Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

trajekty

Autor brumi 
Re: trajekty
14. 07. 2023 08:23
Vdaka, dam vediet, m
Re: trajekty
14. 07. 2023 11:47
Jen drobné info, letos jezdí z Ploče směr Trpanj menší trajekt, ten, který v minulosti pendloval mezi Drvenikem a Sućurajem, proto je možné, že se čekání na místo na trajektu prodlouží. Naopak trajekt, který dlouhá léta plaval z Ploče je nyní využíván právě na pendlování mezi Drvenikem a Sućurajem. Snaha nahnat turisty na nový most je evidentní, tak jako usnadnit převoz a kapacitu na lince Drvenik - Sućuraj.
Re: trajekty
15. 07. 2023 04:24
Info, parkovanie v Oriebici kusok od trajektu, sukromny pozemok 1 ~e/hod, platba cash podla doby parkingu,2 rampy.
Re: trajekty
19. 07. 2023 20:07
Ahoj vespolek, můj dotaz souvisí s trajektem jen částečně. V srpnu jedem na Hvar,V půlce pobytu za námi přijedou tchán a tchýně !!! Mají zaplacený let do Splitu.Dále chtějí trajektem do Starigradu,kde je vyzvednem Neví někdo jak je to s transferem letiště-přístav? Prý by měl jezdit nějaký pendl,ale informace co jsem dohledal jsou kusé. Díky a sretan put !
Re: trajekty
20. 07. 2023 07:02
Dle doslechu se jezdí hodně tágem.
Např.[www.transfersplitairport.com] ....první odkaz ve vyhledávači po zadání airport transfer splitsmoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Zahajskej (20. 07. 2023 07:06).
Re: trajekty
20. 07. 2023 16:37
Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dle doslechu se jezdí hodně tágem.
> Např.[www.transfersplitairport.com]
> port-to-split-port.html ....první odkaz ve
> vyhledávači po zadání airport transfer splitsmoking smiley


Já myslim,že pro tchýni bude stačit linkovej bus č.37 za 2,5E.
Re: trajekty
20. 07. 2023 19:55
Tchýně může jít i pěšky....grátissmiling smiley
Re: trajekty
23. 07. 2023 16:06
Pro tchýně je to dobrý v září .... smiling smiley

Trajekt Sučuraj/Drvenik je na 130 aut, řekl bych že je snad i rychlejší.... neděle 9,45 z Hvaru se vešlo vše, ještě pár minut počkali.... super.
avatar
mdr
Re: trajekty
23. 07. 2023 18:19
A jak doporučujete, aby se dopravili z letiště Split do Drveniku?
Re: trajekty
23. 07. 2023 20:37
Tak to je rozdíl oproti starému trajektu, kde se vešlo tuším 27 aut?
to mdr: furt na jihovýchod..smiling smiley
Re: trajekty
24. 07. 2023 23:30
Tuším že víc, snad kolem 40ti, ale tohle je mazec, kabina s klimatizací, pro ty co si to nectějí užít grinning smiley
avatar Re: trajekty
30. 07. 2023 08:04
Nevíte někdo jestli: když v aplikaci "Jadrolinia" dohledám konkrétní trajekt, vyberu daný den a VIDÍM daný čas odjezdu, znamená to, že jsou k dispozici volná místa? A nebo k nějaké kontrole skutečné dostupnosti dochází až když stlačím "BUY TICKETS"?
Re: trajekty
30. 07. 2023 10:22
Na mě to zařvalo, že není volná kapacita až během vytváření objednávky. Trajekt ze Sumartinu na Makarskou ve 13h. Minulou středu. Pokus o o zakoupení o den dříve.
avatar Re: trajekty
30. 07. 2023 13:20
@dj_Paul "Vytváření objednávky" - tj. když jsi chtěl přidat do košíka?
Re: trajekty
30. 07. 2023 16:20
Me se v aplikaci neporadilo koupit listky,nedostala jsem se pres zadani infa o autu. Ale z webu v pohode. Uz loni jsme resili. Takze kupuju pres web. Osoby jsou v pohode, alebaz u auta se mi ukazalo,jestli je ci neni volno
avatar Re: trajekty
31. 07. 2023 06:59
Na ten samej den a hodinu to z apky neslo ale hned na to z webu ano?
Re: trajekty
31. 07. 2023 09:28
V souhrnu objednávky byla tato poznámka u auta a to nebylo započítané v celkové ceně. Do košíku to dáš bez ohledu na to, jestli je místo nebo není. Objednávku jsem dělal přes web z telefonu, aplikace se chtěla registrovat, na to jsem neměl náladu. Auto jsem vybíral konkrétní model ze seznamu.
Ota
Re: trajekty
17. 08. 2023 10:20
Má smysl kupovat lístek na trajekt Split - Stari Grad předem přes internet na termín 6.9.2023 (středa) 14:30?
A z kterého mola trajekt odplouvá? Díval jsem se na webkamery (nejsou moc šťastně umístěny) a vypadá to, že pokaždé neodplouvá z prvního mola (Sv. Petra) ale asi i z druhého (Svetog Duje). Myslím si to správně? Jen abych měl představu.
Na Hvar jsme jeli jednou z Drveniku, tam je to brnkačka. Ve Splitu je to pro mě nové. Díky za každou odpověď. smiling smiley
[www.google.cz]
avatar Re: trajekty
17. 08. 2023 14:27
Pred tydnem trajekt odplouval z mola "Sv. Petra". Nedokazu odhadnout jestli ma smysl kupovat ten listek predem. Podle mne asi ne, ale kdo vi.... Jinak muzete koupit cestou (na webu nebo v aplikaci) podle toho jak vam pujde cesta...
avatar Re: trajekty
17. 08. 2023 15:08
My jsme jeli ve 14:30 v neděli 2.7. bez rezervace, z druhého mola, vezl nás Zadar a bylo ještě místo. Nevím co pojede 6.9..
Po příjezdu k přístavu se drž vpravo při chodníku, přijedeš k prvnímu molu Sv. Petra, u něj jsou regulovčíci v bílém a také velká světelná tabule, kde je napsáno, ze kterého místa jede trajekt do Starého Gradu. Nepopleť si to s případným přistaveným katamaránem do města Hvar.
Lístek koupíš buď v budce za tou světelnou tabulí nebo ve velké budově u druhého mola Sv.Duje v té velké budově. Musíš ji projít až nakonec vlevo, tam je prodej lístků. A vem si sebou malý techničák kvůli velikosti (typu) auta.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: trajekty
17. 08. 2023 15:21
Ota
Re: trajekty
21. 08. 2023 08:47
Díky za odpovědi. Lístek koupíme asi na cestě přes aplikaci, podle toho jak budeme stíhat.
Re: trajekty
18. 02. 2024 09:21
Zdravím mám na vás dotaz jestli jste někdo absolvoval cestu (výlet) z Istrie do Benatek ..z Poreče,Puly ATP.Díky
Re: trajekty
24. 02. 2024 09:47
Ahoj, bol som vlani, kveten, s detmi 2+2(5,11), vydareny vylet z mariny Porec, vyslo azuro a pekne spomienky. Par tipov a skusenosti. Ak chces dobru cenu treba bukovat dost skoro aj s rizikom nemoznosti storna, na mieste som rano prikupil VIP listky-priority nalodenie, salon s obyvackovym sedenim, kava, nealko, ale hlavne moznost zaujimavej kochacky vonku z paluby od prichodu do benatskej laguny cca 45 min, z podpalubia von nepustali. Treba ratat s tym, ze lod kotvi relativne daleko od S. Marka, spat startoval este o par min skor ako mal, takze na mesto mas tak 5,5 hod. Prekvapila pri nalodovani spat colna a pasova kontrola, este aj batozina, to uz som nezazil vela rokov. Mali sme nabity program, ak je moznost, asi by som rezervoval ubytko na 1-2 noci v Benátkach a zazit atmosferu, Murano, Burano...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil maarly (24. 02. 2024 10:07).
Re: trajekty
26. 02. 2024 05:59
Moc díky za odpověď a tipthumbs up
avatar
mdr
Re: trajekty
21. 04. 2024 11:10
Teď se dívám na stránku Jadrolinije a v ceníku na lince Zadar-Preko(Ugljan) nemají cenu za auto. Tam se auta nepřepravují?
Re: trajekty
21. 04. 2024 19:46
Koukám do apky a Zadar-Preko ne, ale Zadar Gaženica-Preko mi již nabídku aut dá.
avatar
mdr
Re: trajekty
21. 04. 2024 21:50
Ano, správně, já jsem si neuvědomil, že trajektový přístav je Zadar-Gaženica. Díky.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 234
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.