Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 06. 2006 23:49
teda Jitko... do dneška jsem se radoval, že v ID podobné vymoženosti jako je televize,rádio , video atd. prostě nenajdu ; teď má být TV v Jeskyni venku???

Náš "Ráj" holt přijde o část svého kouzla...o klid a pohodu s řevem cikád a šuměním větru v korunách oliv (safra, to jsem najednou romantik) a přiřadí se k dalším mnoha běžným místům, kde z kaváren a restaurací řve rádio nebo TV.
no, potěš... confused smiley

poznámka pro "televizní maniaky":kdo chcete sledovat televizi místo západu slunce za mořem, můžete si v pohodě sedět doma v křesle u lahváče a budete mít klid (a já taky)tongue sticking out smiley
Tony 66 (za 20)
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 06. 2006 03:00
To,že bude v Jeskyni televize je jedině dobře.Nejsem žádný televizní maniak,ale určitě se rád podívám na MS ve fotbale a budu rád fandit našim klukum.Určitě se najde mnohem více fandu,kteří si nenechají ujít alespon zápasy našich.Na tom nevidím nic špatného,naopak!! A pokud někomu vadí jedna televize v ID, tak má prostě smulu a cikády a šumění větru bude muset poslouchat o kousek dál.Anebo přijít mezi nás fandy,posedět,popít,pokecat a po fotbalu jít za cikádama.thumbs up smiley Nikoho nechci urazit,ale to,že je v Jeskyni telka mě vubec nevadí a mou dovolenou to nijak neznepříjemní.thumbs upsmileys with beersmileys with beersmileys with beer
Franta PM
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 06. 2006 09:00
No tak pozoruji, že to v Jeskyni asi bude stát za to. V pátek 23. už m.j. budeme vědět, koho máme do osmifinále. Jestli to budou Chorvati, tak to nechci vidět. Pak by šlo jen o to, jestli to bude v pondělí 26. nebo v úterý 27. To aby nám Jitka už teď rezervovala v Jeskyni dobrá místa. Tak držme palce našim klukům v sobotu proti Ghaně a proti Itálii příští čtvrtek už děj vůle Páně.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 06. 2006 22:00
Hlavně šťastně dojet, tak jak již psala Jitka. Já měl dnes (den před odjezdem) s autem problém, snad ho zítra vyřeším...doufám, jinak se tedy nasmějete až vám o tom budu v jeskyni vyprávět.
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 06. 2006 22:12
Sice nejedu na Hvar, ale 22.6. vezu sebou do Bibinje tři fotbalisty a jednu televizi (Multivanem s červeným čudlíkem) abych si tu dovolenou užila v klidu thumbs up smileythumbs up smileythumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 06. 2006 22:52
Takže pivko je nachystané tokajské vínko pre Jitku tiež. Už len šťastne doraziť na prvý trajekt v piatok ráno a potom hurá do ID.
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 06. 2006 04:47
Jirka2 a Marcel-tak nám to tam hoši pohlídejte a za 7 dní sme tam jako na koni.
Už se na vás docela těším až u pivka pokecáme.Tak se mějte a štastnou cestu.smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 06. 2006 18:02
Jirka 2 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... Beru i knihu fanklubu, která bude dne 23.6. založena.
> Promyslete stanovy ať je nemusíme několikrát
> přepisovat. Sretan put.

Koukám že zakládající schůzi v jeskyni nestihnu, jedu v sobotu odpoledne takže přijedu v neděli 24.6. Tak doufám že se fanklub sejde ještě víckrát, už se těším až poklábosíme smileys with beer

A taky se tu myslím plánoval ten horolezecký výstup ráno o páté grinning smiley , nějak to nestíhám sledovat co se zde děje nového protože mám před dovolenou šíleně práce yawning smiley

Takže kdybychom se tu na fóru už neviděli přeju všem šťastnou cestu, ať dorazíme v pořádku a aby se s náma taky nepotopil trajekt grinning smiley thumbs up

** Petr **
Franta PM
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 06. 2006 09:00
To? Fireball> Ahoj, budeme v Jagodné už min. týden před vámi, takže doufám, že se nám podaří nachytat do zásoby trochu bronzu. Pokud budeš v kempu někde vzadu nad útesem, tak dej poznávací znamení. Máme slunečník Pepsi.
Fireball
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 06. 2006 12:29
To Franta PM - Ahoj, uvidím, kde bude letos místo, bude tam poblíž tmavě zelená Zafira s brněnskou značkou a taky moje kolečko - černobílý Duratec.
PP
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 06. 2006 15:38
takže je rozhodnuto,domluveno,zařízeno:
Od 30.6. budu s rodinou min. týden v ID.Tak kdo všechno tam už bude?Pivo mi taky chutná...smoking smiley
Hvavák
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 06. 2006 16:47
Uďo, Pavev, Fvanta, Kváva, Javek, Uvida, Mivča, Šávka, Sváva, Kavev, a movzná i Vitka.
Franta PM
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 06. 2006 16:54
To: PP> zápis v "Jeskyni" v pátek 23.6. ve 20:00 do Fanclubu Jitka nestihneš, tak nezbývá než si to za týden v pátek 30.6. zopakovat. Určitě se k tobě někdo přidá.
PP
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 06. 2006 21:31
podle fotek je ten můj bejvák : vedle oné "Jeskyně"(nejspíš tam budu častým hostem),tak není problém,jen mám obavy že ta partička co se tu domlouvala,je už někde na cestě...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil PP (19. 06. 2006 21:34).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 06. 2006 23:29
PP napsal(a):
-------------------------------------------------------
> .........jen mám obavy že ta partička co se tu
> domlouvala,je už někde na cestě...


Já ještě na cestě nejsem, dneska za 5. Ale cestovní horečku už mám pořádnou grinning smiley . Pivo taky můžu tak se určitě najdem v jeskyni, nebo když tak přes Jitku thumbs up . Já tam někde budu mít tmavě modrou Feldu Combi DCJ....

** Petr **
Franta PM
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 06. 2006 11:41
Tak pro všechny příznivce Hvaru a zakládající členy Fanclubu Jitka.
Začínám ukízet stůl, ještě vytisknu návrh statutu fanclubu a vypínám PC. Musíme se ještě nechat pojistit. Doma dobalíme poslední proviant, dáme před cestou krátkého šlofíka a tak někdy kolem půlnoci vyrážíme na trasu Plzeň - Folmava - Straubing - Passau - Wels - Graz - Maribor - Zagreb - Split. Chceme stihnout zítřejší trajekt ve 14:00 do St.Gradu. Takže někdy před 17:00 v Jagodné. To zvládneme ještě hodit karimatky se slunečníkem na pláž a vyzkoušet vodu. Čerstvá zpráva ze včerejšího odpoledne. Jagodna: vzduch - 29, voda - 24. Ve čtvrtek skouknem jak se budou naši snažit (možná smažit) proti Italům a v pátek v "Jeskyni" oslavíme postup. Doufám, že to všechno vyjde tak, jak je naplánováno.
Tedy sobě i všem ostatním: STRETAN PUT. >> Franta <<

P.S. Jitce posílám ten návrh statutu na její e-mail adresu. Čao v I.D.
PP
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 06. 2006 23:01
No hlavně aby nám kvalita-značka-cena onoho moku v Jeskyni dovolila bez následků spotřebovat množství větší než malé drinking smiley. A kdyby ne,dneska jsem nakoupil nějaké PU pro případ nouze.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil PP (25. 06. 2006 11:08).
Mildouš
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 06. 2006 10:17
PP napsal(a):
-------------------------------------------------------
> podle fotek je ten můj bejvák : vedle oné
> "Jeskyně"(nejspíš tam budu častým hostem),tak není
> problém,jen mám obavy že ta partička co se tu
> domlouvala,je už někde na cestě...
>
> Jak se tak dívám na to foto, tak kousek doprava je mezi stromy bufet a hned ten "můj" apartmán! Ale až za 14 dnů.... snad se dožiju, já to snad nevydržím !
>
> Upraveno 1 krát. Naposledy upravil PP (19.06.2006
> 21:34)
petrepetr
Re: Hvar raději ne
21. 06. 2006 12:01
Jak tak koukám, Hvaru se letos z dálky vyhnu. Vždyť to tam bude narvaný samými Čechy.
PP
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 06. 2006 19:18
2 petreptr- máš recht,musíš víc na jih,do Albánie...

2 Mildouš-klídek,napusť vanu,vem šnorchl,brýle a zkoušej nanečisto a až to příjde,tak se nám můžeš posmívat,že to máš před sebou a my už po...

2 petrK-pozdravuj účastníky zájezdu (Jared aspol.) a pak najdem chvilku na poreferování o situaci na ostrově smileys with beer,za 8 angry smiley

2 all,kteří to tam znáte- jaké tam jsou možnosti ohledně výletů (ať už Fishpiknik nebo třeba katamarán),někdo už před časem vzpomínal Ščedro,Bol.A co třeba Vis nebo Korčula,existuje vůbec taková možnost?Ale i infa ohledně Ščedra,Bolu by mě zajímala.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil PP (21. 06. 2006 19:27).
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 06. 2006 14:26
Z Ivan Dolce je taxi 2x denne na Scedro, z Jelsy kazdy den jede lod na Bol.
Vylety na Kurculu organizuje Atlas, ale je to dost drahe ( 490)
Fispiknik porada jedna agence v Jelse.
Uz se nam to tady seslo a dnes prvni pivko ve Spilji:-)
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 06. 2006 15:18
Taky se chystám s rodinou na Hvar -ID tak jsem toho opravdu hodně z tohoto fóra načerpal. Co bych se ještě chtěl dozvědět je cena trajektu z Jelsy na Bol na osobu, pak zda se někdo nechystá v temínu 2.-13.7 na sv.Nikolu.Pak zda je na Hvaru čerp. stanice LPG (pochybuju - prolůezl jsem toho dost a nic). Jak je to s nákupem zákl. potravin v ID, hlavně pečiva a zeleniny.Dál nám v HR chutná víno a orahovica.Dá se sehnat? Taky bych za všechny poděkoval paní Jitce za skvělé informace o všem možném v ID. Jo a co je to ta "Jeskyně"? Asi to v ní bude super....:-)
PP
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 06. 2006 15:29
nejezdí tam trajekt,ale katamaran yawning smiley - [www.jadrolinija.hr]

a tady jsou nějaké podrobnosti - [www.ihvar.cz]

jeskyně - pevně věřím,že to v ní bude super,jinak bych tam nejel thumbs up smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil PP (22. 06. 2006 16:30).
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 06. 2006 16:55
OK, vím že je to katamaran, znám i jízdní řád, ale nevím cenu!!! Přesto díky
PP
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 06. 2006 17:03
to je ono,ne?

JirkaV. napsal(a):
-------------------------------------------------------
>
>
> Ano Jelsa-Bol a zpět za 50 a je to bez
> občerstvení.V 9 tam, v 15 zpět.Cesta trvá asi
> třičtvrtě hodiny.
> Tento výlet se dá i individuálně
> linkou.Kluzák(Jelsa-Bol-Split) v 6 z Jelsy (v
> neděli v 7) a v 16 z Bolu zpět.Jedna cesta byla
> vloni za 11kun a trvá čtvrthodinku.
> A taky bez občerstvení :-)
>
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 06. 2006 21:19
PP - díky moc. www.ihvar znám, netušil jsem, že tam mám hledat odpověď.Díky moc
TK.
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 06. 2006 22:21
Už sem se taky začal chystat, jedu zítra, do Jeskyně to budu mít trochu z ruky ale podle toho co se tam chystá tak tam taky snad během pobytu taky zavítám.
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 06. 2006 17:01
ano na Bol jezdi katamaran pres cely rok a cena je v jednom smeru 11,- kn, take vyletni lod z Jelsy, ktera jak se jiz psalo stoji 50,- kn i zpatecni.
Na ostraove bohuze zatim LPG neni.
Jeskyne je preklad spilja, coz je restaorace a kavarna.
V ID je obchod se zakladnimi potravinami i ovocem a zeleninou, jeste jsou zde i dva mesi obchody s pecivem, pizzou aj. ( dnes oprivezli ten druhy kiosk).
vsechny odsud moc zdravim:-)
jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 06. 2006 23:18
zakladani Fanclubu probehlo v poradku za pritomnosti 14 ucastniku, predsedou byl zvolen ( bez pritomnosti"o nas a bez nas"winking smiley PAVEL156 ( kdo to vymyslel, ten to taky odskace), ten cech ve Spilji uz tam ma taky peknej ( to je pekne dobro dosli do ID) a asi se budem schazet vicekrat:-). Promin Pavle, ale bylo nam dobre.....
pavel56
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 06. 2006 09:13
Jsem rád, že členská základna je samostatná a dovede se rozhodovat i bez předsedů(kdyby to tak bylo i v pol.) Když se sejde taková dobrá, žížnivá parta musí to být fajn. Já mám smůlu, protože jedu až 20.08. No snad tam bude taky dobrá parta a nezůstane jen zaťatá sekera ve spilji po členstvu. No já si dal pár pivíček v mítní spilji a doma něco fernetíku, tiše zaplakal štěstím a už se těším. Tak ahoj. pavel
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 181
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.