Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 07. 2010 21:48
... Blankam ... jakýpak ... že se po bouřce ochladilo ... ten den bylo v Jelse jako v Maroku ... yawning smiley


... ale to není důležité ... co je důležité je, že v té době už byl Rohal na Hvaru ... i s motocyklem ... grinning smiley
... pravda, bylo to inkogito ...

Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 07. 2010 22:24
mýlíš se Bessy ten se teprve připravuje (myslím tím Cagivu)
a vyobrazený motocykl se svojí kubaturou je pod mojí úroveň



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rohal (01. 07. 2010 22:25).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 07. 2010 23:31
Chlapci, ešte, ešte... dobre sa to číta. thumbs up smileythumbs up smileythumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 07. 2010 07:11
-



Upraveno 1krát. Naposledy upravil blankam (08. 05. 2011 13:50).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 07. 2010 08:28
... Rohal a Blankam ... však Vy mi rozumíte ...
...Zdeno jen mi to tak přišlo ... Tvá kubatura bude asi opravdu 7 násobkem toho skutru ... smiling smiley
... Blankam ... podle řeči to byli inostranci ...
... Ĺubo ... říkáš fotoseriál ... že by měl pokračovat ... ? ...nevím, nevím ...já těch fotek zase tolik nemám ...yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (02. 07. 2010 08:29).
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 07. 2010 09:39
Petře
internet ti zakázali to víme
a že by i fotit ???????
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 07. 2010 09:59
Nevadí, vezmu foťáky dva a to bude tóčo !!!
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 07. 2010 13:22
Bessy, že ty máš málo fotiek verím asi tak ako synovi (samozrejme počas škol. roka), keď mi tvrdil, že :"Nemáme žiadne úlohy."
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 07. 2010 13:32
...pravdu má Eifel ... hahaha ... grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 07. 2010 14:07
...potvrzuji, že Bessy kudy chodil, tudy fotil, i já jsem několikrát zdokumentovaná (prosím nezveřejňovat na fórum) smiling bouncing smiley
Asi se bojí, aby mu tu zase nějaký ješita nespočítal jeho nové příspěvky. Ale spíš to bude uvolňovat tématicky během následujícího roku.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 07. 2010 15:55
... Janko ... nejspíš to tak dopadne, jak říkáš ( píšeš ) ... v poslední větě výše uvedeného příspěvku ...
grinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (02. 07. 2010 20:37).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 07. 2010 10:25
... takže začíná dokumentární seriál ... " O Hvaru " ... volně přeloženo ze skotského románu " O´ Hara ... hahaha ... smileys with beer
... aby to bylo napínavější, nebudou jednotlivé díly navazovat na sebe ... např. tento začíná 29.06.2010, když bylo Petra a Pavla ... ten den mají svátek jak u nás doma, tak i v Chorvatsku ... tam slaví Petar i Pavel ... a jestli ne oni, tak my ano ... )

... přivítání u Kvetky a Ladě dárkem ............................večer skvělý...........................včetně focení modelů na mol ... pardon,
.................................................................................................................................................na předváděcím molu.



... pravda je, že pak už se " točilo "............cestou na kutě svílily lampy a měsíc ..... ráno tam ještě byl ...
...( dokumentovalo ) ..." fšecko " .........




Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (03. 07. 2010 12:06).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 07. 2010 10:52
... diky Ajaxovi jsme měli na pláži ..................... All Inclusive ..................kafe, palačinky s jahodovou náplní ... mlask ...


... pro jiné byla povelem zpráva o tom, .......................... lodičky velké ........................................i koráby ... malé ......................
že po roce otevřeli restauraci u pláže ...



... kdo má zájem ... může si k prohlížení pustit ... yawning smiley






Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (03. 07. 2010 12:05).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 07. 2010 11:53
... jestli Vám tento kopec cestou na Hvar ... či z Hvaru ... na dálnici A1 u odmoriště ZIR ( cca 200 km od Zagrebu ) něco připomíná, pak se nemýlíte ... jedete správně ... smiling smiley jestli je to Vlčí skála, nebo Želva, či Velbloud ... to už záleží jen na tom, jak jste si ho pojmenovali Vy ...
... P.S. to sklo už je umyté ... yawning smiley






Upraveno 3krát. Naposledy upravil Bessy (03. 07. 2010 12:09).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 07. 2010 12:45
... pláž Luciste na Hvaru je nezapomenutelná, stejně jako Divna či Duba na Pelješaci ... thumbs up
... pravda ... cesta je docela divoká a původně pro vatrogasce ... všude bych si asi vyhnout s protijedoucím nedokázal ... a taky je poněkud kamenitá, takže hezky piánko, langsam ... dojedete tudyma až do Hvaru, my jsme si to ale odpustili ... i tak nám cestu razil Vojta ( má vyšší spodek ) ... smiling smiley






Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (03. 07. 2010 12:47).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 07. 2010 14:17
... po slavném televizním pořadu si paní Jitka může v kanceláři dovolit i brigádníky .......................když moře vaří ................


........................červený šátek pro abstinenty ............................................................................................................... .....smiling smiley

avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 07. 2010 14:26
Bessy, si presný. Čítam, pozerám jeden príspevok , idem von a bum ... odrazu ďalší.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 07. 2010 19:26
... Ĺubo ... tady je nášup ... " příjezd Ajaxe do Ivan Dolace " ...
... díky zprávám DnevnikuHR ... jsme znali přesný čas odjezdu Ajaxe a Věrky z Drveniku ... a patřičně jsme se na to připravili ... mám za to, že měli ohromnou radost grinning smiley když jsme je přivítali ve stylu ..." Slunce, seno, jahody ... " ...
P.S. dle sdělení YOU TUBE ... další část videa vzhledem ke komentáři nelze na těchto stránkách odvysílat ...




velitel hradní stráže v I. D., Vojta...................... Ajax: " tak Vás přátelé, .............................zapomněli jsme na chleba a sůl
..........................................................................Vás si budu dlouho pamatovat "....................tak aspoň " Kozla " a " Mystery "




Upraveno 4krát. Naposledy upravil Bessy (03. 07. 2010 21:03).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 07. 2010 20:24
... několik pohledů na ... a ze zátoky Luciste ... smiling smiley

.......................pohled z cesty....................................cestou na pláž ................................... vegeto vegetisimo..........................


...některé kamínky byly nádherné ..............a co teprve tento, ale měl dobrých ..................... z pohledu vodoměrky .............
.....................................................................15 kilo a vylézt s ním do 100 metrů n.v. ?


Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 07. 2010 22:57
Bessy, kdybys nebyl líný - nebo jak říkáte na Moravě - shnilý, nechal bys auto ve Sv. Nedelji a ty 2km pěkně klusal na
Lučišče "zu fuss" jako my a nepotřeboval bys vysoký spodek thumbs up smiley
Jinak zdravíme všechny z ID - dojel k nám petrskubanek s bezvadnými steaky a taky Podgoranin - rodinka fóristů utěšeně roste. V pondělí čekáme na Mildouse, na jeho uvítání bude Ribarski večer a my se budeme zároveň loučit - 6.7. ráno vyrážíme směr ČR...
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 07. 2010 06:56
Vážení "Hvaristé", za hodinu startuju a ráno se hlásím u Ajaxe o klíč. Apartmánek by měl být už volný,takže super začátek !
Topte pod kotlem, ať je voda jako fafé. Zatím ahoj a všem ostatním hezkou dovču !!! Vypínám a jdu na to !!
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 07. 2010 08:17
Bessíku, moc pěkná reportáž - ještě...ještě....ještě.....Zdraví R.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 07. 2010 08:33
Pěkné nedělní ráno. Zdravím další osazenstvo ID. Podgoranine, doufám, že bude další díl ID a okolí[video][/video]....natočen...moc se mi to líbí.
Ostatně vidíte, Podgoranin cestuje po celém světě, a končí....v ID, nebo jeho Podgoře. Ale zadajte si do hledáčku You Tube - Podgoranin - a naskočí Vám ukázky - kde všude byl....moc zajímavé.

Zdraví R.
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 07. 2010 12:14
Bessy, měl sis zkusit cestu z Humace vrchem na Zavalu. Jeli jsme ji více méně omylem. V Humaci vidím cedule směr jeskyně a tak tradá. Druhá cedule, další cedule a pak už jen dlouhá cesta po hřebeni ostrova s krásným makadamem a nádherné výhledy na jižní i severní část ostrova. Když už jsem jel několik dlouhých kilometrů a nemělo to konce, tak jsem se chtěl vrátit a hle, najednou křižovatka a odbočka na Zavalu. Tak se jelo. Několikrát jsem musel stavět a jít uklízet velké kameny, aby se dalo vůbec projet a studovat terén při hledální optimální stopy (jak golfista u jamky). V prudkých sjezdech byly jámy jako hrom vymleté deštěm. Auto ve svahu nechtělo stát jen na ruční brzdu, po makadamu sklouzávalo, tak zhasnout motor a dát raději zpátečku Cesta uzounká, z jedné strany hluboký sráz, některé zatáčky jsem najížděl i natřikrát. Když jsem viděl konečně asfalt, byl jsem rád, že jsme vcelku a i auto to přežilo. Mockrát jsem drhnul spodkem.
.....kdesi na hřebeni Hvaru........................................jedna ze zatáček............................."kvalita" cesty.....

..........Zavala hluboko pod námi........................konečně v dáli asfalt...................................ohlédnutí zpět

avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 07. 2010 21:55
... Zahajskej ... pohled Tvé paní ( při zvětšení ) na obr. S63000853 je přesvědčivý ... " ještě pár takových výletů ... a " grinning smiley

... to já jsem ... " pomohl " krajanům ... v tunelu u Pitve ...
... když jsme k tunelu přijeli po jedné ze spanilých jízd po ostrově Hvar, čekala tam u semaforů " na zelenou " skupinka turistů, vášnivých kolistů z Moravy, kteří pořád uhýbali cizincům, ale jak uviděli značku CZ ...
... tak hned ..." jé ... dobré dén ... prosím Vás ... my víme, že tadyma nemůžeme ... ale dyby ste nám posvítil ... nebojte se ... my pojedem rychle ..."
... já ... " no jó, ale mně to pod šedesát nejede " ... oni ... " to nevadí ... my se budeme snažit ... "
... když jsme je míjeli po výjezdu z tunelu ... ještě jsem něco zaslechl o EKG a kyslíku ... či co ... grinning smiley






Upraveno 3krát. Naposledy upravil Bessy (05. 07. 2010 09:21).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 07. 2010 09:56
Bessy, len špekulujem... ešte si mohol urobiť záber na tachometer, kôli tej rýchlosti. thumbs up smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 07. 2010 10:06
... Ĺubo, přežili to ... pak jsem je potkal na pláži ... viděl jsem je přes dvě dírky v novinách ... grinning smiley
... ale mám dilema ... takhle se spouští na vodu bárka ve Sv. Nedeli ... na Hvaru ... je to napínavé ... ?
... a to dilema ? ... pokračování bude podle toho co si vyberete ... chcete aby se ji podařilo spustit ? ...nebo má spadnout ...?yawning smiley


avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 07. 2010 10:19
... u tohoto odjíždějícího korábu v Jelse ... jsem byl také na rozpacích ... yawning smiley kvůli té muzice ... CK rakousko uherskému marši ...... grinning smiley
... takže ... buď se jedná o chorvatskou výletní loď s převažující rakouskou klientelou ...nebo CK rakouský křižník, odjíždějící na námořní manévry ... yawning smiley


avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 07. 2010 11:12
... cesta do Jelsy






Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (05. 07. 2010 11:24).
Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 07. 2010 11:23
Bessy - povinné svícení je v období zimního času v Hr smoking smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 190
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.