Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
Anonymní návštěvník
Re: Pisak
28. 03. 2006 12:01
Tak my jsme třeba měli poslat peníze v obálce.Peíze jsme dali do alu ale když ji otevřeli tak prý byla prázdná.
khanka
Re: Pisak
28. 03. 2006 12:22
Nase cestovka si ty APP pronajima od soukromich majitelu, vzdy tam byly 2-6 APP a majitel bydlel v objektu, ale kdyz jsem se koukala na nabidky na netu tak tam jsem take na zadny podobny nenarazila. Pokud na neco narazis a das vedet budu moc rada, i tak diky za zpravu.
Re: Pisak
28. 03. 2006 14:10
Khanka - jo, možné je, že jsou to APP penzionového typu, nebo že se nejedná o APP, ale o pokoje (sobe). Pak má každý pokoj svou sociálku a všechny nebo některé společnou kuchyň. Nevím, jestli jsem něco takového viděl na Pisackých www stránkách.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
khanka
Re: Pisak
28. 03. 2006 14:35
No mozna, ale ty co jsme uz meli, byli to vzdy 2-3 pokoje s vlastni socialkou a spolecna kuchyn a to cele uzamykatelne jednemi vstupnimi dvermi. Neco jsem videla na strankach Igrane,v Brele jsou urcite, ale v Pisaku asi bohuzel ne. No, snad je premluvim i tak, mam na to cely rok, ze. :-)
Jíra
Re: Pisak
28. 03. 2006 18:40
Pro Hulču:
Já to fakt asi pochopil blbě s tím poplatkem.
Jíra
Re: Pisak
28. 03. 2006 19:47
Nic si z toho nedělej, ta zima se už podepisuje na nás všechgrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Re: Pisak
29. 03. 2006 15:34
2.4.v neděli jedu na Brelu na týden si zarybařit.Jezdíme na lodce aji do Pisaku na pivko do místní hospudky v zátoce.Má být pěkný počasí přes 20c a sluníčko.
O koupání si sice mužeme nechat zdát,ale při současném pohledu z okna kdy prší nám to moc vadit nebude.Jestli chcete něco nafotit ,nějaký barák-penzion dejte vědět.A jestli nemáte ještě vybráno pro letošní dovolenou ubytování v Brele mužete se ozvat pošlu Vám info včetně fotek.Pisak a Brela jsou nejhezčí místa Jadranu.hot smiley
Re: Pisak
29. 03. 2006 15:46
Foť všechno, třeba i prázdný pláže, ať si my chystající se do Pisaku ohřejeme oko aktuálními záběry. Ať vidíme, jestli už jsou na nás patřičně nachystanígrinning smileyhot smileyhot smileyhot smiley
ladax
Re: Pisak
29. 03. 2006 16:17
Lado poslouchej, já jezdím taky do Brely, ale teď tak brzy ne, ale jestli jedeš Brela -Jakiruša je tam u pobřeží stavení , skoro na konci Jakiruše -- majitel Nikola Ribičič a podívej se jen , jestli má otevřeny okenice a větrá ... ahoj, dost ti závidím ten lov a BRELU. Ahoj
Re: Pisak
29. 03. 2006 19:50
ladax ,jo jedem na Jakirušu ,ale nevím kterej barák myslíš? Protože poslední barák je zrovna vzpomínaná bývalá hospoda Jakiruša.Asi máš na mysli ten vedle těch dvou kavárniček přímo na pláži proti sprše.Víš ,že ti dva co tam mají ty kafiče jsou bratři?Ale už přes 10 let spolu nepromluvili.Budovali 1 kafič a když se nepohodli postavil si každej svujsmileys with beer toho majitele z tvýho baráku asi znám ,ale pouze od vidění.Byl jsem tam v říjnu,podnikám tam každoročně takovej firemní výlet s kolegama.Voda byla asi 23c a teplo asi taky tak.Třeba se na Brele uvidíme budu tam ještě 30.5-9.6 a v sezoně 24.7-14.8. mám tam motorák tak třeba skočíme na Brač na škopek.Ahojsmileys with beersmileys with beer
Re: Pisak
29. 03. 2006 22:23
lada:
Když už máš ten motorák, nemohl bys udělat nějakej pěknej celkovej pohled na Pisak z moře? hot smileyhot smiley
Re: Pisak
30. 03. 2006 09:16
Lada - stejná prosba jako Hulča, ale větší vypovídací schopnost mají fotky z menší vzdálenosti (50 - 100 m od břehu, záleží na foťáku). Udělej prosím postupnou řadu fotek pobřeží Pisaku (aby třeba trochu navazovaly) a byly k rozeznání APP, alespoň řada pod místní silnicí (Put Vrulje a od kostela dál). Myslím, že si poradíš, určitě budeš vědět, o co mi de.
Dík, dík, dík. Už se těším.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
30. 03. 2006 09:44
Jardo, přesně takhle jsem to taky myslel, ale nechtěl jsem moc prudit.

Lada: Takže jak to popsal Jarda, to by fakt bylo moc super. Takže taky dík a taky se moc těšímhot smileyhot smileyhot smiley
Timm
Re: Pisak
30. 03. 2006 12:02
to HUlča nebo Jarda: Jak je to se sprchami na plazich v Pisaku??
Re: Pisak
30. 03. 2006 12:05
Je to s nimi jednoduché, žádné jsem tam nejsou. Ale já se po vylezení z moře zásadně neoplachuju, takže jsem je nehledal.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
30. 03. 2006 15:21
hmm :-)) no budu se snažit,ale žádnej fotograf nejsem.Proto používám automat.Má 6 mgpx.Něco podobnýho naše kolegyně fotila na podzim.Směrem od Brely přes Vrulje/vřídlo/,Vrulje beach/kde je mimochodem hrozně studená voda/,kolem nově zrekonstruované hospody na Vrulje a plážičky před Pisakem až po kostelík.Nacvakala hodně fotek ,ale stály za nic.Bylo to rozmazaný.Do zátoky v Pisaku jezdím často do vzpomínané hospudky jak dole u vody tak trochu víš ,kde je super výhled na moře.Ale od kostelíka nahoru už to neznám ,tak nevím kde ta Put Vrulje je?sprchu na pláži jsem tam nepotkal,je tam však u mola nějaký sladkovodní pramen dá se z něj pít. Jo ,mám takovou perličku asi Vás to bude zajímat,ale vzhledem k tomu ,že jste více orientovaní /Pisakovci/:-)) tak nevím ?
Mám cd ,který jsem dostal od domorodcu z Brely ,je tam virtuální procházka /ovládáte klávesnicí/,mužete se otočit kam chcete a trasa je kolem pobřeží od Vrulje přes Brelu Jakiruši-Brela Soline-směrem k Bašce .K tomu Vám nad hlavou lítají racci a šplouchá moře.Je tam ještě film a foto zvlášt včetně místní hudební skupiny.Pokoušeli jsme se to hodit na stránky ,ale ta virtuální procházka dělá problémy.Takže leda poslat CD a vypálit.No už musím zase něco dělat,lidi Ahoj
Re: Pisak
30. 03. 2006 16:45
Lada - určitě to zvládneš, chce to asi pevnou ruku, na loďce je to trochu těžší, než na pevnině. Ale když se to nepovede, svět se nezboří. A to CD ti docela závidím.

Hulča - já sem taky nechtěl prudit, ale zásadně od nikoho nechci nic, co bych pro něj neudělal sám a naopak. Bohužel, v Pisaku asi nebudu mít loďku, ale třeba z loňska mám slušné panorama Molunatu (i s popisem).

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Já jsem posílal 100 euro ze sporožira v Čes.spořitelně a stálo to 220 Kč. Včera jsem se schválně podíval na ceník, tak účtují 1% z částky, ale min. 220 Kč a je jedno jak jsou nastavené poplatky (OUR, SHA) protože u všech tří možností je min.220 Kč. Ale musite to poslat přes internetbanking, na přepážce si účtují další poplatky (50 Kč?). Bylo to v Chorvatsku do 3 dní a domácí mi mailem hned potvrdil, že to došlo v pořádku.

to: Renata
Zdravíme a těšíme se se ženou, že v ORA bude dobrá parta. -grinning smiley
re Pisak
06. 04. 2006 12:14
Milá Hanko, myslím že tě potěším. Jedeme do Pisaku od 18. 7. do 30. 7. a podle všeho budeme sousedy, tj. budeme na stejné terase. Jak píše Jarda, pokud jsou všichni slušní,... Pejskaři jsme také, máme kolii a vlčáka. Jinak pro všechny příznivce Pisaku - považuji se za znalce Chorvatska (Poreč, Rovinj, Vrsar, Premantura, Rabac, Crikvenica, Novalja (Pag), Makarska riv., Pelješac, Hvar, Mljet) a letos jsem vsadil na Pisak. Tak jsem potěšen, že ho všichni tak vychvalujete. Po spíše čundráckých dovolených (není pro nás problém nachodit během dovolené přes 100 km) a vzhledem k tomu, že poprvé jedeme s 3letým synkem, jsme se rozhodli pro pohodovou dovolenou.
Pro Hulcu a ostatni fanatiky - na svém webu mám dost místa pro všechny vaše fotky. Co kdybychom pro letošní rok vyhlásili soutěž o nejlepší fotky z Pisaku?¨
Honza
Re: Pisak
06. 04. 2006 12:42
Honza z Vysočiny:
Dobrej nápad, vymysli propozice a pravidla, popř kategorie.hot smileyhot smileyhot smiley Něco mě už taky napadá.
Hulča:

Jasně, je to jednoduchý - nejhezčí kočka do 18, do 20, do 25, do 30, do 35,... do 100 let.
Ne, vážně, vymyslím, připravím web prostředí atd. Do dovolené bohužel času dost, případní jarní nadšenci - foťte, foťte.
Ještě bych měl dotaz - kde tam mohu vystavit na odiv hrůzy svého těla bez plavek? A máte někdo zkušenost se sjetím řeky do Omiše, případně něco podobného, aktivnějšího?
Re: Pisak
06. 04. 2006 13:22
Pro mně existují jen kategorie dvě - vstřícná a nevstřícná. Ale do soutěže se rád připojím.
Jo, tělo bez plavek můžeš vystavvat tak leda ve sprše, v Pisaku nuda (dnes FKK)není.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
06. 04. 2006 13:25
No první pravidlo je jasný, fotky musí být letošní. Počet soutěžních fotek bych omezil na 3-5 ks od jednoho autora. Káždé foto musí mít název (vtipnost názvu může být důležitá). Fotky by případně mohly být graficky upraveny, ale ne fotomontáž! To se doladí. Hlasovat by mohl každý návštěvník fóra, ale jen jednou. To jsou zatím mé názory.hot smileyhot smileyhot smiley
Hanka Š.
Re: Pisak
06. 04. 2006 15:03
Čauky Jardo,
no to je super,to vám budeme držet místo, protože my tam budeme už od 17.7., ale společnou terasu asi mít nebudeme, protože my máme apartmán v přízemí a tam je jen jeden, vy budete asi ubytovaní v prvním patře ne? Berete sebou pejsky? No když ne tak vám budeme půjčovat toho našeho, aby se vám nestýskalo. Jinak se hrozně těším a předem vás zveme na kafe, dělám výborný.
Hezký den a zdravím všechny Hanka Š.
Re: Pisak
06. 04. 2006 15:45
HankaŠ.:
Asi jsi spíš chtěla napsat "Čauky Honzo" ne? Jarda už bude 18.7. sedět na pr.... doma a nostalgicky na dovču vzpomínat. Pokud se tedy nepletu.grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Hanka Š.
Re: Pisak
06. 04. 2006 15:55
No to se omlouvám vzkaz je pro Honzu - díky za opravu.
Hanka
Re: Pisak
06. 04. 2006 16:44
To je jedno, Jarda nebo Honza. Ale Hulča má pravdu, tou dobou už budu doma a napnutě čekat, kdo vyhraje tu fotosoutěž. grinning smiley Ještě sehnat sponzora s nějakou zajímavou cenou.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
06. 04. 2006 17:42
Podle mě to bude mít kouzlo v tom, že to bude právě jen z jedné lokality, takže fotky budou podobné a vlastně úplně jiné. Příště to může být, když se to ujme, zase třeba odjinud.hot smiley
Re: Pisak
07. 04. 2006 13:08
Dobrý den, máme ani ne dvouletého chlapečka,kterému zjistili astma někdy před 14 dny a protože bychom s ním rádi k moři, jenže jsme s takovým výdajem nepočítaly, tak se chci zeptat na nějaký tip tak max.do 20 tisíc.Poradíte?Nebo nějaké ty dobré stránky jak tu píšete....prosím prosím :-)
Re: Pisak
09. 04. 2006 23:29
HULČA-JARDA -OSTATNÍ,tak su zase zde.Bylo všelijak hlavně když jsme odjížděli ,tak byl pařák.Mněli jsme velký problém.rozbili jsme lod ,kterou jsme koupili domácím./asi nám to někdo neořál/Počasí ze začátku ok 20c,voda 16c.
Uvázali jsme novou lod na bojku a vydržela při silném JUGU pouze 36 hod.Potom padla na dno a na levoboku udělala cedník ,oprava možná za 300eur.Máme fotky pošlu aji soukromně ,nazdar bazar.Lada od brna www.... www.manjana.cz
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 200
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.