Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
Míra1
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 06. 2006 11:33
Jitka už toho asi moc nenapíše, psala, že od 1. června jí začíná frmol a že na internet nebude mít čas. My jedeme v úterý, takže pak sem hodím nějaké nezaujaté info ( pokud se tedy dostanu k internetu, jak mi Jitka slíbila a podepsala vlastní krví ... :-), jak to v ID opravdu vypadá. Já slunečník zatím nepřipravuji, ale mám přichystané zimní gumy. Fakt se mi ještě v životě nestalo, že bych zahajoval topnou sezónu prvního června jako dnes, i když vzpomínám si, že před cca 5 lety jsem si v červenci pouštěl v autě topení.
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 06. 2006 12:01
Otázka na Jitku alebo na ostatních ktorí boli v ID. Dá sa no okolý niekde zmeniť Euro na Kuny? Na pumpe alebo v zmenárni?
Milda
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 06. 2006 13:37
Já odjíždím do ID z Valmezu 6.7. k večeru přes Slovensko a Maďary, nepojede v tu dobu taky někdo? Zn. ve dvou se to lépe táhne !
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 06. 2006 15:21
marcel napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Otázka na Jitku alebo na ostatních ktorí boli v
> ID. Dá sa no okolý niekde zmeniť Euro na Kuny? Na
> pumpe alebo v zmenárni?


Myslím že přímo Jitka psala,že tam má i směnárnu,ne?
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 06. 2006 15:31
Tak potom je to OK. Od 16.6 v ID už sa neviem dočkať.Len konečne už niekto zapnite ten termostat nech už sieti slniečko a je teplo.
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 06. 2006 20:08
Čus,tak doufám,že bude koncem června v ID hezky a teplé moře.Máme to dnes za 20 a když vidím jaký je u nás v červnu nečas,tak začínám být trošičku nervozní.Ikdyž máme ještě 3 týdny čas,tak snad to tam bude v pohodě a my se konečně ohřejem. A jestli ne,tak mi to ale pořádně nas...! Tady u nás to vypadá s létem asi jako loni,tak sem na to fakt zvědavej,jak se to vyvrbí.Čus.smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 06. 2006 22:48
Jo Jitka ti penize vymeni na miste, neni problem.
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2006 01:44
ahoj vsichni kdo jste uz skoro domaci v ID.
Jo fofr zacina , balkanci maji porad jeste na objednane upravy cas, ale co neni letos bude pristi rok. Smenarna s dobrym kurzem uz funguje a ja taky.
Je tady uz veseleji,slysi se ruzne jazyky i cestina a slovenstina:-)
S poacsim dnes o neco horsim, prselo nam tady a i teplota byla nizsi, ale zitra to ma bura odehnat. I dnes se hoste koupali, takze asi to neni tak strasne.
Miro krev mam vzacnou a v 5.6 ji podaruji i chorvatum ( no nevim jestli si ji zaslouzi, ale i pres ni se snazim z nich udelat lidi).
Intarenet bude i kdyz me jeste porad trci ze zdi jenom drat, ale jak porad posloucham, BUDE ,nema problema. Tak snad bude!
tesime na Vas vsechny i v jeskyni snad pristi tyden otevrou ( polamal se pristroj na kavu) a ja uz tam funguji cely tyden.
v ID ahoj
Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 06. 2006 21:25
tak nám to tu nějak usnulo nebo už všichni odjeli???smiling smiley)
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 06. 2006 22:06
Ivan Dolac hlasi slunecno a teplo, dnes to bylo skoro bez mracku, dokonce si nekteri uz ztezovali na vedro a schovavali se pred slunkem :-)
p
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 06. 2006 00:03
No konečně, po takové krásné zprávě se nám bude krásně spát.
Může někdo doporučit nějakou dobrou restauraci poblíž ID? Kam si máme udělat výlet s menšíma dětma? Co stojí za to vidět na Hvaru?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 06. 2006 15:26
Díky Jitko za zprávu která nás hodně potěšila. Už se těšíme až se pořádně ohřejem, zatím nosíme svetry. Ještě včera jsem si myslel že budu muset vzít s sebou alespoň ňákej ten litr rumu na grogsmileys with beer a zimní pneu. Takže fakt supr zpráva. Hlavně aby to vydrželo!!!!
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 06. 2006 00:05
Jirko,
jo vcera bylo vcera a dnes je dnes i s kroupy , ktere nam nadelaly i skodu. POrad se ty mraky tocily nad hory. Zitra to uz ma byt opet lepsi. Ale lidi se taky i dnes koupali. Pristi tyden maji byt vedra, tak snad to vyjde
Jarka_03
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 06. 2006 08:44
Ahoj Jitka,
potrebujem aby si mi upresnila Tvoju oblubenu vinnu odrodu z Modry. Inak mozno z mojho kufra vydolujes aj to, co Ti nebude chutit :-) Mam totiz uz najvyssi cas otocit sa do Modry pre ZDROJE !
Ak sa mam vyjadrit k pocasiu - tu je to v pr.... A inak uz to zacinam ignorovat. Moja teoria vychadza z toho, ze cim juznejsie od Blavy tym lepsie... a cokolvek je lepsie ako toto. Uz som naozaj rezignovala na vsetky smery vetrov. Nakoniec ani olamovanie zalistkov na vinohrade v ID nemusi znamenat dovolenku, na ktoru sa nezabuda, vsak?
Tesim sa na Teba za 14 dni
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 06. 2006 20:05
Jarka, nedelej si starosti s Modrou co mas rada Ty ja to rada ochutnam.
Od zitrka uz konecne opravdu zacina krasne pocasi a teplo .
A vis, ze ten kdo tady jednou byl navstivit vinice ( a nekradl hrozny kdy jeste nejsou zrale) rad na to vzpomina, je to super relaxace , kdyz se to bere jako zabava na chvili a ne kazdy den. Taky se uz na Tebe tesim
Franta PM
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 06. 2006 12:10
Zdravím všechny příznivce neoficiálního fanclubu "JITKA". Vypadá to, že nakonec vyrazíme už 20.6. Naši domácí mají volný apartmán, takže pokud se nic nezmění a vše bude O.K., jsme ve středu na prvním ranním trajektu do St.Gradu. Takže ve středu odpoledne už na pláži v Jagodné, na čtvrtek mám domluveno, s kým a kde budu sledovat naše s Itali a v pátek pak v "Jeskyni" v ID společně oslavíme oficiální založení fanclubu i postup. Žééé?
Poslední zprávy z jižního pobřeží Hvaru: krásně, teplo, sluníčko svítí na plé pecky a voda má tu správnou teplotu na koupání. Tak sretan put.
Fireball
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 06. 2006 13:28
Ahoj Franto PM, jezdíme do kempu k Šimemu, hotelů a podobných věcí si užiju za celý rok dost (teď jsem byl 10 dnů "na výletě" v Bukurešti), pokud to jde, býváme až vzadu u pěšinky na zadní pláž. Uvidím, jak se letos bude dařit, fyzička je v pr..., ale zase mám nové kolo a to ještě Hvar nezná, tak bych mu ho chtěl trochu ukázat. Pokud nebude žádný problém, tak bych měl dorazit 1.7. ranním trajektem ze Splitu. Zatím ahoj.
LenkaBen
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 06. 2006 19:06
No jestli trváš na zmrzlině,tak doporučuji Jelsu,Stari Grad či město Hvar.Jinak tam není větší město.Nejhezčí je Hvar, akorát tam v centru není moc pěkné koupání,takže doporučuji odjet se koupat na Paklenické ostrovy - nádhera.Pokud nemáte své plavidlo( je to jen kousek od pevniny),je tam plno převozníků.
Cesta mezi Jelsou,Starim Gradem a do Hvaru je pěkná,nová,přímo ve Starem Gradu u přístavu je supermarket pro větší nákupy.
Ale cesta od Jelsy dolů do Sučuraje je jen pro silné nervy.Úzká jen pro 2 auta a to ještě chytáš o zrcátka,serpentiny,pravoúhlé zatáčky,z jedné strany skály hned u cesty a z druhé vysoké srázy bez svodidel!!Není kam uhnout.
My bydleli v opuštěné zátoce na severu,do Jelsy jsme to měli cca 40 Km,absolvovali jsme to za 14 dní celkem 3x a stačilo mi.
To nás ale neodradilo,letos jedem na jih Hvaru, zase na opuštěné místo,máme pejska - ten tam měl klid a přírodní stíny.A my taky.
Pokud nemáš na autě dobrou spojku a brzdy,nedoporučuji jet na Hvar.Cestu na Ivan Dolac přes ten střašidelný tunel jsme taky zkusili,no to klesání a šílené zatáčky se mi nelíbily vůbec.
Jinak do lesa se tam vlézt nedá, ty křoviny i tráva strašně píchá,jinak hada jsem tam neviděla, ale zdržovali jsme se spíše u vody.
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 06. 2006 22:55
ptřeboval bych nenáročné ubytování pro svých 7 příbuzných někde na jižní straně HVARU od 1.9 2006 máte někdo kontakt či tip. Co naše Jituš 1 ?Jitko jak bys na tom byla s nabídkou ty?? díky
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 06. 2006 13:27
pavle napiste me na jitka.caric@vip.hr neco pro najdeme.
zdravim ze slunecneho ID
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 06. 2006 18:14
Kdo poradi nejaky dobry misto na potapeni (snorchlovani) pobliz nejakyho kempu?
pavel56
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 06. 2006 19:28
FrantoPM, při zakládání klubui na mě nezapomeň. Zamlouvala by se mně funkce pokladníka. Jiajk dobro došli a pozdravuj. Ahoj Pavel
Franta PM
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 06. 2006 09:09
To: pavel56> To zrovna pokladníka, to by se ti hodilo. Tys to vymyslel, tak budeš šéfem. Já ti budu dělat tajemníka (placeného). Pokladnu raději necháme na starost Jitce. Ta je v místě, tak to bude mít vše pod palcem. Ona to určitě nevytuneluje. Věřím ji. Byla by sama proti sobě. Ještě pár lidiček přibereme do přípravného výboru a hotovo. Sídlo klubu uděláme v ID. No a statut klubu? To ještě něco vymyslíme, aby bylo na papíru a nikdo neměl řeči, že se nejede podle pravidel. Oficiální založení klubu uděláme v pátek 23.6. ve 20:00 v ID v "Jeskyni". To už je domluvené. Tam se pak bude pravidelně rozhodovat o přijetí dalších členů, hlavně podle toho jaké kdo dá zápisné,....atd.
Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 06. 2006 01:53
Zdravím všechny učastníky zájezdu na Hvaryawning smiley Dnes nám to kuká za 9 a to je super,protože se nám to sakramentsky blížíhot smiley Máme už téměř vše zbaleno a připraveno,cestovní horečka pomalu začíná pusobit a my se už nemužeme dočkat.Počasí bude super,to je prostě daný a v pátek 23.6. ve 20:00 v Jeskyni zasedneme všichni ke kulatému stolu a zapíjeme kromě jiného vítězství našich borcu nad Italama a postup do dalších boju z prvního místa.smileys with beersmileys with beersmileys with beer A co se týče Franto zápisného do klubu,tak jak to máš vymyšlené? Tak zatím čus a přeji všem nádhernou dovču.thumbs upsmileys with beersmileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 06. 2006 13:16
Hvaristi, prosim, prosim, nemate naky fotky z Jagodny a okoli, mam cestovni horecku, asi vyrazime na ten uzasnej ostruvek.
Mildouš
Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 06. 2006 14:02
Pro všechny z fanklubu JITKA, né aby jste nám to tam všechno vypili a JITKU nepomačkali. Nechte něco pro nás, kteří přijedem 7.7., hlavně zatopte pod kotlem, ať je moře teploučké. A založte knihu fanklubu, do které se budeme zapisovat a nechte v jeskyňce.Páčko v ID a šťastnou cestu a hezký pobyt přejí Valaši.
My se chystáme na Hvar na konci června. Byl jste někdo v kempu Jurevac? ve Stari Gradu? Dá se tam koupat nebo je lepší docházet mimo kemp? Jedeme autobusem a máme i malé děti? Poraďte, jak to tam vypadá. Ddíky
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 06. 2006 18:29
Zdravím všechny zakládající členy fanklubu Jitka.

Ve čtvrtek odjíždím a vezu ssebou z Čech slunečné počasí. Alespoň vás to donutí co nejrychleji přijet! Cestovní horečka již nastala, denně se balí ( na dno kufru plechovky,atd...). Beru i knihu fanklubu, která bude dne 23.6. založena. Promyslete stanovy ať je nemusíme několikrát přepisovat.thumbs up smiley Sretan put.
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 06. 2006 19:44
jenom at vy fanousci "fan klubu" dobre dojedete a muzete uzivat v dovolene.
Pomackat se nenecham, nejsem zadnej chroust, neboj Mildousi. Uz je tady celkem zivo a v jeskyni uz mate prichystanou televizi venku.
p
Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 06. 2006 22:24
Taky chci byti clenem fanclubu. Doufam ze to nejsou jen plane reci na papire a ze tam 23 nebudu sedet sama. Docela jsem zvedava kolik nas tam prijde. A jake je poznavaci znameni
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 184
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.