Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

trajekty

Autor brumi 
Re: trajekty
14. 07. 2023 08:23
Vdaka, dam vediet, m
Re: trajekty
14. 07. 2023 11:47
Jen drobné info, letos jezdí z Ploče směr Trpanj menší trajekt, ten, který v minulosti pendloval mezi Drvenikem a Sućurajem, proto je možné, že se čekání na místo na trajektu prodlouží. Naopak trajekt, který dlouhá léta plaval z Ploče je nyní využíván právě na pendlování mezi Drvenikem a Sućurajem. Snaha nahnat turisty na nový most je evidentní, tak jako usnadnit převoz a kapacitu na lince Drvenik - Sućuraj.
Re: trajekty
15. 07. 2023 04:24
Info, parkovanie v Oriebici kusok od trajektu, sukromny pozemok 1 ~e/hod, platba cash podla doby parkingu,2 rampy.
Re: trajekty
19. 07. 2023 20:07
Ahoj vespolek, můj dotaz souvisí s trajektem jen částečně. V srpnu jedem na Hvar,V půlce pobytu za námi přijedou tchán a tchýně !!! Mají zaplacený let do Splitu.Dále chtějí trajektem do Starigradu,kde je vyzvednem Neví někdo jak je to s transferem letiště-přístav? Prý by měl jezdit nějaký pendl,ale informace co jsem dohledal jsou kusé. Díky a sretan put !
Re: trajekty
20. 07. 2023 07:02
Dle doslechu se jezdí hodně tágem.
Např.[www.transfersplitairport.com] ....první odkaz ve vyhledávači po zadání airport transfer splitsmoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Zahajskej (20. 07. 2023 07:06).
Re: trajekty
20. 07. 2023 16:37
Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dle doslechu se jezdí hodně tágem.
> Např.[www.transfersplitairport.com]
> port-to-split-port.html ....první odkaz ve
> vyhledávači po zadání airport transfer splitsmoking smiley


Já myslim,že pro tchýni bude stačit linkovej bus č.37 za 2,5E.
Re: trajekty
20. 07. 2023 19:55
Tchýně může jít i pěšky....grátissmiling smiley
Re: trajekty
23. 07. 2023 16:06
Pro tchýně je to dobrý v září .... smiling smiley

Trajekt Sučuraj/Drvenik je na 130 aut, řekl bych že je snad i rychlejší.... neděle 9,45 z Hvaru se vešlo vše, ještě pár minut počkali.... super.
avatar
mdr
Re: trajekty
23. 07. 2023 18:19
A jak doporučujete, aby se dopravili z letiště Split do Drveniku?
Re: trajekty
23. 07. 2023 20:37
Tak to je rozdíl oproti starému trajektu, kde se vešlo tuším 27 aut?
to mdr: furt na jihovýchod..smiling smiley
Re: trajekty
24. 07. 2023 23:30
Tuším že víc, snad kolem 40ti, ale tohle je mazec, kabina s klimatizací, pro ty co si to nectějí užít grinning smiley
avatar Re: trajekty
30. 07. 2023 08:04
Nevíte někdo jestli: když v aplikaci "Jadrolinia" dohledám konkrétní trajekt, vyberu daný den a VIDÍM daný čas odjezdu, znamená to, že jsou k dispozici volná místa? A nebo k nějaké kontrole skutečné dostupnosti dochází až když stlačím "BUY TICKETS"?
Re: trajekty
30. 07. 2023 10:22
Na mě to zařvalo, že není volná kapacita až během vytváření objednávky. Trajekt ze Sumartinu na Makarskou ve 13h. Minulou středu. Pokus o o zakoupení o den dříve.
avatar Re: trajekty
30. 07. 2023 13:20
@dj_Paul "Vytváření objednávky" - tj. když jsi chtěl přidat do košíka?
Re: trajekty
30. 07. 2023 16:20
Me se v aplikaci neporadilo koupit listky,nedostala jsem se pres zadani infa o autu. Ale z webu v pohode. Uz loni jsme resili. Takze kupuju pres web. Osoby jsou v pohode, alebaz u auta se mi ukazalo,jestli je ci neni volno
avatar Re: trajekty
31. 07. 2023 06:59
Na ten samej den a hodinu to z apky neslo ale hned na to z webu ano?
Re: trajekty
31. 07. 2023 09:28
V souhrnu objednávky byla tato poznámka u auta a to nebylo započítané v celkové ceně. Do košíku to dáš bez ohledu na to, jestli je místo nebo není. Objednávku jsem dělal přes web z telefonu, aplikace se chtěla registrovat, na to jsem neměl náladu. Auto jsem vybíral konkrétní model ze seznamu.
Ota
Re: trajekty
17. 08. 2023 10:20
Má smysl kupovat lístek na trajekt Split - Stari Grad předem přes internet na termín 6.9.2023 (středa) 14:30?
A z kterého mola trajekt odplouvá? Díval jsem se na webkamery (nejsou moc šťastně umístěny) a vypadá to, že pokaždé neodplouvá z prvního mola (Sv. Petra) ale asi i z druhého (Svetog Duje). Myslím si to správně? Jen abych měl představu.
Na Hvar jsme jeli jednou z Drveniku, tam je to brnkačka. Ve Splitu je to pro mě nové. Díky za každou odpověď. smiling smiley
[www.google.cz]
avatar Re: trajekty
17. 08. 2023 14:27
Pred tydnem trajekt odplouval z mola "Sv. Petra". Nedokazu odhadnout jestli ma smysl kupovat ten listek predem. Podle mne asi ne, ale kdo vi.... Jinak muzete koupit cestou (na webu nebo v aplikaci) podle toho jak vam pujde cesta...
avatar Re: trajekty
17. 08. 2023 15:08
My jsme jeli ve 14:30 v neděli 2.7. bez rezervace, z druhého mola, vezl nás Zadar a bylo ještě místo. Nevím co pojede 6.9..
Po příjezdu k přístavu se drž vpravo při chodníku, přijedeš k prvnímu molu Sv. Petra, u něj jsou regulovčíci v bílém a také velká světelná tabule, kde je napsáno, ze kterého místa jede trajekt do Starého Gradu. Nepopleť si to s případným přistaveným katamaránem do města Hvar.
Lístek koupíš buď v budce za tou světelnou tabulí nebo ve velké budově u druhého mola Sv.Duje v té velké budově. Musíš ji projít až nakonec vlevo, tam je prodej lístků. A vem si sebou malý techničák kvůli velikosti (typu) auta.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: trajekty
17. 08. 2023 15:21
Ota
Re: trajekty
21. 08. 2023 08:47
Díky za odpovědi. Lístek koupíme asi na cestě přes aplikaci, podle toho jak budeme stíhat.
Re: trajekty
18. 02. 2024 09:21
Zdravím mám na vás dotaz jestli jste někdo absolvoval cestu (výlet) z Istrie do Benatek ..z Poreče,Puly ATP.Díky
Re: trajekty
24. 02. 2024 09:47
Ahoj, bol som vlani, kveten, s detmi 2+2(5,11), vydareny vylet z mariny Porec, vyslo azuro a pekne spomienky. Par tipov a skusenosti. Ak chces dobru cenu treba bukovat dost skoro aj s rizikom nemoznosti storna, na mieste som rano prikupil VIP listky-priority nalodenie, salon s obyvackovym sedenim, kava, nealko, ale hlavne moznost zaujimavej kochacky vonku z paluby od prichodu do benatskej laguny cca 45 min, z podpalubia von nepustali. Treba ratat s tym, ze lod kotvi relativne daleko od S. Marka, spat startoval este o par min skor ako mal, takze na mesto mas tak 5,5 hod. Prekvapila pri nalodovani spat colna a pasova kontrola, este aj batozina, to uz som nezazil vela rokov. Mali sme nabity program, ak je moznost, asi by som rezervoval ubytko na 1-2 noci v Benátkach a zazit atmosferu, Murano, Burano...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil maarly (24. 02. 2024 10:07).
Re: trajekty
26. 02. 2024 05:59
Moc díky za odpověď a tipthumbs up
avatar
mdr
Re: trajekty
21. 04. 2024 11:10
Teď se dívám na stránku Jadrolinije a v ceníku na lince Zadar-Preko(Ugljan) nemají cenu za auto. Tam se auta nepřepravují?
Re: trajekty
21. 04. 2024 19:46
Koukám do apky a Zadar-Preko ne, ale Zadar Gaženica-Preko mi již nabídku aut dá.
avatar
mdr
Re: trajekty
21. 04. 2024 21:50
Ano, správně, já jsem si neuvědomil, že trajektový přístav je Zadar-Gaženica. Díky.
avatar
mdr
Re: trajekty
09. 05. 2024 11:01
Za dva týdny jedeme na Pašman. Přemýšlím, jestli jet na trajekt do Zadaru (Gaženica), nebo do Biogradu. Ze Zadaru toho jezdí o něco víc, v Biogradu je to jednodušší, odtud jede trajekt jen jen na Pašman. Tak nevím, asi se rozhodnu cestou.

Stejně se mi nechce kupovat lodní lístky dopředu, nemám rád, když musím být někde v určitou hodinu. V květnu by asi neměl být problém koupit lístky na místě, co říkáte?
Re: trajekty
09. 05. 2024 12:21
My jeli z Biogradu, je to nejkratší po moři (předpokládám že asi i levnější). Lístky na trajekt kupujeme přes appku, je to nejrychlejší a nejpohodlnější.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 121
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.