Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
PP
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 06. 2006 09:46
Tak to jste vymysleli výborně,pít na předsedovu sekeru,který to chudák na konci práznin zacvaká.Ovšem pro členy vzniklé partaje je to ideální stav.Rád se připojím...

pavel56
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 06. 2006 10:42
Je třeba do stanov zanést, že jednou z obligatorních podmínek je nejen zavést seznam členů, ale při dodržení ustanovení zákona na ochranu dat poskytnout předsedovi nejen jejich jména a přijmení, r.č., ale rovněž majetková přiznání, z uvedením počtu, výše kont, čísel kreditních karet, ev.pinů aby se předešlo ke skandálům v clubu u jednotlivých členů. Opravdu to je u mne jako v bohemia bance a není se třeba obávat zneužití.pavel56
PP
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 06. 2006 12:25
Nevím,nevím,ale můj šestý smysl mi říká,že předseda se chystá k emigraci na Bahamy...
Jofi
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 06. 2006 12:26
Dotaz pro p. Jitku. V neděli 2.7. se ubytujeme v penz.Tri palme. Zajímalo by mě jak daleko to budu mít k "Jeskyni"...? :-) Jak to tady čtu a koukám, tak přemýšlím zda vůbec jedu do HR. Třeba budu mile překvapený a Fan-club bude mít dalšího člena. Každopádně se moc těšíme. Jofi
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 06. 2006 22:21
Pavle r.c. sice neposkytnu, ale data narozenim muzu , jelikoz ja mam vsechny z ID u me :-) a s majetkem to po teto dovolene bude horsi, kdyz to skoro vsechno nechaji u me :-)))). Kdyz by tam uz nikdo nezbyl, tak v te Spilji budu aspon ja a stejne si myslim, ze nebudeme sami.
Jofi, Do Spilji to budete mit velice blizko, pouhych 60 m a budete v dome, kde jsem drive mela agenci.Nebojte jedete do HR, to poznate.
pavel56
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 06. 2006 07:19
Jitko, no nevadí, ale co takhle založit, my dva spolu, Hrvatské fondy, podívej ono je to skoro podobný jako Harwardské fondy a Viktorovi to vyšlo. Když se poučíme z jeho chyb tak by to nemělo mít chybu. Dále je zde možnost si pronajmout tunýlek u Pitve, zavést elektronické mýtné, zamozřejmě bez výběrového řízení(v ČR běžná věc) a oni se ty chechtáky nějakým způsobem namnoží.Samozřejmě ve prospěch členstva a akcionářů. Potom asi tak za rok by jsme to jeli spolu zkouknout na Kajmany. Jinak v Plzni horko - 32st.C, teploučko by tedy bylo, "jeskyni tu mám, ale chybí to podstatné - moře. Takže pěkný pozdrav z Plzně a pozdravuj členstvo a zkus jim prodat nějaké akcie HF. U nás to nakoupilo móóóc lidí a dodnes se radují a s láskou vzpomínají na Viktora. Ahoj a už se těším Pavel
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 06. 2006 17:58
Pavle, super napady i stunelem, ale ten by ted starosta z Jelsy nedal nechal udelat novy semafor se senzorem na ceste, takze kdyz se nekdo spatne postavi muze mit hodne dlouho cervenou , ale je to jediny semafor na ostrove, tak se domaci radi prave na tu cervenou divaji. Spis ten vinny sklep co je v nem by byl lepsi.
Jo Kajmany by byla jako dobra sluzebni cesta, beru a s laskou by na nas vzpominali hlavne nasi protejsci :-)
Tady je velke vedro a tem co se to uz nelibi rikam, ze jim jeste pritopime.
Zdravim vsechny z ID.
pavel56
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 06. 2006 19:53
Jitko, máš pravdu, naše protějšky by na nás vzpomínaly víc než ev. akcionáři. Jinak jsem někde četl, že ten vinný sklep je pod tunelem a ne někde vedle. K tomu semaforu. U nás v jednom městě dali na křižovatku semafory, byl jediný a když to rozsvítili tak občanstvo zkoupilo všechny vánoční ozdoby, protože si myslelo, že jsou tu vánoce. Jinak co členstvo, zase nasávají? Já taky ale za jiných, horších podmínek. Pozdravuj všechny a ahoj pavel.
Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 06. 2006 02:24
Také se přihlašujem do fanclubu JitkaC.
Apropo, jak daleko je to ze STJEPKY do jeskyně?

PS: jsou na ID medůzy?
Mildouš
Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 06. 2006 09:44
Jeskyně - restaurace " Spilja " hned u pláže v Ivánkovi Dolacovém. Nemůžeš ji nevidět. Za 3 roky co tam jezdím jsem tam medůzu neviděl, za to chobotničky,mořské hady a sépie ano.Taky se přihlásím do fanklubu, ale až příští týden v pátek. Měla by být v jeskyni kniha, uvidíme.
Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 06. 2006 12:38
Pro obdivovatele chorvatského Hvaru a příznivce Fanclubu Jitka se
nám naskytla možnost podívat se zítra tj.28.6.na Cestománii ve 22.35 na
Nově a dozvědět se daleko více o tomto krásném ostrově a Chorvatsku všobecně.
Ivomir napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Také se přihlašujem do fanclubu JitkaC.
> Apropo, jak daleko je to ze STJEPKY do jeskyně?
>
> PS: jsou na ID medůzy?



Taky jedem do Stjepky, od 24.7. Kdy vy? eye rolling smiley
JItka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 06. 2006 22:45
Pavle, ten vinny sklep je primo v tunelu a je tam pekna tma:-) Dnes nam na chvili nesla elektrina a tak i semafory nesly.
Zitra v 19,00 opet sraz piti na Tvuj ucet( super). Ve ctvrtek chteji lezt na sv. Nikolu a ja radeji budu na ne myslet u sebe v kanclu.
Ivomire do Spilji je to 100 m , jenom nevim, kdyz budete pit na Pavluv ucet kolik vam to bude delat nahoru:-). Meduzy jsou tady jenom dvounohe a to dost.( jednu mam doma)
PP
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 06. 2006 15:44
JItka1 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zitra v 19,00 opet sraz piti na Tvuj ucet( super).
> Ve ctvrtek chteji lezt na sv. Nikolu a ja radeji
> budu na ne myslet u sebe v kanclu.
No hlavně aby po tom dnešním večeru "dobro došli"... ...

Jitko,ještě malý dotaz:Je u vás v pekárně k dostání i nějaký tmavý chléb,nebo pouze ta klasická světlá chlebo-veka.Já jen jestli máme brát nějaké vlastní bochníky sebou...
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 06. 2006 19:12
Pozdravujem fan klub ID,
S dovolením by som sa pani Jitky opýtal, na HR štátny sviatok 15.8. , či majú domáci predlžený víkend (aj v pondelok volno) lebo od toho bude vypadat doprava a tiež volné ubytovacie kapacity. Rád by som v tomto termíne prišiel do ID.
Emil
pavel56
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 06. 2006 21:04
Jitko, dáse v tom tunelu zastavit a případně natankovat? Jinak před chvílí u nás hlásili velká vedra na Jadranu a doporučují denně vypít 3-5 litrů. Vody! Opakuji vody. Členstvo si to zřejmě vykládá po svém. Hrubá nekázeň. Jinak zřejmě bude třeba založit poměrně velký výbor předsedů. Už jsem prodal tchyni, děti, auto a pořád to bude asi málo. Mějte se všichni pěkně a já se už se svojí polovočkoua vnučkou moc těším a jsem na blokách. Ahoj Pavel
JItka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 07. 2006 17:34
Emile,
ano 15.8. je Vela gospa co se tyce ubytovani, to s tim nema co spolecneho, doprava je jak v nedeli ( TRAJEKTY) jeste se nejake misto v ID najde.
Pavle, zastavit se v tunelu se sice da ale vino maji pod zamkem. Ano pitny rezim tady dodrzujeme, ale nejsme nemocni, abychom pili jenom vodu, zvlast kdyz je to na Tvoji sekeru. Ja Ti v placeni pomuzu, dobry napad prodam tchyni i s kozou. Mnozi uz jsou lenivi, Kacha taky moc nefoti a vymlouva se na na spatnou viditelnost.
zdravim vsechny z ID
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 07. 2006 22:01
Pozor, pozor, kozu mám na klobásy zamluvenou já.
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 07. 2006 14:44
Rohale to mas, ale nejdrive si to musis o vinobrani odpracovat :-)
trialko
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 07. 2006 15:24
Prosim Vas,,,da sa na akom kolvek ostrove zohnat ubytovanie na blind...Chcem ist na Hvar alebo Korculu ale nechcem ist cez cestovku
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 07. 2006 16:22
trialko - záleží na tom kdy tam chceš jet ale myslím si že by to problém být neměl.Já jezdím na Hvar začátkem září a to není problém.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 07. 2006 21:03
Zdravím všechny členy fanclubu ( doufám že Jitka 1 jako členka pozdrav předá dalším členům v terénu ). Dnes ráno v 5:00 jsem dojel ze slunného ID šťastně domů s celou posádkou. Moc se nám po všech členech z jeskyně stýská. Bylo to super. Jak to tu pročítám tak zjišťuji že se fanclub asi pěkně rozroste, snad se jednou všichni v ID - jeskyni sejdem, ale asi nám bude malá.

Pro nové členy : moře teplé, pivko v jeskyni skvěle vychlazené - TĚŠTE SE!!!

Po tom co jsem cestou zpět viděl přeji všem : ŠŤASTNOU CESTU !
Mildouš
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 07. 2006 09:00
Tak už to mám za pár, ve čtvrtek po ránu pálím z Valach přes Maďary za Jitulkou.Doufám že kniha je u vrchního, abych se mohl stát taky členem fan klubu.Už se nemůžu dočkat, snad i cesta bude v pohodě ! Poznávací znamení : černý slunečník s nápisem nejmenované kávy na pláži.
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 07. 2006 11:25
Jsem na Ivan Dolac je tady krasne, slunecno bez mracku, voda super - vcera byly vlny! - vyradil jsem se kdo chce vic informaci + foto na www.gothic.cz/hvar/ nebo www.smoki.hr/liba
Mildouš
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 07. 2006 12:07
jicech napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jsem na Ivan Dolac je tady krasne, slunecno bez
> mracku, voda super - vcera byly vlny! - vyradil
> jsem se kdo chce vic informaci + foto na
> www.gothic.cz/hvar/ nebo www.smoki.hr/liba


Tak nám to pohlídej, ať vydrží počasíčko a v pátek ráno na pláži.
Zn: stříbrná dodávka u apart.hned u pláže naproti bufetu.
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 07. 2006 21:54
Až na to že ceny jsou v DM a foto nějakého apartmánu celkem dobrá nevydařená reklama.
Pyke
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 07. 2006 15:37
Pani Jitko alebo niekto,
prosim Vas, neviete, ci sa da v Sucuraj platit za trajekt do Drveniku
kartou ? Dakujem za odpoved.
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 07. 2006 21:24
Pyke,
bohuzel v Drveniku se nemuze plati kartou ani eury. Karty berou jenom ve vetsich pristavech.
Franta PM
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 07. 2006 10:55
Tak vážení příznivci Hvaru a členové Fanclubu Jitka. Opět jsem se připojil a mám plno dojmů. Schůzka zakládajících členů fanclubu v pátek 23.6. proběhla proti očekávání v docela slušné a přátelské atmosféře. Sice chyběl předseda, ale domluvili jsme si alespoň dvě akce: "Sv.Nikola" a "Exkurze do vinařské fabriky". Té první jsem se osobně zúčastnil, tu druhou jsem s lítostí musel oželet. Takže se ještě jednou všem omlouvám. Byli jsme pozvání od domácích na grilovačku a to se neodmítá. Ani nemám zprávy jak to tam dopadlo.
Cesta na Sv.Nikolu v pohodě. Start ráno v 5:00, nahoře celá grupa v 6:45 a v 10:00 už jsme se koupali. Sluníčko, teplíčko, bezvětří, viditelnost slušná, i když ne ideální. Ale zase nemůžeme mít všechno. Doufám, že všichni u tu cestu dolů bez újmy na zdraví. To naražené koleno jedné účastnice z Jagodné se během pár dnů intenzivního koupání v moři zahojilo. Mimochodem voda měla ve Čt. (29.6.) odpoledne v Jagodné 29 st. Ufff. Pozor, ale v So. (1.7.) ráno pouhých 21. Brrr. Naštěstí se to během víkendu vrátilo zpět do normálu. Vrátili jsme se v So. 8.7. a vše OK.
Zdravím všechny, snad se někdy povede, že se všichni společně sejdem.
Zdravím Jiktu. Omlouvám se, nestačil jsem se osobně rozloučit. Když se mi koncem pobytu podařilo dostat se do ID, tak jsem měl smůlu. Jitka v kanceláři nebyla. Takže Jitko posílám pozdrav z Plzně a ať se daří. Čau Franta
Jarka_03
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 07. 2006 14:41
Milý Franto, najskôr musím podotknúť, že som na Teba mávala z vedlajšej kaviarničky minulú sobotu večer v Jelse, ale Ty si si viac ako pekné ženy vychutnával svoju porciu pizze na tanieri :-))) Máš ospravedlnenku, manželka vyzerá príjemne. Inak sme boli jeden podvečer na inšpekcii v Jagodnej. Sú tam 2 milé plážičky. Len si neviem predstaviť ako na nich funguje celý ten kemping. Čo sa týka bodu programu číslo 2, ktorý ste museli odrieknuť - exkurzia vinárských závodov - zaručujem Ti, že akýkoľvek dôvod, ktorý Ti v tom zabránil bol v každom smere zaujímavejšou akciou ako uvedená exkurzia... Už len tým, že sa uskutočnila :-) My sme odriekli pozvánku domácej na špeciálne upravené chobotnice, na ktoré som bola síce zvedavá, ale víno je holt víno. Medzičasom ale členovia fanclubu odriekli exkurziu. Takže sme večer celý nažhavený prišli na miesto zrazu v počte len 2 kusy !!
Jitka, prosím Ťa to je len prázdna sťažnosť, nič si z nej nerob, pretože neviem či existuje niečo, čo by ma na dovolenke skutočne dokázalo vytočiť (možno ak nevidím 5 dní slnko).
Jirko2, nechci vedieť akú párty si v pondelok večer usporiadali Poliaci na terasách Lavandy...
Pozdrav z Bratislavy !
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 173
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.