Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
Re: Pisak
27. 04. 2006 21:28
Jeden postřeh ohledně jmen v obcích- Chorvaté mají dědiny rozdělené ještě na jekési podskupiny (části), kde se všichni jmenujou stejně. Pisak má například část, kde se všichni jmenujou Fistanič, v Grubine se např půl dědiny jmenuje Žužul,jinde zase Metkovič atd... winking smiley
Re: Pisak
03. 05. 2006 10:18
Prosím Vás chtěl jsem se zeptat pravidelných návštěvníku Pisaku jestli je tam šance najít ubytování u soukromníku koncem června bez rezervace zda tam mají nějaké volné místa jako je to jinde mockrát děkuji zdeněk
Re: Pisak
03. 05. 2006 10:21
Zdeneks - v červnu tutově, u malé budky, co si říká Informace (dole na rozcestí), celý den seděl děda, který vyhlížel každé auto a když jen trochu zaváhalo, už vyskočil. Určitě nabízel ubytování a když vás nebude moc ...

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
05. 05. 2006 17:06
Nevím jestli vás zajíma můj názor, ale protože jsem v Pisaku byla, tak mi nedá se nevyjádřit. Co se týče ubytování, možná by jste se mněl vyhnout ubytování v chatové oblasti, jsou to dřevěné chatky, docelá velké, ale je to taková obdoba pobytu někde na přehradě u nás. Moře taky nic moc, ale je tam národní park Paklenica, ten stojí za prohlédnutí. Samozřejmě je to jen můj názor, nechci vás odrazovat. Přeji pěknou dovolenou.
Anonymní návštěvník
Re: Pisak
05. 05. 2006 17:29
nazdárek forum!thumbs up



Upraveno 1krát. Naposledy upravil podgoranin (15. 02. 2008 02:10).
Re: Pisak
05. 05. 2006 18:37
Já tam taky žádnou chatovou oblast s dřevěnými chatkami neviděl.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
PP
Re: Pisak
05. 05. 2006 19:02
A nebyla ta chatová oblast někde u Písku?
Re: Pisak
05. 05. 2006 21:11
On existuje ještě jeden Pisak a tam chatky opravdu jsou. A je to někde u té Paklenice. Kámoš tam jede.hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
07. 05. 2006 09:25
Aha, tak se moc omlouvám, jen jsem chtěla upozornit na určitá rizika. Já letos jedu do Bristu a taky mi přišla vhod každá informace.
Re: Pisak
09. 05. 2006 21:53
to Hulča a Jarda: tak jsem slyšel ,že v Pisaku našli ptačí chřipku od uhynulých racku.A vyhlásili tam karantenu na 90 dní.smiling bouncing smileythumbs up smileythumbs up smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil lada (09. 05. 2006 21:55).
Re: Pisak
09. 05. 2006 22:11
Nás nenasereš!!!grinning smileygrinning smileygrinning smiley
avatar Re: Pisak
09. 05. 2006 22:12
To lada:
Nešiř tady poplašný zprávy nebo ti taky chcípne pták !! smiling smiley Hulča by to nepřežil kdyby Pisak zavřeli. Ten by tam jel i kdyby tam byl mor,lepra a cholera dohromady. Akorát by se dal možná na modlení. spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Pisak
09. 05. 2006 22:13
Tak koukám Hulča byl rychlejší. yawning smiley Člověče ty si snad tohle vlákno hlídáš jak oko v hlavě.
Re: Pisak
09. 05. 2006 22:15
No teda,...reakce byla smileys with beersmileys with beersmileys with beer
Re: Pisak
09. 05. 2006 22:33
Nastavte si posílání zpráv na mobil (teda na e-mail), máte to tam okamžitě (aspoň doufám). A na provokace tohoto zrna nereaguju. thumbs up smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jarda (09. 05. 2006 22:33).
avatar Re: Pisak
09. 05. 2006 22:42
To Jarda :
Tak tak daleko ještě nejsem, aby mě nějaký vlákno vzalo tak, že bych si nastavil to, aby mi každý příspěvek chodil mailem. Pár favoritů tady bylo jako třeba Jsem vyholená nebude to na pláži trapas, Lehké děvy v HR atd. grinning smileygrinning smiley. Už by je měl někdo zase vyškrábnout z hlubin zapomnění. hot smiley
Re: Pisak
09. 05. 2006 23:03
Luděk: Vlákno si nehlídám, to byla náhoda grinning smiley, že jsem do něho zrovna juknulsmileys with beersmileys with beerhot smileyhot smiley
Re: Pisak
09. 05. 2006 23:57
Jardo ,kurna sem to tak nemysel,ale pořád nevím co básník chtěl řecigrinning smileyhot smileyconfused smiley
Re: Pisak
10. 05. 2006 07:33
lada napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to Hulča a Jarda: tak jsem slyšel ,že v Pisaku
> našli ptačí chřipku od uhynulých racku.A
> vyhlásili tam karantenu na 90 dní.


Chceš říct, žes to myslel vážně a že to nebyla provokace? moody smiley moody smiley
Tak za 1. - tak krásně položený APP už se mi asi nepovede sehnat
za 2. - už mám zaplacenou zálohu a každým dnem mi z účtu srazí zbytek.
Z toho plyne - ať je tam svrab, neštovice, mor a cholera, jedu tam. thumbs up smoking smiley

Sakra, a to sem nechtěl reagovat na provokace!!! grinning smiley
Jo, a jestli by to byla pravda, tak ochranná zóna chytne i Brelu, co ty na to Laďo ??? hot smiley hot smiley hot smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Honza z Vys.
Re: Pisak
10. 05. 2006 10:51
Koukám, jak Jarda s Hulčou brání Pisak zuby nehty (doufám, že už ne jenom nehty). Protože nejsme žádní "ptáci" a racky si nejdřív upečem, než je zbaštíme, tak je nám to Laďo jedno. Brela je fakt v případném pásmu ochrany, takže je tu určité nebezpečí pro jisté modré ptáky. Nic ve zlém, jak se do lesa volá,...
Jo a když takhle provokuješ, tak ti musím sdělit, že po tvé výzvě ohledně krásné Brely a zkalené vody v Pisaku jsem si prošel mrak webovek s prezentacemi obojího a
Pisak JE JEN JEDEN, je NEJlepší, NEJčistší, nej...
Bacha v Brele, prý tam mají špatně udělanou kanalizaci a když zaprší, tak se na břehu cachtáš ve vlastních hovínkách...
Re: Pisak
10. 05. 2006 11:38
Honza, tuhle sem někde četl,že Pisaky jsou dva.A ten vedle Brely je letos fakt zamachlovanej.thumbs downNo a s tou kanalizací to tam berem jako 13 pramensmileys with beer a modrým ptákum fandím a držím palce , dokonce jedu volit do Zagrebu.Nic ve zlým ,ale jako podnikatel a ne nejmenší, bys mněl taky.thumbs up
Re: Pisak
10. 05. 2006 11:50
Jarda,Brela /Jakiruša/,je ochraná zona,sama sebou..A žádná infekce ze sousedního Pisaku se tam nemože dostat!!!!Kde tam máš ten apartmán?Za 16 dní na něj hodím voko.
Dostal jsi ten e-mail ,ohledně té lodky?
Honza z Vys.
Re: Pisak
10. 05. 2006 11:54
Tož žiju na pomezí a občas sjedu aj na Špilbas na škopek, vím co je žufánek, že šikovná děvčina vůbec nemusí být šikovná podle vás, ale co je zamachlovanej nevím.
Nevadí ti v Brele ta doprava? Prý tam přes léto jezdí 40000 aut denně. To Pisak snad je na tom líp, když je mimo trasu na Dubrovník.
Že dávám práci pár lidem ze mne nedělá velkého podnikatele, jsem jen takový přicmrdálek. Obdivuju tě i Jardu, že budete volit v Záhřebu. Stojí ta zajižďka za to?
Re: Pisak
10. 05. 2006 11:59
Honzíku ,zamachlovanej je jako ,že je to machlovaný ,přeci,néé??Dyt to dá rozum.
Honzo ,kdy budeš v tom Vašem Pisaku??
Re: Pisak
10. 05. 2006 12:02
Honza,ta frekvence aut na magistrále ,je stejná jako v Pisaku.A tam dole ,je klídek.ZAMACHLOVANÝ-ZAVŘENÝ
Honza z Vys.
Re: Pisak
10. 05. 2006 12:50
Láďo- na tutti frutti 18.-30.7. A pravděpodobně už dřív, ale to zatím nevím. Já myslel, že většina lidí co jezdí dolů není tak blbá aby jela přes Omiš, ale sjíždí až k Brele a pokračuje dál. Proto jsem se domníval, že bude Pisak klidnější.
Re: Pisak
10. 05. 2006 13:47
Honza,domnívat se možeš ,ale realita je taková ,že co otevřeli dálnici do Splitu,tak ten Váš usek je vytížený na ´maximum.Každý kdo má osobní auto,maže přes dálnici.Ale,jinak ti dávám za pravdu ,že nejlepší cesta je po dálnici do Gospič a tam po okresce na Knín ,atd.Dokonce je to kratší a řekl bych aji časově výhodnější a levnější.Mně osobně stojí poplatky po dálnici za jeden směr necelých 400 kun a to je dost.Když si vezmeš co by za to bylo Karlovaček.smileys with beer Dokonce minulý měsíc jsem se vracel z Brely přes Plitvice,Tranzit +vlek a v Brně jsem byl za 11 hodin.Jsem toho názoru ,že klidnější,ale plynulou jízdou ujedeš více za méně času.Minulý rok jsem jel v sezoně na Brelu se známýma.Já jsem odbočil z dálnice na Gospič a oni ,jelikož přejeli odbočku ,pokračovali na Split.Na Brelu jsem přijel o 3 hodiny dřív.Zasekali se u tunelu Svati Rok a další 2 hod jim trvala cesta Split-Omiš.Takže s tou hustotou provozu na magistrále Pisak nebo Brela, to asi bude stejný.
Re: Pisak
10. 05. 2006 14:00
Laďa - ten e-mail jsem dostal, už jsem na něj i odpovídal (sklerózo grinning smiley).
Ten barák ti pošlu e-mailem fotku a www. Už v půlce ledna byl plnej od června do srna, část května i září. Snad je to známka kvality. confused smiley Doufám, že si po dovolené nebudu drbat hlavu, ale když se to nepovede, jsou snad horší problémy, né?

Honza - Laďa má pravdu, Pisak i rekreační část Brely jsou hluboko pod magistrálou a její ruch se jich nedotkne. S volbama to problém není, jedu kolem Zagrebu 2.6. odpoledne (od Maďarska), takže jen sjedu do centra, hodím lístek s modrým ptákem a frčím dál.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
avatar Re: Pisak
10. 05. 2006 14:01
Honza z Vys. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Bacha v Brele, prý tam mají špatně udělanou
> kanalizaci a když zaprší, tak se na břehu cachtáš
> ve vlastních hovínkách...

Copak vlastní v těch jsme se nejednou váleli všichni, ale ty cizí to je jiný kalibr .

Honza z Vys.
Re: Pisak
11. 05. 2006 10:01
to Laďa: No já myslel původně, že kdo jede na Makarskou a níž, tak jede po dálnici až k Dugopolje, a potom dál ne Split, Omiš..., ale po staré a sjet k moři před Brelou. Proto ta chytrá myšlenka o rozdílu vytíženosti dopravy Pisak Brela. Ale dám na vás. Jo dík za tip, letos jedu osobákem, takže poplatky jdou, ale domluvil jsem se s kámošem, že jak budu před Bosiljevem, tak mu zavolám, on se podívá na online kamery a podle toho dálnice kontra stará (jezdím přes den). Znáš to, když jedu tam, chci být u moře co nejřív, takže rozhodující nejsou peníze, ale čas. Cestu zpátky můžu vzít třeba nadvakrát, někde přespat, výlet Neretva, Plitvice... Dom se dostanu vždycky.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 205
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.