v Chorvatsku na plážích, někdo v Pisaku a ostatní někde jinde.A všichni se budeme
, nebudeme se
, ani na nikoho cenit
.|
kosuš
Re: Pisak 11. 02. 2006 15:31 |
Jak je asi dlouhý Pisak,co se týče pláží? A jak asi daleko bych to měl do těch částí směrem k Brele?
|
Renata
Re: Pisak 13. 02. 2006 20:58 |


: |
resstless
Re: Pisak 22. 02. 2006 13:10 |
|
Re: Pisak 27. 02. 2006 20:53 |




|
Lola
Re: Pisak 06. 03. 2006 08:00 |
mlouvám se za sonju-nevšimla jsem si ,že už tam jedna je.napravim,nebo ještě lepší-jeden den v pisaku se nekoupu!
Nekdo mi poraďte ,kde je před Pisakem nějaké odpočívadlo.Jedeme autem poprvé a protože zřejmě trhnem rekord v nejpomalejší jízdě do chorvatska,nechci někoho budit v noci.díky, za odměnu sdělím dobu jízdy
))sonja.s


|
lola
Re: Pisak 08. 03. 2006 07:42 |
)