Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Navigace

Autor pepuard 
05. 08. 2020 23:31
ponkal napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... zobrazene ako ikonu s červeným
> krížikom ?

ikona s červeným krížkom = železničné priecestie
Re: Navigace
06. 08. 2020 08:34
ponkal: Pokud máš na mysli ikonku radaru s malým křížkem vlevo nahoře, jedná se o radar, který by neměl poslat pokutu (buď je to jen atrapa, nebo slouží jen pro nějaké statistiky městům apod.). Více viz na webu Waze.
22. 09. 2020 11:48
Poradí někdo prosím srozumitelně úplnému začátečníkovi a důchodciconfused smiley?

Dostal jsem předloni před odjezdem na dovolenou od syna navigaci Mio Spirit 7100 LM.
Proběhlo naplánování cesty, při které se potom ukázaly některé neznalosti. winking smiley
Během roku na učení nebyl čas, takže letos zase až před dovčou, ale cesta proběhla OK, pouze mně překvapilo, že se nenastavil automaticky datum a čas a možnost ručního nastavení jsem nikde neobjevil.

Předem díky

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mirus (22. 09. 2020 20:26).
22. 09. 2020 22:17
Návod... Nečetl jsem ho ale snad to tam někde bude

Mio Spirit 7100 LM

Možná bude třeba aktualizace...
[service.mio.com]

Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (22. 09. 2020 22:29).
23. 09. 2020 07:45
"Pokud do hodiny neuvedete výrobek do provozu je dobré si přečíst návod k použití" - Muphyho zákon yawning smiley
24. 09. 2020 13:38
Valeri díky.
Podrobný návod mám ztažený a vytištěný, studoval jsem jej ještě před cestou na dovču, ale o nastavení datumu a času tam není ani ťuk.
Napadlo mně, jestli se neměl čas a dat. nastavit při prvním spuštění a pak by se automaticky aktualizoval.
Větší pravděpodobnost je ale asi (jak jsi napsal) ta aktualizace ohledně Rollover Fix.
To vše jsou ale věci, které mi nic neříkají, stejně jako noviny psané v čínštině, takže to nechám na syna, až se vrátím z Hvaru.
Díky a měj se.
24. 09. 2020 14:18
Jen ze zvědavosti jsem do návodu kouknul a nastavení času tam je. Strana 57 dokumentu, nebo 45 příručky.
24. 09. 2020 17:29
... Michale ... Ty nevíš, že Mirus, podobně jako já, fšecko čte max ... do třetí stránky ?

smileys with beer
24. 09. 2020 22:18
Signál GPS v sobě má čas a datum obsažený. Ruční nastavení proto nedává smysl.
Myslím, že to bude již zde zmíněný problém s week number rollover.
Uvádějí to i na webu výrobce
[service.mio.com]

Jestli je dostupná aktualizace firmware, tak šup tam s ní.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 108
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.