Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Obuté pneu...??

Autor JAVI 
Re: Obuté pneu...??
06. 11. 2020 11:49
Taktéž. Protože si kola přehazuji sám, vždy po sundání kola za kdeco vemu a zakvrdlám, zkouknu kam dohlédnu a juknu, kolik mají ještě desky materiálu. I tak se mi stalo, že bylo na jedné straně vepředu cítit na hrbolech slabé klepání, vizuelní kontrola nic, na kvrdláku na STK také nic nezjištěno a zjistilo se až tehdy, kdy začalo vrzat, že se jedná o spodní čep, díky Marťasovi. Také ho hned vyměnil.
Pokud se mění celá kola, tak samozřejmě nezapomínat na převážení.
11. 11. 2020 10:00
... v Chorvatsku na přípravu auta na zimu zbývá několik dní ... od 15. listopadu do 15. dubna ... je zimní vybavení povinné bez ohledu na počasí ...
... zimní pneumatiky a dezén minimálně 4 mm ...

[dnevnik.hr]

smileys with beer
11. 11. 2020 10:58
A proto tam Chorvaté jezdí i v létě na zimníchspinning smiley sticking its tongue outsmiling smiley
11. 11. 2020 11:24
Domácí tvrdí, že zimní pneu lépe drží na těch jejich asfaltech, hlavně za mokra.
11. 11. 2020 14:18
Jen tak pro zajímavost,vyhledejte si kdy,kde a jak se ve státech Evropy používají zimní pneu,Bez komentáře aneb možná se budete divit.
11. 11. 2020 16:29
... Vašku, no fakt ... ani Egypt nepřezouvá ...

smileys with beer
11. 11. 2020 18:38
Já jsem s klidným svědomím obul nové "číny".
Za čtyři roky je nemám šanci sjet a potom můžu koupit zase nové.
Při ceně nějakých 1100 kč/ks je to pohoda.
I Němci je obouvají na nové vozy.
Zatím jsou tiché a na mokru nekloužou. Uvidíme na sněhu.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

D33 , JirkaD , job
Hosté: 50
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.