Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 07. 2010 14:10
... Zdeno ... pěkná, s tou by se dal jet i Dakar ... a propo ... ladí k té 406ce ...
... jediný renonc vidím v názvu vlákna ... mám založit nové ... " jak jsme dobývali Pulu ...? " smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 07. 2010 20:58
ano Dakar by se snad dal
jo to sladění to byla náhoda ale bez nich se život neobejde
ne nové vlákno nezakládat teť se bude dobývat Hvar
sice vznikly VELKÉ problémy ale snad se vyřeší



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rohal (14. 07. 2010 08:06).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 07. 2010 00:07
Rohale, no to je...mašina. Ale tých 1000 km na nej?!confused smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 07. 2010 14:51
Stráví celou dovolenou ve stoje, protože si nebude moct týden sednout...smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 07. 2010 14:54
... Ĺubo ... já mám i Rohalovu fotku z Lendavy, kterou mi udělal známý co se vracel z Chorvatska ... a potkával zrovna takový Peugeot s vozíkem ... na něm mašina jak hrom, na ní jezdec, který si " za jízdy " zavdával lahvový Radegast ... a fšecko to jelo směrem na jih ... na Chorvatsko ... grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 07. 2010 16:29
přátelé tak :

1, když bude nejhůř nocleh na plitvičkách
2, ve stoje se dá na tom také jet
3, Radegast nemusím
4, jede to i 250 takže když si pohnu tak za 4 hodiny jsem v Drveníku spinning smiley sticking its tongue out

ale asi to bude letos velice zkráceno jelikož musím být od 20 do 24.9. na školení a 30.9. už v Karlových Varech
tam budu mít dost času se z toho vyléčitsmoking smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Rohal (14. 07. 2010 18:12).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 07. 2010 18:32
... Zdeno ... vše dobré ... thumbs up věřím, že Ty patříš mezi ty poslední s ohledem na Tvé znalosti ... kdo by z té krásky ždímal 250 ... smiling smiley
... můj známý automechanik mi nabízel Ninju ... ale ta je spíš pro Vaška Šatavu ...
... já měl před 30 lety ČZ 250 / 2 válec byla docela rychlá na svou dobu ... a myslel jsem si co nemám ... hlavně mě těšilo, že jsem si na ni jako tehdy student vydělal sám ... tvrdě na brigádách, naši by mi na ni nedali ani ň ... holt rodiče se bojí ...yawning smiley
... Zdeno je to ona ...?

... omlouvám se za prznění vlákna o Hvaru ... ale kvůli takové krasavici mi to snad odpustíte ... smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (14. 07. 2010 18:35).
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 07. 2010 18:51
ano je to ono
necháme prznění tohoto skvělého tématu



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rohal (14. 07. 2010 22:24).
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 07. 2010 20:20
Tak já to teda zkusím - pod laskavým pedagogickým vedením Bessyho se pokusím vložit sem video, abyste mohli na vlatní oči spatřit, co je Bessy schopen pro nasycení kamarádů daleko od domova udělat...místo vděku jen blbé řeči, ale nikdo neřekl, že to jíst nebude tongue sticking out smiley
Takže u Bessyho se podávalo 1 vejce pro 11 lidí...pak se revanšovali v podobném duchu Pražáci a podávali utopence...taky pro 11 lidí...a taky jednoho thumbs up smiley



avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 07. 2010 20:59
Koukám, že Bessy bude mít po pár vejcích natrénováno na osmitisícovku tongue sticking out smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 07. 2010 21:28
... Kvetko ... panenkoskákavá ... cos to tam dala ... říkalas, že tam dáš jak jsme byli u Vás na utopencích ... dyť mně tam z toho prdly trencle ...
... no už je to venku ... a že prý pod laskavým vedením ...mě omyjí ... hot smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 07. 2010 23:08
Zdravím všechny milovníky a znalce Hvaru.
Chtěl bych se zeptat jaké má kdo zkušenosti se zátokami na jihu od Gdinje např. Skozanje, Torac, Tvrdni Dolac atd. Na Hvar jedu poprvé, poprvé v září a poprvé na blind, takže vůbec nevim co mám čekat. Nějaký pátek už to tady studuju, ale kromě ID (jinak věřim, že je to skvělé místo) sem toho moc nenašel, proto za jakékoliv info předem děkuji.
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 07. 2010 18:07
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... Kvetko ... panenkoskákavá ... cos to tam dala
> ... říkalas, že tam dáš jak jsme byli u Vás na
> utopencích ... dyť mně tam z toho prdly trencle
> ...
> ... no už je to venku ... a že prý pod laskavým
> vedením ...mě omyjí ... hot smiley


Bessy budeš pomstěn. Taky tam na Květu něco mám.thumbs up smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 07. 2010 18:10
Sem s tím thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 07. 2010 19:57
to oryy Ahoj já jezdím do této oblasti a jestli hledáš klid,málo lidí a robinsonády,tak můžu doporučit Pokud budeš chtít vědět něco konkrétně písni rád odpovim.Jinak já tam začátkem září ještě budu



Upraveno 1krát. Naposledy upravil tom 42 (15. 07. 2010 20:22).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 07. 2010 20:19
... Ajaxi ... dělééééj ... to tak nemůžeme nechat ...
... a teď teprve Evropa uvidí ... grinning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 07. 2010 21:28
Ajaxi, kde jsi???
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 07. 2010 22:05
to oryy:
pokud pojedeš na robinzonády do zátok na jižní straně Hvaru na blind, musíš ubytování hledat u domorodců ve vesnicích, kterými budeš projíždět od Sučuraje (Gdinj, Bogomolje, Poljica), v zátokách jsou jejich rybářské domky, ve kterých oni už většinou trvale nebydlí, jsou tam buď turisti nebo nikdo. Hodně pěkných zátok je i na severní straně Hvaru, ale v září je tam brzy odpoledne stín, pro září bych volila jižní stranu Hvaru.
Jinak na jižní straně Hvaru bude v září na blind dost volných apartmánů za tunelem Pitve v Zavale (nic moc koupání), v Ivan Dolac, Jagodné, Sv.Nedelji, Milně, Hvaru......kup si v Sučuraji nebo Stari Gradu hned po vylodění mapu Hvaru a tam najdeš vše potřebné. Hezkou dovolenou.
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 07. 2010 05:55
Vydíte ty mastné huby? Květaco sorrrrry.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 07. 2010 09:19
... jak vidno z Ajaxovy fotografie ... Češi na Jadranu na tom nejsou ani v době krize tak špatně ...yawning smiley
historickou pohostinnost Moravanů můžeme dokumentovat denně ... ( tím nikam nemířím yawning smiley drinking smiley)
...1) např. při " siestě na podestě " ( balkonu ) u nás ... byla všemi oceněna kvalita Vojtovy hruškovice s pravou hruštičkou v destilátu i našich, domácích palačinek ...
... výrazem egyptské bohyně Renenut ( [egyptologie.blogspot.com] ... pro vysvětlení kdo byla Renenut )
... Kvetaca jasně dokazuje, že chuťové buňky ... podle Pavlova nelze myšlením ovlivnit ... smiling smiley
...2) stejně tak vynikající " utopenci " u Ajaxových ... dodnes mi Ajax dluží recept ... ( ruka co se tam natahuje je Vojtova ... ale raději to psát nebudu )
...3) Marta ( Vojtova ) nám připravila perfektní Valašské bramboráky ...


.... proto nás trošku ( jak již dříve naznačila Kvetuška ) zaskočila jedna návštěva ... při níž jsme se ... jako hosté domnívali, že tuto porci utopence dostane snad každý ... z příchozích 9 návštěvníků ... ale to je holt ... život ... yawning smiley


... ještě přidávám jednu kuriozitu ... Ajax, který celou dobu tvrdil, že on Jadran " žere " ... po několika dnech s hrůzou zjistil, že Jadran ... Ajaxe ... taky ... ...
... co z Ajaxe zbylo ... nešlo nezdokumentovat ... yawning smiley


... a to není fšechno grinning smiley
P.S. komentář k obrázku č. 004 ... je zároveň soutěžní otázka, za jejíž správnou odpověď bude losovaný ( předpokládá se více správných odpovědí ) odměněn cenou ( zatím se neví, co by to mohlo být ) ... na srazu v Hustopečích ...grinning smiley pro zjednodušení, odpovězte A), B ), nebo C)
...A) Bessy kecá ... B ) dá se tomu věřit ... C) napište jinou odpověď



Upraveno 10krát. Naposledy upravil Bessy (16. 07. 2010 11:31).
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 07. 2010 13:01
Píši jinou odpověď: dá se věřit tomu, že Bessy kecá ( ? / ! )
Teď je zase otázkou, zda doplnit otazník či vykřičník.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 07. 2010 14:16
... Michale ... Ty můžeš jít učit filosofii ... thumbs up
... jisté je, že žádný dokument není fotomontáž ... smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 07. 2010 14:48
Bessy lže jak stará indiánka :
1) žádnou hruštičku v destilátu nevidím
2) jak vidno, utopenců bylo dost pro všechny
3) tady mne oslovily ty ladné křivky (samozřejmně těch bramboráčků) spinning smiley sticking its tongue out
4) tato porce utopence je Bessyho, on si vždy dává tři krajíce chleba (čerstvého), že ho to potom pěkně nadnáší, jelikož chleba, jak je známo,na hladině plave !!!

Tak a těď si to pěkně slíznu, ale což, za pravdu jsme vždy my silní (v pase) trpěli a přesto neodvolali !!! smileys with beer

Z Beskyd zdraví všechny přátelé Chorvatska Mirus.
Sleduju z povzdálí (a řízeně degustuju), jestli v těchto vedrech, pro nás v nošovickém Radegastu vařijó betálné škopek!
Zatím dávám za 1, ale jsem na to sám, bez pomoci a už skoro nestíhám !



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Mirus (16. 07. 2010 16:49).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 07. 2010 16:38
...Mirus ... grinning smiley
za poznámku k obr.1 ... dostaneš do kecky od Vojta 62 ...
................................2 ... OK
................................3 ... OK
................................4 ... slosování bude v Hustopečích smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (16. 07. 2010 19:27).
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 07. 2010 20:29
oryy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím všechny milovníky a znalce Hvaru.
> Chtěl bych se zeptat jaké má kdo zkušenosti se
> zátokami na jihu od Gdinje např. Skozanje, Torac,
> Tvrdni Dolac atd. Na Hvar jedu poprvé, poprvé v
> září a poprvé na blind, takže vůbec nevim co mám
> čekat. Nějaký pátek už to tady studuju, ale kromě
> ID (jinak věřim, že je to skvělé místo) sem toho
> moc nenašel, proto za jakékoliv info předem
> děkuji.

na těchto místech jsem několikrát byl a dle mého názoru super. Jsou tam opravdu krásné zátoky a klid který je super na klidnou dovču.
Jestli chceš sehnat ubytování tak je nejlépe si vypsat zátoky ve kterých bys chtěl ubytovat a pak až přijedeš ke Gdinji tak tě přivítá kostel kde je na tyto jmenované zátoky odbočka vlevo-bráno od Drveniku .Záleží v který čas tam dorazíš ale když pojedeš jěště kousek dál budeš projíždět Gdinjem a ve zůžení je obchod zastav a optej se prodavače na ubytování v těchto zátokách a pak už uvidíš co se bude dít. Cenu trochu smlouvej a prohlídni si zda ti ubytko bude vyhovovat když ne tak zkus znovu měj se fajn
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 07. 2010 10:03
díky moc všem za cené a praktické informace, určitě se budou hodit
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 07. 2010 16:41



co takhle si dat dobre propečenej steaček ,? a dobre orosene pivecko na hvaru v I.D?smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 07. 2010 18:38
No vydíš Peto že to jde. Jinak steaky byli supr.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 07. 2010 20:17
... sakriš ... jak to, že Mildous ... mlčí ... ? yawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2010 10:11
Že by ho dostala v ID nějaká mořská panna?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 269
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.