Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 05. 2006 21:30
Jitko, mám se zeptat, jestli je v tom našem apartmánu mrazák (ne na pivo, asi jen na maso grinning smiley).
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 05. 2006 23:45
Pro Jirku 2 a Petra K - Nazdar chlapi, také sebou vezu nějaké pivčo a něco tvrdšího, páč na to v roce nemám moc času. Ale na dovče si to řádně užijem,né?
Jedu v týdnu, bude doufám menší provoz a budeme Ti to tam s Jirkou Péto hlídat.
A ty Jirko nech u Jitky vzkaz, kde Tě najdu. Přijedu ve čtvrtek 22.6 někdy kolem poledne, pokud stihnem první trajekt. Pokud ne,tak tam jsme kolem 17 h.
Malá se už těší na kámošku a pro nás to bude také na pohodu, když si holky budou hrát.Už se nemužu dočkat.Nejste kluci taky někdo z Plzně? Tak zatim čau.smileys with beer
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 05. 2006 00:11
JirkoK, mrazak tam je trebas i na maso. Jak to tak ctu, tak tatinci budou mit ze sebe vetsi radost nez jejich ratolesti a co manzelky?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 05. 2006 00:25
jared napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pro Jirku 2 a Petra K - Nazdar chlapi, také sebou
> vezu nějaké pivčo a něco tvrdšího, páč na to v
> roce nemám moc času. Ale na dovče si to řádně
> užijem,né?
> Jedu v týdnu, bude doufám menší provoz a budeme Ti
> to tam s Jirkou Péto hlídat.

Jo jo, tak to je príma kluci smileys with beer . Já vyjíždím z Děčína tak nějak v sobotu asi odpoledne, abych stihnul v neděli ranní trajekt winking smiley




** Petr **
Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 05. 2006 00:40
Je jasné,že manželky se také určitě rádi seznámí.A když budou hodný, tak je vemem sebou do party.thumbs up smiley Budeme taková cevá necevá parta, bude tam Jirka, Petr, Jarda, Radka.....a naše Jitka. Bude to velký.smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 05. 2006 01:22
grinning smileygrinning smileygrinning smileyjared napsal(a):
-------------------------------------------------------
> .......Budeme taková cevá necevá parta, bude tam Jirka,
> Petr, Jarda, Radka.....a naše Jitka. Bude to
> velký.

Zrovna jsem pil kafe a porskal jsem si monitor thumbs up grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley hot smiley




** Petr **
Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 05. 2006 02:20
Tak to mě mrzí s tím monitorem,ale hlavně,že jsem tě pobavil.Kdyby mi slyšela manželka, ta by mi dalaangry smiley Vlastně nedala.thumbs up smileysmileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 05. 2006 12:09
Pro PetrK : Já vyjíždím také z Děčína smiling bouncing smiley( a s náma do ID asi taky ještě jedna rodinka - teda možná budoucí )hot smileyhot smileyhot smiley.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 05. 2006 16:33
Jirka 2 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pro PetrK : Já vyjíždím také z Děčína ( a s náma
> do ID asi taky ještě jedna rodinka - teda možná
> budoucí ).

No prosím jak je ten svět malý, zdravím tě Jirko winking smiley . Tak to určitě zapijeme smileys with beer




** Petr **
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 05. 2006 21:33
o zapití ani doušekhot smileythumbs up, to je bez debat. když už jsme odkojený tím severním větrem,teď už vydržíme všechno, hlavně kdyby moře nemělo pod 20C, to bych nemohl !!!!thumbs downale fakt! já bych tam asi nevlezl!
Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 05. 2006 20:09
Dnes to mám do ID za 44!!! Už se to krátí,pomalu začínáme připravovat věci.
Jinak Plzen zdraví Děčín.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 05. 2006 23:47
Děkujeme, tak na oplátku Děčín zdraví Plzeň winking smiley . Tedy Plzeň město, Plzeň bier se mnou pojede už z Děčína smileys with beer grinning smiley

PS: Jo a s tím kafem a poprskaným monitorem to je u mě Jarku normální, já se takhle řehtám pořád grinning smiley grinning smiley



** Petr **



Upraveno 2krát. Naposledy upravil PetrK (08. 05. 2006 23:50).
Franta PM
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 05. 2006 09:00
Čao chlapi z Ivandolce. Vezmete do party ještě jednoho Frantu z Plzně, pardón z Jagodny ???

Franta
P.S. Auto asi nechám V Jagodné a ty 4 kilásky vyrazím pěšky.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 05. 2006 12:50
No jasně Franto, však my už jsme se spolu domlouvali, už se těším.. smileys with beer thumbs up

** Petr **
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 05. 2006 14:46
Franto, jo cesta tam by urcite jeste sla, ale cesta nazpatek asi bude horsi po tech navstevach, ale neni problem, ja vas do Jagodne odvezu.Nebo to mozna i doplavete:-)
Hm, zacina to byt zajimave, asi bude veselo:-)
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 05. 2006 15:37
Veselo bude určitě,ale stím plaváním bych to radši nezkoušel.Dáme pár piv, nějakýho panáčka a pak to bude GLOGLOGLOGLOGLOGLO,GLORIÁNKA....smileys with beersmileys with beer
Cestou zpátky určitě Franto zajistit odvoz.Zdravim Petra,Jirku a Frantuthumbs up smiley
Franta PM
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 05. 2006 09:56
Jitko, i když si myslím, že jsem dobrý plavec, tak do Jagodny je to přece jen i na mne trochu daleko. Nakonec těch pár kilásků po silnici není zas tak moc. A navíc co by jeden pro pár piv a pokec s krajany tisíc km od domova neudělal.
V nejhorším si odvoz domluvím u domácího. Ten NEMA PROBLEMA.
Ještě si takhle dopředu můžeme hned pro tu "sešlost" domluvit přesný termín.
My tam budeme od 24.6. do 8.7. Alespoň tomu pevně věřím !!!
Znám v ID pěknou hospůdku: terasa, před ní se dá hrát i pétanque, dělají tam dobrou pizzu. Představte si zapadající sluníčko, dole šumí moře, před námi Ščedro, Korčula, někde za obzorem Itálie, pivíčko, kafíčko, vínečko, rakije, ..... a dobrá společnost. ....jestli dobře počítám, tak to máme za 45.
Tak čauki v ID.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (10. 05. 2006 10:19).
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 05. 2006 13:08
Franto, je videt ze uz jste jednou nohou tady. Hospudka se jmenu SPILJA ( v prevodu je to jeskyne).
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 05. 2006 15:52
Čau,tak kdy si dáme toho spicha v tý jeskyni? Sme tam 22.6 - 5.7.hot smiley
Na tu pizzu se fakt těším.O pivíčku,rakiji a vínečku nemluvě. Dnes to ukazuje za 42!thumbs up smileysmileys with beer






















Upraveno 1krát. Naposledy upravil jared (10. 05. 2006 15:59).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 05. 2006 16:19
jared napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Čau,tak kdy si dáme toho spicha v tý jeskyni? Sme
> tam 22.6 - 5.7.
> Na tu pizzu se fakt těším.O pivíčku,rakiji a
> vínečku nemluvě. Dnes to ukazuje za 42!

Já jsem od 25.6. do 7.7.

Pivečko musím, to mě doporučil doktor smileys with beer , vínko taky můžu ale nesmím to kombinovat s ničím jiným grinning smiley . Rakiji nesmím, běhá mě mráz po zádech jenom si na to vzpomenu thumbs up smiley . Já vlastně tvrdý vůbec nemusím, ale v případě nutnosti se přemůžu grinning smiley .
Si tak vzpomínám na dovolenou před 3 roky, chodili jsme do jedné hospůdky kde nám pokaždé číšník přinesl na uvítanou panáka Rakie. Pomalu jsem tam už kvůli tomu nechtěl chodit, šel jsem na pivo a předem se mě ježily chlupy při pomyšlení na to obvyklé uvítání.... eye popping smiley thumbs up




** Petr **
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 05. 2006 17:13
kdo tam budete v srpnu ? Jedu 5.8. do I.D.. hot smiley Nebo bych ještě moh od 25.6. do 7.7., ale to by musela Jitka1 ještě něco sehnat. Bylo by to pro 6 dospělých. Klidně 2 x 2 a 1 x 2. Já s těma opilcema nechci být společně. grinning smiley Jitko, jen předběžně, šlo by to ? Tahle partička pořád honí něco v Brele a nemůže nic sehnat.
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 05. 2006 19:58
Jirko mela bych do 4.7 , ale radeji me napis na muj email at nezlobime admina .
Teda chlapi, já vám to ze srdce přeju, ale né abyste mi tam všechno zkonzumovali, abych vyprahlá nedorazila 24.7. a místo Jeskyně to nebyla hospoda U suchý dásně! Jitko, doufám že na ně dohlídnete! grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 05. 2006 21:07
No,nevím nevím,ale je to možné,že budou muset po našem odjezdu přivézt spoustu piva,protože jak to tak čtu,tak všichni co tam jedem v termínu 22.6.- 7.7,tak máme mooooooc rádi pivíčko.Večery budou dlouhé,dobrá parta a když Franta PM tvrdí,že hospudka Jeskyně je dobrá,tak není co řešit.smileys with beersmileys with beersmileys with beer
Už aby sme tam byli.thumbs up smiley
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 05. 2006 21:46
Kveto neboj Staro Cesko se stale dodava a ja na ne dohlidnu s nima pit nebudu, jelikoz pivo nepiju jsem vinar ( jeste aby ne kdyz mame 13000 keriku), kdyby pili vino, tak jsem s nima, ale to bych pak asi musela na celou dobu zavrit tu svoji budku.
Ja je uz dopredu ve Splji upozornim na zvysenou konzumaci
Jitko, díky, aspoň že je na někoho spolehnutí! Pivko si občas dám, ale nad vínko není, to souhlasím - moc se těším na červené! smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 05. 2006 22:42
to Jirka K,pokud Vaše partička pořád něco hledá v Brele a dosud nenašla ,tak dej vědět.Není problém 150 m od pláže.lada
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 05. 2006 22:58
Kveto, a co tak mi zenske budeme na vine a panum nechame jejich pivo a restaorace jsou tam 2 takze mame kam jit , nebo taky u me .Jenom s tim spolehnutim uz to bude asi horsi:-)
Jitko, když na ně budem dvě, tak si poradíme se vším, o tom vůbec nepochybuju! Už aby to bylo! U nás je konečně sluníčko, tak to líp utíká. smiling smiley
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 05. 2006 23:47
Kveto na cecha 2 staci a ja jsem na jednoho dalmatynce se svojima 3 dcerama porad mala,s nima nehne cely regiment zenskych, jeste ze delam s cechama, tady byly vcera i kroupy, tak snad i posledni.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 205
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.