Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti

Autor valeri 
avatar Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
13. 04. 2009 22:11
Co všichni s těma červenejma blbnete? Jirka jenom popsal zkušenost s Croatian State Trooper. To že mu žrali nějaký osmnáctky a Audinu, je čistě jejich blbost (a Jirkovo štěstí) a nám to pouze říká, že si k naší smůle spíš smlsnou na znaveném a upoceném fotříkovi s narvanou Oktávkou, či jiným Czech family přibližovadlem. Schválně mi řekněte (i Fabiatici), jestli jste nikdy nezkusili u svých milášků se trochu přiblížit rychlostní hranici, že to tady tak pohoršeně červeníte. To malý český vztek, že nemáte na velké auto s vámi cloumá? Copak někoho z nás dělá auto lepšího člověka?
A Modena to jenom odlehčil a už se nám taky červená.
Výborně, anonymní moralisté!!!
Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
13. 04. 2009 22:26
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 17:33).
Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
13. 04. 2009 22:28
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 14:47).
avatar Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
13. 04. 2009 22:43
JirkaD: Netvrdím, že to není slátanina. Ale o tom to vlákno není. Jenom jsem v tom viděl evidentní skutečnost, že chrabří Chorvatští policisté jsou némlich to samé jako naši. Frajera s Audinou jsou schopni pustit (nebo je ten frajer uplatí) a českej tatík s rodinkou, který to přetáhne o 10km/h je v průseru.
Bohužel 90% účastníků diskuze v tom vidí jen to, že nějakej mladej hajzlík (tzn. moje mládí už je v pr....), nota bene ve velkém automobilu (tzn. na to nikdy mít nebudu) se silným motorem (tzn. moje tři válce už nedorostou) jel rychle (tzn. to moje se nikdy nepřevalí přes 160). Tak ho zmetka alespoň začerveníme. Herr Gott, to jsme mu to ale nandali, co mámo?grinning smiley
Pro mne za mne nakonec, když to někoho ukájí...
Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
13. 04. 2009 23:03
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 17:32).
,



Upraveno 1krát. Naposledy upravil prochy (14. 01. 2015 08:49).
avatar Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
14. 04. 2009 05:44
Také mám malou ženu. A když jsem si jí bral tak mi její babička říkala co je malé to je hezké, a když se to nepovede tak toho nejni moc.
avatar Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
14. 04. 2009 13:14
prochy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> - Nějak nemůžu pochopit co je špatné na MALÉ ŽENĚ
> ? Vždycky se u malých žen říkalo ,, Co je malé to
> je milé a v posteli roztomilé ´´ Prosil bych od
> mistra poučit jak to bylo myšleno, jelikož moje
> manželka má 160 cm ??? a tak teď nevím, jestli mám
> být uražený ??? grinning smiley
Vycházej z toho, že jsou prostě věci, které v životě nepochopíš . . . Co naděláš ?grinning smiley
To bylo celé myšleno jako nadsázka, víš-li, co to je !!!smiling smiley

prochy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> - Jinak k těm červeným, mlaďocha jsem nehodnotil,
> pouze jsem se v duchu nad tím jeho příspěvkem
> pousmál, ale tobě Modeno jsem ji tam fláknul,
> trochu mi ten tvůj příspěvek zaváněl takovým tím
> ,, O čem vy jste ještě ani neslyšeli, to já už
> jsem několikrát zažil ´´
Hluboce se mýlíš - život mě naučil, na nikoho se nepovyšovat a před nikým se neponižovat ! A to, že si ve svém příspěvku k věci jirkajh tak trochu zafrajeřil, to jsem přešel také s pousmáním - někdo to holt potřebuje !
Mimochodem, abys věděl - já jsem Ti ji tam "nefláknul", protože to zde nedělám a navíc se domnívám, že mnohým z vás už život i tak dost ublížil !grinning smiley
Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
14. 04. 2009 18:35
-



Upraveno 1krát. Naposledy upravil blankam (08. 05. 2011 20:11).
avatar Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
14. 04. 2009 19:31
blankam napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Proč mi tyhle 2 příspěvky od jednoho autora nějak
> nejdou dohromady?

To byla asi otázka na mě, že ?yawning smiley
Víš, to máš tak - už jsem zde nějakou dobu a lecos tu pamatuji ! Od přenic kolem občanské války na území bývalé Jugoslávie, tahanice kolem zavařovatelů masíček s hotelovými typy allinclusiváků, křesťanů proti bezvěrcům - co ale nepamatuji je až chorobná nepřejícnost jedněch a na druhé straně bezmocnost těch druhých přispivatelů po zavedení barevných hodnocení !!!angry smiley
Většina to vzala sportovně včetně mě a prd si z toho dělá, ale několik archetipů kreténa si z toho naopak udělala sport !
Leze mi krkem, když sem přijde nováček, něco napíše v dobré vůli ( byť si i zafrajeří - ale kdo z nás né ?) a tito kreténi ho okamžitě začnou knokautovat červenými. Myslíš si, že bude tenhle nováček chtít zde s námi sdílet společnou vášeň pro Jadran ? Já se domnívám, že né - proto ta moje reakce !!!
Jestli se tahle debilní barevná hra v dohledné době razantně nezmění, zbyde tu jen pár trubců, co si budou navzájem přitakávat a leštit si svá ega !

Jestli potřebuješ něco dalšího vysvětlit k rozporu oněch 2 postů, jsem Ti k dispozici na SZ !smiling smiley
Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
14. 04. 2009 19:41
vzhledem k tomu, že není poznat kdo jaké dává barvičky, tak já to zde uvedu přímo:

jirkajh: červená
Modena: červená

a nemusím snad psát proč a kdyby přece jen, není to kvůli audině a 160 km/h, touto rychlostí dokáže jet každý v*l
Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
14. 04. 2009 20:05
jirkajh
Jak si dle červených můžeš všimnout, tak zdejší osazenstvo fóra nejezdí ani AUDI, ani 160km/h . . .
Na to 1. většina z nich nemůže ani pomyslet, na to druhé jakbysmet, protože by se jim ten jejich šuplík rozpad !
Mimochodem - to druhé znamená asi "nebezpečná jízda, ohrožující všechny zde přítomné", tzn. že to je také sprosté slovo, stejně jako AUDI !

Jinak si to ale nenech znechutit - přesto, že píšeš k tématu vlákna, místní závistivé Červenky už jiné nebudou.

P.S. Pokud zde budeš někdy toužit sbírat i zelené, musíš psát zásadně ve stylu :
- mám malej byt
- malej plat
- malou ženu
- malý auto
- HR policista mě pokutoval za příliš pomalou jízdu
- na svých 13´plecháčích mě včera odpadl dezén Barumky
- atd.

Zdraví

Modena
------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdravim, nemel jsem v umyslu tady rozpoutat nejakou horlivou debatu, akorat jsem popsal co se mi tam stalo. Nechci se tady chlubit to v zadnem pripade, vite prece jak to je, penize nejsou zadarmo musi se vydelat. Prece nemusim jezdit fabií jako vetsina... To ze jezdim rychle je pravda, jsem presne ten idiot co vam vysí na prdeli v levym pruhu, priznavam se... Ale vez modeno ze z tech 200kmh zastavim stejen rychle jako ty na 13kách barumkach s fabií ze 140kmh.
Podle me jsou vetsi magori ti co jezdi obec 70-80kmh nez ja po hlavni 130-140kmh.
jirka
Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
14. 04. 2009 20:09
auto ti možná tu rychlost ubrzdí, ale dokážeš v rychlosti 200 vše okolo vnímat tak jako když jedeš 130 ? Já nevím, já jsem ještě 200 autem nejel



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Puamik (14. 04. 2009 20:10).
Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
14. 04. 2009 20:15
Dokazu, 200 po dalnici je v pohode, podivej v nemecku jak jezdi. Tam se da jet i 250 a nehodovost tam neni velka- oproti D1!!!
Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
14. 04. 2009 20:17
To za kazdou vec co tady napisu dostanu cervenou ??



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jirkajh (14. 04. 2009 20:17).
Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
14. 04. 2009 20:22
Zdravím,

osobně jezdím také hodně rychle, auto mě dokáže jet i 240, ale nikdy bych nenapsal takový blábol, jako že auto z 200 zastavím stejně jako auto, které jede 130. To je naprostý nesmysl a pisatel asi nezná fyzikální zákony. Osobně také jezdím velmi rychle, ale hodně si rozmýšlím, kde to bude a kdy to bude a kdy si to mohu dovolit.
Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
14. 04. 2009 20:28
myslis ze kdyz mas sjety barumky 155\80a jedes s pleckou 130kmh ze nezastavim ze 200kmh stejne¨????
Vzdyt jenom styčná plocha 245\40 je skoro dvakrát tak taková!! a co teprve vykon brzd, abs atd.....

proc myslis ze treba ty čísnký smejdy jako triangl nebo nejaky nakang ci co maji przdnou drahu 60m ze 100km a pneu "normalní" 40m??

tak kde je fyzika??
Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
14. 04. 2009 20:32
Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
14. 04. 2009 20:35
Promiň, ale ty jseš neskutečný blbec. Takových jako ty znám celkem hodně, týpci, kteří si myslí, že když mají silný motor je silnice jejich a že silný motor v super fáru je nesmrtelnost sama. Až párkrát zažiješ skutečné brždění z rychlostí 200 do nula a vidět, jak se ti neskutečně přibližuje auto před tebou, které ti tam náhodou vletělo a bzdy máš už mrtvé, tak, že pedál rveš na podlahu a dál se už jen modlíš, určitě budeš mluvit jinak a né tak sebevědomě, jako to teď předvádíš. Stačí narazit. Párkrát a pak to pochopíš.
avatar Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
14. 04. 2009 20:39
jirkajh napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ale vez
> modeno ze z tech 200kmh zastavim stejen rychle
> jako ty na 13kách barumkach s fabií ze 140kmh.

No . . . Já asi nebudu ten správný pro uvádění Tvého příkladu, na to zde máme jiné borce . . . grinning smiley
Jinak s Tebou v celku sdílím některé názory (i rozměr pneumatikgrinning smileysmileys with beer)
S jednou výjimkou a to je hmotnost, kterou je třeba dosadit při brzdných drahách do Tvých rovnic ! Sám jsem si v únoru ověřil, že 2 tuny nejdou jen tak zastavit i přes všechny ABS, ESP, ASC . . .
Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
14. 04. 2009 20:41
pokud ti tam vleti auto tak nejede nula...ale to je jedno
to brzdeni jsem daval jen pro priklad...
jezdim tak abych nenarazil, musis predvidat
to ty jsi asi podle toho co pises nedelal ve sve mladistve nerozvaznosti
tvuj BLBEC
Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
14. 04. 2009 20:45
Nic, řekl jsem co jsem chtěl, uzavřeno. nechytej se každého slova, snaž se chápat a trochu přemýšlet, jak to lidé myslí. Od toho snad máš mozek. Nebo na všechno potřebuješ návod a nebo detailní rozbor textu? Je totiž dokázané, že v dnešní době jaksi lidé neumí rozebírat, pochopit a porozumět textu a psanému slovu. Trochu mi do toho zapadáš. Tak tedy nevím kdo je tady blbec. Nicméně OK, OFF. S debatou na toto téma jsem skončil.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Alien (14. 04. 2009 20:48).
Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
14. 04. 2009 20:46
Puamik napsal(a):
-------------------------------------------------------
> auto ti možná tu rychlost ubrzdí, ale dokážeš v
> rychlosti 200 vše okolo vnímat tak jako když jedeš
> 130 ? Já nevím, já jsem ještě 200 autem nejel


Chce to skusit.
Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
14. 04. 2009 20:48
konec debatysmileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jirkajh (14. 04. 2009 20:49).
Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
14. 04. 2009 21:39
Puamik napsal(a):
-------------------------------------------------------
> vzhledem k tomu, že není poznat kdo jaké dává
> barvičky, tak já to zde uvedu přímo:
>
> jirkajh: červená
> Modena: červená
>
> a nemusím snad psát proč a kdyby přece jen, není
> to kvůli audině a 160 km/h, touto rychlostí dokáže
> jet každý v*l


Pro Modenu asi musíš, protože ... : Vycházej z toho, že jsou prostě věci, které on v životě nepochopí . . . Co naděláš ? grinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil tomik3 (14. 04. 2009 21:49).
Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
14. 04. 2009 21:47
"Z těch 200 km/hod zastavím stejně rychle jako na Barumkách z rychlosti 130 km/hod."

Však jo. A na to mají silná auta vpředu specielní zařízení, které se po takovém brždění vysune a jemně vás setře z čelního skla. :-)
Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
15. 04. 2009 08:53
Dobrý den dámy a pánové,přidám svůj zážitek z Chorvatské dálnice z roku 2007,který jsem zde již kdysi psal,ale ted se hodí k tématu(titulku)...Vracel jsem se jako obvykle v neděli ráno z krásné dovolené a nějak jsem se nechal zlákat práznou dálnicí a jel rychleji než odvykle,na jednon přivaděči jsem si všimnul přijíždějcího pasátu bílého na plechových patnáctkových kolech(tak jak se u nás jezdí na zimních a bez "puklic"winking smileycož jsem z úsměvem komentoval a nevěnoval dále pozornost,po minutí přivaděče jsem aktivoval tempomat a jel sám po dálnici tak asi 10 km ,pak se za mnou rozblikal ten výše jmenovaný pasat a mně došlo že jsem to ......Naásledovala jízda za tímto blikajcím vozem na odpočívadlo ,kde mi policista zdělil mou chybu,v dle tabulek mi ukázal,"kolik za to" a pak mi pustil i video s mým vozem na obrazovce.Přístup byl perfektní,ještě jsem zkoušel něco ukecat s tím,že byla prázdná dálnice,což mi zamítnul s tím ,že mi dá minimální pokutu jakou mi může dát za rychlost.Dále mi zdělil že tolerance radaru je(ted už přesně nevím) +-154km/h a že jeho tolerance pro čechy je 160km/h a že já jsem trochu přestřelil.Pak mi řekl,že na prázdné dálnici se jim právě dobře měří,tak ať dávám pozor....Takže má zkušenost pozitivní ,tedy až na tu pokutu...A myslím ,že to mělo i pozitivní vliv na můj způsob jízdy.Další rok jsem jel znovu a příjemné zjištění bylo,že když nejede člověk jak o život,není tak unavený...ps.bločky jsem dostal,musel jsem je i podepsat a vypisoval je předemnou....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil radim (15. 04. 2009 08:54).
avatar Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
15. 04. 2009 09:25
Radime.......... zapomněl jsi se pochválit kolik pak byla ta jejich odměna dle tabulek,
nebo je to tajné....yawning smiley
Re: Chorvatská policie a jejich trik s překročením rychlosti
15. 04. 2009 11:16
jirkajh napsal(a):
-------------------------------------------------------

> Vzdyt jenom styčná plocha 245\40 je skoro dvakrát
> tak taková!! a co teprve vykon brzd, abs atd.....

Nechci rozpoutavat dalsi flame, ale prosim muzes mi vysvetlit jak konkretne ABS prispeje ke zkraceni brzdne drahy ? Ja mam az do teto chvile pocit ze prave naopak ABS brzdnou drahu prodluzuje. Zajistuje ovladatelnost vozu pri prudkem brzdeni to ano, ale ze by opravdu zkracovalo brzdnou drahu ? Prosim tedy odborniky o objasneni protoze se v tehle elektronickych serepetickach nevyznam. A jestli by to slo prosim bez urazek, narazek apod.

Predem diky.

--
TomKa
Podle mé zkušenosti na suchu ABS brzdnou dráhu prodlužuje. Dokonale to vysvětluje pan patera na uatodromu v mostě, mají i fajn instruktážní film.Ono to kolo při brzdění s ABS se neustále pootáčí, ABS vlastně provádí přerušované brzudění s obrovskou rychlostí střídání okamžiků brzdění a nebrzdění. Nebudu tu zabředat do technických fines, maje vzdělání humanitní...
(Jezdím celej život bez ABS a vždacky jsem zatím dobrzdil smiling bouncing smiley)
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 189
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.