Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 07. 2010 11:25
... Renonnous ... už jsem opravil, díky, měl jsem za to, že v HR platí po celý rok i pro osobáky ... smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 07. 2010 11:36
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------

> ... Ĺubo ... říkáš fotoseriál ... že by měl
> pokračovat ... ? ...nevím, nevím ...já těch fotek
> zase tolik nemám ...yawning smiley


Tak jsem se konečně po návratu s dovolené
dostal na PC(neodkladné pracovní povinosti
hned po příjezdu s ID).
Ještě,že jsem byl na dovči s jistým fóristou..smiling smiley,
který to tady zachraňuje i za mne....thumbs up.
A k tomu příspěvku o množství fotek asi nikdo
moc nevěří,ale kdyby se přece nějací našli,
jedna fotečka co to vyvrací:



Nevíte někdo náhodou čí to je Nokie N95 8GB?thumbs up smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 07. 2010 11:43
... Vojto ... Eifel má takovou ... yawning smiley
...P.S. jestli je to ovšem ta má ... tak jsi ještě větší paparazzi ... než já ... hahaha drinking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (05. 07. 2010 11:45).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 07. 2010 13:42
... Zahajský ještě k Vašemu výletu na Humac atd. ... teď jsem se díval blíže na trasu, tak " to mě potěš noha ... "
... tam by Passat neměl šanci ... ale hezky tam musí být, a proto je to námět pro nás na příště ... dá li Pán Bůh ... smiling smiley [chorvatskomapa.cz]




Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (05. 07. 2010 13:43).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 07. 2010 16:18
... vlastně to začalo nějak tak ... yawning smiley

.....moře levandule v Mikulově .......................... placené WC mě vrátilo na zem .................. první zastávka za hranicemi ČR
...nejsme už o několik států dál ?....................holt daň z odebrané hodnoty .....................rakouská A2, Zóbern .........



...první dýchnutí pinií a mořské soli.............nebe nad chorvatskou A1 čaruje .........do Splitu už je to jen coby kamenem ....


......a taky že jo ...ranní ptáčata................... na zem leda až ve Starim Gradu...............nepřevraťme džunku na levoboku ....


...místa je na lodi dost .........posádko, už můžete otevřít oči ............bouřlivé přivítání v Ivan Dolaci ......
... to bude asi majitel...

... kdo má zájem, může si k prohlížení pustit ...yawning smiley






Upraveno 3krát. Naposledy upravil Bessy (05. 07. 2010 17:45).
Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 07. 2010 16:29
Bessy: nemáš toho Pašíka nějak přetíženýho na zadní nápravu?
Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 07. 2010 16:41
Zahajskej...musela jsem se smát při pohledu na cestu z Humáče.Sotva jsme vyrazili v Sučuraji z trajektu, nemohli jsme se nabažit cestou krajiny.Nějaké polní zastávky.Obhlídka kamenných zídek a políček s levandulí.Dokonce jsme vyplašili místního zajíce na poli.No a jak jsme postupovali ostrovem dále , samozřejmě jsme museli odbočit na Humáč.Až jsme tam všechno prošmejdili tak, že se pojedeme mrknout na tu jeskyni , když je tam značená cesta.Bylo už pomalu poledne a tak jsme si říkali, že nějaké to ochlazení v jeskyni by přišlo vhod.Jenže ouha, ta cesta byla pro plně naložené auto s milionem věcí do kempu příliž a tak jsem to zatrhla a vrátili jsme se s tím, že jak se zabydlíme budeme lehčí.Nakonec jsme se tam již nedostali, ale úmysl byl téměř jistý.Teď vidím jaké drama by nás čekalo..
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 07. 2010 16:45
... Mello ... si piš ... grinning smiley
... po pravdě, měl dost ... ale nechytili jsme nikde přes Maďarsko ... ani cestou na trajekt, či na retardérech v Jelse ...
... a prázdní ani cestou na Luciste ... smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (05. 07. 2010 16:49).
Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 07. 2010 17:06
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 07. 2010 17:21
... pláž Luciste ... omluvou budiž vítr v kapse ... pardon, zvukový a v mobilu ... yawning smiley


avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 07. 2010 20:13
... sem čekal na vlnu ... no fakt ..................... kašli na kamínek a zdrhéééj ................Jitka říkala, že na sedm domluvila delfíny,
........................................................................................................................................................tak kurňa ... kde sú... ?



.................to by byla jízda ...........................................mandarinky ...?.........................................za měsíc...za dva ...?




Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (05. 07. 2010 20:24).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 07. 2010 22:01
Bessy, vlnu so žltým uterákom... som ešte nevidel.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 07. 2010 22:42
... Ĺubo ... no vešla do záběru ...věř mi jako věříš svému synovi ... yawning smiley
...a teď krátce ... zase s větrem a cikádou v zádech ... cestou do Brusje a pohledem na Stari Grad ... smiling smiley


avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 07. 2010 23:08
... výlet do města Stari Grad ... 24.06. smiling smiley

... Zahajskej, už vím, čím z Humace ..............................půjčovna skůtrů...................................vše od " firmy " Lavanda.............
... do Zavaly ... přece jen VW


....safra, safra ................... něco mi letos na těch židlích hospůdek, pizzerií ... nesedí ... drinking smiley




Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (06. 07. 2010 19:28).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 07. 2010 08:31
... myslím, že je to po prvé, co jsem viděl v Chorvatsku ... duhu ... smiling smiley od ostrova Šćedro až nad Hvar ... smiling smiley






Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (06. 07. 2010 08:59).
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 07. 2010 11:11
Bessy, tu cestu jsem si dovolil do mapky přibližně zamalovat.

Ještě jsem se schválně podíval na Google Earth. Tam je krásně vidět. Bohužel je tam i vidět, že ta cesta má více možností pro další výlety a že jsme rozhodně neviděli všechno. Takže budeme muset "bohužel" na Hvar ještě několikrát.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 07. 2010 11:29
...Zahajskej ... šmankote ... tož, to je síla ...a kde je tam cesta ...? ... vy jste jeli po hřebeni pas blind ...? smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 07. 2010 11:34
Jak říkám, koukni na Google Earth a uvidíš. Ta cesta je po hřebeni a pak šupem dolů, vyjeli jsme kousek od tunelu na jižní straně. Na Google Earth je i pár fotek.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 07. 2010 12:22
... Zahajskej ... thumbs up
... pokud jde o kvalitu všech mých foto i videí z letošního Hvaru ... tato je dána možnostmi mobilu Nokia N95 8 GB ... nic víc ... nic míň ...grinning smiley



Upraveno 5krát. Naposledy upravil Bessy (07. 07. 2010 07:02).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 07. 2010 13:41
... tak jako každý trajekt ...tak i nás, na trase Stari Grad ... Split doprovázeli všudypřítomní rackové ... smiling smiley


avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 07. 2010 17:48
... po pravoboku míjíme ostrovy Brač a Mrduja ... smiling smiley
... P.S. opravdu existuje ... [bure.blog.hr]


avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 07. 2010 17:59
... z jiného soudku ( cestou domů ) ... odmorište Marune a tunel Sveti Rok ...
... P.S. omlouvám se za zvuk, jak klima funěla do mobilu ... yawning smiley


avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 07. 2010 18:54
... ale zpět do I. D. ...
... a tak jsme i my naše přátele pozvali na vaječný piknik ... suma sumárum nás bylo jedenáct ... a recept na vejce se slaninou ...?
... jednoduchý : 1 vejce, chorvatská slanina, moravská cibule , pepř, sůl, něco na zapití ... a je to ...

... vraž tam jedno vejce ( 1,5 litru ) ..............................to máme 11 x .......................1 vejce ? ... to si děláte srandu ...néééé... ?


ovoce kandované v Mystery dle Mildouse ...............podvečerní siesta ..............po Laďovi Menšíkovi jsem dnes poznal
.......................................................................................................................................dalšího skvělého vypravěče a taky Laďu


avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 07. 2010 19:51
... a tak dnes ... z jiného soudku ... grinning smiley

... vynikající ryby jsou lubini ... tito jsou z Kerumu Stari Grad ... byli čerství a cena do 65 kuna / 1 kg ...
... velcí tak, že na plech museli bez ocasu ... zdaleka ale nemají tolik kostí jako makrely a už vůbec ne ty drobné, co rády skončí zapíchlé v krku ...


... na jinou baštu jsme zajeli do restaurace Tamaris ve Sv. Nedjelji ... zvláště pizza tam patří mezi doporučovanou dobrotu, ta se ten den ale připravovala až od 14,00 a my tam byli poněkud dříve ...tedy v poledne ...ani tak nelitujeme, že jsme si dali něco jiného z jejich jídelníčku ...
... u vchodu nás přivítal zdejší oslík.................. pohled z restaurace do leva ...........................a do prava ..........................


.........................místní mazel ....................................................................aha ... ještě to jídlo...........................................


... k tomu pár květů ze Sv. Nedjelji ...

avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 07. 2010 20:40
No teda Bessy, co to máš za gril? eye popping smiley Nebo zrovna pršelo, že jsi musel zvolit tuhle možnost? Ryby jsem taky letos jednou koupil v Kerumu, dokonce byly asi kolem 50 KN. Hned vedle měli chobotnice, myslím za 40 KN. Ale byly někde z Indonezie, doma jim to asi někdo už všechno vychytal...eye rolling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 07. 2010 22:05
... Michale ... když jsme do I. D. přijeli ... skutečně se proslýchalo, že stavy chobotnic byly letos významně sníženy již před naším příjezdem ...nevíš, kdo tam tehdy před námi " operoval " ?
... ke Tvé druhé ( první ) otázce " to pršelo, že nešlo grilovat venku ... ? " ... odpovídám ...
... hned po příjezdu trajektem ze Splitu do St. Gradu ... jsme v Kerumu udělali výše zmíněný nákup ... včetně ryb a krátce po příjezdu do I. D. i pojedli ...
... pro dokreslení obrazu o počasí ... přikládám krátkou sekvenci z příjezdu ... grinning smiley


avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 07. 2010 22:29
Bessy, já nic, to jen větříček...thumbs up smiley No, když jsi své grilování v el. rúře dokreslil videem, tak to joooo, to se jinak nedalo. Mimoch., někde jsi psal, že jsi jel na zimních... Jak se to chovalo v těch vedrech? Ptám se proto....no protože.....viz. Výjezdový kalendář.......úplne dóle.drinking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 07. 2010 22:49
... už jsem to psal na dopravě ... letos po prvé po tolikráte v HR to neuhlo ani o píď ... déšť, bílý asfalt, serpentiny ... ale jistě větší opotřebení smiling smiley
... ale ještě k počasí ... pršelo jen zpočátku a pak se to otočilo k lepšímu ... smiling smiley


avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 07. 2010 23:00
No, já to právě řeším asi jen kvůli tomu opotřebení, ale v říjnu asi vezmu teda ty zimní, radši..thumbs up
Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 07. 2010 08:51
Michale, vzhledem k tomu, jaké je poslední dobou bláznivé počasí, asi bych přibalil i sněhové řetězy smiling smiley, v říjnu člověk nikdy neví.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 203
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.