Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

auto

Autor kenad 
avatar Re: auto
14. 04. 2011 11:14
a aj tie čelne sklá nejak zkreslujú, chudák si myslí že koľko ma ešte miesta a div že mi do kufru nenastúpi aj s autom smiling smiley
avatar Re: auto
14. 04. 2011 11:49
Šatava napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Florido,
> když si jenom polovička lidí z fóra ten traktůrek
> koupí, bude roční výroba vyprodaná. No a kdyby
> něco zbylo, dáme s Tebou řeč a prodáš to na
> Floridě. S Olgou Blechovou uděláte firmu a prachy
> se jenom pohrnou!!!grinning smiley


Satava: S traktorama dej pokoj, to uz me tady jeden nas znamej asi 2 roky "strka" do toho abych otevrel dealership a prodaval traktory...confused smiley
avatar Re: auto
14. 04. 2011 12:05
Jinak budte radi kdo jste se svym autem spokojeni, at vlastnite cokoli, protoze nejhorsi pro ridice je kdyz jezdi v necem s cim neni stastny...Poznal jsem to v nedavne minulosti kdy jsem "protrpel" skoro dva roky v Audi a nakonec jsem to auto dal stejne pryc i kdyz z ekonomickeho hlediska to nebylo zrovna nejlepsi rozhodnuti.sad smiley Clovek se v zivote porad uci...
avatar Re: auto
14. 04. 2011 19:53
hanah napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Šatavo, a to nevíte, že když se auto pomaluje,
> osadí spoilery, přidá se mu hlučná koncovka
> výfuku, že potom jede rychleji?
> To berte jako legraci, samozřejmě s Vámi
> souhlasím. Ale v mé profesi se setkávám se
> zemřelými z takových aut, takže pro mě jsou to
> globálně blbečkové.

Hanah, můžu se zeptat na Tvou profesi? Policistka nebo doktorka u záchranky?

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: auto
14. 04. 2011 20:53
A nebo poslední ZVONĚNÍ.........
Re: auto
14. 04. 2011 21:03
Ale kdepak, ani jedno, ani druhé, ani třetí. Nemohu to tady zveřejnit, protože forum možná sleduje moje bývalá manželka a třeba by byla schopná se mně mstít u alimentačního soudu, že jezdím do Chorvatska, zatímco ona chudinka .... Ale jsem MUDr.
Re: auto
14. 04. 2011 21:41
Frantíci mají dělat vína nebo sýry, do aut nemají fušovat, ani s blbým gumovým řazením se neumí po léta vypořádat.
Re: auto
14. 04. 2011 22:16
Karel M. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Frantíci mají dělat vína nebo sýry, do aut nemají
> fušovat, ani s blbým gumovým řazením se neumí po
> léta vypořádat.


confused smiley
Re: auto
14. 04. 2011 22:43
Karle M. to bylo duchaplný.
avatar Re: auto
14. 04. 2011 23:29
Re: auto
14. 04. 2011 23:36
Kdyby bylo všechno ideální, neměli bychom o čem kecat. Chtěl jsem k většímu C4 Picasso koupit ještě nákupní tašku v podobě Citroën 3, ve výbavě Excluvive. Ovšem v této výbavě ti blbouni dávají výhradně protáhlé čelní sklo až za hlavu. Nedej bože se s tím obrátit na střechu. V nižší výbavě je sice normální velikost čelního skla, zase ale chybějí jiné věci, které chci a nelze je dokoupit. A tak je to se vším.
Re: auto
15. 04. 2011 21:52
ajax napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Karel M. napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Frantíci mají dělat vína nebo sýry, do aut
> nemají
> > fušovat, ani s blbým gumovým řazením se neumí
> po
> > léta vypořádat.
>
>
> confused smiley
Ve vší skromnosti jsem tohle nevymyslel já, to bych si netroufl. To mě řekli mechanici, kteří opravují více značek aut.Beru to samozřejmě trochu s nadhledem, ale s tím řazením mají pravdu.
Re: auto
15. 04. 2011 22:46
Karel M. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ajax napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Karel M. napsal(a):
> >
> --------------------------------------------------
>
> > -----
> > > Frantíci mají dělat vína nebo sýry, do aut
> > nemají
> > > fušovat, ani s blbým gumovým řazením se neumí
> > po
> > > léta vypořádat.
> >
> >
> > confused smiley
> Ve vší skromnosti jsem tohle nevymyslel já, to
> bych si netroufl. To mě řekli mechanici, kteří
> opravují více značek aut.Beru to samozřejmě trochu
> s nadhledem, ale s tím řazením mají pravdu.


mám xsaru picasso,měl sem i R. Lagunu I a z gumovým řazením sem se nesetkal.Akorát řazení není úplně přesné a má dlouhé dráhy. Já osobně bych se neprezentoval tím co někdo řekl,ale tím co jsem vyzkoušel.Mechanik najde na každém autě něco.Když jsou ti frantíci tak strašně špatný,proč jich jezdí po cestách mraky ?
avatar Re: auto
15. 04. 2011 22:53
C3 picaso napriklad ma "gumové" zaraďovanie ale žeby to nejak vadilo...
Re: auto
16. 04. 2011 00:03
Taky nechápu, proč mizerných Renaultů, Citroënů a Peugeotů jezdí tolik, když jsou tak mizerné. A už vůbec nechápu, proč Němci v testech ADACu mají C4 Picasso jako nejméně poruchové vozidlo v kategorii MPV. Při jejich nacionalismu se divím, že nejsou na prvních místech zásadně jen německé vozy. C3 má gumové řazení (tedy já v tom jel a nezdálo se mně). VW Golf je zase tvrdý. Audi je drahé, krade se (chtělo by to založit vlíkno "Jak cestovat na Ukrajinu pro své ukradené auto"winking smiley. Tak a teď se hádejme, co je větší zlo.
avatar Re: auto
16. 04. 2011 00:18
hanah napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Taky nechápu, proč mizerných Renaultů, Citroënů a
> Peugeotů jezdí tolik, když jsou tak mizerné.
asi proto, že nejsou až tak mizerné....
Re: auto
16. 04. 2011 06:43
mihal306 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> C3 picaso napriklad ma "gumové" zaraďovanie ale
> žeby to nejak vadilo...


A že benzinová Xsara Picasso je olejnička, kde může kolem měrky najednou vytéct velké množství oleje díky jakési ucpané odvzdušňovací hadici ( to si na fórech i vrabci cvrlikají co s tím), že mnohé tyto motory spotřebovávají nadměrně olej - vlastně ani ne, když je norma 1 litr/1000km, tak s takovou možnou závadou jsem se ještě u žádného auta nesetkal ( ani u zatracované Š 120) a nevěřil jsem vlastním očím, ale proč by to vlastně někomu vadilo? Přeci si každý vybral vždy to nejlepší, jak jinak. Já si raději vždy vybírám osvědčené a do dobrodružství s experimentováním a zvláště v případě ojetiny nejdu.Když nic, tak si přečtu alespoň recenze, kterých je na internetu dost.
Takže hoši z hrušky dolů, ať se po pravdě také něco dozvím o závadách, ne jen samou chválu.Vytáhněte už konečně ty svoje palubní deníky, pokud to však není zakázané čtení - disent.
Re: auto
16. 04. 2011 07:57
Karel M. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> mihal306 napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > C3 picaso napriklad ma "gumové" zaraďovanie ale
> > žeby to nejak vadilo...
>
>
> A že benzinová Xsara Picasso je olejnička, kde
> může kolem měrky najednou vytéct velké množství
> oleje díky jakési ucpané odvzdušňovací hadici ( to
> si na fórech i vrabci cvrlikají co s tím), že
> mnohé tyto motory spotřebovávají nadměrně olej -
> vlastně ani ne, když je norma 1 litr/1000km, tak s
> takovou možnou závadou jsem se ještě u žádného
> auta nesetkal ( ani u zatracované Š 120) a nevěřil
> jsem vlastním očím, ale proč by to vlastně někomu
> vadilo? Přeci si každý vybral vždy to nejlepší,
> jak jinak. Já si raději vždy vybírám osvědčené a
> do dobrodružství s experimentováním a zvláště v
> případě ojetiny nejdu.Když nic, tak si přečtu
> alespoň recenze, kterých je na internetu dost.
> Takže hoši z hrušky dolů, ať se po pravdě také
> něco dozvím o závadách, ne jen samou
> chválu.Vytáhněte už konečně ty svoje palubní
> deníky, pokud to však není zakázané čtení -
> disent.


Kamarád má tu báječnou Octavii 1.8 TSI a po ujetí 10000km tam při víměně měl míň oleje, tak mu ve Škodováckým servisu řekli, že musí po 1000 km dolít aspoň litr. To samý je i s vodou v chladiči. Prostě taková je norma. Nevím já mám zatracovanýho Citroena Berlingo 1.6 benzín a olej mi nemizí a voda taky ne. Je to asi ten samý motor, který tady popisuješ v tom Puicassu. Ono klaždý auto může mít poruchu, vyjímkou jsou pouze lidová vozidla od VW a Škodovky. Já měl na Berlingu jen jednu závadu na elektronice. Bohužel v Chorvatsku a způsobily to němci od Bosche. Pak se v tom vyznejte.

Js13 Pelješac Blaževo
Re: auto
16. 04. 2011 08:06
Tahám denik, Citroen C5 Combi 2,0 i 100kw LPG, r.v. 5/2004 koupeno březen 2007 najeto 34500 km (km ověřený serviska+záznamy autorizovaný servis). V 70 tisícím měněny tyčky stabilizátoru každá po 480,-Kč, brzdové destičky na všech kolem a jedna žárovka (parkovačka). Olej, svíčky, pneu a filtry nepočítám. V 94000 km jsem ho těď prodal a koupil novějšího. Nejdríve jsem měl VW Golfa II TD a s tím jsem byl spokojený, najel jsem 180000 km, poté Škoda Octávie 1,6i 74 kw a to byla katastrofa závada za závadou a když praskla hlava, tak jsem to nevydržel a prodal, nový majitel jí má dodnes a má vcelku klid, ale asi proto, že jsem většinu věcí vyměnil já a to jsem jí koupil s najetými 105000 km servisovanou u Škody, na té jsem najel 35000 km.
Re: auto
16. 04. 2011 08:24
Ale o problémech s těmi Citroeny Xsara Picasso si cvrlikají vrabci na střeše na diskuzních fórech na internetu, to již nejsou jen ojedinělé závady, které se mohou náhodně stát u auta každé značky,to je téměř hromadný výskyt, zaviněný špatnou konstrukcí a následným "zamrzáním" odvětrávací hadice z motoru, v kterém pak vznikne přetlak, který vytlačí olej ven přes měrku.A pokud se včas nevypne motor, dojde k jeho přidření a to je již velmi závažné.
Re: auto
16. 04. 2011 08:47
Karel M. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ale o problémech s těmi Citroeny Xsara Picasso si
> cvrlikají vrabci na střeše na diskuzních fórech na
> internetu, to již nejsou jen ojedinělé závady,
> které se mohou náhodně stát u auta každé značky,to
> je téměř hromadný výskyt, zaviněný špatnou
> konstrukcí a následným "zamrzáním" odvětrávací
> hadice z motoru, v kterém pak vznikne přetlak,
> který vytlačí olej ven přes měrku.A pokud se včas
> nevypne motor, dojde k jeho přidření a to je již
> velmi závažné.


kdybys ty vrabce na střeše poslouchal pořádně,zamrzání hadice způsobuje kondenzát v klikové skříni.Ten zmrzne a ledové krystaly ucpou tu hadici..Takže se to stává lidem,kteří jezdí krátké trasy za silneho mrazu (-15 C a hůř).Při delší jízdě se hadice zahřeje a led rozpustí.Tento problém postihuje i Mitsubishi Space Star a některé Fordy.Vyřešit to lze izolačním návlekem a občasným profouknutím hadice. Na každé auto nadáváš a doslova smrtelně nenávidíš cokoliv jiné než české či německé.Dnes k mému mechanikovi zase přijela jedna oktávka f turbu a turbo v háji....zase.Guten tag her Uber....
Re: auto
16. 04. 2011 08:58
Jsou lidi pro který je prostě VW symbolem úspěchu. Já mám za symbol úspěchu jiný značky. Ve VW vidím jezdit povětšinou nižší manažery (nemyslím postavou), kteří si o sobě myslí, že jsou minimálně generální ředitelé zeměkoule. Pozná se to i na stylu jízdy. Že jsou i jiný značky odmítají uznat, protože VW je přece modla.

Js13 Pelješac Blaževo
Re: auto
16. 04. 2011 09:08
Re: auto
16. 04. 2011 09:08
darko napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Karel M. napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Ale o problémech s těmi Citroeny Xsara Picasso
> si
> > cvrlikají vrabci na střeše na diskuzních fórech
> na
> > internetu, to již nejsou jen ojedinělé závady,
> > které se mohou náhodně stát u auta každé
> značky,to
> > je téměř hromadný výskyt, zaviněný špatnou
> > konstrukcí a následným "zamrzáním" odvětrávací
> > hadice z motoru, v kterém pak vznikne přetlak,
> > který vytlačí olej ven přes měrku.A pokud se
> včas
> > nevypne motor, dojde k jeho přidření a to je
> již
> > velmi závažné.
>
>
> kdybys ty vrabce na střeše poslouchal
> pořádně,zamrzání hadice způsobuje kondenzát v
> klikové skříni.Ten zmrzne a ledové krystaly ucpou
> tu hadici..Takže se to stává lidem,kteří jezdí
> krátké trasy za silneho mrazu (-15 C a hůř).Při
> delší jízdě se hadice zahřeje a led rozpustí.Tento
> problém postihuje i Mitsubishi Space Star a
> některé Fordy.Vyřešit to lze izolačním návlekem a
> občasným profouknutím hadice. Na každé auto
> nadáváš a doslova smrtelně nenávidíš cokoliv jiné
> než české či německé.Dnes k mému mechanikovi zase
> přijela jedna oktávka f turbu a turbo v
> háji....zase.Guten tag her Uber....

Zamrzání hadice neznám, do této doby jsem o tom neslyšel, až před nedávnem. Co to je pro boha za auto, u kterého díky nějaké hadici mohu přijít v mžiku o olej a zadřít motor? To si já na dovolenou povezu basu piv, ty basu oleje.Co kdyby Ti kolem měrky náhodou vytekl téměř všechen olej. Že se něco takového může stát, stále nechápu, takovou závadou netrpělo ani embéčko
A pokud se jedná o Škodovku, je to nejspolehlivější značka ve Velké Británii a nejobdivovanější továrna v Evropě. Doporučuji jít se dnes podívat do Mladé Boleslavi, jak se dělají pořádná auta.
Re: auto
16. 04. 2011 09:22
A najdu tě v kanceláři v Oddělení propagace..
Re: auto
16. 04. 2011 10:26
Mám Citroen C4 picasso 1.6 Vti,má najeto cca 22000km.1 garančka je ve 30000km.Na aute jsem už 2krát dolejval olej cca 0.5 l teda mi to sežralo 1 l na 22000km.V Citroenu mi na to řekli ,že je to normální.2 krát mi to dolili zdarma a po moji reakci,že sem nemohu stále jezdit na dolití oleje tak mi prodali originální olej 1 l za 540 kč.Když jsem videl tu cenu tak se mi protočili panenky,a na mou reakci ,že do svého druhého auta dávam 8 litru oleje celkem za600kč,tak mi řekl,že za kvalitu se musí platit.Nechápu jenom proč teda mají termín ve 30000???Jinak jsem z autem vcelku spokojenej až na pár maličkosti:malinko se mi šoupe volant,v dešti když du neco vyndat ze zadního kufru tak mi nakape špinavá voda na záda a zadní pneumatiky se mi sjíždí o malinko víc na venkovní straně.Jinak je to auto pohodlné,motor z BMW vcelku tahá dobřě.Za peníze co jsem ho koupil(nové) tak jiná auta jsou dražší,ale o tom jindy.
avatar Re: auto
16. 04. 2011 10:44
ja mám p306 a nikdy som nedolieval olej za 15000km je strata asi 2dcl ,ale to preto, že mi jemne slzí olejova vaňa.
darkoaž pojdeš v léte na Jadran, tak si zober so sebou basu oleja, keby Ti v tom teple tá hadička náhodou zamrzla a vytiekol Ti olej smileys with beer
Re: auto
16. 04. 2011 12:13
mihal306 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ja mám p306 a nikdy som nedolieval olej za 15000km
> je strata asi 2dcl ,ale to preto, že mi jemne slzí
> olejova vaňa.
> darkoaž pojdeš v léte na Jadran, tak si zober so
> sebou basu oleja, keby Ti v tom teple tá hadička
> náhodou zamrzla a vytiekol Ti olej smileys with beer

Mluvil jsem jen o konkrétním typu auta, ne o všech Frantících, tak nevím proč to vztahuješ na peuegota.A je úplně jedno,že se ta závada třeba nemůže stát v létě.
avatar Re: auto
16. 04. 2011 12:14
js13 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jsou lidi pro který je prostě VW symbolem úspěchu.
> Já mám za symbol úspěchu jiný značky. Ve VW vidím
> jezdit povětšinou nižší manažery (nemyslím
> postavou), kteří si o sobě myslí, že jsou
> minimálně generální ředitelé zeměkoule. Pozná se
> to i na stylu jízdy. Že jsou i jiný značky
> odmítají uznat, protože VW je přece modla.


eye popping smiley
...jiny kraj, jiny mrav...nebo tak nejak se to rikavalo jestli si dobre pamatuju...
Re: auto
16. 04. 2011 12:24
darko napsal(a):
-------------------------------------------------------
> A najdu tě v kanceláři v Oddělení propagace..

A ty si stále opakuj: Citroen Xsara Picasso 1,8i 16 V je úplně nejlepší auto, to že při mrazu může uniknout olej z motoru díky neprůchodné odvětrávací hadici je jen velmi, opravdu velmi bezvýznamná maličkost, to nestojí ani za povšimnutí. Je to skvělé auto, které doporučuji všem koupit.
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 205
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.