Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Přes Maďarsko

Autor mikar 
avatar
FAT
Re: Přes Maďarsko
17. 06. 2008 10:41
Mildous napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jel už někdo přes Redics - kousek Slovinskem na
> Čakovec ? Je ten úsek ( vloni to opravovali) taky
> zpoplatněn? Zatím nikde nic nevidím, je pravdou,že
> ti co už leží u moře se ještě nevrátili.Díky za
> info !!
Myslim, ze to este nikto nemohol zistit. Plati sa az od 1.7.08.
Re: Přes Maďarsko
17. 06. 2008 12:28
jj, to jsem přehlídl! Snad tam se platit nebude, i když ..... ????
Re: Přes Maďarsko
18. 06. 2008 07:22
to už by bylo moc kdyby chtěli platit i za ten kousek....thumbs down
Re: Přes Maďarsko
18. 06. 2008 18:26
Dnes jsem našla na jném fóru tohle!!!!!!


Autor: Lukkass
Datum: 18.6.2008 08:32


Slovinsko - Lendava Údaje o příspěvku
Asi sem blbej, tak mi to prosím napište po lopatě - je zpoplatněn( je třeba dálniční známka ) úsek ve Slovinsku přes Lendavu?
[www.mapy.cz]
Hraniční přechod Mursko strediste ( HR/Slo ), pak na tu Lendavu a hned do Maďar....

Odpověď

ahoj práve som sa vrátila z hr ešte nie je spoplatnená ale od 1.7.08 už sa bude platiť ale dá sa to obejsť je to asi 40 km obchádzka ale za prechodom hned nabehneš na dialnicu a ušetríš čas lebo sa nemusíš motať cez čakovec šenkovec aťd..tak sa to vyrovnáva časovo, zatial v pohode môžeš si užiť novu cestu. Reni

Proboha co to je za hovadinu?To snad budou mít zpoplatněné i polní cesty ,ne!
Re: Přes Maďarsko
18. 06. 2008 20:10
No tak to by mně taky zajímalo , mám v plánu tam jet v Srpnu , tak snad se někdo ozve kdo už tam jel .
Re: Přes Maďarsko
18. 06. 2008 20:33
prosím,kde koupím slovenskou dál.známku?U nás v cestovkách ji nemají,jedeme v pátek na noc,tak prosím o nějaký osvědčený tip.Díky Hanka
Re: Přes Maďarsko
18. 06. 2008 20:45
Některé směnárny a benzínové pumpy (třeba slovnaft) prodávají slovenské dálniční známky.
Re: Přes Maďarsko
18. 06. 2008 21:02
dokáže tady někdo s určitostí odpovědět jestli bude spoplatněná trasa na Lendavu .......
každej tady píše zmatky ale nic konkrétního co platí na 100%
nebo už vtěch příspěvcích je pěknej bordel.......
Re: Přes Maďarsko
18. 06. 2008 21:07
takže to znamená od Brna stavět na pumpách a shánět....confused smiley
Re: Přes Maďarsko
18. 06. 2008 21:11
Hanko - z Kladna přes Brno na Hatě?
Re: Přes Maďarsko
18. 06. 2008 21:13
tak sem se dočetl v turist.stránkách slovinska že zpoplatněné silnice budou všechny kromě polňaček
Re: Přes Maďarsko
18. 06. 2008 23:11
Zpoplatněné silnice ve Slovinsku


[www.cestnina.si]
Re: Přes Maďarsko
19. 06. 2008 03:11
to Brad:jedeme přes Bratislavu,Maďarsko.....původně jsme chtěli jet klasiku-Rakousko,Slovinsko,ale nakonec jsme se rozhodli takhle:-)
Re: Přes Maďarsko
19. 06. 2008 06:27
Podle těch map , mi vyjde že cesta z Redicse přes Lendavu na Chorvatský přechod by měla být bez poplatku, sice je tam že bude něco kolem lendavy zpoplatněno , ale od přechodu Pince směrem do vnitrozemí, a je to cesta A5 , my pojedeme po č.3 a 109 , a měli bycho jí maximálně křižovat. Nejépe bude počkat až se vrátí Ti co ted budou odjíždět a jedou touto trasou, ve výjezdovém kalendáři je dost lidí kteří chtějí takhle jet a budou se vracet už v 7 měsíci , tak at napíšou poznatky, předem dík.
Re: Přes Maďarsko
19. 06. 2008 06:36
Nevíte někdo jak je při cestě do chorvatska přes maďarsko -kousek slovinska(Lendava) je u tohoto města nějak benzinka a jak je otevřena ? jako myslím otevíraci dobu? děkuji
Re: Přes Maďarsko
19. 06. 2008 06:43
no ja pokud se dobře divám tak tam musíš jet (Redics-Lendava) kousek po dalnici tedy bud budouci nebo sočasne pač na mapy.cz to ukazuje vyšrafovane useky když si to přibližiš že tam bude dalnice....na te mapě zeslovinskych stranek je vyznačneno že tam to dokonce už je hotove....tak že bych řekl že se tomu asi nevyhneš.....tak že uvažuju že smět do Chrovatska protože jedu 28.6 pojedu Redics-Lendava ale zpět z chorvatska na Letenye
Re: Přes Maďarsko
19. 06. 2008 07:57
Hned jak přejedeš z Madar na Slovinsko , tak tam je benzínka TOTAL tuším a mají otevřeno nonstop taky tam tankujem.Loni jsem tam tudy nejel , ale před dvěma lety tam nebyla po dálnici ani stopa , tak stím teda pohli ,jestli tam měco už je tak na těch slovinských stránkách bylo napsáno že od leta 2008s vignete , tak máme asi smůlu, ale šlo by to ta hranicema vzít na lendavu město a motat se bočníma cestama, jenom jestli to za to stojí a nejet rovnou z Madar na Goričan jak to tu psali ostatní.
Re: Přes Maďarsko
19. 06. 2008 07:58
Pokud se týká benzinky, tak hned za vjezdem do Slovinska ve směru z Maďarska je vlevo nová benzinka. Vloni jsem tam tankoval plnou, protože i cena byla lepší než v Chorvatsku a zpátky rovněž !! Hezkou dovču !!
Re: Přes Maďarsko
19. 06. 2008 14:43
cestu tam by som najradšej išiel cez Lendavu a napojenie na dialnicu až za Varaždinom.
prechod medzi SLO/HR nie je taký obrovský ako Letenye/Goričan.
cestu späť volím jednoznačne Goričan
sám som zvedavý na info, či ten kratučký úsek spoplatnia, alebo to budeme musieť obísť cez mesto sad smiley
na benzinku v SLO hneď dolava za hranicou
Re: Přes Maďarsko
20. 06. 2008 16:25
Ahoj, jak je to s tou dlanici, je tam nebo tam neni?
Budeme ji jen krizovat?
Ma nekdo nejake info?
Nasel jsem tuto mapu, kde by jsme ji meli ken krizovat.

Re: Přes Maďarsko
20. 06. 2008 19:49
může mi prosím někdo popsat či poslat odkaz kudy nejlíp do Chorvatského Drveniku z Pelhřimova přes Maďarsko?? jezdil jsem pouze přes Rakousko ale přes Maďary jěště ne,Zajímalo by mne hlavně to Maďarsko tam pod Gyorem jsou ve vyhledavači pouze někaké okresky takže kdo má zkušenost a jestli má trpělivost buďte tak hodní a napište či popište mi to trochu Dííííííííík

jěště by mě zajímalo jestli je třeba koupit Maďarská dálniční známka nebo jestli se tam platí nějaké mýto atd díky



Upraveno 1krát. Naposledy upravil pavel626 (20. 06. 2008 19:51).
Re: Přes Maďarsko
20. 06. 2008 20:15
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil anaxios (24. 03. 2010 20:43).
avatar Re: Přes Maďarsko
20. 06. 2008 21:58
To Anaxios. Som rád, že píše niekto v východu. Stále rozoberaná cesta z ČR ma síce baví, ale je to mimo môjho záujmu. Môj názor a skúsenosť - chcem ísť cez Bosnu (od marca dokonca možnosť na OP). Avšak, zvolím asi cestu po diaľnici až po koniec Balatonu (Balaton Keresztúr) potom odbočka na juh - Barcs, Daruvar, Jajce, Livno, Aržano, Šestanovac, Omiš. Prečo? Pred 4 rokmi som šiel mimo diaľnice v HU, neuveriteľná naťahovačka, veľmi dlho mi to trvalo, veľa obmedzených rýchlostí, bál som sa prekračovať. Pravda je, že musím cez Budapešť. Túto cestu volím preto,že sa chcem vyhnúť HR diaľniciam. Včera som sa konečne - po roku písania stretol s Dokym (obaja sme "koňare" ) a odporúčal mi trasu cez HU podobnú ako ty. Chodíš cez deň alebo na noc? Kam?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Eifel (21. 06. 2008 13:09).
Re: Přes Maďarsko
21. 06. 2008 14:12
Ahoj a nevíš jestli se platí ve Slovinsku usek Redics-Lendava-Mursko srediste?Neo nemas trasu bez poplatku pres Maďary?Dik Tomas
Re: Přes Maďarsko
21. 06. 2008 14:32
Ahoj,neposlal by jsi mi plán cesty bez poplatků přes Maďarsko?Také chci jet touto cestou a nevím kudy.Také by mě zajímaly poplatky Redics-Lendava-Mursko Srediště-platí se tam něco nebo ne?Děkuji mnohokrát S Pozdravem Tomáš Vašek
avatar Re: Přes Maďarsko
21. 06. 2008 15:30
To tomasi - když chceš poradit nějakou trasu musíš napsat odkud a kam chceš jet nebo přes který přechod do a z Maďarska.Jinak pročti toto vlákno Přes Maďarsko a určitě se vše dozvíš a je tu hodně tras jak projet Maďarsko bez poplátků z různých hraničních přechodů.Tak to přelouskni a určitě si tu svou trasu najdeš.
avatar Re: Přes Maďarsko
21. 06. 2008 16:11
Měl bych dotaz,nemohl by mi někdo poradit kama jet přes Madary,jsem z Břeclavi a potřeboval bych někde ke Splitu.
Děkuji.
Re: Přes Maďarsko
21. 06. 2008 20:25
Mně snad jebne..... !!!
Re: Přes Maďarsko
21. 06. 2008 20:33
Milan Hubner napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Měl bych dotaz,nemohl by mi někdo poradit kama jet
> přes Madary,jsem z Břeclavi a potřeboval bych
> někde ke Splitu.
> Děkuji.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
nikam nejezdi
Re: Přes Maďarsko
21. 06. 2008 20:39
Jeď přesně tam a vem si sebou baterku. Je tam strašná tma! angry smiley
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 250
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.