Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
Libor2
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 03. 2006 23:04
Razím 16.6. do StariGrad už se nemůžu dočkat :-))
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 04. 2006 22:46
pavel626 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to jste všichni kdo jede na tak krásné místo???

Já to mám již u paní Jitky taky zařízené takže budu v ID od 25.6. do 7.7. No už mám cestovní horečku, nemůžu se dočkat.. winking smiley




** Petr **
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 04. 2006 22:56
jojo už aby to bylo

tedy dle mého plánu 109 dní 18h 04min
Franta PM
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 04. 2006 09:18
to>PetrK:
jedeme vedle do Jagodny (4 km) v tom samém termínu a za paní Jitkou do ID se určitě vypravíme. Tak tě tam možná vyhledám. Už střiháme metr. Máme to za 82 dní.
Franta



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (04. 04. 2006 12:44).
to jack_t:
To je dobře, že mi to někdo spočítal! Jedeme do ID od 24.7.,tak se možná sejdeme někde na kafíčku či vínečku!
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 04. 2006 18:20
to kveta:

no klidne muzeme, uz se s manzelkou tesime, ze bychom tam taky nemuseli býti sami
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 04. 2006 20:27
Franta PM napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to>PetrK:
> jedeme vedle do Jagodny (4 km) v tom samém termínu
> a za paní Jitkou do ID se určitě vypravíme. Tak tě
> tam možná vyhledám. Už střiháme metr. Máme to za
> 58 dní.
> Franta

JJ, aspoň si zase poklábosím s někým známým tady z fóra, už bychom tam byli. Franto kéž bys měl pravdu aspoň s tím číslem za 58, ono je to ale ještě skoro o měsíc dýl, jestli dobře počítám tak vyjíždím asi za 82 dní winking smiley

My vyjíždíme od nás v sobotu asi odpoledne, nástup máme v neděli. A zpátky to máme zas o den dřív, odjíždíme v pátek. Po loňské zkušenosti už ty "tradiční" termíny z pátka na sobotu tam a v sobotu zpátky radši neriskuju.. smiling smiley



** Petr **
to jack_t:
Tak jo, ještě to upřesníme. Jestli to počítadlo nekecá, za chvíli nám padne stovka a to už je skoro "za pár!" :-)
Franta PM
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 04. 2006 12:54
Jo, jo, jo. Dík za upozornění. Už jsem to opravil. Nevím co jsem to vlastně počítal, asi jsem měl omylem už otočený kalendář na květen nebo jsem to počítal bez sobot, nedělí a svátků. To by také vycházelo na těch 58.??!! Každopádně se to krátí.

Čauki Franta zmatkař
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 04. 2006 13:55
to kveta:
snad nekeca grinning smiley
v opeře to nějak blbne neřeším :-)
http://sweb.cz/jack_t/dovolena2006/
to jack_t:
Krásný! Dala jsem si to do oblíbených a semtam to zkouknu! Přidám jen 2 dny a asi 2 hodiny a sedí to. Tak ať nám to pěkně utíká!
Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 04. 2006 22:41
ahojte vsetci, co sa tak ako my zilincania nevieme dockat dovolenky na hvare.chystame sa so sv.nedelji,budeme tam ak vsetko klapne od 27.6.s dvomi deckami, 4 a 10 rokov.s jitkou si uz piseme a urcite sa u nej zastavime, bude tam nejaka spriaznena rodinka v tomto case?
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 04. 2006 11:22
kdyby jste tam chtěl někdo jet 31.8 + - jeden den tak mohu vzít dva lidi autem jedu tam s manželkou a máme dvě místa takže za přispěvek na benzín a poplatky není problém. Popřípadě možno po domluvě vzít i zpět zhruba za 14 dnů . nechte tu mail já se ozvu. zatím ahoj a at už ten čas je tu...smoking smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 05. 2006 03:23
Nazdar,od 22.6 do 5.7 2006 jsem se ženou a 4 letou dcerou v ID.
Mooooc se těšíme. Poznávací znamení- já 190cm a 120kg. Mě nemužete přehlédnout.
Zajdete se mnou na pivčo?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 05. 2006 20:40
Jedeme tam od 16.6. do 1.7. takže by se snad čas na pivko mohl najít.smileys with beer Máme taky 4 letou dceru, už se těší na kámošku.hot smiley Ale takovým poznávacím znamením nadisponuji, ikdyž výška je skoro stejná.thumbs up smiley
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 05. 2006 20:44
Tak aby jste to panove meli jednodussi, stavte se u me a ja vam setkani domluvim.
No a mam zase novou cinnost :-)
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 05. 2006 20:51
Jitka1 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak aby jste to panove meli jednodussi, stavte se
> u me a ja vam setkani domluvim.
> No a mam zase novou cinnost :-)



Nebo živnost ? smiling smiley
Určitě se rád stavim !
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 05. 2006 23:58
Pro Jirku 2 - Nazdar Jiří, no to sem moc rád, že tam budete. Hned to musím říct malej až přijdu z práce. Ta bude mít radost, že si bude mít s kým hrát.
A na to pivčo spolu určitě zajdem. Ještě napiš, že jste ubytovaní v apartmánu ROSIC jako my a je to bomba.thumbs upsmileys with beer


Pro JITKU 1 - Také se u Vás rádi stavíme, už jenom proto, že máme od Vás zařízené ubytování. Mooooooooc se těšíme. Už za 49! No jistě.moody smiley
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 05. 2006 00:47
JIrko2, zivnost uz mam a okolo me budete denne prochazet a tak nejake to domluveni schuzky je oproti druhemu hracka.
Jirko 2 uz se taky na vas i Milana tesim. More uz se zacina oteplovat a to denne zkousi Miss Cz , kterou tady jeste tyden mame.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 05. 2006 03:00
jared napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pro Jirku 2 - Nazdar Jiří, no to sem moc rád, že
> tam budete. Hned to musím říct malej až přijdu z
> práce. Ta bude mít radost, že si bude mít s kým
> hrát.
> A na to pivčo spolu určitě zajdem....

Klucí a vemete mě taky do party na pivčo? grinning smileysmileys with beer






** Petr **
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 05. 2006 05:31
No to je jasný,čím víc nás bude,tím větší bude p.... , thumbs up smileysmileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 05. 2006 08:16
Pro Jared : Tak ve stejném apartmánu nejsme, ale přez Jitku 1 se teda určitě sejdem. smiling smiley
Jak to tak sleduju bude v ID plno pivařů, tak jen doufám že jim tam brzo nedojde.smileys with beer Pro sichr vezmu radši ňáký sebou !smoking smiley
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 05. 2006 12:45
panove, same pivo, po tom se spi a co tak radeji dobre vino? Vinohrady budete mit vsude kolem vas a vy byste jenom pivo:-(
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 05. 2006 15:26
jared napsal(a):
-------------------------------------------------------
> No to je jasný,čím víc nás bude,tím větší bude
> p.... ,

Tak to je fajn, já tam budu prakticky ve stejném termínu, od 25.6. do 7.7 grinning smiley . Koukám Jarku že jsi se taky chtěl vyhnout páteční špičce a jedeš uprostřed týdne winking smiley . Já jedu ze soboty na neděli tak snad doufám mě taky žádné zácpy na silnici nepotkají smileys with beer


** Petr **
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 05. 2006 15:31
Jitka1 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> panove, same pivo, po tom se spi a co tak radeji
> dobre vino? Vinohrady budete mit vsude kolem vas a
> vy byste jenom pivo:-(


No jo, jsme zvyklí na pivko winking smiley , přes rok na to nějak nemám čas tak si dávám vždycky s chutí na dovolené smileys with beer . Ale červené vínko taky můžu, jestli nějaké bude tak si Jitko koupím sebou domů smiling smiley


** Petr **
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 05. 2006 20:40
Souhlasím s PetremK, pivo je pivosmileys with beer.Ale samozřejmě rád vyzkouším místní vínko, třeba bude i něco tvrdšího!thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 05. 2006 20:51
Chceš niečo tvrdé nie je problém donesiem nejakú slivku 52%. Ale Pre Jitku mám nechané Tokajské samorodé suché ročník 1998.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 05. 2006 20:58
Pro Marcel : Ty snad víš co mám nejradši, už se těším na ochutnávku! Taky něco přibalim, ať je větší sortiment.smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 05. 2006 21:14
TOTO JE PŘISPĚVEK O KRÁSNÉM HVARU A NE O TOM KDO TAM BUDE CO CHLASTAT!!!!!!!!!!smiling smileyspinning smiley sticking its tongue out
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 05. 2006 21:20
Asi sa dám pripojistiť na rizikové športy.Dúfam, že vtedy bude kvitnúť levandula od 16.6 Bude to nádherné.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 171
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.