Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora

Autor Niki 
Re: Podgora
22. 09. 2012 15:27
Píšeš: Podgora rodinné městečko oproti Tučepy, které je spíše hotelové

Mám takový pocit, že v Podgoře jsou hotely minimálně 3 co si tak pamatuji.Kolik, že jich je v Tučepech?A taky mám pocit, že v Tučepech je soukromých, rodinných apartmánu více než dost.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil makaroon (22. 09. 2012 15:27).
Re: Podgora
22. 09. 2012 15:40
JirkaMTPO napsal(a):
> nemluvě o přístavních městech- tam bych jel jen na
> výlet viz. Dubrovník, ale i menší jako Split,
> Makarska... Vždy platí, něco za něco.
Předsudky a stereotypy. Např.zátoka Lapad v Dubrovníku může být klidnější, než Brela. Do starého města autobusem za pár minut a přitom nádhera, klid a pohoda.
avatar Re: Podgora
22. 09. 2012 20:49
Určitě máte pravdu - je to věc názoru. Já to cítím tak jak jsem psal, toť vše.spinning smiley sticking its tongue out
Re: Podgora
23. 09. 2012 22:39
Já letos v Podgoře letos slavil výročí,že jsme tam už po desáté,doma jsem pak zjistil že už po jedenácté,už loni jsem navrhoval změnit destinaci, v zimě mě napadal Itálie,na jaře už jen Chorvatsko,no a těsně před létem už jen Podgora,sám nevím proč,ale jinam už asi nedokážem jezdit,byly jsme na Krku,Ugljanu,projeli celý Pelješac,Korčulu ale na Podgoru nedáme dopustit už pro nás nic lepšího asi není.jezdíme do kempu v průměru na tři týdny a výlet do Tučepi a hlavně Makarskou nás utvrdí že Podgora je tak akorát a žadný velký rozruch jako na Makarské.škoda jen že kemp je rok od roku horší,přecpaný,ale na pěkném místě,všude kousek.No a na závěr - poznal jsem řadu přátel co jezdí do Podgory řadu let,rok co rok,Čechů,Boseňáků,Slovinců a stále na jeden flek!no a už se tam příští rok těšíme zasthumbs up smiley
Re: Podgora
25. 09. 2012 06:39
Byl jsem se tam podívat a moji manželce vadil mi hřbitov v sousedství kempu.
Re: Podgora
25. 09. 2012 10:40
no tak hřbitov je situovanej úžasně,spíše tedy kemp,první rok se to mé manželce také moc nelíbilo,ale alespoň máme vybavení kempu nadstandartní thumbs up smiley
několikrát jsme zažily i pohřby a to je už hodně divný,fotky v plavkách ze hřbitova se doma taky moc nesetkali s úspěchem,no a jěště když přímo pod hřbitovem fungovala diskotéka tak chudáci pochovaný.
Re: Podgora
25. 09. 2012 14:18
No já v kempu nikdy nespala, k tomu by mě nikdo nedonutil. Mám ráda svůj apartmán a jeho pohodlí :-). No někde ten hřbitov musí mít, vesnice to není velká...bohužel je to u kempařů :-D.
avatar Re: Podgora
25. 09. 2012 20:25
Já si myslím, že hřbitov tam byl dřív, než vše, co je v jeho bezprostřední blízkosti. Jinak já v kempu ztrávil cca. pět dovolených. Je fakt, že poprve mi to bylo také divné, ale jelikož nás nikdo v noci nechodil strašit, tak mě to již další roky nějak netrápilo, naopak, tím, že je na nad kempem směrem k moři, tak tlumil rachot z diskotéky a chránil kemp před nepřízní počasí od moře. Dokonce se mi povedla snad nejhezčí fotka západu slunce přímo ze hřbitova, kterou jsem kdy pořídil. Ono také není hřbitov, jako hřbitov. Jestli mám někdy zkončit na hřbitově já/snad né/, ale kdyby ano, a mohl si vybrat, tak bych chtěl právě tam.
Re: Podgora
25. 09. 2012 20:29
no,nejdřív jsem to nechtěl psát,ale přesně tak -být pochovanej zrovna tam-tak to jsou moje každoroční hlášky!lepší výhled na moře není!ale až za hodně dlouhothumbs up smiley
Re: Podgora
26. 09. 2012 09:33
Tak to souhlasím...no mě jen ať krásně vysypou do Jadranu....budu jeho součástí :-) navždy.

Teda to jsme tu hodili téma :-D.
avatar Re: Podgora
02. 10. 2012 14:05
Já letos chodil okolo toho kempu na "náš" apartmán - až za kostel, až k hlavní silnici , nějakých 100 schodů - nic moc , ale ten AP nás vyšel řekl bych laciněji, než kemp. Ale co mě dost vadilo, tak na této pláži u kempu není jediné WC - a při tom pláže narvané (konec srpna) , přitom na druhém konci Podgory - žádné restaurace , jen promenáda a TOI TOI smiling smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Podgora
03. 10. 2012 17:27
Je to bohužel tak, V kempu to vyjde na stejnou cenu jako mnohé apartmány - i tak je tam ale pořád plno. No nevím s těma toi toi, to bych raději snad zašel do kempu na wc, kdyby to však bylo neodkladné, tak raději někam na bobek mezi olivovníky.yawning smiley
avatar Re: Podgora
10. 10. 2012 09:16
No Jirko , to bych tě chtěl vidět , kde bys v těchto místech našel místo pod olivovníky grinning smiley , je tam jen pláž, silnice , stánky , hotel, nebo kurty a pak ten hřbitov na kopci yawning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Podgora
10. 10. 2012 10:12
No tak to je snad jasný. Tady je přece kemp, tak není co řešit. Nikdo se tam nikoho neptá, zda je tam ubytován. Když končíme pobyt, přespíme v autě ještě pod kempem/mezi stánkem s ovocem a půjčovnou vodních atrakcí/musí se zaplatit akorát parkovné - vyjde asi na 50Kn/24hod. A do kempu se jdeme i osprchovat - no problemo.spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Podgora
10. 10. 2012 10:16
Dokonce to je snad na celé dovolené nejhezčí, když se spí vlastně na pláži...ten západ... a ráno východ... a mít ráno celé moře jen pro sebe...prostě super...ani nás přes noc nikdo nestrašíhot smiley
avatar Re: Podgora
10. 10. 2012 11:02
Jo, jinak, kdo se chcete podívat do Podgory i teď, nebo na vlastní dům, nebo na jakékoli jiné místo, zkuste toto:
[showmystreet.com] stačí zadat město, nebo adresu a pak jen panáčka přenést v mapě na konkrétní místo, dát detail v pravém horním rohu a už jdete třeba po promenádě.
avatar Re: Podgora
12. 10. 2012 13:44
Tak ti nevím Karle smiling smiley , teda Jirko , ale kdy jsi tam byl naposledy ? Letos mezi těma stánkama žádný místo nebylo ,.. a auto co ,tedy přes den, stálo u plotu pod hotelem , tak se svezlo na takovým podvalníčku ... a zadarmo to určitě nebylo eye popping smiley
Jinak lézt do kempu mi bylo hloupý , ani nevím, kde tam ty WC jsou, a navíc tam hlídal u brány náš domácí ..

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Podgora
12. 10. 2012 20:45
Pohledej pár stránek zpět a zjistíš. Bylo to letos, jako i loni atd. To si váš domácí hlídá, kde vás má? Tak to je fajn, že na vás dává pozor. Jinak ale, jak kdo chce.spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaMTPO (13. 10. 2012 11:49).
Re: Podgora
31. 10. 2012 10:57
JirkaMTPO napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jo, jinak, kdo se chcete podívat do Podgory i teď,
> nebo na vlastní dům, nebo na jakékoli jiné místo,
> zkuste toto:
> [showmystreet.com] stačí zadat město, nebo
> adresu a pak jen panáčka přenést v mapě na
> konkrétní místo, dát detail v pravém horním rohu a
> už jdete třeba po promenádě.

Tak právě jsem se byl projít v Podgoře :-).Nevíš jak často jsou aktualizovaný ty snímky?Protože buď je to foceno někdy mimo sezónu nebo je to přímo aktuální protože je tam vylidněno :-).
avatar Re: Podgora
31. 10. 2012 13:17
makaroon napsal(a):
> Tak právě jsem se byl projít v Podgoře :-).Nevíš jak často jsou aktualizovaný ty snímky?Protože buď je to foceno někdy mimo sezónu nebo je to přímo aktuální protože je tam vylidněno :-).

Snímky byly pořízeny v říjnu 2011.
Lepší je se dívat přímo přes maps.google.cz, u lišty přiblížení je žlutý panáček, přenesením na požadované místo se snímky zobrazí. Datum snímání je pak umístněn vlevo dole.
Re: Podgora
31. 10. 2012 14:09
jj..škoda, že se to neaktualizuje :-), nebo není online :-), ty zakryté tváře jsou mi známé :-)
avatar Re: Podgora
01. 11. 2012 10:36
Jo, to by bylo super sledovat aktuálně, škoda, že to nejde. Už ani kamera v Podgoře nejde delší dobu, tak zas snad na jaře.sad smiley
Re: Podgora
01. 11. 2012 11:01
Jo, je to fakt suprovéyawning smiley a opravdu škoda, že to není on-line, to by byla bomba dívat se na známé, jak jdou třeba z nákupu ze Studencathumbs up smiley!! Ale když jsem tam zadala jednu uličku v Podgoře,k de bydlí známí, tak se mi tam zobrazilo úplně jiné město..confused smiley
avatar Re: Podgora
01. 11. 2012 13:00
Nemají všechny uličky projeté.Poznáš to když najedeš panáčkem, kde jsou modré čáry tam to jde.
Re: Podgora
03. 11. 2012 10:11
Najeďte si v Podgoře na promenádu a dojděte s panáčkem až k Hotelu Podgorka.A přímo u hotelu se otočte směrem na hotel a jeho vstupní prosklené dveře.Jde v nich krásně vidět to auto, kterým to snímali :-D.

Jinak já docela sleduju tuto webku - mám ji uloženou na horním panelu v záložkách a občas se mrknu jak tam je.Není to Podgora ale jde mi o to počasí a Podgora je od tama kousek.Ten slunečný pohled mi vždy vyrazí dech - zvláště pak když tady u nás je zataženo a tma jak v hororu.Tam se taky najdou dny kdy je zataženo ale moc jich není.Ty nasvětlené domky, které téměř splývají v bílou čmouhu jsou důkazem jak to sluníčko tam pořád dostatečně svíti.A i teď na podzim tam mají nesrovnatelně lepší počasí jako my.Tam dole kde jsou pořád schovaní za Biokovem je pořád 14 -20 stupnu a s tím jiným klimatem a bez turistů tam teď musí být opravdu nádherně - tak akorát na projížďky okolí na kole.Nebo si jen tak sednout s kafíčkem a novinama na pláž a vychutnávat tu pohodu, ten klid za šumění moře :-D............No radši přestanu, nebo to nevydržím a rozjedu se tam :-D

Dnes ta azurová obloha na kameře není.Tak zkuste i jiné dny tam mrknout

[www.makarska.hr]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil makaroon (03. 11. 2012 10:53).
avatar Re: Podgora
03. 11. 2012 21:02
Také ji občas sleduji, zde si vyberte jakou chcete.
[www.chorvatske.cz]
avatar Re: Podgora
13. 11. 2012 18:50
Jsem tady jmenován, tak se přidám, proč Podgora. Jezdím do Chorvatska už 20 let. např. Pula, ostrov Krk - několikrát Njivice a Omišalj, Crikvenice 3x, Novi Vinodolski 1x (už nikdy) a pak dlouho moje láska Primošten ( tam bych se jednou zase vrátil, ale dost podražil). Pak jsem objevil Podgoru, byl jsem tam 2x, pak jsem byl v Makarské a pak opět 3x Podgora. Proč???? Makarská zklamala plážema, jinak je tam kam chodit. Co láká na Podgoře - krásné moře, když jdu na pivo, pizzu, pelinkovač atd. tak číšníci a čišnice mě zdraví (občas dají štamprdli zadara). Jezdím vždy autem, vždy do hotelu (nejsou tam jen tři, je jich tam mnohem víc - já jezdím do Aurory), jezdím s vnukama a pro ně je to moře nádherné - občas krásné vlny, občas rybní, prostě OK. Manželka už taky říká, že to máme změnit, ale zatím do vždy vyhrála Podgora. Tak tedy proč tam jezdím? Protože jsem do Podgory magor. Tak ahoj a jestli nám pán bůh dá - píšu to s malým, protože jsem nevěřící, tak 2013 v Podgoře Ahoj. Možná to nezmění ten jmenovaný, ale manželka. Ale co, jeden rok bych to jinde vydržel - tak se mějte. Honza z Plzně.
avatar Re: Podgora
22. 11. 2012 10:38
Tak je rozhodnuto a zarezervováno. Už ať je létospinning smiley sticking its tongue out
Re: Podgora
22. 11. 2012 16:01
Taky, taky....já zarezervováno i zaplacenosmiling smiley...už od 1.listopadu...hotel Podgorka od 25.května a pak zase od 20.záříhot smiley
Re: Podgora
24. 11. 2012 23:07
Michaela Jan. : Už 25.května?Proč tak brzo?To se koupat ještě nedá ne?Nebo dá, ale voda asi ještě nebude ideální.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil makaroon (24. 11. 2012 23:08).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 172
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.