Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Navigace

Autor pepuard 
Re: Navigace
04. 07. 2022 12:23
waze je úplně mimo. Jel jsem po 11 na letiště a od pardebic mi cpal krakow. za každoe cene. zapl jsem ho jen na radary. ta věc možná jen pro prazaky na radary, jinak je totálně na nic. není to navigace. je to sociální sdělení o dopravní siteaci.

ps: sorry nemám ů
Re: Navigace
04. 07. 2022 13:39
Vybírat, body, volit krátké úseky, to je potom Waze fakt jen okolo baráku. A že perfektně naviguje, je jaksi v rozporu s tím, co je uvedeno výše.
No nic, sosnu aktuální mapy a zůstanu u krabky. Ještě zkusím do telefonu nějaké nověji sestavené iGO, ele moc tomu nedávám. Hlavně mám vyzkoušeno, že telefon pak strašně topí, kór když je ještě píchlej na nabíječce.
Re: Navigace
04. 07. 2022 14:05
Je fakt že je potřeba to zadávat tak do 500-800 kilometrů. Precizní hlášení radarů a dopravních komplikací to ale bohaté vyváží.
Ještě předminulá verze zvládala bez problémů cestu až do Podgory. Poslední dvě aktualizace mají nějakou tu chybu s poplatky, když je dlouhá trasa.
avatar Re: Navigace
04. 07. 2022 15:36
couddy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> waze je úplně mimo. Jel jsem po 11 na letiště a od
> pardebic mi cpal krakow.

Nevím, asi máme každý jiné Waze smiling smiley Možná by bylo dobrý se prokopat v nastavení a podívat se jaké profily cest a podobně jsou nastaveny. Osobně, jezděte si chlapi třeba podle kapesního atlasu. Já preferuji koncernovou Navi a Waze a opravdu slouží ke spokojenosti. To, že je Waze hned po Google maps druhá nejpoužívanější navi na světě asi není náhodou. Jediné co mi na Waze chybí je zvolit si konkrétní země kterými chci jet. Tohle umí Sygic ... tak hlavně všichni dobře dojeďme do cíle a zpět domů.
Re: Navigace
04. 07. 2022 18:30
Není to nastavením. Dojel jsem na letiště, kde na mne čekal kamarád z prahy s aplem. Rýpal do mne podobně, jako by jsi u kávy rýpal třeba Ty. A prostě mu povídám tady máš a ukaž. Nic v tom špatně zadané nanašel. Od té doby to nepoužívám a jen se mi vrací od více a více lidí, že už je vypekl. Nic víc, nic míň.
ps: druhá nejpoužívanější není relevantní.
avatar Re: Navigace
04. 07. 2022 18:36
a jedes s online daty ? a rýpat bych do tebe nerýpal, já jsem býval dlouholetým uživatelem Androidu, vždy Samsung řada S, později Note. Ale když poslední cca 4 roky Samsung pro Evropu osazoval mobily za + 30 000 Kč čipem horším než v USA a Korei ... jsem se nasral a před rokem prodal všechny Samsungy a rodině nakoupit iPhone, já přešel na MacBook a musím říct, že spokojenost, ale do Androidu nerýpu, nebýt toho čipu Exynos pro Evropu ... měl bych Samsung i dnes. Ale nehodlám platit dost velký prachy za mobil a vědět, že mě výrobce bere na hůl ... Musím ale uznat, že iOS v poslední 16 verzi je dobrej a zpět na Android rozhodně nepůjdu.
Nicméně, ta navi Waze by se měla chovat stejně jak na iOS tak na Android, i na Androidu jsem podle ní jezdil a žádný problém ... je to divný no ..... nevím kde je chybka.Upraveno 1krát. Naposledy upravil Michalll (04. 07. 2022 18:44).
Re: Navigace
04. 07. 2022 19:03
Ja iGo cca 15 rokov, ani raz ma nesklamalo ci velke mesta- myslim Vieden, Mnichov, Linz, Split atd., alebo do dedin. Najprv iGo, potom iGo Primo a teraz iGo Nextgen. Niektore oblubene adres. podla GPS suradnic presne na miesto. Mam nakopcene v aute aj telefone.
Ps: pred rokom cestou domov z HR v Budapesti obchadzka, ktora viedla nikam, tak som poslusne isiel podla iGo a prepocitavalo, prepocitavalo a hla bol som na M3. Asi tak...Hlavne v zdravy docestujte domov. Ja sa vraciam z Rakuska ( pracovne) v stvrtok domov. HR dovca "az"12.8...
Re: Navigace
04. 07. 2022 19:06
No při cestě do HR 1.7. jsme taky nemohli do Waze zadat rakouskou dálniční známku jako loni toto fungovalo a táhlo nás to po všech čertech, tak jsem dal mapy.cz kde mám nastavenou trasu přes HU a SLO a jel jsem. A teď koukám, že najednou zadat jde, tak uvidím cestou zpět.
avatar Re: Navigace
04. 07. 2022 20:43
obecně, když Android, tak Samsung....nebo alespoň nepoužívat Androidy za 5 peněz ... Xiaomi nebo Poco asi nebude úplně "must to have" ... tím to nemyslím na nikoho adresně, ale možná tady bude zakopanej dog.....
Re: Navigace
04. 07. 2022 21:56
Když už zde prosazuji mapy.cz, tak jsem si zkusil podrobně projít svou oblíbenou štreku přes Maďarsko. Jestliže v Rakousku to většinu radarů ukazuje, tak v Maďarsku ani ťuk. Takže letos přes hungároše opět waze.

Na mapy.cz je ale fajn, že když zadám cíl, zakážu placené silnice v CZ, SK a SLO, tak to najde přesně cestu kudy jezdím (Vídeň, Szombathely, Lendava...). Když jsem jezdil podle iGO, tak jsem tam musel mít asi osm bodů průjezdu.
Re: Navigace
17. 09. 2022 23:14
No, já jsem na starším tabletu už mapy.cz nemohl natáhnout (Android 4.4) a kromě toho si trasy dost pamatuji, takže žádné kufrování. Radary? Nechávám to na prozřetelnosti. Jsem zvědav, co mi letos přijde.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 27
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.