Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
Re: Pisak
10. 03. 2006 00:37
Dobrý tiptongue sticking out smileyisak je pro mne jeden z nejlepších malých destinací.Rád tam jezdíme ns člunu do hospudky na pivko.Jsem z Brely ,hezké léto všem na Jadranu..2006//www..../
Re: Pisak
11. 03. 2006 19:38
letos jedu do Pisaku poprvé, sousedi zde byli a super
Re: Pisak
13. 03. 2006 20:21
letos jedu do apartmány růže, nebyl tam již někdo, prosím informace
Re: Pisak
13. 03. 2006 20:23
letos jedu do apartmány růže,nebyl již zde někdo ubytován, prosím informace
Re: Pisak
13. 03. 2006 22:09
Je to tam samá zatáčka, jeli jsme snad hodinu za jedním chorvatským náklaďákem,
nic pořádnýho vidět není, ovšem výhled z průsmyku na moře je uchvacující. Celkově však nedoporučuji. Při jízdě přes Omiš vidíme moře a o to nám vlastně jde.
Re: Pisak
15. 03. 2006 09:15
Zdravím vás všechny a prosím o radu. Potřebuji poslat do Chorvatska zálohu na ubytování-ještě jsem takto do zahraničí peníze-eura neposílala. Nemám eurový účet. Korunový mám u GEMB. Hledám co nejlevnější způsob přesunu peněz a sama takový neznám. Díky všem za radu. :-)
Re: Pisak
15. 03. 2006 09:34
Záleží na typu účtu, ale každopádně tam bude nějaký poplatek. Já už zálohu jako stálý host neplatím, poprvé jsem platil zálohu 50 euro a poplatek u KB činil skoro 800,-. Hrůza. Jak je to u GEMB nevím, ale asi nejlepší je se tam stavit a vznést skromný dotaz. Taky to můžeš vrazit do obálky a poslat poštou, ale .....!!!hot smiley
Re: Pisak
15. 03. 2006 09:40
Těžko radit - já používám svůj korunový účet a přes internetové bankovnictví zadám zahraniční platbu (převod na Eura udělá banka). Pozor na bankovní poplatky - jsou tři varianty - vše platím já, každý své a vše platí on. Běžná a nejsolidnější je "každý své".
Nejlepší je zajít do tvé banky a chtít radu tam.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
15. 03. 2006 10:10
To Sonjall

Nejlevnější je asi cenné psaní. Já jsem tak posílal peníze letos a v pohodě. Chce to jenom trochu běhání.
1. Na poště si koupíte speciální obálku.
2. Dopis + peníze vložíte do obálky a mažete na Celní úřad.
3. Tam obálku odborně zalepí a jdete zase na poštu.
4. Na poště odešlete.

Asi se vyplňují nějaké papíry, ale není to strašné.

Celý tento špás stál, myslím do 100,- Kč
Renata
Re: Pisak
15. 03. 2006 17:57
to: Jindř.Hradec
Tak to se těšíme, my obsadíme "pouze" 3 apartmány, ten největší dole a pak v každém patře jeden 4+1. Takže se určitě uvidíme smiling smiley)
Re: Pisak
16. 03. 2006 00:36
Déte mně tu zálohu já to tam vodvezu :-))smiling bouncing smiley-né to byl žert.Dejte to normálně do obálky a peníze vložte do alobalu ,funguje to.Nikdy se nestalo, aby to od někoho nedošlo,ovšem stát se muže vše..
Re: Pisak
16. 03. 2006 09:48
to jiří:postup správný jenom se nikam na celní úřad nemaže ,vyplní se pouze lístek na poště pro celní úřad.Cena cenného psaní 78Kč-doručeno do chorvatska za týden.Takový je aspoň postup na poštách v Havířově
líza
Re: Pisak
16. 03. 2006 09:59
Sonjallo,

taky jsem to řešila. Když mi řekli v bance výši poplatku za platbu 120 Euro, tak jsem tam sebou málem sekla.
Nakonec jsem to zaplatila přes poštu - poukázka EUROGIRO. Přijde jim to na adresu, v hotovosti v Euro, a jim už se žádné poplatky nesrážejí, takže nakonec byla domácí velmi spokojená. Celá transakce stála 200 Kč (a to platí myslím až do výše 10000 Kč). Platí se to v Kč. Platba proběhla za 4 dny.
Put Vrulje 32
16. 03. 2006 13:10

Ahojky !

V červnu vyrážíme na 14 dní na dovču do Pisaku. Vloni jsme strávili týden v Brele, kde je to úžasný, ale taky úžasně drahý. Proto jsme letos zvolili Pisak, který je taky téměř pod Biokovem. Ty hory tam jsou prostě skvělý !

Jedeme do apartmánu ORA, Put Vrulje 32. Nebyl jste tam někdo ? Nemáte někdo fotky z té oblasti, nebo přímo toho domu, příp. apartmánů ? Hrozně se tam těšíme, ale jsem taky hrozně zvědavá, jaké to tam vlastně je !!!

Dík za odpověď smiling smiley

Dana
Re: Pisak
16. 03. 2006 14:08
Už se to tady omílá donekonečna. Fotky z Pisaku jsou na www.kacha.cz a informace o apartmánu ORA najdeš na www.... a tam už se proklikej až k tomu apartmánu. Konkrétní adresa toho apartmánu by už byla reklama.hot smiley
Pisak
16. 03. 2006 14:34

To: Hulča

Díky za tipy, ale to už jsem všechno viděla. Zajímalo mě, jestli někdo náhodou nemá nějaké jiné fotky smiling smiley Konkrétně jestli byl někdo přímo v tomhle domě a jaké to v těch apartmánech je. Nevíš o někom ? winking smiley Dík a hezkej den cool smiley
Re: Pisak
24. 03. 2006 22:33
Danča - zajímalo by mne, podle čeho jste vybírali APP, když nemáš ani jeho fotky. Jednoduchým hledáním na Googlu (zadat Put Vrulje 32) se najde několik odkazů na stránky tohoto domu. A musím říct, že navypadá špatně. Nové zařízení, velká terasa, a pod. Přeju hezkou dovolenou. Kdy tam vlastně jedete? My od 24.6. do 8.7.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
25. 03. 2006 16:27
Jak daleko a jaký je přístup k moři ze Zapadni ulice? Znáte někdo ubytování Zapadna ul. 3, apartmány Haus MATE (Mate Miletic)?

Díky
JARDA
27. 03. 2006 14:37

Samozřejmě že nějaké fotky toho domu máme!! smiling smiley i některých apartmánů, které v tom domě jsou, ale ten náš apartmán tam vyfocený nebyl, a chtěla jsem také vidět nějaké jiné fotky, než které nabízí cestovní agentury. Z vlastních zkušeností vím, že ty jejich fotky bývají sice pěkně naaranžované a nafocené, ale realita bývá někde jinde. Každopádně díky za radu, hned to jdu vyzkoušet.
My jedeme poslední týden v červnu a první týden v červenci smiling smiley
Taky vám přeju hezkou a hlavně slunečnou dovolenou ! smiling smileysmiling smiley
Jíra
Re: Pisak
27. 03. 2006 18:00
Nevím co má Líza za banku že za zálohu na dovolenou má platit 120 EUR ?!
Já posílám z účtu v ČSOB doma přes internet většinou tak 100 EUR a platba komplet ( ne napůl) výjde nějakých pět šest stovek.
Jíra
Re: Pisak
27. 03. 2006 20:08
Jíro, to jsi zřejmě špatně pochopil a ona to nešikovně napsala. Platila zálohu 120 EUR a za to ten poplatek. Nenapsala jak vysoký, já jsem jsem třeba u KB platil skoro 800,- . Ale i to je dost.hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
27. 03. 2006 20:20





Upraveno 2krát. Naposledy upravil Hulča (27. 03. 2006 20:22).
Re: Pisak
27. 03. 2006 20:27
Sorry, jsem jen ukliknul



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Hulča (27. 03. 2006 20:31).
avatar Re: Pisak
27. 03. 2006 21:03
To Hulča :
No jo loupežníci z KB. Já platil za 100 Eur něco přes dvě stovky u spořitelny. Je fakt že jsem to platil přes homebankig, ale i tak je 800 stováků dost. Teď jsem si ještě uvědomil, že záleží jak se o ty polatky podělíš s příjemcem. Při platbě do zahraničí se to musí na příkaz uvést, standardně platíš asi oba. Já to měl s domácí půl na půl.
Re: Pisak
27. 03. 2006 21:08
Luděk - naopak, standardní je, aby si každý zaplatil své poplatky. To by se to pak podnikalo, když za "podnikatele" budem platit poplatky. Spravedlnost musí zvítězit !!! grinning smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
avatar Re: Pisak
27. 03. 2006 21:37
To Jarda :
Máš pravdu. Teď jsem se schválně juknul na podnikatelský i soukromý účet a u obou je defaultně nastaveno SHA - sdílené poplatky.
Sonja II
Re: Pisak-převod peněz
27. 03. 2006 22:04
Děkuji všem za rady při posílání peněz do zahraničí.
Peníze jsem nakonec poslala prostřednictvím účtu u ČSOB-rodinná známá tam má účet-poplatek 500,- + 200,--. :-( V GEMB se se mnou ani nebavili, přestože jsem jejich klient-bohužel jen korunový, u KB-protože nejsem jejich klient nemám nárok, ve Spořitelně si nějak nebyly dámy jisté jestli to jde, tak jsem tam už raději nevolala. V e-bance bez problému, za pakatel, ale musela bych u nich mít účet. A tím jsem vyčerpala všechny ústavy v našem městě. Tu výhodnou poštovní složenku jsem musela oželet, protože majitel chtěl poslat peníze na účet. Takže to je moje stručná anabáze platby do zahraničí.A možná návod pro ostatní :-)
gem
Re: Pisak pre Monlask
28. 03. 2006 08:07
Zo západnej ulice je to na najbližšiu pláž pri asi 70 m, výškovo asi 25 m. Je to pláž pri prístave. Ale chodieva sa vetšinou trochu dalej, cca 300 m na prírodnejšiu , alebo sú ešte vzdialenejšie , kde sa dá užiť aj solídne súkromie.
Re: Pisak
28. 03. 2006 09:56
Ahoj vsichni, mam dotaz, letos uz mame dovcu zarizenou pres cestovku ( jedeme do apartmanu v Brele), ale pristi rok bych to chtela zkusit bez cestovky. Jenze manza by chtel, aby u kazdeho pokoje byla sprcha se zachodem, jako to je prave v apartmanech u cestovky. Chci se zeptat, zda je to bezne nebo spise vyjimka, mit WC a sprchu u kazdeho pokoje. Vim, ze do dalsiho roku je dost daleko, ale prave bych chtela vyrazit do Pisaku a musim pomalu a jiste rodinu na to pripravovat. :-) Moc diky za informace.
Re: Pisak
28. 03. 2006 11:40
Khanka - to co ty hledáš, jsou pravděpodobně APP hotelového typu. Ty jsem ještě v nabídce soukromých majitelů moc neviděl. Většinou je koupelna a WC ke každému APP (ať je malý nebo velký). U Kapoviče jsem byl v 2004 v APP, kde jeden pokoj mněl své WC a umyvadlo, sprcha a další sociál ale bylo společné. Když na něco podobného narazím, snad si na tě spomenu a pošlu typ.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 259
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.