Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
Re: Pisak
17. 05. 2006 19:20
Co má společného Pisak s ODS ?confused smiley To jste malinko jinde ne?
Jíra
Re: Pisak
17. 05. 2006 19:58

Kamarád jede z ženou do Pisaku tento víkend, upřesnit pobyty a povegetit. Nemůže se dočkat. Moře i Pisak má rád. Jak jinak. V zimě ten kluk advokátská poležel v Egyptě, ale Jadran je jeho láska. Tak pak poreferuju jak tam je právě teď.
Jíra
Re: Pisak
17. 05. 2006 23:33
Právě teď je v Pisaku jasno 17 stupňů zítra skoro jasno 23 a pozítří skoro jasno a 26!!winking smiley
Re: Pisak
18. 05. 2006 10:28
Evik2 - kde's to vzala, tyhle informace? Nemáš tam náhodou skrytou kameru? Poděl se o Know-how, nebuď škrťa!!!

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Ptr
Re: Pisak
18. 05. 2006 11:56
Dobrý deň.Vďaka tejto diskusii som sa tento rok rozhodol aj ja pre Pisak.Rozhodujem sa medzi app.Ora(Put Vrulje 32),app.Vera(Put Vrulje 34) a app.Antonio(Západná 18)Keďže som tam nikdy nebol,ulice mi nič nehovoria.Môžete poradiť,ktoré miesto bude najvhod.?Aby to nebolo ďaleko od pláže(máme 2 roč.dieťa) a ubytko aby bolo pekné.Vopred ďakujem za odpovede.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil (18. 05. 2006 19:49).
Re: Pisak
18. 05. 2006 18:03
Jarda napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Evik2 - kde's to vzala, tyhle informace? Nemáš tam
> náhodou skrytou kameru? Poděl se o Know-how, nebuď
> škrťa!!!
>
>
Já Ti ani nevim kde se to tam vzalo nastavil mi to můj anděl Právě teď je tam slunečno 25 st mírný vánek zítra bude ještě o stupínek a v sobotu se trochu zatáne ale pořád bude 25st. No neni to krása?

hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
18. 05. 2006 18:35
Kecáš jak ten Pavlata !!! eye rolling smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
18. 05. 2006 18:39
Nekecám!!! Zeptám se anděla a pak Ti to pošlusmoking smiley
Re: Pisak
18. 05. 2006 19:13
Jestli nekecáš, tak mě to musíš poslat taky. To by bylo nespravedlivý, kdyby si to poslala jen Jardovi. Ale Ty určitě kecášsmoking smiley
Re: Pisak
18. 05. 2006 21:43
To Jarda: Člověče, čteš ty někdy soukr. zprávygrinning smiley Jo a prosím Tě přepošli to Hulčovi on to anděl neuložil do odeslaných zpráv. Díkspinning smiley sticking its tongue out
Re: Pisak
18. 05. 2006 21:47
Ptr,jste se rozhodol ne dobre,mal ste ist na Brelu,to vám však tady potvrdí všeci ludiagrinning smiley
Re: Pisak
18. 05. 2006 22:24
Člověče Evik2, nečtu (soukromý zprávy - SZ). To upozornění, že mám novou SZ, je totiž tak titěrný, že si toho kolikrát nevšimnu několik dní. smoking smiley
Děkuju za návod, dnes už to nechám, jsem taky utahanej, ale hned zítra to prubnu. thumbs up smiley
Díky, díky, díky. Hulčovi jsem to přeposlal. Jo, a ten anděl je manžel ?? confused smiley Ta kto jsme pak dva, manželé - andělé. spinning smiley sticking its tongue out

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
18. 05. 2006 22:31
Nemáš zač. Ať se Ti dílo podaří.Anděligrinning smileygrinning smiley
Ptr
Re: Pisak
19. 05. 2006 10:21
lada napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ptr,jste se rozhodol ne dobre,mal ste ist na
> Brelu,to vám však tady potvrdí všeci ludia

Prečo myslíte.Máte nejaké slušné odporučenie?






Upraveno 1krát. Naposledy upravil (19. 05. 2006 10:22).
Honza z Vys.
Re: Pisak
19. 05. 2006 10:40
Kdyby jsi si přečetl tohle téma alespoň 5 stránek dozadu, zjistil by jsi, že Laďa je prudič, jediný zoufalec z Brely. Kdysi sehnal slušné ubytování v Brele a teď už mu hrdost brání přiznat, že by sám rád do Pisaku. A je mu tam smutno, takovou skvělou společnost jak v Pisaku tam nesežene, proto nás všechny přesvědčuje o Brele! Ale Pisak je plný, jeď do Brely nebo ještě lépe do Baška Vody.
Ptr
Re: Pisak
19. 05. 2006 10:54
Honza z Vys. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Kdyby jsi si přečetl tohle téma alespoň 5 stránek
> dozadu, zjistil by jsi, že Laďa je prudič, jediný
> zoufalec z Brely. Kdysi sehnal slušné ubytování v
> Brele a teď už mu hrdost brání přiznat, že by sám
> rád do Pisaku. A je mu tam smutno, takovou skvělou
> společnost jak v Pisaku tam nesežene, proto nás
> všechny přesvědčuje o Brele! Ale Pisak je plný,
> jeď do Brely nebo ještě lépe do Baška Vody.
Ako som písal vyššie,sú ešte app.voľné v zmienených barákoch.Nie je tu nikto kto tam bol a vie podať info? A ešte jeden na Západnej ulici.Na jednej stránke píšu 100m od pláže,na druhej 300m.A to je trochu veľa.


Honza z Vys.
Re: Pisak
19. 05. 2006 11:01
Tak že bychom tě vzali meze sebe? Já jsem taky "začátečník", s Jardou a Hulčou se nemůžu srovnat. Ale jedu k Věře Kozmar, 34, stejně tak i Hanka. Odtajni e-mail a pošlu ti odkazy a nej ceny. Myslím, že ale neuděláš chybu ani jinde.
Ptr
Re: Pisak
19. 05. 2006 11:12
Honza z Vys. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak že bychom tě vzali meze sebe? Já jsem taky
> "začátečník", s Jardou a Hulčou se nemůžu srovnat.
> Ale jedu k Věře Kozmar, 34, stejně tak i Hanka.
> Odtajni e-mail a pošlu ti odkazy a nej ceny.
> Myslím, že ale neuděláš chybu ani jinde.
Vera je jedna z tých,medzi kt.sa rozhodujem.V júli má posl.voľný termín 17.7.-30.7.,app.východ.Budem rád,keď pošleš informácie.(ptr@amadeuscs.sk)






Upraveno 2krát. Naposledy upravil (19. 05. 2006 11:42).
Re: Pisak
19. 05. 2006 11:17
Nejsem žádnej "exprd", smoking smiley ale už jsem to tu několikrát ventiloval - jaká je v Piasku vzdálenost od moře, tolik je taky nad mořem (skoro). Komu se chce denně několikrát šlapat ten krpál, prosím. Ale ty vzdálenější APP ani zadarmo, leda za doplatek (oni mně). thumbs up smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
19. 05. 2006 11:19
Honza z Vysočiny,čo bolo to bolo a teraz už neprudím ,ale na to pr..m ,iděm za 7 do Brelyhot smileyhot smileyhot smiley a popozerám se aj v Pisaku ,vraj ako bude dlho trvat tá infekcia ,čo tam jé.grinning smileygrinning smileythumbs up smiley
Honza z Vys.
Re: Pisak
19. 05. 2006 11:53
Bledá závist člověče, kdyby jen nebylo tolik práce. No ze srdce ti to přeju, vzpomeň si tam na nás ubožáky, co se budem doufám pařit v práci. Asi už není šance abys stihnul udělat ještě ty fotky Pisaku z moře, což?
Šťastnou cestu.
Re: Pisak
19. 05. 2006 14:08
Honza,v tom březnu to díky rozmarum počasí a velkým vlnám fakt nevyšlo ,ale ted to nafotím,třeba aji tu tvoju kuču,kde budeš bydlet.Kde to tam je?Jarda to má na skále u vody,moooc pěkný plac.smileys with beer
Re: Pisak
19. 05. 2006 14:39
A já tom mám kousek nad Jardousmileys with beerhot smileythumbs up smiley
Honza z Vys.
Re: Pisak
19. 05. 2006 20:18
Ahoj Laďo, poslal jsem ti mail, snad jsem ten tvůj odhalil správně. Put vrulje 34, Vera Kozmar, je to též nad mořem, směrem od Brely hned za tím skalnatým výběžkem za velkou písečnou pláží. Ale nechci být lakomec, každá fotka Pisaku z moře potěší.
Re: Pisak
19. 05. 2006 20:30
Pisak - za 47hot smileyhot smileyhot smiley
Imča
Re: Pisak
19. 05. 2006 20:46
Pisak - za 33 - jupí.
Re: Pisak
19. 05. 2006 21:15
Honzo,jo tak tos byl ty? Já nevěděl ,napřed jsem poslal mail a potom juknul sem.Takže je mně jasný ,že nevíš jestli je to od kostelíka směr Omiš nebo směr na Brelu? Třeba Jarda nebo Hulča može poradit.smileys with beer
Imča
Re: Pisak
19. 05. 2006 21:40
sorry, zapoměla jsem se podepsat.
Imča
Re: Pisak
19. 05. 2006 21:46
Tak to byl planý poplach - ona ta zpráva neodešla.

Ptala jsem se, jestli někdo znáte Villa Cuca - Vjekoslav Glavina, Put Vrulje 80.
Jací jsou domácí, jaká je plážička pod domem, zdá se mi dost malá - nebývá přeplněná? Chci se ještě víc těšit, tak hltám všechny informace. Beru i ty špatné, aspoň se na vše připravím.

Re: Pisak
19. 05. 2006 22:51
Put Vrulje 34 je hned před Kapovičem, je to od kostelíka směr Brela. Kapovič je takový dost výrazný 3-podlažní dům s obloukovými arkádami v prostředním patře, celý obložený světlým kamenem. Je nejvýš v první frontě domů od moře. No a ten Honzův je při pohledu z moře hned vlevo.

Imča - Villa Cuca byl mojim favoritem. A jestli má malou plážičku asi nevadí, protože se tam sejdou jen lidi z nejbližších domů. A já - "na kukačku". smoking smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 178
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.