Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři

Autor Ivo 
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
29. 05. 2009 18:12
To Šatava: Děkuji, pokud to byla odpověď pro mne. Já ale nepotřebuji poradit kde se mi bude líbit nebo jak najít ubytování.To zvládnu.
To Juraj: Děkuji za vyčerpávající odpověď. Před časem byl hotel na prodej, proto jsem nevěděl, jestli vůbec v posledních letech fungoval.
Tak mi to stačí k tomu, abych je kontaktoval.
Ještě jednou díky. J.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
31. 05. 2009 16:50
Pavel.R napsal(a):
-------------------------------------------------------
> My odpočíváme na odmorišti.Dáme kafčo a jedeme dál
> na jeden zátah.Máme to ale jen asi 1000 km.smileys with beer
> jen aby to už bylo.yawning smiley

My spíme za tunelem Sveti rok-odmoriště Jezerane,tak 4-5 hod spánku,ráno kafe,snídaně a mažeme dál.Do Pakoštane to už pak máme kousek smiling smiley
Anonymní uživatel
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
31. 05. 2009 16:57
Eifel napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tomm napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Kde odpočívám? Tam, kde to na mne přijde...
>
> Dúfam, že predtým zastavíš.
> Prepáč to mi len napadlo, nechcem Ťa naštvať.


Eifele, až těď jsem si to přečetl...Tos mne dostal!thumbs up.
No, dosud jsme jezdili ve fabii s dvouma lukama a pesany. Tak jsme se fakt musel věnvat spánku v sedě.
No, ale je to podnětné...
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
31. 05. 2009 20:47
Naše nejoblíbenější odpočívadlo je odmoriště Jasenice - tam spíme cestou k moři a probudí nás svítání a děti vždy poprvé vidí moře....
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
31. 05. 2009 21:35
to Tomm, to by som rád vedel jaká dobrá duša tam dala červenú
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 06. 2009 08:40
Zdravím, cestou naspäť sa chceme stavit na celý deň na Plitviciach a potom niekde v okolí smerom na Karlovac prespať v nejakom penzione alebo na private. Nemáte niekto dobrý typ, prípadne koľko víde jedna noc pre štyroch dospelých. Ďakujem.
Anonymní uživatel
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 06. 2009 08:45
Eifel napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to Tomm, to by som rád vedel jaká dobrá duša tam
> dala červenú


Eifele, jíá to nebyl, fakt. Ale protože jsme byli trochu off topic, tak to mohl být ně´který z bedekrových purítánů..
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 06. 2009 11:17
U Vučetů už přespalo hodně lidí z fóra a vždy jejich pohostinnost moc chválili. Máme tam zamluvený nocleh na září a Ivan i Bernarda jsou opravdu moc sympatičtí.



Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 06. 2009 13:00
Dobrý deň Rosmarine, ďakujem za typ ale akosi mi nefunguje tá webová stránka čo je uvedená na tej vizitke.
Nemáte náhodou nejaký link na ich stránky. Vďaka.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 06. 2009 13:18
...Rossi... [www.slunj-rastoke.com] smiling smiley
[www.htz.hr]
[www....]



Upraveno 4krát. Naposledy upravil Bessy (01. 06. 2009 13:26).
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 06. 2009 13:21
Bessy, pošli to Rossimu přes SZ, ano? yawning smiley
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 06. 2009 14:21
...jen tak mimochodem...pokud si zmenšíte na odkazu horní mapu...tak si v okolí Plitvic můžete najít spoustu ubytování při cestě na Jadran...smiling smiley
[www.booking.com]



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (01. 06. 2009 14:23).
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 06. 2009 14:37
Ďakujem, ďakujem. Popozerám to.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 06. 2009 14:56
diky za ten link,prave som si rezervoval poslednu izbu v House Tina. poslednu v mojom termine samozrejme smiling smiley takze asi odpadava cestovanie v noci smerom tam smiling smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 06. 2009 14:57
Jira: a maju tusim aj webstranku:
Hotel Josipdol
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 06. 2009 18:10
Juraj napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jira: a maju tusim aj webstranku:
> Hotel Josipdol


Díky mocthumbs up, už jsem to našel a domluvil se.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
02. 06. 2009 11:19
Prosím o radu, byla tu kdysi někde fotka od Midaxe z jednoho odpočívadla na staré cestě - bylo na ní vidět pohoří Dinara. Nemůžu ji najít. A pokud by jste někdo dokázal vyznačit na mapě, kde to přesně je - velké díky. Loni jsme to minuli, letos bychom se tam chtěli zastavit.
Díky.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
02. 06. 2009 12:39
Tady midax nějaké fotky byly (zajmavé - přesně před rokrm). Ale autor je už asi ze zdrojového serveru smazal. thumbs down

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
02. 06. 2009 12:42
Další zde midax

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
02. 06. 2009 15:28
Díky, věděla jsem, že se nějaká dobrá duše najde, která má lepší paměť než já.... yawning smiley
Škoda, přeškoda, že jsou fotky smazané. Ale zkusím se mu ozvat ještě soukromou zprávou, jesli je nemá uložené. Taky tak nějak zmizel z fóra . sad smiley

Máme to přesně podle hesla: Král zemřel, ať žije král! V neděli jsme se vrátili a už dávám dohromady cestu na "velkou" dovolenou v září. thumbs up
Pro Rosmarine
02. 06. 2009 22:19
thumbs down



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Midax (20. 04. 2015 22:58).
avatar Re: Pro Rosmarine
03. 06. 2009 09:36
Midaxi, vítej opět mezi námi a přeji příjemnou dovolenou - i když to počasí není právě teď nic moc.
Ale dle našich zkušeností z loňského září, kdy jsme se třásli zimou v Boraku, stejně si člověk z každé dovolené přiveze spoustu pěkných zážitků a na nějakou nepřízeň počasí časem zapomene.
Tak tedy hodně příjemných zážitků a setkání. thumbs up

P.S. Díky za obnovení fotek, už jsme si je stáhla - bude to příjemné zastavení. Snad to letos nepřejedeme.yawning smiley
Re: Pro Rosmarine
04. 06. 2009 05:56
Midax to nemá chybu .thumbs up
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
09. 06. 2009 22:25
[www.redakcio.hu]
Ubytování v Lenti - už jsme tam nocovali....bylo to fajn, ubytko vyšlo 10 nebo 12 Euro na osobu, a bylo moc pěkné a čisté....Zdraví R.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
16. 06. 2009 03:03
Odmoriště u benzínek, a pokaždé je to jinak. Do Chorvatska na, asi, sjezdu č. 225km za Grazem jsme letos snídali. Tj. uvařili čerstvou kávu, namazali chléb, jogurt a zavěr sladké pečivo s marmeládou. Stejně jsem musel po necelých 900km zastavit a zhruba 1:30 jsem spal. Další jízda v pohodě. Zpátky jsme zastavili po necelých 540km, ohřáli si rizoto, uvařili kávu a na to jsem dojel až domů. 1240km. Někdy bych spal po 200km a někdy neusnu po1000km. To se naplánovat nedá. Jedno je jisté, když začínám korigovat nájezdy do zatáček nebo auto začínám honit v jízdním pruhu, vím, že mám dost. Zatím to vždy funguje a je to v době kdy se mi ještě nezavírají oči. Na hrdinu si nehraju, to se nemůže vyplatit. Jednou se mi stalo když jsem se vracel z Rakouska do Prahy, že jsem na Smíchově zastavil a spal. Zhruba 10km před cílem. Nejdůležitější je vrátit se živý a zdravý.
Šťastnou cestu a návrat všem.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
19. 06. 2009 10:26
Ahoj
Při cestě do Chorvatska se chci zastavit ve městě Trakoščan zajímá mě ten hrad je to hned za hranicema. Nevíte někdo o nějakém dobrém ubytování nejlépe v soukromí v jeho okolí?

Dík
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
19. 06. 2009 12:51
Jedeme kolem čtvté odpoledne a děláme malé přestávky cca po 250 km,ale když vjedeme do Chorvatska ,tak někde za Zágreb dáme si asi 3 hoďky pauzu a ráno vklidu na místo kam chceme jed....
Všem přeji šťastnou cestu a krásnou dovolenou...
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
23. 06. 2009 22:19
Já dělám přestávky třeba i po 100 km ,ale jet 900km,jak píše Merlin je blbost a sebevražda, ale at si tam zůstane sám.Asi ho mrzí život.thumbs downthumbs downthumbs downconfused smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
23. 06. 2009 22:32
Výjedu večer resp. na noc. Pokud jedu tak, ze jsem jeste do 10 v Mikulově, tak si tam krom nádrže dáváme večeři. Sic se s tím blbě řídí, ale je člověk napapanej smiling smiley
Pak wc protahovačka na Rosenberku někde v půli a2. Pak maribor (doposud jsem tam tankovaval..).
Pak ňákej pěknej OMV na A1.
Teď si nemůžu spomenout "lučko lišče"? je pěkné? ? myslím.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 07. 2009 18:02
Ahoj
Nevíte někdo o dobrým ubytování nejlépe v soukromí na 1 noc někde hned za hranicema se Slovinskem třeba v okolí města Varaždin
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 181
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.