Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

trajekty

Autor brumi 
avatar
mdr
Re: trajekty
09. 05. 2024 13:12
Ale co když nestihnu trajekt, na který jsem si koupil lístky? Dají se použít na následující?
Re: trajekty
09. 05. 2024 14:22
Asi bych taky nekupoval dopředu. Mě čeká po letech Hvar. V Drveníku už jsem frontu párkrát stál. Ve St.gradu zpět v sezóně už moc nevím. Taky by mne zajímalo, když to koupím tzv. "online", jak se s tím pak ohánět. Má někdo tu zkušenost?
Re: trajekty
09. 05. 2024 14:37
kupoval jsem přes apku už opakovaně,
zaplatíš, v apce se objeví tiket s čárkovým kódem, pikolík, co tě pouští na trajekt si tento kód načte kapesním terminálem z displeje telefonu a hotovo

- nedostaneš se na trajekt v čase, na který jsi tiket zakoupil...jedeš dalším, žádný problém (myslím, že to musí být v jednom kalendářním dni)
- vše vyzkoušeno na trase Drvenik-Sucuraj a zpět
avatar Re: trajekty
09. 05. 2024 15:03
Ve SG na Hvaru musíš být s onlinem tiketem myslím nejpozději 45 minut před odjezdem v přístavu.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar
mdr
Re: trajekty
09. 05. 2024 15:50
A máš právo na přednostní nalodění před těmi, co si lístek nekoupili dopředu?
avatar Re: trajekty
09. 05. 2024 17:07
Ano, oni s Tebou počítají v systému. Myslím, že se tam i zaklikává při nákupu délka auta. Ale hlavně, bývají vyprodané i dva trajekty dopředu....v sezóně.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: trajekty
09. 05. 2024 18:56
Přijedeš tedy se zakoupeným dopředu a on Tě pustí dříve? Nebo jiným pruhem? Nebo jak? Nerozumím větě "ano, oni s Tebou počítají v systému". Díky za zpřesnění. Pak se totiž při plánované cestě tam o weeknedu a cestě zpět (hlavně cestě zpět o weekendu již sezóně) oplatí koupit lístek i hoooodně dopřed třeba měsíc ne?
avatar Re: trajekty
09. 05. 2024 23:34
Pokladní vidí do systému nákupu online, ví, jaká je kapacita lodě a pokud se zdá, že je plno, přestane prodávat lístky v pokladně. Ve SG je před seřadištěm závora, u ní regulovčík. Nevím jak to funguje přesně, ale na seřadišti bylo z 80 procent plno 45 minut před odjezdem, ukázal jsem lístek v mobilu a ukázal, že můžeme do řady. V tu dobu už pokladní prodávala lístky až na přespříští trajekt. Další už byl vyprodaný....uprostřed července v pátek.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar
mdr
Re: trajekty
10. 05. 2024 06:17
Tak my jedeme za dva týdny, to by snad neměl být nával.
Re: trajekty
10. 05. 2024 07:29
Bomino tak takhle už to dává smysl.
S tím, že stejně musíš přijet dříve.
avatar
mdr
Re: trajekty
10. 05. 2024 11:03
No to je otázka, nakolik dříve. Kdybych třeba přijel 10 minut před odplutím, že mám lístek na tento trajekt, jestli by mi drželi místo a pustili mě dopředu?
avatar Re: trajekty
10. 05. 2024 15:21
V podmínkách při nákupu online je uvedeno 45 minut před odjezdem....pokud bude málo lidí, tak je to asi jedno, klidně i 10 minut.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar
mdr
Re: trajekty
10. 05. 2024 15:30
Díky, nečetl jsem to. Takže zřejmě drží místo do 45 minut před vyplutím.

Nyní mám už všechny indicie, abych si mohl udělat závěr, jestli kupovat dopředu.
Re: trajekty
10. 05. 2024 18:53
No čím víc do Dalmácie, bude to "odbavování" větší sranda. Mám několikaretou zkušenost Trpanj - Ploče a zpět. Párkrát jsem zjistil, že lístek bude až v 11.40 a bylo 8.00, tak jsem to objel.
Mě spíše zajímá, čas brzo ráno v sezóně v sobotu z Hvaru ze SG na Split. Dneska už jsem zkoušel zadat do Jadrolinije, dokonce mají v aplikaci i typ auta, kvůli délce. Atd.
avatar
mdr
Re: trajekty
10. 05. 2024 21:02
Já jsem zkoušel zadat trajekt Biograd - Tkon tam na 23.5. a zpět na 30.5. a při zadávání auta na ten druhý termín jsem si tam všimnul hlášku, že lístek platí na kterýkoli trajekt ten den. Tak to bych si ho koupil dopředu, pokud by to tak bylo.
Re: trajekty
11. 05. 2024 10:29
MDR přesně, taky je možný, že pouze HR udělali online "online" v sezóně to jezdí narvaný. Nevlezeš se, nazdar, jedeš stejně za hodinu, lístek jsis koupil, nemusíš k okýnku. Věřím tomu, že to tak dopadne. smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 38
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.