Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

poděkování jadranuexpressmiling smiley

Autor mskornova 
poděkování jadranuexpressmiling smiley
26. 07. 2011 13:01
Chtěla bych touto cestou velice poděkovat dopravci Jadranuexpres, který nás vezl do Medeny-Chorvatsko 1.7. - 10.7.2011 na zájezd , který jsem organizovala pro 40 lidí. Několikrát jsme byli od různých dopravců a CK v Itálii, kde byla také spokojenost, ale tento dopravce, kterého uvádím je vynikající. Spolehlivost, přesnost, výborné jednání, profesionální přístup řidičů. V autobuse byly i děti a vše proběhlo hladce. Pan Smola to má vymakané. thumbs up



Upraveno 3krát. Naposledy upravil mskornova (26. 07. 2011 13:07).
avatar Re: poděkování jadranuexpressmiling smiley
26. 07. 2011 14:59
Ahoj .Já tedy nechci do HR s Jadranem Smolou a podle mě to není žádná komerční reklama .......vidt adminátore
.
Zamlouvám a potřebuju to na tuty a to celý bus 45 sedadel pro skupinu dobře známejch inženýru ,kteří už zde vybudovali vše potřebné k lepším zítřkum .
Zpátečni svoz neni nutný jelikož je to skupina podnikatelu ,kteří si se vším poradí samy .Akorát pro p. Smolu nic nenechávejte v busu bez dozoru hlavně peněženky tašky ,kufry ,batohy ......nože a břitvy
Re: poděkování jadranuexpressmiling smiley
26. 07. 2011 15:16
To mskornova :
Naprosto souhlasím, jeli jsme s Jadranexpresem 3. června do Brely, nazpátek jsme měli jet 24. června, ale nebyl naprosto žádný problém, když jsme potřebovali posunout zpáteční cestu o týden. Dvěma SMS bylo vyřízeno. Naprosto profesionální přístup a jednání. Všechna čest.
A ač všichni, co mě a mého muže znají a kteří vědí, že preferujeme vlaky, budou zklamáni, na 99,9% příští rok jedeme zase busem, s toutéž firmou.
To Kalach:
Jen na okraj, to není reklama, ale to, o čem toto fórum má být. Informovat ostatní, co je a nebo co není dobré.
A Jadranexpres je dobrý ... thumbs up
Re: poděkování jadranuexpressmiling smiley
26. 07. 2011 16:50
Dobrý den.
Jsem ráda, že je konečně někde něco napsané o Jadran expresu.
Tento pátek s nimi jedeme poprvé do Chorvatska a nikde jsem o něm nemohla nic najít.
Mohla bych se Vás ještě optat, zda je v autobuse wc a jak často autobus staví? Na stránkách wc napsané je, ale už se nám jednou u CK stalo, že nám wc slíbili a nakonec tam nebyl.
Díky moc Terka.
Re: poděkování jadranuexpressmiling smiley
26. 07. 2011 17:12
Ahoj Terko,
wc snad v autobuse je, řidiči to při nástupu hlásili, ale my jsme ho nepotřebovali, a ani jsem si nevšimla, zda kdo jiný, protože jsme seděli vpředu ...
Autobus staví každé 3 hodiny u čerpacích stanic, kde je cca 20 minut přestávka, s možností se protáhnout, použít wc i případně nakoupit jídlo i pití. Takže příště už sebou žádné "řízky" nejsou třeba. Jen v Rakousku byl poplatek na wc 50 centů, jinak zdarma. A ještě na okraj, všude vzorně čisto.
Štastnou cestu, a po návratu napiš smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ivak (26. 07. 2011 19:44).
Re: poděkování jadranuexpressmiling smiley
26. 07. 2011 22:36
Dobry vecer,
chtěl jsem se zeptat jak hodně kontrolovali autobus jestli chtěli vidět pasy apod. ptám se protože mám jen op a trošku se bojím.
Předem děkuji za odpověď



Upraveno 1krát. Naposledy upravil sidii (26. 07. 2011 22:37).
Re: poděkování jadranuexpressmiling smiley
27. 07. 2011 03:37
OP bez problémů, někdo měl i pas ... Kontrola dokladů jen na přechodu Slovinsko - Chorvatsko. Proběhla tak, že cestující drželi své doklady tak, aby byla vidět fotka a chorvatská pohraničnice procházela autobus, jen se dívala, zda každý něco drží, aniž jednotlivce kontrolovala. Ale to asi záleží, jak kdo má službu, protože naši řidiči při příjezdu na hranici říkali jeden druhému, že "dnes to bude v pohodě, neslouží Prudič" smiling smiley.
Další týden dojela busem Dezka maminka naší paní domácí a ta vyprávěla, že z jejich busu na hranicích vysadili mladíka s prošlou občankou a nepustili ho do Chorvatska. A tak chlapec musel zpět domů.
Takže závěrem, po osobní trojnásobné zkušenosti (2007, 2008, 2011) občanský průkaz ano a v pohodě, ale musí být platný.
Jinak si tady do vyhledávání zadej OP a dostaneš se na vlákno, kde se toto téma přetřásalo už loni, předloni ...
Re: poděkování jadranuexpressmiling smiley
27. 07. 2011 07:09
Děkuji mockrat za uklidněnísmiling smiley ja to tu studuju a prohledávam už 14 dní tak sem chtěl ještě jednou pro jistotu zeptatsmiling smiley
Jedeme s retezkou po dlouhé dobrě do chorvatska tak jestli se něco nezměnilo. Primoštene těš se na nás hot smiley
Re: poděkování jadranuexpressmiling smiley
29. 07. 2011 12:59
Tak prave ted sedime a cekame az se rozjedem do primostenu s jadran expresem a dozvedeli jsme se ze pojedem pres madarskosmiling smiley vse zatim v napristem poradka delegat prijemny autobus vypada pekne a opravdu ma wcsmiling smiley zatim navidenou
Re: poděkování jadranuexpressmiling smiley
19. 10. 2011 20:55
My jsme spokojeni moc nebyli.WC Z PRAHY UZAVRENO.Pry (mi nic neslyseli) pri odjezdu rikali,ze jej cestujici ucpaly.Nechapu jak jej mohli ucpat,kdyz vyjizdel z Prahy (pan Smola to urcte logicky vysvetli).Posledni bus z HR = ridici neochotni,vynadali nam,jak jsme si mohli dovolit v Praze oznamit,ze doufame,ze bude otevrene WC,zastavka po 5hodinach,ne na benzince,ale na autobusove zastavce,pauza na cigaretu,takhle to bylo nekolikrat,ale uz na benzince.S trombozou (se kterou mi v HR nepomohli,mam ji prvne) uzasne.Doufam,ze pristi rok nebudem nuceni s nimi cestovat.
Re: poděkování jadranuexpressmiling smiley
16. 01. 2012 10:39
Ahoj, kdo má jasno co do termínu a pobytového místa, a musí z jakýchkoliv pohnutek volit bus, tak už lze on-line objednávat. Cena je vyšší proti loňsku, všichni víme proč, ale kdo jel už loni, má slevu smiling smiley
Já už mám objednáno spinning smiley sticking its tongue out

Ivak
Re: poděkování jadranuexpressmiling smiley
16. 02. 2012 20:31
Na kolika místech autobus v Chorvatsku průměrně staví? Uvažujeme, že tímto autobusem pojedeme v červenci do Splitu. Jaká je šance, že stihneme trajekt v 8.30 ze Splitu?
Re: poděkování jadranuexpressmiling smiley
17. 02. 2012 03:28
Kamčo, posílám SZ yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ivak (17. 02. 2012 03:47).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 163
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.