Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 05. 2006 18:08
Je tu nějak mrtvo.Že by všichni odjeli už na Hvar?smileys with beer
Nebo sedíte někde na zahrádce a bumbáte něco dobrého?thumbs up
Máte recht,já jsem v práci.FUJ!!!thumbs down
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 05. 2006 18:32
jared napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Máte recht,já jsem v práci.FUJ!!!

Jestli tě to utěší, taky jsem v práci... sad smiley winking smiley




** Petr **
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 05. 2006 19:30
Tak to sme Péto dva makáčí,vid? Venku takhle hezky a my dřem.thumbs down
Ale za 41 to bude o něčem jiném.ČUSsmileys with beersmoking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 05. 2006 20:02
Jo jo, už se nemůžu dočkat smileys with beer

** Petr **
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 05. 2006 16:33
Už se nám to krátí, já to mám za 35.


Pro jared a PetrK : nic si z toho nedělejte, já jsem přijel z práce až dneska, takže celej krásnej týden zabitej.
A kdy se teda sejdem v tý jeskyni, já jsem tam od 16.6. do 1.7. tak zvolte datum.
Už pomalu začínám balit smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 05. 2006 16:59
Čau Jirko,my přijedeme ve čtvrtek 22.6,tak co tam zajít spolu třeba v pátek navečer kolem 20 hodiny? Petr přijede až v neděli, takže bychom vzali i svoje holky na vínko a zapijem seznámení našich rodin. Naše ratolesti si budou hrát a mi mužem v klidu pokecat.Až přijede Petr a Franta z Jagodné, tak to už budem celkem slušná partička.hot smiley Takže se už moc těším a ozvi se,jestli ti to tak vyhovuje.Čausmileys with beersmileys with beersmileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 05. 2006 22:00
Láááááááááádo, partička stále něco hledá a Ty nemáš žádnej e-mail, tak se mi prosím ozvi. Já ho pod nickem schovanej mám (ten e-mail). Díky
Jitko taky děkuju, ale oni bezírujou na tom termínu, paka. grinning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 05. 2006 09:10
Pro jared : tak platí, v pátek 23.6. ve 20:00 se sejdem.smiling smiley Už se taky moc těšímethumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 05. 2006 13:52
a co v tom září??? to se tam nikdo nechystáte??
pavel56
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 05. 2006 15:39
ID,předpoklad odjezdu z plzně 19.8. návrat (odjezd z ID) zřejmě, asi, možná 9.9. (10.9.).
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 05. 2006 08:23
Pro Jirku2-jsme domluveni23.6 v Jeskyni ve 20h.Cussmileys with beer
Franta PM
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 05. 2006 10:54
Jestli v pátek 23.6. chytnu trajekt v 17:00 ze Splitu, tak to do 20:00 do "Jeskyně" zvládnu. Jinak si Vás pánové najdu (přes Jitku) a seznamovačku zopakujeme některý další den. Mobil na Petra mám.
Čauki Franta z Plzně.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (16. 05. 2006 10:55).
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 05. 2006 12:08
Žádnej problém Franto,posedět mužeme kdykoliv,času na to bude dost a chut taky.
Zdravimsmileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 05. 2006 01:20
Měl bych malou otázečku na Jitku 1, nebo jestli s tím máte někdo jiný zkušenost winking smiley :

Existuje v ID nebo zkrátka někde v okolí něco jako půjčovna jízdních kol?

Prosím nekamenujte mě grinning smiley , je mě jasné že je to asi blbá otázka ale dostal jsem za úkol se zeptat tak se ptám. Díky smiling smiley
Za 37 dnů smileys with beer

** Petr **
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 05. 2006 02:03
Petre, na cele jizni strane ostrova i ID nikdo nema pujcovnu kol, ale v Jelse je ( 11 km). Problem je tunel, kde je nebezpecne na kolech i skutrech jezdit. Otazka neni blba.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 05. 2006 03:18
Děkuji Jitko winking smiley

** Petr **
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 05. 2006 08:15
p. Jitko, ďakujem Vám za ponuku a tip na ubytovanie v ID. Veľmi si cením Vašu ochotu, Nakoľko ale nmôžem s istotou potvrdiť termín dovolenky, tak zatiaľ nemôžem zabookovať nejaký apartmán. ID ale ostáva mojim tohoročným vytúženým miestom , ktoré chcem navštíviť. Verím že sa tam, aj s Vašou pomocou tohto leta dostanem.
Emil.
Fireball
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 05. 2006 08:24
Pokud chceš jezdit na silničce, jižní strana není ideální, je tam pouze cesta mezi Svatou Nedělou a Gromin Dolacem, což je pár km. Do tunelu je vjezd na kole zakázán. Pokud máš rád terén, je to lepší, jsou tam šotolinové až kamenité cesty a dost kamenité kozí stezky, ale nesmí Ti vadit, že je to všude hodně do kopce a občas (dost často) se musí kolo tlačit nebo nést (např. Svatá Neděle - Dubovica). Po hřebeni vede dokonce značená cyklostezka (šotolina, kamení), ale dostat se nahoru je v tom vedru trošku náročnější. A chce to dobrý pláště, šutry jsou ostré a o různé trny není nouze. Na druhou stranu bez kola bych znal akorát pobřeží.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 05. 2006 16:56
Díky Fireballe za hezký popis winking smiley . No uvidíme, nějak to dopadne. Ta kola chtěli vědět hlavně spolucestující se kterými jedu, vzali bychom si jinak svoje ale na mém autě už není místo smiling smiley

** Petr **
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 05. 2006 22:00
Ak prejdeš vozom z južnej strany cez tunel tak na severozápadnej strane je viacero i ľahších cyklistických trás ( jestvuje aj ich mapka i itineráre s časmi a náročnosťou) Požičovne sú okrem spomínanej Jelsy aj vo Vrboske smerom na ACI Marinu,v Basine a Starom Grade.Núkajú sa cyklocesty na poloostrov Kabal propomínajúcu zelenú labu netvora kde sa vozom nedostaneš ako aj do krásnych zátok ktoré uvedené aj s fotom aj tu na i-hvar .
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 05. 2006 23:11
I tobě díky doky1 winking smiley smileys with beer

** Petr **
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 05. 2006 22:30
Nazdar lidi,jedu za 31thumbs up smiley a už se nemužu dočkat.Už máme některé věci připravené a zítra jedem do teska na nákup některých potřebných maličkostí na dovču.A taky si koupím nějaké plecháče pivka a něco ostřejšího na večery v ID.
Jinak zdravím Jirku2 a Frantu pm. Tož už aby sme tam chlapi byli,né?
Pozdravujem též Jitku na Hvar.Čussmileys with beersmileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 05. 2006 22:33
angry smiley momentálně 60 dní angry smiley

Tak se tam mějte fajne smileys with beer
Franta PM
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 05. 2006 12:33
Zdravím všechny (Jared, PetrK, .... a samozřejmě také Jitku).
Mám nápad. Co takhle společně pokořit nejvyšší vrchol Hvaru = Sv.Nikolu 628 m.n.m. Znamená to ale vyrazit brzy ráno, tak kolem páté, aby jsme nemuseli v tom největším vedru. Cestu znám. Byl jsem tam už 3x. Domluvíme to třeba v "Jeskyni". Co vy na to???
Stačí jen naplánovat počasí = dobrou viditelnost, aby když už budeme nahoře, tak aby bylo vidět alespoň na Gargáno.
Máme to už skoro za 30.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 05. 2006 13:11
Franta PM:

Já jsem pro, akorát s tím vstáváním to bude horší grinning smiley . Větší spáč než já asi na zeměkouli neexistuje grinning smiley hot smiley

** Petr **
Milda
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 05. 2006 15:47
Já nastupuji v Ivánkovi Dolacovém 7.7. odpoledne. Vyjíždím přes Maďary 6.7. navečer! Ten apartmán přímo nad pláži u bufetu bude na 14 dnů náš, aspoň doufám, že jo Jitko! Zdraví Tě Valaši a už se těšíme ! / za 46 /
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 05. 2006 17:18
Zdravím Frantu PM, PetraK a jareda.


Plecháče už jsou nakoupený a připravený k odjezdusmileys with beer.

thumbs up smiley Máme to za 24 !!! thumbs up smiley

S tou Nikolou je to dobrý nápad, uvažoval jsem o tom že bych tam mohl vylézt. Teď alespoň budu mít průvodce. Vstávání je bez problému. V "Jeskyni" vše domluvíme!
Už se to blíží.
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 05. 2006 22:19
Zdravím Frantu pm,Petra k a Jirku 2. Franto také mám v plánu vyrazit na Nikolu,takže jsem rád,že budeme mít v Tobě pruvodce.Rodina to určitě absolvovat se mnou nebude,tak vyrazíme sami chlapi,né? Vše domluvíme v Jeskyni a co se týče brzkého stávání,tak stím nemám žádný problém.Pak tento výlet patřičně také zapijem.OK? Já se těším jak malej Jarda.Chlapi,dnes to ukazuje krásných 30!!!!hot smileyhot smileyhot smileyhot smileyhot smileysmileys with beersmileys with beersmileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 05. 2006 00:12
JJ, v jeskyni to domluvíme. S Nikolou je to bezva nápad, však já to s tím vstáváním nějak zmáknu grinning smiley . Na dovolený přece budu odpočatý no né? smileys with beer

** Petr **



Upraveno 1krát. Naposledy upravil PetrK (23. 05. 2006 00:13).
Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 05. 2006 08:49
Tak nejdete den predem spat a nemusite vubec brzo vstavat... smiling bouncing smiley Staci se o pulnoci sebrat, vyklopit se z putyky a zvolna vyrazit nahoru - akorat se rozedni a bude videt nejmin az do Vatikanu grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 206
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.