Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři

Autor Ivo 
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
24. 10. 2008 22:27
Vyfotil jsem i výhled na moře od restaurace.

avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
26. 10. 2008 18:07
šak tam se dá zastavit enem při cestě od mořaeye popping smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
26. 10. 2008 18:10
Ne ne. Při cestě tam se dá dálnice podjed.thumbs up smiley
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
26. 10. 2008 19:59
To je ten motorest těsně před vjezdem do tunelu cestou zpět od moře? Jestli to je on - a zdá se mi, že ano - , tak tam jsme byli na jídlo po děsně dlouhém popojíždění v koloně před tunelem. Musím říct, že jsme se tam velice dobře a poměrně levně najedli. Jídlo bylo chutné a docela velký výběr, porce opravdu velké, prostředí čisté, a fakt moc hezký poslední pohled na moře.
/ seděli jsme na terase/.Já jsem si tam dala hovězí dušené s rýží a okurkem/velmi dobré/. Dokonce tam byl pevný dalekohled na pokoukání na moře v dálce.. Pokud je tam ještě ubytko, a dá se sjet k motorestu i cestou k moři, tak fakt taky doporučuji. Jak jsme tam byli, tak jsme si říkali, že příští rok tam taky zastavíme. A ví někdo, kolik tam stojí případné přespání na jednu noc? Zdraví R.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
27. 10. 2008 11:25
Sjet se dá, ale ubytování tam s velkou pravděpodobností není. Odmoriště hned pod tunelem se jmenuje MARUNE a všude se uvádí jen restaurace. Bohužel thumbs down .

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
27. 10. 2008 11:39
Hned za tunelama jsme odpočinuli zdesad smileyjiž nevím název odmoriště)

ale co by mohlo více napovědět je "partička přátel"hrajíc v karty:

ještě tam je meďa-beďa:




Upraveno 4krát. Naposledy upravil Radomír (27. 10. 2008 11:44).
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
27. 10. 2008 14:25
Chvíli jsem se nezapojil, tak vás zdravím. Rád bych se zeptal, jestli někdo ví určitě jestli v tom Marune není i nocleh.
Já vždycky sjíždím na noc z dálnice a vracím se ráno zpět cestou na jih. Dá se to, ale takhle by to bylo bez zajížďky. A vypadá to tam hezky. I jen třeba na jídlo. Díky moc za foto, je to radost.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
27. 10. 2008 20:36
Jezdím do YGO, teď do Chorvatska už od roku 1980. Vždy jsme se uložili okolo Plitvic a pak pokračovali na Makarskou. V případě cesty přes Bosnu okolo Daruvaru. Vždy jsme našli odpovídající ubytování. Daruvac -Pakrac u naturalizovaných Čechů. Přeji příjemnou a bezpečnou cestu. Snad až v 2009. Semila.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
25. 01. 2009 13:02
Chcel by som Vás poprosiť o radu kde počas cesty môžeme prespať!Najradšej by som uvítal niekde tesne za hraničným prechodom Goričan!Neviete niekto o niečom takom??alebo niečo pri chorvátskej dialnici?prosím, poraďte!
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
25. 01. 2009 14:27
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kabinet302 (26. 01. 2009 09:33).
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
25. 01. 2009 15:10
třeba je to enem můj názor..ale já rači jedu v klidu kolem 110km/h..zastavím si kdy chcu a jak chcu ale nikdy si neschrupnu jedu na jeden zátah tam přes noc a zpět ve dne ...stejně se znám, že nikde jinde jak v posteli nebo na gauču neusnu..to bych si musel dát pár baněk slivovice..a sedět v autě a nezamhouřit oko by bylo naprd...jak sem jel zpět těch 1055km z Blata, tak sem byl tak v pohodě, že sem se mohl doma otočit a vyrazit zpátkysmoking smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
25. 01. 2009 20:38
vasnivykolista napsal(a):
-------------------------------------------------------
> třeba je to enem můj názor..ale já rači jedu v
> klidu kolem 110km/h..zastavím si kdy chcu a jak
> chcu ale nikdy si neschrupnu jedu na jeden zátah
> tam přes noc a zpět ve dne ...stejně se znám, že
> nikde jinde jak v posteli nebo na gauču neusnu..to
> bych si musel dát pár baněk slivovice..a sedět v
> autě a nezamhouřit oko by bylo naprd...jak sem jel
> zpět těch 1055km z Blata, tak sem byl tak v
> pohodě, že sem se mohl doma otočit a vyrazit
> zpátkysmoking smiley


Taky to tak řeším. Zatím to zvládám.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
07. 02. 2009 13:35
Má někdo tip na nocleh během cesty na jih,jezdím po dálnici,Zagreb,split cíl Gradac.Jezdím vždy s odjezdem na noc a na oběd jsem na místě,ale rok od roku mě to unavuje i když řízení mi nevadí.Uvítám tipy blízko které leží poblíž dálnice,nejlépe pension nebo i v soukromí.Díky za Vaš tipy popřípadě i foto.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
07. 02. 2009 14:50
Teks,mrkni se tu na fóru,a na svou otázku najdeš 100% odpověď,protože jsem se na to samé já ptal loni a dostal jsem spousty dobrých odpovědí.Bessy mi poslal dokonce interaktivní mapu s odmorištěma a tam si můžeš vše prohlédnout a rozmyslet se kde přečkáš noc.....
Radomír
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
07. 02. 2009 19:03
Řešilo se to tu, ale myslím, že na odmorišti ubytování není nikde. Já to poslední roky řeším tak, že zajedu přes Karlovac do Duga Resy, přespíme tam v motelu a ráno se vracíme na dálnici. Je to dražší než v soukromí, ale já hned u dálnice mezi Zagrebem a Splitem stejně nic nenašel.
Před polednem už mám v pohodě Šestanovac za zády.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
08. 02. 2009 13:46
Jíro,já to myslel následovně:najít vhodné odmoriště,zajet na klidnější místo,a pospat si v autě(pokud se tomu dá říci pospání).Takto jsem si odpočal a po dohodě s ostatními členy rodiny jel dál....Letos to chci řešit malinko jinak,páč mám již nějakou zkušennost.Důležité je,aby se řidič cítil odpočattý,někomu stačí 2-3 hodinky a může jet dál.Těm závidím,i když pravidelně pracuji na nočních směnách,nedělají mi dobře.Tak mohu odhadnout své schopnosti.Přeci se chceme z dovolené vrátit v pohodě,ne?To je můj názor. tongue sticking out smiley
Radomír
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
08. 02. 2009 14:10
Radomíre, zkuste mrknout na penzion Zagi v Oroslavje. Je to cca 50 km před Záhřebem ve směru do HR. Z dálnice je to asi 10 min, možná ani ne. Jejich www stránky si již nepamatuji, ale dají se najít na internetu.Je to nový čistý penzion s restaurací v klidném místě. Auta ubytovaných se parkují uzavřeném dvoře. Vloni stála noc ve dvoulůžkovém pokoji s koupelnou a se snídaní asi 16 € na osobu. Bylo to ale přes jednu CK a je zajímavé, že vlastní ceny, které uváděl penzion na svých stránkách byly vyšší. Ale je to tam opravdu všechno nové, čisťounké a nikdy nebyl žádný problém. Spali jsme tam již 3x.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
08. 02. 2009 14:45
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 18:25).
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
08. 02. 2009 15:17
Fidothumbs up.

Jinak jsem schválně koukala na stránky nejmenované CK. Letos jsou ceny takové: dospělý se snídaní: 19 €, dítě 8-12let 13 €, dítě 3-8let 9 €, dítě do 3let zdarma. Rezervační poplatek za celou rodinu je 250,. Kč
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
08. 02. 2009 16:10
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 18:25).
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
08. 02. 2009 16:19
My odpočíváme na odmorišti.Dáme kafčo a jedeme dál na jeden zátah.Máme to ale jen asi 1000 km.smileys with beer jen aby to už bylo.yawning smiley
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
09. 02. 2009 10:44
tady ja par adres na ubytovani u Plitvicek
Ubytovani
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
09. 02. 2009 11:24
nebo tady kousek za Karlovacem cestou na Split je motel s benzinkou Zganje
Zganje
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
09. 02. 2009 11:58
Já si přibalím spacák, něco pod hlavu,zastavím na klidném místě na odmořišti,vybalím spacák lehnu na lavičku a hodím si na hoďku šlofíka.Pak dám kafíčko a můžu opět vyrazit.Zatím mi to vždy stačilo a letos asi nic jiného vymýšlet nebudu a je to určitě nejlevnější.smoking smiley
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
09. 02. 2009 13:02
Ale jo Vojto,pokud jedeš sám nebo s partnerkou(partnerem).Ale pokud se mají malé děti uhajat není to tak jednoduché.My jsme všichni spali v našem Partnerovi(Peugeot) a jakž takž to šlo.Tak chtějí zážitek -tady ho mají....dobrý.
Radomír
Vojto...Ještě reaguji:myslím,že také záleží na délce jízdy,já vydržím bezpečně jet cca 12 hod.To jsem schopen dojet někam pod Záhřeb.Poté mě ještě čeká cesta na Pelješac,to objíždím přes BIH.Tak si dám delšího šlofíka.Letos to právě chci udělat jako ty:vemu si ven spacák a hají....třeba na lavičce.
Radomír



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Radomír (09. 02. 2009 13:26).
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
09. 02. 2009 13:15
To Radomíre....máš pravdu jezdíme ve trojku,moje lepší půlka s malým v autě a já na čerstvém vzdoušku.yawning smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
09. 02. 2009 18:02
Na dálnici v Rakousku, ale vždycky jen tak půl hodinky. V Chorvatsku někdy na odpočívadle kus za Zagrebem, je tam rybníček a kvákají v něm žáby.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
09. 02. 2009 21:07
Poslední dvě dovolené jsme jeli přes den a jeden den dřív.Na místě jsme tak v 8h.večer.Touláme se po promenádě,nějaká pizza,zmrzka atd.Kolem 1h ráno se vyvalíme v autě a za bzukotu cikád pochrupujem.Ráno dáme koupel za svítání,sprchu u moře a hnedle je 10h a stěhujem se do apartmánu.Nějak mě to noční cestování přestává sedět.Domů ale jedem na noc.To zvládám tak do třetí ráno.Pak dvě tři hoďky na odpočívadle v A.Letos nehodlám nic měnit.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
10. 02. 2009 11:04
kdyz jedeme starou cestou,tak sem tam prespime v aute v Dukici mezi Udbinou a Kurjakem za Plitvicemi
Dukici
ED
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
10. 02. 2009 15:51
Jedeme s karavanem,prosíme o doporučení ,kde přespat po cestě k moři a zpět.Loni jsme jeli poprvé s karavanem a přespali u motorestu PLITVICE.Zná někdo lepší přenocování? Poraďte.Dřív jsme jezdili bez karavanu a tak jsme to dělali na jeden zátah.Nyní už to nejde.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 154
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.