Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 03. 2006 20:03
TV-593AI Pripájaš sa na Skype?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 03. 2006 20:05
Tak já vezmu taky pivo a zvu vás, ......jen nevím jestli vydrží než přijedete!?smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 03. 2006 20:09
príchod do ID mám plánovaný na 16.6 ráno prvým trajektom. Ešte si musím u p.Jitky dohodnúť detaily okolo ubytovania ale na 99% tam budem. Inak ma spoznáte podľa modelu lietadla ktoré chcem zobrať so sebou a troška polietať po Chorvátskom nebi.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 03. 2006 20:15
Tak to se asi nalodíme společně.
Jarka_03
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 03. 2006 21:35
Marcel, že by zase nejaký vydarený slovenský špeciál? Neblbni, skaliská sú ostré! Pivo neberiem. Beriem víno... a proviant z Modry tiež pre Jitku :-))

Jirko 2 - dej pár lahví na 5 dnů k Božene do lednice a buď střídmej !! Budeme mit žízeň...
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 03. 2006 22:20
Marcel, tak tedy mame objednat i stalou zdravotni pohotovost? Ja uz tam mela ledacos, auto v mori, auto i se 2 psy na trajekte, ktery pokracoval do Italie a majitele ve Splite, ale ve vzduchu a nebo vyset na skalach nikoho. Joj to budou zacatky leta...
Jarka, to modranske nema chybu uz se tesim:-)
Jarka_03
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 03. 2006 22:35
Já taky Jitka !! Moc. Tak ma napadá - čo keby si z toho Marcelovho lietania trochu vyťažila. Zorganizujeme niečo na sposob kulturneho leta za nejaké malé vstupné... Hm?? :-)
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 03. 2006 06:47
To ste ma zle pochopili. To je model lietadla nie skutočné. Na lietadle bude foťák a kamera. Chcem urobiť nejaké foto z modelu. Úraz nehrozí maximálne rozbijem model.Pozvanie na pivko platí.
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 03. 2006 09:17
díky za info. A pamatujte : piva není nikdy dost !!! grinning smiley smileys with beer
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 03. 2006 20:51
Marceli, to jsem si ulevila, tak uz ted si zamlouvam nejakou fotku z vysky, budu to kompenzovat vinem.
Jarka, zase nic z kultury :-(
Jarka_03
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 03. 2006 08:01
Jitka - a ja som sa tak tesila, ze Marcel bude niekde v lufte vysoko a my dve budeme dole zbierat vstupne do klobuka, a potom sa medzi davom vyparime na poriadny zatah (aj s klobukom :-))
Mimochodom vcera som dostala vino z Valtic, a myslela som na Teba...
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 03. 2006 11:30
Len dúfam, že nenapadne môjho kolegu prísť za mnou. On má skutočné veľké lietadlo Cesna na ktorom lieta. Jarka Vy alebo ty ste šikovná. ja by som si to mal odlietať a vy dve s Jitkou by ste ste si užívali niekde pri vínku.smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 03. 2006 15:11
Dobrý den, JITKO!
Jaké bylo pokračování toho auta s 2 psy bez pána, co plulo dál do Itálie a majitel ve Splitě? Prosím, vylič nám to.
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 03. 2006 19:05
Bylo to zajimave, ja musela jet do Starigradu, kde trajekt take pristava a zavolala jsem odtahovku, kde me rekli, ze to asi nevytahnou.
Na trajekte jsem si od kapitana a posadky vyslechla komplimenty na cechy.
Pootevrenym okynkem jsme dratem auto otevreli ale pri pokusu vytlaceni auta se zablokoval volant. Nakonec jsem premluvila odtahovku, at se pokusi auto vytahnou, coz se nam nakonec podarilo s pomoci podlivani oleje pod kola. Psi, kteri byli nastesti v kotcich byli klidni a zachraneni a majitel prijel druhym trajektem. Mezinarodni trajekt mel zpozdeni 30 min. a kapitan penil, kdo to zaplati a nakonec jsem ho zdolala, kdyz jsem mu rekla, ze majitele si prisli uzivat na 4 dny a po tom soku asi uz se na nic nezmuzou.To ho dorazilo, dostal zachvat smichu a jenom rekl, ze jsem blazniva ceska. Asi ma pravdu.
Pristi rok parecek prijel i s pejskama opet, ale pro zmenu je hledali v hotelovem kompleksu a po hodine nasli pejsky, jak se osvezuji v bazene. Tak uvidime co nam prichystaji letos.
Z toho plyne jedno ponauceni, ze brat pejsky i na kavu s sebou, co kdyby:-)
Jarka_03
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 03. 2006 10:04
Marcel, kludne mi tykaj... to vieš, život človeka naučí :-))
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 03. 2006 10:52
Práve som uhradil p.Jitke zálohu takže keď sa nič nepredvídané neudeje od 16.6.2006 som v ID. Jarka pivko alebo vínko si určite dáme spolu.Už aby bolo teplo ja to asi nevydržím.
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 03. 2006 12:13
Marceli, dekuji a nejlepe bude, kdyz se potkame vsichni u me a pak nam udelate fotku z letadla na pamatku.Vydrze s teplem za par hodin zacina jaro.
Jarka_03
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 03. 2006 12:48
JUPIII... ja ale pricestujem 21.6. Jitka, ja uz od rana burlivo vitam prichod jari. Okrem toho, ze mam k tomu vhodne meno, mohla som rano odhalit aj kusok zo svojej hrude konecne :-))
Jitka ja teda neviem kde u Teba chces organizovat letecko uvitaciu party? Ja viem ako mas v svojom domecku cez leto narvano :-)
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 03. 2006 13:26
Spločnú fotku môžme urobiť aj bez lietadla. Nech už je leto.
Jarka_03
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 03. 2006 14:13
Marcel, Ty si z Bratislavy?
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 03. 2006 15:32
Jarka, v cervnu je to jeste dobry, proste zavreme a na dvere napiseme litame v oblacich a Marcel nas bude fotit ze zeme. Budeme si muset domluvit nejakou denni hodinku spolecne na kave ve Spile.
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 03. 2006 16:05
Nie z upne opačného konca. Z východu. Ak máš nainštalovaný Skype môžeme niečo popísať. Môj nick je aliaskrajky.
Jarka_03
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 03. 2006 09:42
Jitka, milujem rána a kvôli káve aj privstanem ! Piť kávu a mať more na dlani je predsa na nezaplatenie. A keď budem šikovná zabezpečím po káve 2 vejce do skla s čerstvým chlebom na terase u Boženy... Aj s pánskou obsluhou Hm?? :-))
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 03. 2006 10:08
kdo jedete do ID v první půlce srpna (augusta) ?
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 03. 2006 12:16
Jarka ja do ID prijizdim az v 10,00 ale ta kava v Jelse je taky dobra, musim vam privezt denni tisk a tak to nechame na odpoledne a muzsky se muzou opalovat:-)
Jarka_03
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 03. 2006 13:17
Ja beriem hocico Jitka ! Lebo ja som na svojej dovolenke natieracia ako maslo... Prosím Ťa, asi mi nefunguje e-mail :-( ak si mi náhodou niečo posielala. Ja som Ti písala ráno, ale mám spatnu vazbu o tom, ze mam nejake nedorucene emaily.
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 03. 2006 17:40
Takže dámy okrem pivka na ktoré som vás pozval donesiem aj kvalitný niekoľko putňovýTokaj a ten si určite vychutnáte.
Jitka1
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 03. 2006 20:54
Jarka budeme se mit dobre, akorat nevim, kdyz to budeme muset vse zvladnout, kdo bude delat, asi z technickych duvodu zavru.Marceli uz se tesim.
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 03. 2006 22:21
to jste všichni kdo jede na tak krásné místo???
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 03. 2006 16:31
no jasně že ne cool smiley
loni jsme tam byli prvně, a letos jsme se rozhodli to jednoznačně zopakovat
vyrážíme s manželkou a 4 letou dcerkou, jediný čeho jsme se báli oblázkových pláží ale malá v pohodě, a vlastně se tam naučila ve 3 letech potápět a čeho se spíš bála byli rybky které se jí přes brýle zdáli obrooooovské smiling bouncing smiley. vyrážíme 21.7. hot smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 246
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.