Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora

Autor Niki 
Anonymní uživatel
Re: Podgora
25. 11. 2012 08:33
Každý druhý rok jezdím poslední týden v květnu a vždy jsem se koupal.Jezdím kousek pod Makarskou a voda je okolo 21°C.Máme tam vždy takové setkání cca pěti rodin.Jezdí se každoročně, ale my jen v sudé ročníky.Není problém se podívat na historii počasí na internetu.Je to super minimum lidí na frekventovaných místech.Prohlídka větších měst je ideální.
Re: Podgora
25. 11. 2012 12:35
Tak voda 21°C není zrovna žádná hitparáda.
avatar Re: Podgora
25. 11. 2012 17:28
V roce 2000,odjezd 28.května,Zaostrog kemp Uvala Borova.Tropické vedra,voda 26°C,a to bylo asi naposled.Od té doby je to jen a jen horší-bohužel,už to není taková jistota,ani o prázdninách spinning smiley sticking its tongue out.Ale letos do poloviny září se nám to fakt vydařilo,ale pak se to z hodiny na hodinu pokazilo.Sotva jsme ze štěstím a z hrůzou projeli Maslenici ke sv. Roku.Nejhorší cesta co jsem kdy zažil. thumbs down

MirekŠi
avatar Re: Podgora
02. 12. 2012 16:51
Dotaz na Niki,
prosím Tě "zlatíčko". Podgoru znám, ale teď jsem objevil apartmány Ane a nevím přesně, kde to je. Ulice je psaná I. Mestrovica 8, a já jen tuším, kde to je podle fotky na jejich www. stránkách. Jezdil jsem léta do hotelu Aurora, takže pokud víš, kde to je tak dej zprávu. Moc děkuju - Honza Plzeň
Re: Podgora
03. 12. 2012 10:31
Ahoj,

to je ulice u kostela l - v blízkosti hotelu Minerva a Mediteranu.
Re: Podgora
04. 12. 2012 14:12
Opožděná odpověď pro MAKAROONa: Mrkni na moje příspěvky např. 3.8.2010, 27.9.2010, 21.2.2011. 28.8.2011...tam píšu,proč jezdím do Podgory tak brzysmiling smiley. Promiň, že se více nerozepisu,já teď nějak nestíhám.....
avatar Re: Podgora
05. 12. 2012 11:53
Niki díky, já jsem to tak odhadnul.
Ahoj. Honza
Re: Podgora
06. 12. 2012 11:14
Tož nemáš zač a

všem Krásné Vánoce - Sretan Božić pro nás chorvatskomilovníky :-)

opraveno po připomínce :-D



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Niki (06. 12. 2012 11:35).
avatar Re: Podgora
06. 12. 2012 20:49
Ahoj všem.Hledám ubytování v tomto Městečku.Jsme dva dospělí a dvě děti(10 a 5 let).Takže ubytko tak do 150 m od pláže.Za kontakty předem děkuju.
Re: Podgora
07. 12. 2012 20:23
Ahoj podgoraci. prosim poradte mi hotel podgorka alebo medieran. na podgorke sa mi podla vseobecnych recenzii viac pozdava strava v mediterane balkon tak neviem radte. chcem to dat rodinke ako darcek pod stromcek tak uz nemam vela casu na rozhodnutie. vdaka
Re: Podgora
09. 12. 2012 22:36
dadda: V mediteranu sem nebyl ale co sem tak slyšel tak strava nic moc.V Podgorce sem byl - strava perfektní a chutná - všeho co hrdlo ráčí.Večer sem byl vždy tak přecpanej, že sem se nemoh ani hýbat :-D.V Podgorce je starší vybavení pokojů ale jeto dá se říct běžnej standart - což někomu může vadit - mně osobně to vybavení vůbec nezajímalo - koupelna a postel tam byla takže tak - a stejně sem byl pořád venku a né na pokoji.
Re: Podgora
10. 12. 2012 19:13
vdaka makaroon tak na 99 % to bude podgorka. chcem sa ta este opytat ake su balkony smerom do dvora take iste zatvorene ako na more alebo uz klasicke balkony. vdaka.
Re: Podgora
12. 12. 2012 13:54
Přesně si to nevybavuji.My jsme totiž byli v odlehlém křídle ve dvoře.A tam to vypadalo takto.Byli jsme uplně dole a po celou dovolenou jsme tam měli parádní chládek.Mluvil sem i s lidma, kteří měli pokoje s výhledem na moře ale prej jim tam bylo horko.Nás protože jsme to měli last minute tak nás odsunuli do tohoto křídla ale paradoxně jsme to tam měli lepší než ti co měli výhled na promenádu a moře protože jim tam celej den pálilo slunce.My jsme tam i přes den měli krásnej chládek.

Tady jsme byli my - úplně dole.A v levo na tom druhém obrázku ta zenelá okenice to je od pokoje do dvora a naproti pokojům směřujícím ven na moře.
[postimage.org]
[postimage.org]

A toto ikdyž to není moc vidět tak nad tím obloukem jsou pokoje do dvora - tzn. na proti nich jsou pokoje NA MOŘE a tím obloukem se jde ven přímo na promenádu a k moři.To naše křídlo bylo přímo naproti tomuto oblouku a šlo se k němu po těch schůdcích co tam jsou vidět.A ty zelený okenice co kryje ten strom to je taky do dvora ale už je to výše a praží tam taky slunce.
[postimage.org]
Re: Podgora
16. 12. 2012 21:37
Vzadu v prizemi jsem byl take. Minusem je delsi cesta hotelem. Z pokuje se musi po schodech nahoru, pak chodbou a pak vytahem dolu.
V dobe kdy jsem tam byl, navic delalo hrozny kraval cladici zarizeni v rohu dvora. Huceni vetraku celou noc.
Re: Podgora
18. 12. 2012 12:38
atnarfus: Delší cesta hotelem?Ale kdepak.To ti nikdo neřekl, že se dalo chodit chodbou krásně zadem kde si byl hned v hotelu a hned na pláži?A vlastně ti to ani nikdo říkat nemusel, nám to taky nikdo neříkal.Vždyť je to ta chodba do které vyjděš ze dveří svého pokoje - akorát nejdeš doleva ale jdeš směrem doprava kde hned vyjdeš na dvorek - a od tama buď do hotelu nebo rovnou na pláž.A právě todle byla neskutečná výhoda oproti těm co bydleli v hotelu jinde - jednak jsme byli z pokoje okamžitě venku na pláži a taky když sis nesl lehátko nebo cokoliv tak ses stím nemusel proplítat hotelem.

Tímto směrem rovnou za nosem si měl jít
[postimage.org]

A vyšel by si přímo na dvorek tam jak je ta bílá cedule vzadu a od kama je to už jen pár kroku po těch schůdcích do hotelu nebo rovnou na pláž.
[postimage.org]

A naopak tímto směrem si chodit neměl - vede to nahoru do hotelu a od tama pak buď výtahem nebo po schodech zpět dolů - no prostě dost zdlouhavý a zbytečně přes celej hotel - to musel být pěknej opruz jestli si tama chodil celou dovolenou.
[postimage.org]
Re: Podgora
06. 01. 2013 16:24
Kdo byl v Podgoře a víte kde je restaurace Centar,napište prosím.díky
Re: Podgora
06. 01. 2013 20:55
Pro MARCI 38
Prvním sjezdem do Podgory, pořád dolů k moři a na křižovatce u parkoviště-přístav vlevo a je to naproti vjezdu na parkoviště(asi 150m od křižovatky). Název mají napsaný na domě.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil codriver (07. 01. 2013 10:04).
Re: Podgora
06. 01. 2013 21:33
Zdravím všetkých Podgorákov. Zháňam ubytovanie v Podgore pre 4 rodiny, jedna má dvoch maltezákov, čo najbližšie k moru, vzhľadom na naše deti. No zatiaľ nemáme ani jednu odpoveď na maily. Úplne náhodou nepoznáte tam nejaký mnohoapartmánový dom, ktorý sa vám osvečil? Veľmi pekne ďakujem za pomoc. Vlani sme zohnali len v Tučepi...:-(

Miška
Re: Podgora
08. 01. 2013 16:35
Na který termín???
Re: Podgora
23. 01. 2013 22:42
Letos padla volba po dlouhém výběru na Podgoru, Vila NIVES nebo apartmán ANE.Jedeme v polovině srpna na 10 noci.Nebyl tam už někdo? Ať víme do čeho jdeme.Prozatím to máme rezervované a nemůžeme se rozhodnout co vybrat. Poradí nám někdo ? yawning smiley

Standa
Re: Podgora
24. 01. 2013 15:04
Nives vypadají dobře, asi budete chodit od apt. k plážím po schodech...jelikož jsou u přístavu - doporučuji se projít na pláž za přístavem..za hotelem Siréna, než jít na městské pláže :-). A doporučuji moji rest. Obala - tu máte v blízkosti.
Ane mi příjdou daleko od moře, jsou až na druhé straně Podgory, vysoko nad Hotely ....já bych volila Nives - z těchto dvou.
avatar Re: Podgora
24. 01. 2013 15:15
Ta vila Nives vypadá dobře , pro 4 lidi trochu dražší , ale zas plechovej miláček v garáži ... letos jsme okolo něj šli ... víc mě tedy zaujaly ty rozestavěné garáže proti němu smiling smiley, ale nafocené to mají hezky. Je to kousek pod magistrálou , na pláž tak 400 m , ale zase se může jít na pláž směr Tučepi , kde je asi klidněji, než na městské pláži ...
A ještě koukám , tam jsou 2 ložnice a pohovka ... tak tam se 5 lidí vyspí komfortně , to by se mi líbilo smiling smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Isekon (24. 01. 2013 15:22).
Re: Podgora
27. 01. 2013 10:03
Poradcovia moji zlati aj vdaka vam toho roku vybrane, zarezervovane a aj ciastocne zaplatenie podgorka, podgora. Dakujem. pozerala som to na google maps a videla som ze pred hotelom je promenada takze auta tam asi nechodia (co je super) ale vie my niekto povedat ako sa dostat autom na parkovicko k hotelu podgorka a v podstaté celu cestu v momente ako vojdeme do podgory az k hotelu na google maps mi to tie vedlajsie cesty velmi nezobrazuje. vdaka.
Re: Podgora
27. 01. 2013 19:06
Pro dadda. najdi si Google mapy, přibliž Podgoru, levou myší potáhni žlutého panáčka na ovládání mapy, zmodrají ti ulice, posad' bobek pod panáčkem na modrou ulici a jseš v Podgoře v říjnu 2011. Pak můžeš po skocích procházet Podgoru jako v reálu. Karel
avatar Re: Podgora
28. 01. 2013 13:54
Citaci
Marci 38
Kdo byl v Podgoře a víte kde je restaurace Centar,napište prosím.díky
Citaci
codriver
Pro MARCI 38 Prvním sjezdem do Podgory, pořád dolů k moři a na křižovatce u parkoviště-přístav vlevo a je to naproti vjezdu na parkoviště(asi 150m od křižovatky). Název mají napsaný na domě.

img] [lh3.googleusercontent.com][/img]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Petr (28. 01. 2013 13:56).
Re: Podgora
29. 01. 2013 22:47
Podgorka ma parkoviste az nahore v kopci skoro pod mostem. Primo pred hotel se autem nedostanes. Az prijedes na misto, zaparkuj na placenem parkovisti dole u pristavu, dojdi si zaridit ubytovani, odnes veci z auta do hotelu a az pote preparkuj nahoru na parkoviste.

Primo u hotelu tedy male parkoviste je, ale recepcniho se mi nepodarilo presvedcit aby mi dal misto tam. On se kroutil a nechtel mi dat misto ani nahore. Porad mlel at parkuju u pristavu. Nakonec by to bylo jedno, protoze cenu za parkovani maji stejnou.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil atnarfus (29. 01. 2013 23:03).
Re: Podgora
29. 01. 2013 22:55

Re: Podgora
02. 02. 2013 10:58
atnarfus vdaka za info
Re: Podgora
10. 02. 2013 17:12
Dobrý, v app. Nives som bola,velmi príjemní domáci ,pekné a čisté app.Tie schody su pozvolné ,ale sú.Ta stavba pred app.nebráni výhľadu,ledaže by ju tento rok dostavali. App. na prízemi a a čiastočne na kraji tienia popínave rastliny.Ak mi pošlete mail.pokúsim sa Vám poslať tie schody
Re: Podgora
10. 02. 2013 17:16
[mail.centrum.sk]

neviem či sa mi to podarilo-schody app.Nives
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 212
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.