Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
Re: Pisak
09. 04. 2006 23:47
UDĚLAL JSEM PEKNÉ FOTO Z PISAKU AJI Z CENTRA A PLÁŽÍJAK SE NA VAS TI MAJITELE PRIPRAVUJI.ALE MRZÍ NE ,ŽE ADMIN-MICHAL NEPUSTÍ MOU ADRESU ,WWW.TURECKYMED.CZ, KDE JE ODKAZ NA PENZIN
Re: Pisak
09. 04. 2006 23:49
Děkuji-Admin-Michale
Re: Pisak
09. 04. 2006 23:49
Děkuji-Admin-Michale
Re: Pisak
10. 04. 2006 10:14
Lada - Na Brelu už jsem se podíval, moc se ti povedly. Jestli máš něco z Pisaku, nenapínej a netrap nás - pošli, please, něco e-mailem. thumbs up smiley Můžeš i větší soubory, mail mám otevřen pod jménem. Díky!!!!

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
10. 04. 2006 12:02
Jardo ,fotky jsem poslal na tvuj e-mail.
Re: Pisak
10. 04. 2006 12:34
No to je krása - se slzami v očích to studuju, díky za čerstvé foto - ještě to voní mořem. Je to opravdu nezvyklý pohled na úplně prázdný Pisak. On není nikdy úplně plný, nebo hlava na hlavě, ale takhle ho neznám. Něco tam kutí na kraji mola, je tam navezený nějaký písek. Není to pro sjezd aut na pláž?
Škoda že se vám rozbila loď - chytali jste vůbec ryby? To jste s ní ťukli o šutr nebo břeh?

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
10. 04. 2006 13:12
Já to nevydržím, pošlete mi prosím ty fotky z Pisaku - Jardoóó, Ladoóóó.sad smileyeye popping smiley
Re: Pisak
10. 04. 2006 13:23
Chlapi nes...., u nás má už v noci zase chumelit. Prosím pošlete někdo ty fotky na můj mail, jak příjdu večer z práce, založím www.pisak.pejrimovsky.com a nacpu to tam do fotogalerie. Nic komerčního na těch stránkách není, já tu doménu používám jen jako zkušební k otestování webů, takže to admin nemusíš mazat.

Tak už jsem doma, www.pisak.pejrimovsky.com funguje, fotky zatím nikdo neposlal. Chlapi nesoukromničte, ať se i ostatní zmrzlé duše mohou potěšit. Autora fotek samozřejmě uvedu, včetně případných odkazů atd. Pokud tedy chcete mít fotky na svých stránkách, dejte vědět, kde je my ostatní najdem.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (10. 04. 2006 18:17).
kosus
Re: Pisak
10. 04. 2006 19:21
Zdravim,šlo by dát tyhle fotky na tu už osvědčenou 3w.kacha.cz ??

Jinak jedem do Pisaku 28.6.- 8.7...4 auta,13 mladých dospělých,2 děti...bude šrumecsmiling smiley
Re: Pisak
10. 04. 2006 19:29
Jestli bude Lada souhlasit, rát to rozpošlu dál. Ale bez jeho souhlasu je mi to blbý.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
10. 04. 2006 20:23
Kosus:
Já tam přijedu 6.7. Přijď na panáka na Zapadna 1 (terasa dole na přízemí pod velkou pergolou porostlou vínem). Jardu už jsem zval. Taky by toho panáka měl stihnout, než odjedethumbs up smileysmileys with beer
Re: Pisak
10. 04. 2006 21:12
Jardo ,pošli to ,ušetříš mně hoknu :_))Ptáš se proč jsme rozbili lod? Na jedné fotce máš záběr na silný jugo a slušný vlny.To bylo příčinou ,jelikož díky krátkému lanu se lod asi v2,30hod ,nemohla přehoupnout přes 3 m vysokou vlnu.
Nebylo to klasické jugo které všichni známe z léta,ale toto přichází pouze v zimě nebo z jara.Na jedné fotce je záběr u mola na takovou hromadu hlíny ,tak to tam máte asi 8 m do moře takový nový výběžek ,nevím proč ,ale asi se potřebovali zbavit kamení z nově zakládajících staveb ,kterých tam od lonska přibylo.V sobotu v hospodě na moři dokonce hospodskej udil a nabízel nám ochutnat což jsme neodmítli..-))drinking smiley Ryby jsme chytali,ale už ne tak naruživě ,po té nehodě.Bez lodě jsme chytli stejně kulový ,pouze tu klasiku co všichni znáte sami.Mám tam svuj motor.člun ,ale vytahuji ho až na sezonu,což bude 30.5-8.6.Takže pokud Vás nenas..., tak to mám za pár:_))Tak mě tak napadá, kdyby jste tam byl někdo v období 24.7-15.8. tak by jsme mohli udělat nějakou tiskovku :-))BRELA-PISAK.Co vy na to? Nazdar lidi lada, s háčkem nad d smileys with beer
Re: Pisak
10. 04. 2006 22:34
Ten výběžek tam už byl loni, možná ho jen zvětšili, není to z té fotky poznat. Asi se opravdu potřebovali zbavit materiálu.hot smileyhot smileyhot smileysmileys with beer
Re: Pisak
11. 04. 2006 08:17
Už to jede, už to frčí.
www.pisak.pejrimovsky.com
Díky všem za spolupráci. Pánové pokud jste měli ten dojem, nechtěl jsem se nijak vtírat, jen mi přišlo líto, že vy si posíláte fotky mailem a ostatní utřou nos.
Díky především Laďovi a Jardovi.
Re: Pisak
11. 04. 2006 11:57
Fakt pěkný akorát si oprav rok letí to už je 2006
Re: Pisak
11. 04. 2006 12:29
Honza z Vysočiny.Jo ,máš to pěkně udělaný.Mněl bych dotaz.Ještě včera jsem zde zdarma inzeroval cd Brela ,virtuální procházka,příspěvěk jsem ,ale smazal.Dnes ráno jsem mněl 85 e-mail,takže chápete ,že s tou dobrotou jsem to trochu přehnal.
Proto jsem se chtěl poradit jestli by to nešlo umístnit na ty tvoje stránky,jestli je to vubec technicky možný? Ahoj Lada pod vysočinousmileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil lada (11. 04. 2006 12:30).
Honza z Vysočiny
Re: Pisak
11. 04. 2006 12:56
Dík za upozornění, rok opraven. To víš venku už je pátý měsíc prosinec, jak zpívá Nohavica. 15cm sněhu.

Laďo, jak je to velký a co to je? S charitou se to fakt nemá přehánět, taky mě má dobrácká duše zahnala párkrát do průs... Jestli je to dělaný ve flashi, jak virtuální prohlídky bývají, tak ti doporučuju to začít PRODÁVAT. Jednak to bude dost velký (a málokdo si může dovolit stáhnout 700 MB v tahu) a jednak kdo chce, ať si to koupí. Já bych to musel rozdělit na torrenty, a to je už spíš pro "stahovače", ne pro běžné uživatele. Pokud to je nějaké .avi, .mpeg atd, tak z toho udělej stream video (stačí windows movie maker) = .wmv
Pokud to bude mít tak do 50 MB, tak to na web šoupnu. Nejde ani tak o problém s prostorem, můžu na Pisak věnovat zhruba 400 MB prostoru, ale s tím, že když to celé velké začné stahovat víc lidí odse.. to server.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (11. 04. 2006 13:07).
kosus
Re: Pisak
11. 04. 2006 14:45
Hulča:

Nabídku rád příjmám,jsem z Těšínska a tady frčí jabkovica,a že se předloni povedla ;-),koštnem ňáky ten galón.Takže 7.7. v 7:00 PM Zapadna 1, pod pergolou :-}

Honza z Vysočiny: Maš to fakt fajně udělane..už aby bylo za 2 a půl měsíce





Upraveno 1krát. Naposledy upravil (11. 04. 2006 14:48).
Re: Pisak
11. 04. 2006 14:49
Ted jsem si prohledla fotky a podivala se CD,no nadhera, kluci, ja uz chci byt v Chorvatsku!!!!hot smileyhot smileyhot smiley
avatar Re: Pisak
11. 04. 2006 18:09
kosus napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravim,šlo by dát tyhle fotky na tu už osvědčenou
> 3w.kacha.cz ??

Kdyby někdo hledal starou galerii tak jsem ji už smazal, vše jsem přemístil sem do nové galerie [www.kacha.cz] kam můžete další fotky už přidávat sami přímo do jednotlivých galerií jak kdo bude chtít... winking smiley

Pisak je zatím asi nejrozsáhlejší grinning smiley , je tam 60 fotek [www.kacha.cz] smileys with beer




** Petr **



Upraveno 1krát. Naposledy upravil PetrK (11. 04. 2006 18:10).
Re: Pisak
11. 04. 2006 18:39
A bude ještě rozsáhlejší.grinning smileythumbs up smileyhot smileysmileys with beer
avatar Re: Pisak
11. 04. 2006 19:19
Hulča napsal(a):
-------------------------------------------------------
> A bude ještě rozsáhlejší.

Jo jo, to je správný... grinning smileysmileys with beerhot smiley




** Petr **
Re: Pisak
11. 04. 2006 19:31
Tak jsem si prohlížel fotky z Pisaku,a jsem asi nový nadšenec pro toto místo.Prosím nemáte někdo nějaký žhavý tip na ubytování pro dva dospělé a tříleté dítě v srpnu?Předem díkycool smiley
Honza z Vysočiny
Re: Pisak
12. 04. 2006 06:40
PetrK napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Kdyby někdo hledal starou galerii tak jsem ji už
> smazal, vše jsem přemístil sem do nové galerie
> kam můžete další fotky už přidávat sami přímo do
> jednotlivých galerií jak kdo bude chtít...

Fajn, účel to bohatě splňuje, není potřeba vymýšlet nic dalšího. Pro případnou fotosoutěž to půjde lehce upravit. Tímto stahuji svoji předchozí nabídku. Jen navrhuji, aby soutěž byla vypsána spíše na kvalitní dokumentární, uměleckou fotku a fotku zachycující opravdovou náladu - momentku. Ne moře zleva, moře zprava...

Honza
Re: Pisak
12. 04. 2006 08:17
Honza z Vysočiny

Honzo, nebudeš náhodou ubytovaný u Kapoviča v termíne od 17. 7.? Z nedávneho mailu sa mi zdá, že budeme susedia na jednej terase. Fotky super, už aby bolo leto.
Re: Pisak
17. 04. 2006 19:00
Ahojky!
I já letos jedu do Pisaku /poprvé/ ke Kapovičovi. Dočetla jsem se, že máte nějaké fotky Pisaku. Moc prosím, o jejich zaslání. Nevím do čeho jdu, hlavně se bojím těch schodů.
Díky Hana
Re: Pisak
17. 04. 2006 19:08
To je samej Kapovič mám zaplaceno Kapovič od 14.8.do 24.8.tak mě tam nechte fleka!Apartman nahoře pro upřesnění.thumbs up smiley
Re: Pisak
17. 04. 2006 20:26
Hana - fotky Pisaku jsou tady [www.kacha.cz] , vedlejší dům (těsně před Kapovičem) je tady [www.melnik-city.com] a jeho vlastní stránky s fotkama máš asi taky. Pěknou sadu fotek mají u adriadatabanky, ale u nich je to strašně drahé.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
26. 04. 2006 23:13
Hulčo, podla fotek u Kachy chodíš na stejné miesto ako já. Zrejme znáš taky pani domáci NAtašu Fistanič. Tiež som pripojil pár fotiek z Pisaku na občerstvenie pameti
I.
Re: Pisak
27. 04. 2006 12:51
imelo: Asi vím, o kterou jde. Je to příbuzná mého domácího (taky Fistanič).thumbs up smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 222
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.