Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
Re: Pisak
11. 02. 2006 13:00
To stejné jsem tvrdil už 21.ledna 2006. Teď jsem o tom přesvědčen ještě více. eye rolling smiley
Re: Pisak
11. 02. 2006 13:23
Tvsat a Znojmo: Pisak se nedá "přecpat" - není nafukovací. Ubytovací kapacita je tak "jakorát". A odradit snad ostatní od cesty do Pisaku nebyl záměr nikoho z přizpěvovatelů.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
11. 02. 2006 13:45
Však my víme že v Pisku je hezky. Jen aby rychle utekl tento zimní čas, přišlo jaro, léto a zase budeme hot smiley v Chorvatsku na plážích, někdo v Pisaku a ostatní někde jinde.A všichni se budeme smiling smiley , nebudeme se sad smiley, ani na nikoho cenit grinning smiley .



Upraveno 1krát. Naposledy upravil znojmo (11. 02. 2006 20:21).
kosuš
Re: Pisak
11. 02. 2006 15:31
Hanka F.: Asi jedu přes tu samou agenturou co ty,ale do toho druheho apartmanu co je v nabidce.Ten muj by měl byt podle všeho otevřený letos poprvé pro turisty,takže se necháme překvapit.


Podle fotek z katalogu bych měl bydlet kousek nad tím kostelíkem(doufam že jim někdo ukradne zvonsmiling smiley Jak je asi dlouhý Pisak,co se týče pláží? A jak asi daleko bych to měl do těch částí směrem k Brele?
Renata
Re: Pisak
13. 02. 2006 20:58
Ahoj všichni příznivci Pisaku.
Čím více informací o Pisaku zjišťuji, tak jsem ráda, že jsme se rozhodli jet sem. Jedeme poprvé, od 28.6. do 8.7. do apartmánu ORA. Původně jsma chtěli taky ke Kapovičovi, ale protože jsme se postupně rozrostli na 10 dospělých a 6 dětí, tak jsme se v tomto termínu k němu nevešli. Největší ap. byl plný. Tak mám pocit, že s některými z vás se tam určitě sejdeme. Máte někdo více info o ap. ORA, vím že jsou ob dům vedle Kapoviče, mezi nimi je ap.Vera. Máme ve skupince 2 malé děti 1,5 roku, tak doufám, že ty schody zvládneme.
ak všem přeju pěknou dovču a už aby to bylo...
Re: Pisak
13. 02. 2006 21:21
Mám dojem, že ty schody jsem asi zbytečně zdémonizoval. Byli jsme tam při teplotách 35-38°C, takže to se na tom taky podepsalo. Děti (1,5 roku) to určitě zvládnou nejlíp ze všech - vezmete je do náručí. Nosič už na tom bude hůř.

Kosuš: Pisak nemá souvislé pláže a nedá se dojít pěšky do Brely. Autem nahoru na magistrálu a po ní na jih. Po pobřeží v žádném případě - není to Podgora nebo Makarská.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
13. 02. 2006 23:15
Jo jo, asi se opravdu setkáme, jen o tom nebudeme vědět. My jedeme 5.7. takže 6. už se budu válet na pláži "za hospodou". Ještě to nemám potvrzeno, ale právě se chystám napsat e-mail domácímu, neboť mi včera psal, že "jako tradicionalne goste imame prioritet". hot smiley:



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hulča (13. 02. 2006 23:16).
resstless
Re: Pisak
22. 02. 2006 13:10
Za tou hospodou je to fajn, ale letos tam asi nepojedem, žena chce navštívit ostrov, takže asi to dopadne , že ostrov zvítězí.
Re: Pisak
22. 02. 2006 16:15
Potvrzeno, od 6.7. na pláži "za hospodou" těžkej relax.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hulča (22. 02. 2006 16:16).
Re: Pisak
27. 02. 2006 20:53
Zdravím Renatu, my jedme do apartmanu ORA od 2.7. tak se tam uvidíme. Budeme v 1.patře a vy asi v celém zbytku domu :-)) Žádné bližší informace o Ora nemám, jen to co je na jejich www stránkách. Ale určitě tam bude hezky, už aby to uteklo.
Děkuji Hulčovi za nádherné fotky na www.kacha.cz, mám aspoň trochu představu o čem tu píšete.
Re: Pisak
27. 02. 2006 21:23
Jinř.Hradec:
Neděkuj, to je samozřejmost. Bude se ti tam líbit. Já mám ubytování od 6.7.thumbs up smiley
Re: Pisak
28. 02. 2006 21:25
ahoj všichni,kdo jste už Pisak navštívili.Já tam chci jet letos poprvé,tak zjišťuji jestli někdo znáte apartmán DJEREK.Je to na Put Vrulje 100.Podle fotek je to super!Zajímal by mně hlavně přístup na pláž,je to docela strmě dolů!Zatím díky,Iveta
Re: Pisak
28. 02. 2006 21:37
Odpověděla si si asi sama - je to docela strmě dolů. Ale přežít se to nejspíš dá, místo je to nádherné, plážičky pod domem vypadají lákavě (i podle fotek na jejich stránkách). Jen do krámu a centra bude trochu dál. Právě tyhle končiny chci letos prozkoumat. A osobně si myslím, že na Put Vrulje nemůžeš prohloupit.
Hezkou dovolenou v Pisaku !!!

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
04. 03. 2006 19:14
jedu tam 17.6.,tak se po návratu ráda podělím o zážitky.Teda pokud nejedem ve stejný termín.Pěknou dovolenou.
Re: Pisak
04. 03. 2006 22:19
sonja:
Budu se těšit na příspěvek.hot smiley
Re: Pisak
05. 03. 2006 08:52
to bych si ani nedovolila nenapsat,zblbli jste mě s Pisakem tak, že to ani nejde se tam nevypravit.Už se strašně těším.Jenom malý dotaz-jsou tam ježci a nutné boty do vody?A jak je zásobený místní obchod ?Díky Soňa
Re: Pisak
05. 03. 2006 09:25
Ježky jsem tam snad ani neviděl, obchod je zásobený přiměřeně své velikosti, pro naše potřeby dost slušně (je otevřený i v neděli). Pro maso, ryby a potvory jsem jezdil na tržnici do Makarské. A používání bot do vody je individuální - já je používám i na oblázkových plážích, aby mne netlačilo kamení, někdo je nepotřebuje ani na plážích plných ježků.
Doufám, že až se z Pisaku vrátíš, budeš "zblbovat" ostatní jako my.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
05. 03. 2006 21:41
to:hulca
Prosím tě můžeš mi dát kontakt na tvého domácího-chci se zeptat jestli má ještě volno. Tam kde jsme byli vloni dali apartman na celé dva měsíce nějaké cestovce takže máme utrum. Ale v Pisaku se nám moc líbilo, chtěli bychom tam znovu. Díky Sonja(teď už SonjaII, protože se tady objevila ještě nějaká další jmenovkyně :-) )
Re: Pisak
05. 03. 2006 21:42
to:hulca
Prosím tě můžeš mi dát kontakt na tvého domácího-chci se zeptat jestli má ještě volno. Tam kde jsme byli vloni dali apartman na celé dva měsíce nějaké cestovce takže máme utrum. Ale v Pisaku se nám moc líbilo, chtěli bychom tam znovu. Díky Sonja(teď už SonjaII, protože se tady objevila ještě nějaká další jmenovkyně :-) )
Re: Pisak
05. 03. 2006 21:43
to:hulca
Prosím tě můžeš mi dát kontakt na tvého domácího-chci se zeptat jestli má ještě volno. Tam kde jsme byli vloni dali apartman na celé dva měsíce nějaké cestovce takže máme utrum. Ale v Pisaku se nám moc líbilo, chtěli bychom tam znovu. Díky Sonja(teď už SonjaII, protože se tady objevila ještě nějaká další jmenovkyně :-) )
Lola
Re: Pisak
06. 03. 2006 08:00
Loni jsem tam ježky vůbec neviděla, ani na jedné z plážiček, a boty do vody..., no já a přítel bez bot, dá se docela slušně chodit po kamínkách, ale když jsou rozpálený... je to horší, ale to ví asi každý. Jo a to moje dítko, tak to ty boty nosilo,střídavě. Jinak obchod OK, ráno čersté pečivo, před stánek ovoce a zelenina, vždy jsme si koupili něco sebou na pláž, a jak už tu bylo psáno ostatní Baška. Takyjsme nakupovali v Omiši, je tam velká tržnice, větší než v Bašce.Pořád nevím jak to budu mít v létě s dovolenou, a tak moc se my chce do Pisaku, tak to snad letos půjde a zas si budu moc krásně odpočinout zrovna tam...
Re: Pisak
06. 03. 2006 10:52
Chci se zeptat, zda někdo z Vás co jste již v Pisaku byli, nezná apartmám Bogdan, je to tuším Put Vrulje 95, jaký je z tohoto místa přístup na oblázkovou pláž(mám dvě malé děti), a jak je to daleko do centra? Díky za odpovědi.
Re: Pisak
07. 03. 2006 09:57
pro sonja IIyawning smileymlouvám se za sonju-nevšimla jsem si ,že už tam jedna je.napravim,nebo ještě lepší-jeden den v pisaku se nekoupu!smiling smiley Nekdo mi poraďte ,kde je před Pisakem nějaké odpočívadlo.Jedeme autem poprvé a protože zřejmě trhnem rekord v nejpomalejší jízdě do chorvatska,nechci někoho budit v noci.díky, za odměnu sdělím dobu jízdysmiling smiley))sonja.s
Re: Pisak
07. 03. 2006 11:41
Sonja.s - protože nepíšeš jak daleko před Pisakem, těžko odpovědět. Ale od Splitu už není dálnice, takže zastavit a odpočinout se dá prakticky všude. Nějaké odpočívadlo (rozšířená silnice) je vlastně i těsně před sjezdem do Pisaku. Při sjíždění se nelekněte úzké a strmé silnice na šířku tak jednoho auta, po pár jízdách si zvyknete. Jo, a při příjezdu ze směru od Makarské se nesmí odbočit doleva dolů, ale musí se jet otočit asi na 1,5km (??? už nevím přesně) vzdálené "okretiště" - takže do Pisaku se sjíždí vždy ze směru od Omyše.
Hezkou dovolenou.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
avatar Re: Pisak
07. 03. 2006 16:32
To sonja.s :
Nejlepší to je zapíchnout v Čista Provo za benzínkou OMV. Odsuď je to do Pisaku tak 30-40 min. pohodové jízdy.
Re: Pisak
07. 03. 2006 20:29
No otázkou je, jestli sonja.s pojede přes Čista Provo. Třeba pojede přes Split a pak Omiš. Ale před koncem dálnice, čili nedaleko Splitu je poslední pumpa, tuším, že se jmenuje Kozjak (nejsem si jistej s tím názvem a nechce se mi to teď hledat). Tam to můžete v pohodě zalomit a pak pokračovat, bude Vám do pisaku chybět cca 70 km.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hulča (07. 03. 2006 20:31).
Re: Pisak
07. 03. 2006 21:11
Chtěla bych jet do Pisaku od Makarské.(Vyjet u Brely) Abychom se vyhnuli Omiši, bývá dost ucpaný. Co myslíte?
Re: Pisak
07. 03. 2006 22:07
Sasa:
Od Brely je to v pohodě a přesně jak píšeš, vyhneš se případné zácpě v Omiši.hot smiley
lola
Re: Pisak
08. 03. 2006 07:42
No, my jsme dostali návod od agentury jet přes Omiš, ale špatně jsme odbočili z dálnice na tom prvním kruháku a jeli jsme pořád směr Makarská, Dubrovník a ono nás to vedlo jako dál od moře (takže přišla na řadu mapa, kterou jsme až dosud nepotřebovali). A protože jsme tudy jeli prvně, měli jsme dost nahnáno kde vyjedem, ale je pravda, že na týhle silnici nebyl žádný provoz a byla dost dobře značená, projeli jsme tím " průsmykem" v horách a ejhle smálo se na nás krásně čisté moře na levo byla Brela a na pravo Pisak. Jen nevím kolik jsem si zajeli... A co se týče odpočinku, odpočívali jsme někde kolem Ogulinu (nevím to jistě), na odpočivadle (nebylo ještě komplet dodělané, byla tam pumpa, ale takový to "bistro" nebylo ještě otevřené) na dálnici, přítel si asi tak 3 hod. schrupnul a pak jsme se stavěli vždy někde protáhnout. A když pak sjedeš z dálnice a pojedeš jako my přes "vnitro", tak je tam spousta vesniček se stánky s ovocem, tak si myslím že zastavit můžeš všude, my jsme jeli pořád hrozně jsme se těšili(jako každý rok) na moře.
Re: Pisak
08. 03. 2006 15:22
pro ivetu:první zkušenost s apartmany djerek.Objednala jsem si pobyt přes internet,domácímu potvrdila termín emailem a poslala zálohu.Dnes napsal, že sice peníze přišly ale protože nedostal žádný email tak už nemá termín ani apartmán ,který jsme chtěli.Nabídl mi jiný temín i jiný apartmán,tak všechno dobře dopadlo,už jsem měla strach že nevyužiju nabyté zkušenosti z těchto vláken.Takže nespoléhat jen na maily, lepší je asi telefon.Rada pro nezkušené jako já smiling smiley)
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 233
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.