|
Re: Pisak 20. 01. 2006 14:01 |
Datum registrace: 20 roky (let) nazpět Příspěvků: 13 |
|
Hulča
Re: Pisak 20. 01. 2006 15:48 |
|
Sonja
Re: Pisak 20. 01. 2006 19:58 |
|
Hulča
Re: Pisak 20. 01. 2006 20:18 |
|
Hulča
Re: Pisak 21. 01. 2006 14:28 |
Pro Hulču:
|
Hulča
Re: Pisak 21. 01. 2006 16:25 |
|
Re: Pisak 23. 01. 2006 09:56 |
Datum registrace: 20 roky (let) nazpět Příspěvků: 13 |
|
Hulča
Re: Pisak 23. 01. 2006 15:28 |
|
khanka
Re: Pisak 27. 01. 2006 14:29 |
|
Hulča
Re: Pisak 27. 01. 2006 14:47 |
|
Jíra
Re: Pisak 27. 01. 2006 18:08 |
|
Hulča
Re: Pisak 27. 01. 2006 19:44 |
|
Hulča
Re: Pisak 31. 01. 2006 14:50 |
|
Hulča
Re: Pisak 31. 01. 2006 14:55 |
a v tom horku 35-40°C, když jsme si něco zapoměli (většinou pití a jiné "důležité" věci) to byl zabiják. Do krámu to není daleko, do hospůdek se dá jít zadem (šikmým chodníčkem dolů). Ještě něco?


|
Hulča
Re: Pisak 31. 01. 2006 19:08 |
|
Re: Pisak 01. 02. 2006 12:09 |


|
Re: Pisak 05. 02. 2006 17:51 |
Datum registrace: 20 roky (let) nazpět Příspěvků: 13 |


, kolik tam stoji pifo?
Mám takový malý dotázek. Letos chceme taky do Pisaku a budeme objednávat ubytování v nejbližší době. Proto se chci zeptat...kdo jste byli, jedete a máte už ubytování rezervováno...Kolik chtějí majitelé poslat zálohu? Vím, že to bude asi různé, ale budu rád když každý napíše jak se to pohybovalo(pohybuje). Určitě bude vzájemná komunikace mezi místními( pisackými), čili by se to mohlo pohybovat v nějaké rovině. Předem díky všem a v červenci se uvidíme
Lukáš
|
Hulča
Re: Pisak 06. 02. 2006 16:04 |


|
Hulča
Re: Pisak 06. 02. 2006 23:47 |