Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora

Autor Niki 
Re: Podgora
10. 02. 2013 17:18
Re: Podgora
10. 02. 2013 22:14
Jeste nam musis dat heslo do tveho e-mailu, jinak se na ty obrazky nepodivame.
Re: Podgora
11. 02. 2013 21:45
ospravedlnujem saspinning smiley sticking its tongue outale inak to neviem ,tak že mi dajte vaš mail
avatar Re: Podgora
11. 02. 2013 23:11
ospravedlnujem saale inak to neviem ,tak že mi dajte vaš mail

Pošlu svoji emailovou adresu S.Z. taky to chci vidět . thumbs up
Re: Podgora
17. 02. 2013 10:02
Ahoj, nemáte prosím někdo nějaký kontakt na ubytko od 1-8.8.2013 v Podgoře pro 2dospělí+2děti(4+11), někde blízko moře za rozumnou cenu??? Díky Ivoš
Re: Podgora
20. 02. 2013 13:41
Ahoj Ivoši. Včera jsem ti poslala, 2 soukromé zprávy,tak snad ti došlysmiling smiley. Hezký densmiling smiley, ahoj, Míša
Re: Podgora
21. 02. 2013 11:40
Ahoj Míšo, od koho ubytování nabízíš, pošli mi SP :-)
Re: Podgora
23. 02. 2013 16:35
Podgora za 150 dní po prvý krát neviem sa dockat. vdaka za vsetky rady a skusenost v tejto diskusii

2009-crikvenica, 2010-rabac, 2011-vrsi mulo, ,2011baška voda, 2012-baško polje, 2013- trogir, 2013 podgora, 2016 starí grad, hvar, 2016 sv. Filip jakov
avatar Re: Podgora
24. 02. 2013 20:38
Jo, jo. Tak to já s rodinkou tam za 150 hot smileydní už budeme. Také se již nemůžeme dočkat.
Re: Podgora
25. 02. 2013 15:08
To se máte, já možná na pár dní v květnu :-), vítání jara :-), uvidíme,jak to výjde
avatar Re: Podgora
26. 02. 2013 16:48
K Podgorce asi lze dojet autem , ale zřejmě na nějaké zvláštní povolení (občas tam nějaké auto projede) ... na kraji té cesty jsou takové zasouvací sloupky , ale nemám tucha , jak je donutit, aby zalezly pod zem grinning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Podgora
26. 02. 2013 22:55
Ono se da ledacos. Ja jsem se tam jednou protahnul brzy rano, kdyz popelari vyvazeli odpad. Nez jsem nalozil bagaz do auta, uz byla zavora zamcena (tehdy tam jeste byla zavora). Nastesti jsem ji objel pres chodnik a zahonek. Podle pogumovani obrubniku bezna praxe. Uz pristi rok tam stal betonovy kvetinac.
avatar Re: Podgora
27. 02. 2013 09:32
Podle mě je to na čip, jako u klasické elektronické vjezdové brány, nebo garážových vrat. Možná je dávají za úplatu svým V.I.P. hostům hoteliéři. Běžně tam vidím jezdit auta, hlavně s německými RZ.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaMTPO (27. 02. 2013 09:33).
Re: Podgora
27. 02. 2013 10:59
No jo, ale ty nemáš něm. značku, ani švédskou, takže těžko povolení dostaneš.
:-

Leda jako stálý host a přes známosti, těch tam už za ty roky máte dost ne?
avatar Re: Podgora
27. 02. 2013 14:52
Atnafarte - teď už bys to neobjel .. jedině s tankem grinning smiley : [goo.gl]

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Podgora
27. 02. 2013 17:04
Možná by se nechalo , když jede " kikina " -- hned za ní , než vyjedou kůly nahoru .
avatar Re: Podgora
28. 02. 2013 13:30
Jo, jo a v nejlepším případě tam po vás zůstane pěknej pomník na podstavci.smiling smiley
avatar Re: Podgora
04. 04. 2013 11:24
Tak nějak jsem zkoušel najít nějaký Aquapark a tak nějak jsem nic nenašel. Nevíte náhodou někdo o něčem? Našel jsem akorát [...]
[forum.ihvar.cz]
ale vypadá to, že nic moc nikde ve skutečnosti není. Já osobně jsem viděl jeden tobogán na pláži v Gradacu, ale ten nepremával. Nikdy mě to nenapadlo řešit, ale kvůli dceři a docela zírám. Možná někde u hotelů, ale to je většině lidí k prdu, když tam nejsou ubytovaní. Krásný Akvapark jsem kdysi navštívil /jako kluk/ v Itálii v Caorle. Udivuje mě, že v Chorvatsku možna na Istrii, ale v naší destinaci nikde nicsad smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaMTPO (04. 04. 2013 15:48).
Re: Podgora
05. 04. 2013 20:32
JirkoMTPO, Jeden tobogán jsem viděl pod jedním hotelem ve Srimě u Vodic.Jestli je přístupný i pro ne-hosty hotelu nevím. Já ho viděl jen z dálky a tady na foto. Byli jsme na konci Srimy, jihovýchodním směrem. Karel.

[goo.gl]
avatar Re: Podgora
07. 04. 2013 10:33
No jo, je to bída. eye rolling smiley
Re: Podgora
18. 04. 2013 21:43
Ahoj, jakože "akvapark" je v Solarisu u Šibeniku. Byli jsme tam v roce 2010 a starší syn se tam báječně vyřádil. Bylo tam myslím pět
tobogánů a měli ještě nějaký přistavovat... Ale na naší milované Makarske baš ništa.:-(
Re: Podgora
19. 04. 2013 19:18
Nový aquapark bude letos otevřen v Solarisu u Sibeniku.
[www.chorvatsko.cz]
avatar Re: Podgora
20. 04. 2013 00:26
Ako fajn,ja len stále nechápem načo je niekomu pri mori aquapark....confused smiley
Určite je toto jedno z "naj" stredísk na Jadrane,ale tento štýl dovolenky mi skôr pripomína Tunis,či Egypt.
S tým rozdielom,že tu sa aspoň turisti nemusia báť opustiť komplex.
Pre mňa osobne je to trochu vzdialené tomu,kvôli čomu k Jadranu chodím.
Samozrejme,určite veľa ľudí tento názor nezdieľa a pláže tam budú plné.....
avatar yawning smileyPodgora
20. 04. 2013 19:59
Ono nejde ani tolik o "veľa ľudí", jako o to, zpestřit delší dovolenou dětem. Těm se bohužel spíš zavděčím výletem do akvaparku, než po památkách, nebo každodenním pobytem na pláži. Jinak díky za tip.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil JirkaMTPO (20. 04. 2013 20:00).
Re: yawning smileyPodgora
20. 04. 2013 22:23
Souhlasím s Dadou. Byli jsme tam jednou a víckrát bychom nejeli. Syn, kterému bylo necelých šest let byl nadšený, my už méně.
Hlavní problém jsme viděli v tom, že komplex je hodně vzdálený od Šibeniku. Cesta jen po silnici, tak dát si prochajdu nepřipadalo v
úvahu a tím, že mladšímu synovi byl rok a něco a vždycky večer usínal v kočárku, tak jsme ho nechtěli štrachat do auta a pak zase
z auta a manžel si taky chtěl dát pivečko, takže jsme zůstávali jen tam a přišli jsme si jako zavření a akvárku.
Je fakt, že je to tam krásné, hotel čistý a opravdu na úrovni (Ivan), jídlo výborné. jen pravda, že tam bylo dost draho...
Ale není nad to bydlet někde přímo v městečku a jít si kam se zachce.:-)
Re: yawning smileyPodgora
24. 04. 2013 22:28
zdravím. máte někdo nějaké informace o apart.roscic nebo biuk. popřípadně kdyby jste někdo měl dobrý typ na podgoru. po dlouhem rozmyšlení jsme se rozhodli na podgoru.dík
Re: yawning smileyPodgora
24. 04. 2013 22:39
Ahoj, do apart. Roscič ideme už 3x. Veľká spokojnosť, k moru naozaj na skok. Pán prenajíma dva domy. Takže neviem, kt. apartmán by Vás zaujímal.
Re: Podgora
25. 04. 2013 20:20
je to tento ukazuje to tam fotku polohy [www.apartmentsroscic.com]
Re: Podgora
25. 04. 2013 21:46
Píšem Vám správu.
Re: Podgora
27. 04. 2013 23:04
Po dlooouhé době se hlásím na tyto stránky. Vloni jsme se rozhodli, že Podgora a celé Chorvatsko už naposledy, ale čím blíž je léto, tím více zjišťujeme, že se nám stýská.
Ano, je to srdcová záležitost - před xx lety tam byl klid a málo turistů, což se hodně změnilo, ale teď už tam jsou přátelé - ani na jedno nejde zapomenout. Druhým důvodem je talíř - díky přátelům si vozíme domů kvalitní olivový olej na celý rok a teď nám zbývá asi decka (což v ČR je nemožné koupit) a k tomu spoustu ryb a mořských potvor, což se u nás sehnat dá,ale tak nějak to nevoní Jadranem.
Nejde zapomenout náš app. s výhledem na moře přímo z postele, terasa odkud slyším šumění moře i řev cikád, kde se ráno zakousnu do čerstvého pečiva s marmeládou, odkud koukám na noční oblohu plnou hvězd a moře kde se odráží měsíc, na vůni grilovaných ryb, kterou je provoněná každý večer celá Podgora.
Proto je Podgora pro nás ta nej v celém Chorvatsku a proto hledáme jak to udělat, abychom mohli i letos alespoň na pár dní .....
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 107
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.