Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
Re: Pisak
14. 06. 2006 11:46
Laďa - no to je dost, že si se ozval. Už sem myslel, že máš nějaký problém. Tak mně nenapínej, jak to tam vypadá ? Domácí si klidně zahřej, já tam jedu se ženou a švagrovou - dozor jako bejk. Ale domácí tam být nemá, bůhví koho si to tam obšťastňoval ?!?! Jedeme příští pátek na 14 dní.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
14. 06. 2006 13:03
Koukám, že se Láďa vrátil, tak se poděl s nedočkavci o informace z Pisaku a Brely. Momentálně se léčím, chytla jsem nějaký zákeřný bacil už abych byla taky u moře.
kosus
Re: Pisak
14. 06. 2006 22:23
Pisak za 13 ;]
Re: Pisak
14. 06. 2006 22:46
Monlask,bylo to hezký ,ale krátký.Počasí do čtvrtka bylo super.Voda měla 21c.Ve čtvrtek a pátek bylo silný jugo s deštem a bylo po všem.V pátek tam byla taková zima ,že když jsem chytal ryby tak mě zábli ruce a chtělo to rukavice.Turistu tam ku podivu bylo docela dost,ale hlavně v hotelích .Na soukromo ještě nic.Focení Pisaku jsem nechal na poslední dny a taky to tak dopadlo.Zbylo mně už na čipu pár fotek.Takže co se mě podařilo nacvakat pošlu Honzovi z vysočiny on tam má pěknou stránku včetně předešlých fotek z března 2006.Ahojsmileys with beer
Honza z Vys.
Re: Pisak
15. 06. 2006 09:27
Zdravím všechny pracující, momentálně se válím u bazénu a hned co se dostatečně spálím dám se do těch fotek, co mi Laďa pošle. Nejdéle o víkendu bude hotovo, dám vědět.
Re: Pisak
15. 06. 2006 11:18
Láďa: Tak ty už zase za chvíli frčíš směr Vodice. Teď budou dle prognóz vedra u nás i v Chorvatsku, takže se pěkně všichni ohřejeme. Už se těším do konoby u vody. Ahoj
Honza z Vys.
Re: Pisak
16. 06. 2006 16:24
Laďo, kontakt na mne jsem ti poslal mailem, už včera, jak budeš mít chvilku, pošli ty fotky...
Honza z Vys.
Re: Pisak
19. 06. 2006 12:02
Hulčo, čas běží, nadrženej na dovču jsem už děsně, možná tam vyrazím i dřív. Hele, není čas alespoň předběžně prohovořit témata fotek? Ať vím, na co se zaměřit. Co navrhuješ, abychom zachovali lokaci a přitom to bylo zajímavé i pro ostatní? Ženský, to je jasný, potom třeba nejhezčí moře, nejlepší momentku, nejadrenalinový zážitek, nejlepší žranici, nejhezčí apartmán, nejvýraz u dítětě, ...
Re: Pisak
19. 06. 2006 19:02
Jo jo Honzo, nadrženej jsem takygrinning smileygrinning smileygrinning smiley. A vystihl jsi to přesně. Zachovat lokaci a témata - naprostej souhlasthumbs uphot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
19. 06. 2006 19:03
Jo jo Honzo, nadrženej jsem takygrinning smileygrinning smileygrinning smiley. A vystihl jsi to přesně. Zachovat lokaci a témata - naprostej souhlasthumbs uphot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
19. 06. 2006 19:05
Sorry, dvakrát jsem to fakt dát nechtělsad smiley
Re: Pisak
19. 06. 2006 19:08
Nevadí, hlavně že si zachoval lokaci a témata. thumbs up smiley thumbs up smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Sonja
Re: Pisak
19. 06. 2006 20:38
Prosím Vás jaké máte zkušenosti s možností půjčit si loďku, člun na prohlídku pobřeží? Když jsme byli vloni v Pisaku viděli jsme zakotvené loďky u pobřeží, ale náš domácí nic takového nenabízel a lidé co nasedali do člunů zásadně nemluvili česky. Je půjčení moc drahé? Kde se ptát na půjčení? Díky za info.
P.S. až za 40 :-)
Re: Pisak
19. 06. 2006 21:23
Zjušenosti negativní, letos si ji zkusím půjčit v Brele.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
20. 06. 2006 17:06
Jardo díky. Asi to zkusíme taky tak. Kdy jedete na dovolenou? My 30.7. stihneš dát info jak jsi dopadl s půjčováním v Brele?
Re: Pisak
20. 06. 2006 20:30
V Brele loďky půjčují v přístavišti. Loď i motor mají chorvatští hoši v dobrém stavu.Klienta proškolí kam až může plout. Je ale nutné si lodičku předem dohodnout. Je o ně velký zájem.
Re: Pisak
20. 06. 2006 22:07
Do Pisaku odjíždíme v pátek ráno, končíme 8.7. Těším se na setkání s Hulčou, on ale bude ve výhodě - mně to bude končit a jemu teprve začínat, takže bude asi veselejší.
O loďce podám zprávu, mám to domluveno přes Laďu tady z fóra.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
21. 06. 2006 00:02
Do Pisaku čtvrtek večer a v páteksmileys with beer
Re: Pisak
21. 06. 2006 00:53
Jardo, možná by jsi mi mohl hodit do mejlu mobil, abych Ti mohl poslat SMS. Snadněji se tak najdeme.hot smileyhot smileyhot smileysmileys with beersmileys with beersmileys with beer
Re: Pisak
30. 06. 2006 22:24
Hulčo a spol. Tak už jsme zpátky z Pisaku a musím říct, že mě opravdu nezklamal. Směrem k Marušiči moc hezké pláže, hlavně ta poslední, téměř liduprázdná s malinkými oblázky - sice byla ta nádhera vykoupena dost svízelným přístupem, ale i přez ten krpál, který jsme museli zdolávat nás to tam tahlo jako magnet. Jediné co mi v Pisaku chybělo oproti Brele, byly ty procházky kolem vody.smiling smiley
Re: Pisak
01. 07. 2006 12:36
Imča: Pisak za 3!!!hot smileyhot smileyhot smiley U koho jste bydleli? Voda teplá?
Re: Pisak
01. 07. 2006 16:37
Bydleli jsme u Vjekoslava Glaviny - vila Cuca na Put Vrulje 80 - prodává vlastní víno, rakiju a ořechovici(ta byla moc dobrá). Ubytování bylo bezva, výhled na moře, skvěle zařízeno, jenom děsný vedro - bez klimatizace. Schodů bylo dost, odhadem asi tak 60 schodů, plážička malinká ale pěkná, voda byla úžasná - teploučká jak kafíčko, večerní koupele byly úplná lábužgrinning smileygrinning smiley.
Re: Pisak
01. 07. 2006 17:49
Imčo, do vily Cuca jedu za pár dní. Díky za info, myslela jsem, že těch schodů k moři je míň, snad to nějak zvládnu. Jaké jsou tam , prosím Tě, ty hospůdky?
Dá se tam najíst? Mně se totiž nechce moc vařit. Díky, Saša
Re: Pisak
01. 07. 2006 22:26
O hospůdkách ti toho moc nepovím. V Pisaku jsme nebyli jíst ani jednou. Co jsme viděli byly tři hospůdky přímo v přístavu, chtěli jsme si dát pizzu, ale v jídelním lístku měli v nabídce jenom velkou nebo malou, tak jsme se rozhodli zajet na večeři do Omiše. Jsme čtyřčlenná rodina a vzhledem k našim finančním možnostem si nemůžem dovolit stravovat se pravidelně v restauracích a tak když jdeme na jídlo pojmeme to jako menší slavnost. Ve starobylých uličkách Omiše je večer krásná atmosféra a večeře mezi kamennými domky se zelenými okenicemi má svý kouzlo.
Ještě upřesnění k mému předchozímu příspěvku. Bydleli jsme v patře, takže jsme viděli na moře, nevím, jak je to dole. V kuchyňce možná můžeš postrádat mikrovlnku nebo varnou konvici, ale nádobí byla hromada. Pozor v noci nás něco hryzalo - asi komáři.
Re: Pisak
02. 07. 2006 08:43
Díky, my jedeme sami dva, tak je to stravování určitě o něčem jiném, než když jede rodina s dětmi. Těším se už moc, hlavně aby tam vydrželo to hezký počasí.
Zdravím, S.
sonja.s
Re: Pisak
04. 07. 2006 07:19
v neděli jsme se vratili z pisaku,dovolená byla super,pisak nezklamal.V konobě nad pláží pivo 10 kn,malá pizza 25kn,velká 35kn,musaka 35kn,smažené ryby od 35kn.Každý den mají mají nějaké menu za 35kn takže najíst se není problém.záleží jak daleko budete od konoby ubytovaní a jestli se vám v tom horku bude chtít chodit na jídlo.Pozdravujte delfíny, brouzdají moře ráno a večer.
sonja.s
Re: Pisak
04. 07. 2006 08:42
ted procitam starsi prispevky a narazila jsem na to, ze v pisaku neni nuda plaz,dovolim si opravit-nudisti se chodi opalovat na predposledni plaz v pisaku na put vrulje .Je tam ale spatny pristup,lepsi pristup je z more.
Honza z Vys.
Re: Pisak
04. 07. 2006 09:04
Díky moc, tohle je přesně ta informace, která pro mne udělala Pisak nej místem. To jediné mi tam ještě chybělo. Takže říkáš zamířit směrem k těm dvěma velkým "písečným" plážím, ale ještě před tou skálou?
sonja.s
Re: Pisak
04. 07. 2006 09:38
byli jsme na put vrulje 100 ,dole v mori je velika skala a asi o 250m dale po mori je plaz kam chodi nudisti.jeli jsme kolem na clunu.rekl nam to i nas domaci ze tam je FKK.Dale pak je uz jen plaz s restauraci a vrulje.
Re: Pisak
04. 07. 2006 14:23
Sonja.s: super příspěvek, díky, o konobě nad pláží jsem slyšela, tak doufám,že nezklame.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Gigi3 , Mi
Hosté: 239
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.