Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
Honza z Vys.
Re: Pisak
16. 05. 2006 07:20
Podávám protest, podíval jsem se na satelitní snímky (viz odkaz ve fórum fotky a mapy hned nahoře) a zjistil, že Laďova Brela je v dostatečném rozlišení schopném najít i váš dům s apartmánem, ale mezi Brelou a Pisakem je přesně hranice rozlišení, takže v Pisaku vidím prd. Je tam vidět ještě sjezd k moři proti těm vrulje. Určitě je to ale známka toho, že Pisak je klidnější, méně profláknutý, zkrátka lepší. A od té magistrály je to fakt dostatečně daleko, to tam je vidět.
Re: Pisak
16. 05. 2006 09:21
No on je profláknutej už docela dost, ale je to prostě klidné místečko na pohodu a svěží.grinning smiley A to, že někde nahoře vede magistrála si člověk uvědomí až když na ní najede.hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
16. 05. 2006 19:50
Honza ,se ti teda divím Hulča s Jardou už požádali o azyl na Brelethumbs up smileysmileys with beersmileys with beer
Re: Pisak
16. 05. 2006 20:04
Dnes to mám za 10,na Brelu .Desítka je pěkný číslo ale držme palce modrým ptákum a všichni k volbám.thumbs uphot smiley ,tentokrát je to na nás..ODS



Upraveno 1krát. Naposledy upravil lada (16. 05. 2006 20:16).
Re: Pisak
16. 05. 2006 20:12
já to tam hodim za Tebe grinning smileygrinning smileygrinning smiley jedu do Brely až 24.6.
Re: Pisak
16. 05. 2006 20:19
jirka,doufám ,že bys hodil tu správnou volbu,ale tentokrát to z jistejch duvodu odvolím v Zagrebu.Kam tam jedeš ,do jaké části?
Re: Pisak
16. 05. 2006 20:27
ani nevím, tentokrát to sehnal kámoš. Musím se zeptat. A to si piš, že bych tam hodil ten správnej lístek. smileys with beer
PP
Re: Pisak
16. 05. 2006 20:56
lada,co mají Ostravské Dopravní Stavby společné s Chorvatskem?Vy tam budete stavět nějaký kus dálnice nebo co?
Re: Pisak
16. 05. 2006 21:04
PP,dálnice tam bude brzo hotová a myslím ,že aji bez Dop.Staveb Ostrava.A pokud míříš na politiku tak všichni víme ,že Ostravsko je červeně-ružovýsmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmileys with beer ale jináč tvuj pandulák má pěkný modrý botky



Upraveno 1krát. Naposledy upravil lada (16. 05. 2006 21:05).
Re: Pisak
16. 05. 2006 21:08
Honza z Vys. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Podávám protest, podíval jsem se na satelitní
> snímky (viz odkaz ve fórum fotky a mapy hned
> nahoře) a zjistil, že Laďova Brela je v
> dostatečném rozlišení schopném najít i váš dům s
> apartmánem, ale mezi Brelou a Pisakem je přesně
> hranice rozlišení, takže v Pisaku vidím prd. Je
> tam vidět ještě sjezd k moři proti těm vrulje.
> Určitě je to ale známka toho, že Pisak je
> klidnější, méně profláknutý, zkrátka lepší. A od
> té magistrály je to fakt dostatečně daleko, to tam
> je vidět.

Jábych ji taky podal, ale je to holt smůla. Tahle těsná hranice mně krká víc, než sem schopen si připustit. Jak rád bych se s tou mapou pomazlil, našel svá a známá místa a domečky. Takhle opravdu jakorád prd. thumbs down

Laďa - no no no, že si půjdu pučit loďku do Brely, ještě není žádost o azyl. grinning smiley Ale drápek to je. Hlavně po tom CDčku.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
PP
Re: Pisak
16. 05. 2006 21:13
lada:na skrytou politickou reklamu jseš teda mistr nad mistry,kam se hrabou všichni ti,kteří se tu snaží propagovat apartmány svých dobrých známých... ...a co ten,je podle tvého gusta?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil PP (16. 05. 2006 21:14).
Re: Pisak
16. 05. 2006 21:36
se všemi slušnými lidmi

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
16. 05. 2006 21:41
PP.bohužel je to právě to nejhorší co muže existovat ,modrá palice z červeným jazykemthumbs down
Re: Pisak
16. 05. 2006 21:42
Jarda ,díky věděl jsem že tady dlouho nebudu sámsmileys with beer
Re: Pisak
16. 05. 2006 21:48
Rudá i růžová mně dráždí jak bejka. Minimálně to chce změnu. Změnu hlavně prostředí, a proto - hurá do Chorvatska. hot smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
16. 05. 2006 21:56
JARDA.jsi diplomat a to je ok,ale mám pro tebe smutnou zprávu na tý tvý lodce jsem udělal červený registrační písmena.confused smileyconfused smileysmileys with beer
Re: Pisak
16. 05. 2006 22:04
Laďo, já myslím, že sám tu nejsi dávno, akorát to některý skalní dopisovatelé tutlají nebo se ukázněně drží tématu, ale...všechno souvisí se vším, ne?
Takže zítra to máš za 9 smiling smiley smiling smiley smiling smiley, což?
Re: Pisak
16. 05. 2006 22:07
Laďa - pochopil si to správně. smoking smiley Když dopadnou volby, ty písmena nějak přežiju.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
16. 05. 2006 22:26
jarda+Květa,Je teda zajímavý co množství lidí toto čte .tak rychlá reakce se nevydí ani v Rudé Krávě.Díky za podporu.Před chvílí jsem mluvil s paní domácí u nás na Brele ,je tam ok,moře 19c,vzduch bez komanču 25c.Mám pozdravovat všechny rozumný a hodný lidi v této době u nás v CZ.thumbs up
Re: Pisak
16. 05. 2006 22:32
PP napsal(a):
-------------------------------------------------------
> lada:na skrytou politickou reklamu jseš teda mistr
> nad mistry,kam se hrabou všichni ti,kteří se tu
> snaží propagovat apartmány svých dobrých
> známých......a co ten,je podle tvého gusta?
>
>
>
> Upraveno 1 krát. Naposledy upravil PP (16.05.2006
> 21:14)

jaká zkrytá reklama ? Lada se na předchozí straně vyjádřil jasně a otevřeně a já se přidávám. thumbs upthumbs upthumbs up
Re: Pisak
16. 05. 2006 22:34
lada napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dnes to mám za 10,na Brelu .Desítka je pěkný číslo
> ale držme palce modrým ptákum a všichni k volbám.
> ,tentokrát je to na nás..ODS
>
>
>
jen abys to nemusel hledat winking smiley
Re: Pisak
16. 05. 2006 22:37
jirka d ,bud v pohodě já su už staré kořenthumbs up smileythumbs uphot smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil lada (16. 05. 2006 22:38).
Re: Pisak
16. 05. 2006 23:38
Ted udělám konečně ty fotky Pisaku , z moře ....
Re: Pisak
17. 05. 2006 00:24
Založil jsem nové vlákno a tam se mužeme všichni politicky vyjadřovat,asi to tak bude lepší at to sem pořád dokola nemažemsmileys with beer
Honza z Vys.
Re: Pisak
17. 05. 2006 07:07
Jo to jsi udělal dobře, už mám té vaší modré agitace až dost. Ne že bych byl proti ODS, ale raději mám modř Jadranu, takže by mě víc zajímaly ty fotky Pisaku z moře. Budeš tak hodný a dáš nám vědět, kde jsou (budou?).
No trochu píchnout si musím - jako totálně apolitický mám dojem tonoucích, čili neplašíte takhle náhodou z důvodu, že máte strach z reálné prohry? Tak bijete kolem sebe, agitujete... Když na mě nějak nepůsobí řeči o blankytně modré obloze a o hrozbě rudého západu slunce. Jako člen EU a NATO nemám pocit hrozby výjezdních povolení. A jako "střední" podnikatel, který má velmi časté a pravidelné kontroly z FÚ, OSSZ a zdr.poj,... nemám nic proti registračním pokladnám, když já prodám svůj výrobek, mám vše zdokumentované a zdaním to. Když někdo prodá ve stánku za víkend 1000 párků v rohlíku - kolik asi platí % daní?
Taky jsem měl kdysi nápad, že se budu živit sám a dnes živím i spoustu dalších, takže mě víc zajímá kdy budu v eurozóně, jaké budou kamionové poplatky, jestli ten z... Bush nevlítne do Íránu a nafta nebude za 40... A když jsem založil své první sro, tak jsem platil daň z příjmu za vlády ODS 43%!!! Takže těch dnešních 24 pro mě s možností slev z důvodu zaměstnaných lidí s ZPS pro mě znamená reálné zatížení kolem 10% ročně. To je pohoda. Ale to sem chlapi přece opravdu nepatří, tak toho necháme jo? Mimochodem přišlo mi pěkných pár mailů, že lidi tohle vlákno přestali žrát, že je z toho politická diskuze.
Už v zájmu klidně prožité dovolené doufám, že v těch "důležitých" volbách vyhrajete a bude na Jadranu v létě klid, jinak Laďo nebudu žádat o azyl v Brele, ale zdrhnu někde na Lastovo nebo Kornati. Takže hodně štěstí, modrá cesto.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (17. 05. 2006 07:11).
Re: Pisak
17. 05. 2006 08:05
s tím, co jsi napsal o podnikaní naprosto, ale naprosto souhlasím. A s tím druhým ? No kdyby bylo nejhůř, tak můžete na Vysočině (pokud to nejsou Vysočany) vyrazit s Milošem a hodit to tam spolu. grinning smileygrinning smileygrinning smiley
A na rovinu, osobně bych volil taky někoho úúúúúúúúúplně jinýho, kdyby bylo koho. A dost už tedy. winking smiley
Re: Pisak
17. 05. 2006 08:24
Ještě že se toho nedožila babička Mary smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Re: Pisak
17. 05. 2006 12:24
radši, že se toho nedožila spousta jiných babiček winking smiley
Re: Pisak
17. 05. 2006 12:57
Jardo, ani si nedovedeš představit, jak mě ta "hranice" rozlišení nas...a. angry smileyangry smileyangry smiley
Re: Pisak
17. 05. 2006 17:39
Ale umím, umím - je to nespravedlivé, diskriminační a ponižující. Chystám se do Štrasburgu. moody smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 224
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.