 10:48
Ahoj všem,tak už za necelý měsíc u nás vypukne velký balení a 16.7. něco po půlnoci hurá do Podgory.:-)
Už se všichni moc těšíme.Já si odfouknu od stereotypu na mateřský a dětičky si pořádně užijou tatínka,
který je pořád a dlouho v práci.Bude to pohodička.
avatar Re: Podgora
15. 06. 2011 16:36
Jaké jsou markety v Podgoře ???? Děkuji za odpověď.smileys with beer
Re: Podgora
15. 06. 2011 19:53
Samoobsluha je nedaleko přístavu a jsou tam dvě pekárny, jedna směr Tučepi asi 500m od sámošky a druhá směr Čaklje asi 200 m (snad jsem ty metry odhadla dobře:-)), někdy s tím mám problém).
Ovoce a zelenina se dá koupit u přístavu na tržišti, a dále za hotelem Solaris směr Čaklje býval druhý stánek, jo a ještě vloni i před Mediteranem prodávali ovoce a zeleninu.
Jinak je tam pár obchůdků na promenádě, se suvenýry a potřebami do vody.
Re: Podgora
15. 06. 2011 21:17
Zmenili sa v Podgore pláže,vraj ich mali rozšíriť?Je tam aj neja ká internetová kaviareň,alebo iná možnosť pripojiť sa na internet-volne?Musímepočas dovolenky zavriet kancl,kedže robíme spolu a potrebujeme byť na internete.Vďaka
avatar Re: Podgora
15. 06. 2011 22:36
s internetem nebyl problém už před lety někde uprostřed promenády v podloubí hotelu byla internetová kavárna počítám že ted to bude ještě lepší
avatar Re: Podgora
16. 06. 2011 15:13
Já chodil na internet do baráku , který je u promenády na rohu , jak začíná "pěší zóna" kousek od h. Podgorka , v prvním patře. Prodávali tam různé věci do vody (lehátka , brýle) a naproti pokladně byly myslím 2 PC , ale jsou to 3 až 4 roky zpět.

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Podgora
16. 06. 2011 15:24
Internet je na dvou místech, nad Studenacem a u Podgorky.
Cenu nevím, protože mi máme wifi v apartmánu :-)

Už jsem se dneska vrátila a hned bych jela zpět :-)
Re: Podgora
16. 06. 2011 15:44
Ahoj Niki,tak to sis tedy v Podgorě moc nepobyla....eye popping smiley. Já bych taky hned jela zpátky,je mi smutno,pořád vzpomínám.Dnes jsem dostala rozpis mých služeb na prázdniny a už přemýšlím,že v půlce července bych aspoň na otočku vyrazila..smiling smiley
Re: Podgora
16. 06. 2011 18:47
Niki zmenili sa pláže ,myslím velkosť,kdesi som čítala že ich mali rozširovať
Diki za info
Re: Podgora
16. 06. 2011 19:16
Kavka-rozšířené pláže jsou před hotely Podgorka a Primordia už od loňského roku a letos jsou širší i před hotelem Minerva-tam mi přijde o dost velký kus oproti minulým letům.Jsou trochu upravené a širší i menší pláže okolo a před hotelem Siréna.Jinak třeba pláž Dračevac-za hotelem Siréna směrem k Tučepi je stále stejná
Re: Podgora
17. 06. 2011 18:25
restaurace





Míšo jedu 14.8. ještě jednou,

takže to byl před výlet, úžasný
Já k Minervě na pláž nechodím, takže jsem to tam jen prošla, je širší, to určitě. Obala má nové sezení a vše je takové lepší - není tam tak dusno, jak to otevřeli :-)
Zkuste rest. Vruja vedle Obaly taky to tam vypadá dobře :-).[




Odkaz na restaurace v POdgoře



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Niki (17. 06. 2011 18:26).
Re: Podgora
17. 06. 2011 19:42
Tak to se můžeš,Niki,zase těšitsmiling smiley!Já pojedu zase až v září a pokud by mi to vyšlo,tak taky jen na takový asi jednodenní výlet thumbs up smiley v červencismiling smiley.Ale kdybych mohla,tak se vrátím hned teďsmiling smiley.....Tak se měj hezky a užívej létasmiling smiley
Re: Podgora
17. 06. 2011 22:11
Ďakujem všetkym za info.Idem do Podgory prvý krát a potom čo som si tu prečítala tak sa velmi teším na super dovolenkuspinning smiley sticking its tongue out
Re: Podgora
18. 06. 2011 20:02
Prosím ještě o informaci - ví někdo, kde se dají v Podgoře a okolí koupit ryby na grilování?
avatar Re: Podgora
18. 06. 2011 21:52
Ahoj. Ryby vozí každé ráno auto, vždy troubí a chlápek kříčí rybe-rybe-rybe. Takže myslím, že není naprosto žádnej problém koupit čerstvou rybu. Objíždí pláže, takže je fakt, že někde ve městě kolem hotelů nevím jestli jede i tam.
Re: Podgora
19. 06. 2011 10:20
To Resstless: Díky, budu špizovat ráno uši:-))Snad jezdí i do Podgory
Re: Podgora
19. 06. 2011 23:04
Každé ráno mezi 6:30-7:00 přijíždí prodejce do Podgory na tržnici. Objíždí více městeček, takže raději přijít dřív a počkat než ho minout :-)
Re: Podgora
19. 06. 2011 23:10
Bohužel vozí jen ryby, jiné mořské potvory koupíš nejblíže v Makarské. Každé ráno je rybáři prodávají přímo z lodí.
Cena ryb v Podgoře i na lodích v Makarské je stejná :-)

Letos si chceme domů dovézt většího tuňáka, takže vyrážíme do Splitu. Máte s tamní rybářskou tržnicí někdo zkušenosti? Dík.
Re: Podgora
20. 06. 2011 17:17
To Veronika F.: Děkuji za radu.Manžel už dostal instrukce, že bude chodit na nákup ryb, no , moc se netváří, budu ho muset podpořit a jít s ním:-))
Myslím, že budou stačit ryby, potvory na grilu jsem ještě nedělala. Jen kalamáry kupuju, na kroužky nakrájené, obaluju ve vejcích a strouhance a smažím, ty jsou moc dobré, ale to dělávám doma, v Podgoře nebudu mít své titanové nádobí, jen gril, zůstanu raději u grilu.
Re: Podgora
21. 06. 2011 07:16
No rybičky jsou moc dobré.
My si zašli na výborné plato od ribe do rest. Obala.
Super ještě teď mám slinu :-)
Ale co vydržím nějaký 50 dní a jedu znova. Podgora forever :-))))
Re: Podgora
21. 06. 2011 12:19
Výborný nápad, Niki, zajdem taky, už se moc těším:-))
Re: Podgora
21. 06. 2011 16:32
Ahoj všichni,tak nám se to už pomalinku ale jistě krátí a 16.července asi ve tři ráno vyrážíme směr Podgora.Jak já se těším,kurňa!:-)
Chci se zeptat,ve který restauračce mají nejlepší grilovaný ryby?Děkuji za odpověď.
A Niki,nemáš nějaký nový video?
Taky se chci ještě zeptat,nevíte někdo,jak je asi daleko hotel Mediteran od magistrály?Není tam slyšet hluk aut?Díky.
Re: Podgora
22. 06. 2011 01:27
Ak nie je problém ráno o šiestej sadnúť do auta, tak po cca 7-8 km, v Makarskej na prvej odbočke (križovatke) v ľavo, je po pár desiatkach metroch, na pravej strane rybarnica, tam kúpiš, na čo budeš mať chuť,....ideálna na gril je "biela ryba",...ach jaj leto 2000 a 2001, detičky malé a my tiež mladý. Z chorvátska bola práve Podgora pre nás prvá, aj keď dnes trocha preľudnená, ale stále krásna.
Re: Podgora
22. 06. 2011 07:24
To Pjer: Děkuji za informaci, určitě nebude problém tam občas zajet, manžel sice nerad vstává brzy, ale pro žvanec udělá všechno:-))Sama jsem zvědavá, jak nám to bude chutnat, vlastnoručně ugrilované chorvatské rybky, a když by ne, tak Obala to jistí:-))
Taky jsme tak na tom, mládí pryč, děti velké, ale to vůbec nevadí, už jezdíme sami, a je to v pohodě.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 95
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.